Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Hej Ulysses 🖐️ Napisz nam coś o sobie :) Ile się starasz ? Ile masz lat ? No i zapraszam do tabelki Skopiuj i wpisz się według terminu @ czyli na szczyt stawki :D STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 Ptakowa...|.....?...........?...........17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.....?............?...........6........śląskie . ...........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..18...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Przy okazji pozwoliłam sobie na małe porządki w tabelce, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mebelki przyjechały :) Przywiózł je taki Pan grubo po 50 i sam mi je na plecach na drugie piętro wniósł - aż mi było głupio :o Zobaczyłam, że się zasapał trochę wiec zaproponowałam mu coś do picia mając na myśli wodę, a co on na to ? - Chętnie wypije kawkę :D No i musiała troszkę z nim posiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) Ulysses wpisz sie do naszej tabelki, tam zobaczysz na jakim etapie są inne dziewczyny. W sumie to staraczek nie jest wiele, ale achaja werbuje nowe staraczki to może to nasze zacne grono sie poszerzy :) fretka zobaczysz, że czas szybko zleci i weźmiecie sie do przytulanek :P Sylvia, mam nadzieje, że jak sie już spotkamy w tym Krakowie, to będziesz miala na tyle duży brzuszek, że bedzie Ci cieżko nakopać mi to 4 literek ;P A tak serio mówiąc, to mam nadzieje że już niedługo bede mogła sie przeprowadzić. Co troche chodze na jakieś rozmowy kwalififacyjne, ale jak narazie nic sie z tego nie wykluło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że ja nie staraczka:D Bardziej coś jak wpadka ale bardziej świadoma :) No więc młoda jestem bo mam tylko 20 lat ale mam nadzieję że przez to nie spotkam sie z nie milymi komentarzami, cykl 1, data @ 21.02. coś jeszcze? Och sprzątanie, nie przypominajcie :) Kiedy ja ostatnio okna myłam, huhuhu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nikt nie spotyka się z niemiłymi komentarzami. Jeżeli czujesz się gotowa do macierzyństwa to wiek nie ma znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj. Mazowieckie :D A co do testu nie robiłam, jak ( oby ) nie dostanę @ to zrobię 24/25. Już sie za bardzo nakręciłam...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy tak na prawdę gotowa, albo na samą myśl miło mi się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Cię dopiszę - teraz jesteś oficjalnie staraczką ;) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie....20 Aszti.......|.01.03.......08.03.......9........ Warszawa .........32 achaja82..|.05.03.......08.03.......7........Trójmiasto. ........26 Ptakowa...|.....?...........?...........17.......ok.Kłod zka. .......26 Eddi29.....|.....?............?...........6........śląsk ie . ...........27 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...23..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..18...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...17...|...15.07.2009?...|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..6....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie fajna tabelka ;) No coż jak by teraz nie wszyło to teraz będę musiała się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zmykam, bo na pocztę muszę pędzić. Zajrzę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mówić o objawach bo jak bym była w ciąży to dopiero 4 tydzień ...no ale więcej śpię. Albo to zwyczajnie spowodowane zimową aurą. :) W sumie teraz jestem przed terminem spodziewanej @ i jakoś nie czuje się żeby miała nadejść lad dzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi objawami ciązy to jest naprawdę różnie, bo większość kobiet pierwdze objawy ciążowe bierze za objawy @. Bolesność piersi, pobolewanie brzucha, zwiekszona ilość białego śluzu, senność.... Ja z własnego doświadczenia wiem, że jesli sie czegos doszukujemy, to prawie na 100% znajdziemy u siebie pare takich typowych objawów ciąży. najwazniejsze jednak żeby @ sie nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, plus to ze objawy przed @ są identyczne z tymi które występuje w b. wczesnej ciąży i łatwo może to zmylić, tyle że ja nie mam objawów ani na jedno ani na 2. :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
moze mi ktos napisac wczesne objawy ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie najwcześniejszym jest brak @, ale jeśli masz jakieś wcześniejsze domysły jak ja to np skurcze w dolnej części brzucha, ból piersi, senność, drażliwość, brzydka cera. A najgłupsze to to że to są te same objawy co przed @ i weź tu sie połap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
no wlasnie..dlatego zaczynam wariowac i nie wiem co o tym myslec.. :] Niby to nie mozliwe ze jestem w ciazy (byla gumka,ani nie pekla,ani nic) ale te objawy mnie mecza..bolu w podbrzuszu nie mam..tydzien temu przez pare dni mialam mdlosci,ale po 4 lub 5 dniach minely i juz nie mam..troche luszczyc mi sie zaczela skora na brzuchu..i te nieszczesne piersi bola jak cholera.. :( wytrzymac nie moge..a najgorsze ze nie zaznaczalam juz od jakiegos czasu kiedy mam okres..i nawet nie wiem kiedy powinnam dokladnie dostac,wiec ze jakos teraz,ale dokladnie nie wiem :( Zaczelam juz panikowac :( zrobilam test jakos 8 dni temu..no ale wyszlo negatywne..z tym ze to moglo byc za wczesnie..jutro z rana bede robi kolejny test i zobaczmy..mam nadzieje ze negatywny bedzie :( boje sie strasznie.. :[ czy ktos mial podobna sytuacje i nie byl w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
czytalam ostatnio o jakichs otworkach w prezerwatywach??Czy ktos slyszal cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dokładnie każda kobieta przechodzi ciąze inaczej. Ja pod samego początku przeczuwałam ze sie udało, ale w miarę jak zbliżał sie termin @ to ta moja pewnośc siebie mnie opuszczała, bo brzuch mnie tak bolał ze co chwilke biegałam do łazienki sprawdzić czy krwawienie sie już zaczeło czy jeszcze nie. Pierwszy test nie pokazął mi ciązy więc, kolejny zrobiony po paru dniach pokazał juz piekne 2 kreseczki :) ehhh... Jak sobie o tym myśle, to chciałabym pogonić czas, żeby szybciej płyną. Chciałbym znowu zacząć sie starać... Takie czekanie jest okropne, ale wiem, że bedę czekać tak długo jak będzie trzeba, żeby tylko 2 raz nie poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości z tego co czytałam występują ok 6 tygodnia to chyba troche za wcześnie, a co do łuszczenia się skóry na brzuchu w ogóle pierwsze słysze : O A jeśli chodzi o ból piersi, czytałam że u niektórych kobiet bolą już pare dni po zapłodnieniu ale to bardzo że bardzo. Także ciężko mi się ustosunkować do tych twych objawów, zakładam że w ciąży być nie musisz a te objawy co masz to na zwyczajnie zbliżający się okres. Bo skoro mówisz że nie ma powodu żebyś mogła zajść w ciąże to na jakiś cud nie ma co liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie ja wiele razy przechodziłam przez cos takiego(zanim jeszcze zaczelismy staranka o maleństwo). Tak naprawdę jeśli bedziesz o tym duzo mysleć to zobaczysz u siebie calą mase objawów ciązowych. Moze sie okazać, że masz jakieś zmiany hormonalne i dlatego Twój organizm reaguje tak a nie inaczej... Poczekaj cierpliwie na wyniki jutrzejszego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro Edusia, wierzę że ci się jeszcze uda :) Właśnie to będzie chyba dla mnie najgorsze jak zaczne dostawać objawów typowych dla @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle jestem bardzo podekscytowana bo wcześniej nie zdarzyło mi się żeby była możliwość zajścia w ciąże i teraz bacznie siebie obserwuje i ciągle siedzę na internecie i czytam to i owo o ciąży. To brzmi pewnie troche głupio ale dla mnie to jakiegoś rodzaju nowe doznanie, nowe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_pl
ja mam juz dwojke dzieciaczkow..i nie mialam nigdy takiego bolu piersi,ani w jednym ani w drugim przypadku..za dobrze nie pamietam jak ogolnie sie czulam.. ostatni raz to bylo 3 lata temu :) Skora na brzuchu z pierwszym dzieciatkiem mi schodzila..ale duzo bardziej niz teraz..nie pamietam za bardzo kiedy to sie zaczelo..od drugiego dzieciatka zaczelismy bardzo uwazac..za tydzen od teraz mialam zakladac spirale,bo zaczelam sie bac na samych gumkach..:( no a teraz te objawy..nie wiem co myslic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, może wyda się wam to głupie ale w jaki sposób mam mierzyć? Nie słyszałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ulysses to jak najbardziej normalne :) Chyba każda z nas to przechodziła. Pamiętam jak chodzilismy z mężem do poradni rodzinnej przed ślubem. Ostatnie spotkanie mielismy indywidualnie. Kobieta na samym początku rozmwy stwierdziła ze to spotkanie nie ma sensu bo na ten temat chyba wiem więcej niż ona :P Podbiła nam karteczki i sobie poszliśny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×