Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

No nie wiem ... Normalnie się boję do łazienki teraz chodzić ;) Ciekawe ci z Sylvią ? Już chyba ze dwa tygodnie się nie odzywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurdę znowu lekko plamię, a to może oznaczać właściwie wszystko :o Niech już ta @ przyłazi jak musi, bo z tej niepewności za chwilę oszaleję chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie gniewajcie się, że się nie odzywałam tyle czasu ale najpierw miałam do przeszkolenia nową koleżankę w pracy, a później przeprowadzka i od tej chwili nie mam dosłownie na nic czasu. A codo porodu to pewnie urodzę w biegu bo jak tak dalej będzie to nie będę miała czasu się położyć na porodówce ;) Achaja trzymam mocno kciuki i bardzo bym chciała żebyś nas w końcu uraczyła pozytywną wiadomością :) Loona to prawda spory brzuszek no i maluszek już też nieźle waży :) Co do CC to ja mimo wszystko wolę poród naturalny. Mój mały 2 tyg temu ważył 1,540 kg więc ponad 1 kg mniej niż Twoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia nikt sie na Ciebie nie gniewa, ale zaglądaj czasem powiedzieć, że żyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję przy okazji tabelkę. Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ achaja82..|..27.05.......25.05.....10.......Trójmiasto.. .......27 zabcia86...| 18.06.....kolejny.........- ........kuj-pom..........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...37..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..36...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..34...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.33..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No was to na pewno nie zostawię tylko ostatnio to na nic nie mam czasu :( nawet dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może byś się w końcu na zwolnienie wybrała :P Od razu by się znalazł czas na wszystko :D Powinnaś teraz odpoczywać, bo brzuch pewnie Ci już sie daje we znaki. loona - a jak Tobie na L4 ? Nie nudzisz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja jak tylko zrobię aktualne zdjęcie to wkleję bo pewnie nie uwierzysz ale mam mały brzuch i w niczym mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ zabcia86...| 18.06.....kolejny.........- ........kuj-pom..........23 achaja82..|..25.06........?..........11........Trójmiasto.. .......27 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...37..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..36...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..34...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.33..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ zabcia86...| 18.06.....kolejny.........- ........kuj-pom..........23 achaja82..|..25.06........?..........11........Trójmiast o.. .......27 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...37..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..36...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..34...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.33..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 14|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25 Oj achaja bardzo mi przykra:( Mam nadzieje ze teraz jak bedziesz dalej chodzila do tego gina od leczenia bezplodnosci,to ci sie uda:) Trzymam kciuki i zycze ci zeby ci sie udalo;) A ja tez zrobilam aktualizacje tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Achaja ale smutno......niech w końcu się uda!!!!!! A ja raz sie nudze raz nie, zależy:) Ale wolałam chodzić do pracy- zdecydowanie. Dzisiaj cały nasz oddział wyjeżdza na 3 dniowe "szkolenie" impreze nad jezioro i na bank bedą się swietnie bawić. Rok temu było super. Zazdroszcze im, ale co tam, za rok tez pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja jeszcze się kulam mały strzszył że chce wyjść a tu nic wszystko się uspokoiło i chyba będziemy rodzić w terminie ahaja bardzo ale to bardzo mi przykro ale i tak dalę traymię za was kciuki kiedyś napewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ zabcia86...| 18.06.....kolejny.........- ........kuj-pom..........23 achaja82..|..25.06........?..........11........Trójmiast o.. .......27 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...38..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..36...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..34...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.33..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 14|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25 i aktualizuje tabelke dziewczyny a czy chcecie żeby mąż był przy was czy wolicie same rodzić bo ja bym wolała żeby był przy mnie zresztą tak i jak za pierwszym razem troche przeraża mnie fakt porodu w szpitalu no ale cóż innego wyjscia nie mam pierwszego syna rodziłam na porodówce ale niestety ją w tym roku zlikwidowali i musze iść na szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koleżanki! :) 🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Aszti.......|..23.05......5.06........12........Warszawa ........32 zabcia86...| 18.06.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 achaja82..|..25.06........?..........11........Trójmiast o.. ....27 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...38..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..36...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..34...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.33..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 14|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuuugaśno mnie tu nie było, ale postaram się Was częściej odwiedzać:) Patrzę, że \'nasze Mamuśki\', już lada dzień się \'rozpakują\' ;) Kurcze, jak ten czas leci! A pamiętam, jak jeszcze całkiem niedawno oświadczały radosne nowiny o ciąży:) Niesamowite! Achajka, widzę, że Ty, podobnie, jak ja, wciąż na etapie starań i wielkich nadziei. Nie martw się! I na nas w końcu kiedyś przyjdzie czas (oby!) ;) Zauważyłam, że podjęłaś już pewne działania w kierunku przyspieszenia tego stanu rzeczy, odwiedzając klinikę. Ja postanowiłam wysłać swojego pana na badanie nasienia, a sobie, w następnym cyklu, zrobić HSG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to, że mam tylko zrobioną cytologię (a do HSG, potrzebne są również wyniki badania czystości pochwy), to już w tym cyklu, poddałabym się zabiegowi na drożność jajowodów (które się robi tuż po okresie). Ponieważ @ od 6 dni, brak, a 2 testy wyszły negatywnie, to wymyśliłam sobie, że w oczekiwaniu na "czerwone dni", szybko polecę do gina i wykonam potrzebne badanie, ale zaczęłam dziwacznie plamić i sobie odpuściłam wizytę.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miło was \"widziec\" Nicola mało ci juz zostało, w sumie 38 tydz to juz bezpiecznie możesz rodzić i bedzie w terminie. Ja cały czas planowałam ze bede rodzić z moim ale jeśli jednak bedzie mnie czekac cc to on nie bedzie mogł przy tym być. No ale może jeszcze dane mi bedzie urodzić sn a wtedy na bank bede rodzić z facetem. Po co chodziliśmy do szkoły rodzenia zeby uczyc sie razem:D Aszti, super ze sie odezwałas:) Mam nadzieję ze szybko Ci się uda:) Kurde szlag mnie traf, cały dzień pada i nie moge wyjsc na dwór...nienawidze kisić się cały dzień w domu...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj loona:) Przypomniała mi się historia mojego przyjaciela, któremu podczas porodu żony, adrenalina tak sięgała zenitu, że odpychał lekarza i cały towarzyszący temu personel medyczny, aby dostać się z kamerą jak najbliżej centrum wydarzenia (czyt. krocza) i z najlepszej perspektywy uwiecznić narodziny syna :D:D Niestety, wtedy, nie dałam rady spokojnie obejrzeć filmiku, który nakręcił... Już przy samych jej bólach i krzykach, robiło mi się słabo... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, raczej na pewno, nie zdobyłabym się na towarzyszenie komuś przy porodzie, tak wejść na salę i patrzeć z bliska na całe to wydarzenie:-O Kurcze, no nie dałabym rady na bank! :D (Co innego, gdybym sama rodziła... ale wtedy to zupełnie inna sprawa!;) ) Dlatego, jak kiedyś zajdę w ciążę i przyjdzie moment porodu, to raczej nie będę nalegała, by mój mężczyzna sterczał 2 kroki ode mnie i podziwiał cud narodzin:D Znaczy, chciałabym, ale jeśli naprawdę bym czuła, że to ponad jego siły, to zrozumiem (chyba:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aszti co do towarzystwa przy porodzie to fajna sprawa o ile poród nie jest cieżki Ja pierwszy poród miałam można powiedzieć lekki i obecność męż mi pomagała nie w sensie że mnie masował trzymał za rączke bo nie było takiej potrzeby ale przynajmniej miałam z kim gadać i żartować i jakoś ten czas mi szybciej zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D nicola wielki dzień coraz bliżej, trzymam kciuki za szybki i w miarę bezbolesny poród :) Aszti - fajnie, że zajrzałaś, chociaż miałam nadzieję, że już udało Ci się zaciążyć i dlatego przestałaś do Nas wpadać :P Trzymam kciuki za HSG chodź słyszałam, że to dość nieprzyjemny zabieg .... Mnie też on czeka jak nie uda się przez kilka kolejnych cykli. Co do rodzinnych porodów to jestem ZA, ale pod warunkiem, że facet zostaje od strony głowy i nie zagłębia się w anatomiczne aspekty porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Achaja bardzo mi przykro, że znowu się nie udało :( Aszti no w końcu sobie o nas przypomniałaś :) i mam nadzieję, że tym razem nas nie opuścisz. Nicola ja również życzę Ci szybkiego i bezbolesnego porodu, a no i nie zapomnij nas o tym poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowe południe;) Sylwuś, to nie jest tak, że o Was zapomniałam. Staraczkom cały czas mocno kibicuję, a szczęśliwym, przyszłym mamusiom, życzę lekkich porodów i zdrowych, ślicznych maluszków🌼 Świadomie pojawiam się tu rzadziej;) Kiedy zauważyłam, że chęć posiadania dziecka, zaczęła przysłaniać mi cały świat, postanowiłam kafe i \'ciężarne tematy\', delikatnie omijać, żeby nie sfiksować ;) Trza przyznać, że trochę pomaga!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja -jak już kiedyś wspominałam, zrobiłam badania na wszystkie możliwe hormony (i choroby zakaźne), które należałoby wykonać przed ciążą, ale... dotąd nie wybrałam się do gin.-endokrynologa, żeby fachowym okiem spojrzał na wyniki:-O:-O:-O:-O Dziś samodzielnie, wnikliwie się im przejrzałam i zauważyłam, że prolaktynę mam za wysoką (normy: 3.9-20.5, a mam 23.33ng/ml ), hormon DHEA, także za wysoki (normy: 1.3-9.8, mam 24ng/ml ) no i estriadol również dużo za duży, jak na fazę folikularną, w której pobierano mi krew (normy: 12.5-165, a ja mam 331.4 pg/ml ) :-O Poza tym, wszystkie inne hormony, mieszczą się w laboratoryjnie ustalonych granicach. Kurde, wiecie co - \'wnerwiłam\' się właśnie na siebie!!! Niby staram się o dziecko, porobiłam mnóstwo badań, a tak lekko (lekkomyślnie!) sobie podeszłam do wyników:-O Zamiast udać się do lekarza i prosić o wskazówki dotyczące ewentualnego leczenia, to, mówiąc kolokwialnie, olałam sprawę, i udaję, że wszystko jest ok:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę rzeczywiście się Ci dziwie. Porobiłaś badania, wydałaś kasę i do lekarza z nimi nie zawędrowałaś. Chyba najwyższy czas to zmienić. Lekarz naprawdę może pomuc ! Mi też na początku było ciężko zabrać się za to jakoś tak konkretnie, ale trzeba było się w końcu wziąć w garść i teraz jestem u gina 2 razy w miesiącu. No cóż, miłe to nie jest, ale jak mus to mus ;) Co do prolaktyny to o ilę się nie mylę większość laboratoriów podaję normę do 25 ng/ml więc chyba nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, no własnie! Rażąco zaniedbałam sprawę, ale zmienię to;) W tej chwili, próbuję się dodzwonić do kliniki, żeby zarezerwować wizytę u endo, ale z nimi się połączyć, to graniczy z cudem!:-O Nie wiem, jak to jest z innymi laboratoriami, ale wg tego, które badało poziom moich hormonów, przy prolaktynie widnieją normy 3.9 -20.5, stąd wnioskuję, że mam trochę zawyżoną:-O No nic, pokażę wyniki lekarzowi, niech on zadecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, a jak u Ciebie przedstawia się sprawa z hormonami? Pewnie już gdzieś, kiedyś o tym pisałaś, ale niestety dawno mnie tu nie było, więc musiałabym przekopać kilkadziesiąt str., żeby znaleźć odp., ... a to trochę czasochłonne;) 2 razy w miesiącu chodzisz na monitoring cyklu (owulacji)? Pewnie głupie pyt., ale jak to w ogóle wygląda? Nigdy nie byłam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×