Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Oj ale dzis za duzo to nie popisalysmy:( Ale kazda miala dzis wyjatkowe zajecie. Ja dopiero teraz siedze i jem obiad,sprzatalam jak glupia,ale mam wszystko zrobione to co chcialam miec:) Ja wam tez zycze udanego weekendu:) A tobie loona dzieki za powodzenie;) Dam wam znac w poniedzialek czy tempka skoczyla czy dalej nie. Do poniedzialku-PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Ja tak dzis na krotko bo moje pol rodzinki jeszcze spi i moge to wykorzystac;) Pisze zeby wam powiedziec ze moja temperaturka dalej jest niska a to juz 15 dni do @-chyba mnie \"szlak\" trafi z ta moja @!!! Znowu ja dostane kiedy sie jej podoba!!! Coz my mamy za utrapienie z nimi!!! :/ Pozdrawiam was i wysylam fluidki na weekend :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Fretka spokojnie, z tego co się orientuję faza lutealna w cyklu (od skoku temperatury) musi trwać minimum 12 dni, aby zdążyło dojść do zagnieżdżenia zarodka więc to, że tempka jeszcze nie skoczyła wcale nie oznacza, że @ nie przyjdzie w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) U mnie nawet niedziela i to w dodatku Dzien Kobiet konczy sie tym ze o 6 budzi mnie zegarak zeby sobie zmierzyc teperatura,a jakies 15 min pozniej budzi mnie moj synek:) A co do mojej temp.. to mam juz pewne rezultaty:) Dzis mam najwyzsza temperature od dni w ktorych kochalismy sie:) Taka mialam tylko jak wieczorem poszalelismy a dzis bez wczorajszych szalenstw;) Myslicie ze to moze byc to???????? Tak troche wam przyblize to np: 1,2,3,4,5,6,7, miesiaczka 8-36.6 9-36.8 ale wieczorem sie kochalismy (dzien predzej czyli w 8 dzien) 10-36,6 11-36,7 12-36.8 tez po wieczornym kochaniu 13-36.6 14-36.7 15-36.6 dzis-36.8 BEZ kochania sie wieczorkiem- Moze to byc to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, To u Ciebie sex wieczorkiem zwiększa temperaturę ?? Ja chyba tak nie mam, albo nie zwróciłam uwagi :o Niestety wydaje mi się, że skok powinien być większy, ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie zalamoj mnie:( Mam nadzieje ze u mnie to znaczy poczatek jajeczkowania. Milego dnia kobiet;) I dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka,nie przejmuj sie kazdy miesiac jest inny....moj organizm wlasnie tez fuksuje.... ok.14 dni cyklu mialam jajeczkowanie a dzis mam 22 dzien cyklu a tu pojawia sie zamiast cystej normalnej wydzieliny taka podbarwiona krwia i juz to 2 dzien trwa...podejrzewam ze pewnie @ sie juz zbliza,tylko troszke wczesniej niz zwykle. u mnie najwiecej daje obserwacja sluzu,wytedy najtrafniej udaje sie okreslic dlugosc cyklu i termin spodziewanej @.nie stersuj sie ze temp jeszcze nie skoczyla,zyj na luzie,wieksza uwage jesli chodzi o okreslenie terminu zwracaj w 2 fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak wam minął weekend? Widzę fretka, że Ty to nawet w niedziele nie masz spokoju :( tak się ostatnio zastanawiałam co tam u reszty dziewczyn słychać. Dominikap za miesiąc rodzi, Tulipankowi też już niewiele zostało, a nawet nie napisały jak się czują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nie dosc Sylvia ze przez weekend nie mam spokoju ale do tego od dzis rana mam zepsutu humor-liczylam wczraj troche ze dzis jeszcze bardziej mi dodskoczy a tu oczywiscie 36.6!!!!!!!!! czemu to tak jest ze jak sie chce to sie nie ma a jak sie nie chce to sie ma:( Czemu ta temper... mi nie skacze moze 17 dzien to nie koniec szans na jajeczkowanie,ale ja juz trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zabcia. Co tam u Ciebie słychać ? Odpoczęłaś przez weekend chociaż troszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka nie mam pojęcia jak to jest z tym jajeczkowaniem :( Nie załamuj się w końcu musi się udać. A co do tego że jak się chce to się nie może zajść w ciążę a jak się nie chce to się zajdzie to w pełni się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wypoczełam...aktywnie przy kuchni wczoraj:)) moj maz zapragnal golabkow...no i masa sprzatania byla.ale za to jakie pyszne wyszly....az urozlam o 2 metry:)) kochane,ja sie z moim organizmem wykoncze...dawno tak nie fiksowal jak teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Mi jak zwykle weekend przelecial za szybko....wczoraj skorzystalam z ładnej pogody do południa i byliśmy na spacerze dotleniać dzidziusia. Fretka, ja myslę że nie powinnaś sie tak stresowac ta temperaturą. Mi naprzykład w cyklu w którym się udało, temp skoczyła i do tylko o jakies 4 kreski w 18 d.c i juz sie utrzymywała. A kochaliśmy sie w dzień przed skokiem ale to i tak pozno było jak na moje oko i myslałam ze nic z tego nie wyjdzie a jednak:D Pamiętam jak Achaja oceniała moje pomiary i tez nie było znacznego skoku i myslałysmy ze jeszcze nic z tego. Organizm jest jednak nieprzewidywalny. Chyba najlepiej troche wyluzowac, ale wiem ze to nie jest łatwe. A tak z innej beczki to szkoda ze znów poniedzialek...juz nie wysypiam sie tak jak powinnam bo co dwie godziny mam pobudke do kibelka....a to juz nie to samo spanie jak sie wstaje co chwile. Ale jeszcze ze dwa miesiące posiedze w pracy, bo w domu to się raczej zanudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i za godzinke spadam,jedziemy do torunia,a popoludniu do siostry do szpitala,dzis ma wywolanie,bo maly jest leniuszkiem i dobrze mu u mamy w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na misli ze ciksowal jak teraz co ci sie dzieje??? Moj tez strajkuje z jajeczkowaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia a co się dzieję ? Co do siedzenia w kuchni to przyjechałam wczoraj od rodziców i wieczorem ugotowałam sobie zupkę tak żebym nie musiała dzisiaj po pracy siedzieć w kuchni no i zachciało mi się ciasta drożdżowego z kakaem i z tego wszystkiego wyszły mi dwie takie rolady z kakaem i zwykła babka drożdżowa, więc może macie dziewczyny ochotę na ciacho chętnie się podzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona z znasz plec swojego maluszka??? Nie wiem ,moze pisalas a ja to przeoczylam-nie wiem:) widze ze coraz wiecej nas tu na pogaduchy a ja zaraz musze uciekac z synkiem do przedszkola i psem i mlodszym synkiem na spacer,potem kawa ze sasiadka itd...znacie to jak to u mnie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim organizmem? a no szlaeje jak bum cyk cyk... owulacja byla ok. 14 dc od 19-22 dc mialam brazowe plamienie,a raczej wydzieline podbarwiona na brazowo,tak jak mam na dzien przed @...troszke szybko zeby @ juz miala byc.no co prawda dzis spokuj z tym ale nie moge spac spokojnie...nie wiem kiedy nadejdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie zjadla kwalek:)) poprosze przeslac priorytetem bo uwielbiam jak jest swieze i do tego szklanka mleka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia nie ma sprawy :) Dobra dziewczyny ja zmykam bo mam troszkę do roboty a nie chce tego odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje:) A ja slyszalam albo czytalam ze jak sie kocha przed jajeczkowaniem jest to na dziewczynke a w samym epicentrum i po to na chlopca-ciekawe jak to jest... Milego ranka wam zycze i mam nadzieje ze jeszcze popiszecie cos pozniej jak znajdziecie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak to jest, w moim przypadku sie sprawdzilo i wyszedl chłopak:) Ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ale się wyspałam :) Fretka - szkoda, że jak na razie nie było skoku, ale może jeszcze nadejdzie, lepiej późno niż wcale, staraj się tam z mężem nadal, nie rezygnuj :) Z tym staraniem się na chłopca i dziewczynkę jest dokładnie tak jak mówisz. Dlatego większość dziewczyn na topiku będzie miała chłopców, bo celują w tą owulkę, żeby jej przypadkiem nie przegapić. A ja wczoraj byłam odwiedzić siostrę mojego męża i jej tygodniowe maleństwo. Matko jakie to śliczne i malutkie, normalnie, aż mi się płakać chciało - ja też takie chcę :( Aha, mój mąż będzie chrzestnym - będziemy mieli już dwójkę pod opieką, bo ja już mam chrześniaka - teraz to nic tylko kasę odkładać :P żabcia - trzymam kciuki za Twoją siostrę i jej dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ale jeśli koniecznie chcesz mieć dziewczynke to ja bym w tym cyklu raczej juz odpusciła starań. Bo teraz jest juz największe prawdopodobieństwo na chłopaka. Achaja ale Ci dobrze.....jutro wyspij sie tez za mnie:P Mójego faceta brat będzie chrzestnym naszego dziecka i juz nie może sie doczekac. Wczoraj dzwonił do mnie ze swoją narzeczoną i pytał kiedy ja w końcu urodze bo chce kupic wózek i powozic chrześniaka. Pytali czy dam im ponosić dziecko itd...:P normalnie wszyscy w koło tak zajarani, ze w życiu bym sie nie spodziewała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie weszłam na stronke z wyliczeniami wieku ciązy, terminów itd, i wyszlo że 23 marca będzie studniówka do porodu:D Ale ten czas leci!!!! A za niecałe 3 tyg III trymestr się zaczyna i najcięższy etap ciąży...już czuje się troche jak słonica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona dlaczego mowisz ze mam odpuscic??? czy jak nie mialam skoku tempe.... to moglo byc tak ze jednak mialam owulacje??? Jestesm z tego zielona jak trwa;P Ale mi on skacze jak chce-dzis jak zobaczylam 36.6 to myslalam ze wyrzuce ten termometr przez okno!!! Jakie to wszystko jest zagmatwane:( Acha i gratulacje tak fajnych chrzestnych,naprawde az sie fajnie czyta ze ci tak mowia-oby sie wywiazywali caly czas. Achaja a ty tez bedziesz bedziesz miala tekie sliczne rozowe malenstwo i bedzie dla ciebie najpiekniejsze ZOBACZYSZ-tylko zmien lekarza,a ci sie uda:) ps.sory za bledy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×