Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Mówie żeby odpuścić, bo skok tempki jest dzień po owulacji (np. jeśli jutro Ci skoczy to znaczy ze miałas dzisiaj owulację). A jeśli dzisiaj byś się przytulała to bardziej na chlopaka niz dziewczynkę, bo na dziewczynke to tak do dwóch dni przed owulka max. Jak widac cięzko przewidzieć kiedy skończyć staranka na dziewczynke, bo nie da się dokladnie przewidziec dnia owulacji ale dla mnie chyba najlepiej korzystać z testów owulacyjnych które pokazują że owulacja bedzie miala miejsce juz na dwa dni przed, to wtedy trzeba sie starac do pozytywnego wyniku testu, a nie jak w przypadku na chłopaka- po pozytywnym wyniku. Ale namieszałam, jak cos nie jasne to pytaj, może będę cos wiedziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zrozumialam-dzieki bardzo za odpowiedz-uswiadomilas mnie i to tak porzadnie-sexu juz nie bedzie;P Tak bardzo bym chciala miec coreczke a nie wiedzialam ze jak temp.. skoczy to juz jest po jajeczkowaniu,myslalam ze najwyza to jest szczyt a jak sie pozdnosi to dopiero poczatek. Ale bardzo ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka, ja jak podjęlismy decyzje o dziecku też chciałam na początku córeczkę i dlatego mniej więcej sie w tym orientuję. Ale potem pomyslałam, że pierwsze to plec niewazna i już nie patrzyłam na to , żeby po skoku przestać się starać i tak wyszedł chłopak:D Teraz tak sobie myślę, że lepiej mieć pierwszego chłopaka. Potem bede sie starać na dziewczynkę. Fretka, ponoc jeszcze dieta ma wpływ na płeć, ale to chyba nie ma większego znaczenia- musisz poszperac na necie. Jednak myslę, ze własnie najwazniejsze jest to że żeńskie plemniki zyja dłużej i dlatego starając sie na kilka dni przed owulką jest większe prawdopodobieństwo, ze przeżyja tylko żeńskie plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc to nie wiem czy łatwiej jest trafić w chłopaka czy dziewczynkę :) Moja znajoma ma bliźniaczki i lekarz od samego początku jej powiedział, że będą dziewczynki bo z jego wyliczeń wyszło, że plemniki przetrwały cały @ i do zapłodnienia doszło zaraz po jego skończeniu (bo później się już nie kochali). Medycznie jest stwierdzone, że żeńskie plemniki wolniej się poruszają ale za to mają dłuższą żywotność odwrotnie niż plemniki męskie :) dlatego jak chcesz mieć dziewczynkę to musisz szerokim łukiem omijać dni płodne tak jak Ci doradza loona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobie tak i napiszcie czy dobrze. Dzis mi nie skoczyla to sie pokochamy wieczorem a jak mi tylko sie podniesie to juz nie bedziemy-czy to juz bedzie za pozno???mysle as tymi testami owulacyjnymi da to cos???czytalam tu na forum ze nie bardzo-nie chce wyrzucac kasy na daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się mądre dziewczyny porobiły - jedna przez drugą rady dają :P fretka - nie do końca Twój plan jest dobry, bo jeżeli jutro skoczy tempka to będzie oznaczało, że będziesz przytulać się z mężem w samą owulację, ale z drugiej strony nie robiąc tego ryzykujesz, że całkowicie przegapisz owulkę. Niestety celowanie w dziewczynkę przy niezbyt regularnych cyklach jest bardzo ciężkie :o Już mam dość urlopu, poszłam na zakupy i wróciłam obładowana. Zaczęłam gruntowne porządki i jak na razie mam gorszy bałagan niż na początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu teraz odczekała i dopiero tak ze dwa trzy dni po skoku temperatury znowu się kochała aż do @ i znowu po skończonej @ parę numerków tak do 11/12 dnia cyklu i znowu poczekała na skok temp. Trudniej jest zajść w ciążę z dziewczynką bo nie możesz się kochać w dni płodne które dają ci większe prawdopodobieństwo ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Fretka jeśli dzisiaj sie pokochasz a jutro skoczy tempka to tak na chłopaka bedzie.... Moim zdaniem w dziewczynke ciężej trafić....bo łatwiej wyłapac dzien owulki- i wtedy celowac na chłopaka, niż przewidzieć że owulka bedzie za dwa dni i do tych dwóch dni przed celowac...trzeba dobrze znać swój cykl... Hahaha a taka mądra to Achaja w dużej mierze dzięki Tobie jestem bo Ty mi tłumaczyłas kiedys dokładnie jak z ta tempka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki achaja za odpowiedz-ale topik kwitnie,a juz prawie więdnął-chcialas z tąd uciekac:p Kiedys tu napisalam ze jak sie zaczne starac to tu namieszam-i prosze:) hihhi a co do porzadkow to ja tez tak mam-jak zaczne robic to mam najpierw wiekszy bałagan jak miałam przedtem-ale za to potem.... efekt murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja jak pomyślę o zakupach to mnie strzyka w kościach. Nie lubię robić zakupów bo na samą myśl o staniu w kolejce do kasy wszystkiego mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prsze-pisze pisze a tu kolejne dwie odpowiedzi:) Ok slucham sie wam i jak wczoraj sie kochalismy rano,to juz teraz zrobie przerwe-tak bedzie rozsadniej-mam nadzieje ze sie uda. A macie dziewczyny jakies pojecie o tych testach owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sprzątania to bardzo lubię tę czynność, szczególnie jak jest duży bałagan bo później widać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja nigdy nawet nie widziałam na oczy takiego testu ale wiem, że dużo dziewczyn z naszego topika używało tych testów z różnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja zmykam bo muszę jeszcze pochować dokumenty i zajechać na budowę do pracowników. Miłego popołudnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi testami to jest bardzo indywidualna sprawa - jedne chwalą inne nie. Wydaje mi się, że możesz spróbować, w końcu majątek to nie jest, a na pewno może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka- ja kupiłam testy ale nie zdąrzyłam uzyc bo własnie w tym cyklu zaszłam w ciążę. ale polegaja na tym, ze wykrywaja kiedy ma sie pojawić owulka. I najwazniejsze dla staraczek o dziewczynke pokazują na około 2 dni przed nadejście owulki, wtedy starasz się do uzyskania pozytywnego wyniku na teście a potem odpuszczasz. Jak kupisz to na ulotce jest wszystko bardzo dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka oby Ci sie udalo jak najszybciej:) Ja jeszcze 45 minut i do domu...juz nie moge wysiedziec, aż mnie tyłek boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie dla poprawy nastroju umówiłam sie na sobote zeby zrobić balejaż (odrosty juz mam na 10 cm) i podcięcie włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam ten test i jest tak ze jedna jest mocna a druga taka slaba-pisze mi tu cholera po szwedzku i nie wszystko z tego rozumie.Moze wy wiecie co to znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wie znalazlam w necie- POZYTYWNY Jeśli ukażą się 2 kreski i kreska testowa (T) jest równie wyraźna lub jeszcze wyraźniejsza niż kreska kontrolna (C), oznacza to, że jajeczkowanie (owulacja) nastąpi w ciągu najbliższych 24-48 godzin. NEGATYWNY Jeśli ukaże się kreska tylko w obrębię kontrolnym (C) lub ukażę się kreska testowa (T), lecz jest ona jaśniejsza niż kreska kontrolna (C), oznacza to, że jajeczkowanie nie nastąpi w najbliższym czasie. czyli u mnie nie ma jajeczkowania w najblizszym czasie-czyli dzis szalejemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Oczywiscie ze test sie nie mylił:( Dziś rano 36.7 :( To jest dobre,dwoje dzieci mam i będę miała problem żeby mieć 3????? Denerwuje mnie to jak cholera:( Obawiam się że to będzie tak jak przy pierwszym dziecku-przez 1.5 roku staraliśmy się i dopiero sie udało,oczywiście z ingerencją lekarza. Ale narazie dam sobie jakieś 4 miesiące czas-może zaskoczy;) Miłego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale mi sie nie chce dzisiaj pracować.....na razie pije sobie kawe i nic nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fretka - uspokój się trochę kobieto :P jak na razie to nie masz żadnych problemów tylko co najwyżej trochę przesuniętą owulację, a najważniejsze żeby w ogóle była. Ile kupiłaś tych testów ? Po południu zrób kolejny. Mi też się nic nie chce, leże w łóżku z laptopem ;) Kto mi na ochotnika kawę zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co achaja tutaj jest caly komplet 7 testow i do najtanszych nie naleza :/ ale co tam.Mysle ze dzis nie bede juz robila tylko jutro rano,poniewaz gdybym miala miec dzis lub jutro owulke to by to test wczoraj wykazal takze zrobie go rano. Ja sie obawiam tego ze znowu po odstawieniu tab.anty bede miala te cysty co mialam przed 1 ciaza jak odstawilam tez leki anty. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahah Achaja aleś wygodna:P My tu harujemy w robocie a Tobie sie nie chce kawy zrobic:P a ja w sumie i tak siedzę i prawie nic nie robię, mam takiego lenia ze szkoda gadać.... Fretka musisz troche wyluzowac!!!!! Jak na razie dopiero zaczełas sie starać, więc troche cierpliwości:) Chyba mój synus sie obudził bo mnie kopnął własnie:) ale to jest super uczucie.... Achaja i Fretka łapcie ode mnie fluidki ciążowe i macie natychmiast w ciążę zachodzić!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te testy w aptekach nie są najtańsze, ja zamawiałam na allegro i tam cena było ok. Co do tych twoich cyst to obawiam się, że one nie znikają. Po ciąży pewnie część się wchłąnęła ale problem całkowicie mógł nie zniknąć. Ale nie ma co się martwić na zapas, na początek musisz sobie dać trochę czasu na uregulowanie cykli po odstawieniu antykoncepcji. Nikt nie chciał mi zrobić kawy to zrobiłam sobie sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×