Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześc dziewczyny. Achaja Ja Ci zrobie bardzo chętnie :) Lubisz z mleczkiem i cukrem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dopiero dotarłam do biura bo tyle było rzeczy do zrobienia po drodze :( Fretka nie przejmuj się złym początkiem, ważne żeby wierzyć, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kawę to ja już wypić zdążyłam ale dzięki za dobre chęci :P A tak na przyszłość to piję rozpuszczalną z mlekiem i cukrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie wszystko w najlepszym porządku mały rośnie jak na drożdżach ma już 958dkg prawie kg wczoraj byłam z synem u lekarza i na usg podglądał swojego braciszka a najlepsze jest to że wczoraj dokładnie pokazał swoje malutkie klejnotki i siusiaka tak wyraznie było widać że nawet synek mógł je zobaczyć fretka ja na twoim miejscu dała bym na luz bo im więcej się będziesz stresować ty gorzej a tak po za tym to ja dziś zapraszm na kawe i ciasto urodzinowe bo dzić mi kolejny roczek przybyło ach jak ten czas leci to już 28 wiosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wszystkiego Najlepszego, żeby Ci się dzieciaczki dobrze chowały no i oczywiście lekkiego porodu Ci życzę 🌼🌼🌼🌼🌼 Nie ma wyjścia - musisz zmienić wiek w naszej tabelce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaju juz STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...27..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..21...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra |.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 zmieniam a po za tym dzięki za życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola wszystkiepelszego!!!! Duzo zdrowka ,pomyslnosci radosci i spelnienia wszystkich marzen. Zycze ci pomyslnego porodu,zeby byl szybciutki a w miare bezbolesny;) Milej imprezy urodzinowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola wszystkiego najlepszego. Ja również życzę Ci lekkiego porodu no i pociechy z tych maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim o poranku :) Chociaż nie mogę powiedzieć żeby był on ładny bo cały czas pada i jest brzydko, szaro i ponuro, aż mi się nie chciało wychodzić z domu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylvia :)I inne dziewczyny rozniez:) U Was szaro buro i ponuro a my tu mamy zime w pełni!!! Chyba jest jakies 30cm sniegu!!! w grudniu styczniu go nie bylo, w lutym sporadycznie i sladowo za to w marcu zima na calego!!!:/ a teraz z innej beczki- Mierzylam temp.. i oczywscie 36.7 no i zrobilam ten usrany test i to samo co ostatnio juz trace cierpliwosc w staraniach sie corunie chyba pojedziemy na żywioł i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A u mnie bezchmurne niebo i słonce zaczyna swiecic:) Aj Fretka ty niecierpliwa kobieto:):):) Przeciez to dopiero twoj pierwszy cykl...co mają powiedziec laski co sie staraja sie po pół roku i więcej, np. nasza Achaja...Ale jeśli Ci nie zalezy szczególnie na tym żeby była dziewczynka to idź na żywiol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja pewnie jeszcze śpi na urlopie:) Mam nadzieję, że dzisiaj się za mnie wyśpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za mnie też by mogła ;) Ostatnio notorycznie budzę się o 5 rano żeby wstać do toalety, a najgorsze jest to, że budzik mam ustawiony na 5:40 żeby wstać do pracy, więc jak się przebudzę o tej 5 to już zazwyczaj nie zasypiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje dwa razy w nocy to toalety...około 1 w nocy i około 3-4, ale często o 5 sie też budze a przed 6 też muszę już wstac.... Sylvia kiedy planujesz iść na zwolnienie? Bo mi oprócz porannego wstawania praca nie sprawia zadnych problemów, ale po długim weekendzie majowym zamierzam jeszcze przyjść do pracy na tydzień, pozakańczać sprawy i iść na zwolnienie od 11 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona Ja mam zamiar pracować jak najdłużej. Też się teraz super czuje i nie mam problemu z pracą, ale jak tylko zaczną mi dokuczać jakieś rzeczy to na pewno zdecyduje się wcześniej iść na wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry No dzisiaj to się chyba za Nas wszystkie wyspałam - obudziłam się o 10 :D Dziewczyny ja na Waszym miejscu to pewnie bym już u trzeba w ciąży odpocząć, przygotować dom na przyjście nowego domownika no i porobić te wszystkie zakupy, a po pracy to z tym wszystkim ciężko pewnie, szczególnie z brzuchem ;) (którego Sylvia nie ma :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Sylvia koniecznie dawaj foto!!! Jakbyście mój zobaczyły co byście padły taki balon:P Dzisiaj będę u mamy to wezmę swój aparat, który mamuśka pozycza na wieczne oddanie:P i może cykne jakąś fotkę, bo teraz brzuszek rośnie jak na drożdżach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyn bardzo chętnie tylko, że mąż wyjechał i zabrał ze sobą obydwa aparaty :( Jak tylko wróci to od razu zrobię fotkę i umieszczę w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazuj, pokazuj nam brzucha :) Twój też chętnie zobaczymy :) Trzeba przyznać, że dość szybko Cię wybrzuszyło, aż strach pomyśleć jak będziesz wyglądać w 9 miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja nawet nic nie mów:P na szczęście tylko brzuch mi rosnie :) ale jakby nie patrzec to juz połowa 6 miesiąca, dziecko teraz najwięcej przybiera na wadze i brzuch najszybciej rosnie. Ale ciekawe jak bede wyglądac w 9 miesiącu, napewno sie pochwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 achaja82..|.01.04.......04.04.......8.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...27..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..21...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...25..|...22.|.....15.07.2009?.|.dziewczynka| Zielona Góra |.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Bede miec córeczke (Gabrielę). Jest idealnie zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×