Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

KURDE!!!!!!!!!!!! może słownie: mniej niż zero przecinek dwa :p w dwudziestym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zżera mi kafeteria wypowiedzi moze nie przyjmuje znaku "mniej niż" a norma dla I fazy to 0.0 - 1.1 i dla kobiet po menopauzie :( Mysle czy by nie zrobic ponownie progesteronu w 35 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, próbuje coś wyczytac na temat tego progesteronu i nie bardzo mogę znaleźć. W którym dniu cyklu go robiłaś ? około 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle Ale czy ten wynik nie jest zbyt niski nawet na I faze? I dalej nie wiem dlaczego mam tak długie cykle? :( To nie wina prolaktyny, bo ta jest ok. No chyba ze w 35 dniu cyklu okolo bedzie inna. Czy powinnam jeszcze raz ją zbadac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wygadac bo zwariuje
Jezu dziewczyny, juz zaczyna brakowac mi cierpliwosci i zaczynam sie dolowac...Pracujamy nad maluszkiem od stycznia, tutaj mamy koniec pazdziernika i NIC! Fakt, moj maz czesto wyjezdza i pare razy zdarzylo sie, ze w okresie najbardziej plodnym go nie bylo, ale kurcze to juz tyle czasu!! W zeszlym tygodniu mialam badanie gin. miedzy innymi na droznosc jajowodow i wszystko jest ok...DLACZEGO sie nie udaje? Jak sobie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA może akurat taka twoja "uroda" że masz długie cykle a nie udawało ci sie zajść bo nie wiedziałaś ze tak pozno masz owulację.... Nie wiem co by tu poradzić bo ja nigdy takich badań nie robiłam A pytanie do tych które już były albo są zaciążone. Jak wygląda taka pierwsza wizyta u gina w czasie ciąży, co robi co sie pyta oraz jak często potem trzeba chodzić na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim znajomym sie nie udawalo grubo ponad rok,az sie wziela za badania i miala progesteron jak kobieta w menopauzie,nie dojrzewalo jej jajeczko,wiec zaczela brac leki + minitoring cyklu i sie udalo juz w pierwszym miesiacu chyba pojde sie zbadac jak mi sie @ skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona ja na pierwszą wizyte poczłam w 7 tygodniu ciązy ale lekarz nie mial USG (na ksiazeczke) weic nic nie stwierdzil, potem USG okolo 9-10 tygodnia i juz widzialam Justysie z bijącym serduszkiem :) potem wizyty co miesiąc a w 3 trymestrze co 2 tygodnie. Ja czesciej bo w 2 trymestrze trafiłam do szpitala z chorą nerką. Zwracam uwage aby w ciąży czesto badac mocz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - szperając w necie znalazłam takie normy, że było przed owulacją od 0,2, ale to pewnie zależy od laboratorium i jego norm. Ja bym na Twoim miejscu przeszła sie do lekarza z tymi wynikami i zobaczyła co mi powie. musze sie wygadać ...... - żal się nam do woli, od tego tu jesteśmy, nam też nie jest łatwo, ale jakoś wzajemnie się wspieramy. Rozumiem, że miałaś badane hormony itp. pewnie problem tkwi w waszej psychice, za bardzo chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ginekolog bedzie dawał skierowania na te badania? Czy mam sama na wlasną rekę chodzic i robić wyniki? I często tzn. jak często :raz na miesiąc, dwa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powinien Ci dawać skierowanie, ale czasami trzeba mu o tym przypomnieć :o Ja jytro muszę być w pracy kilka godzin. Dotrzyma mi ktoś towarzystwa na kafe ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziewczyny uciekam do domu, w końcu doczekałam sie weekendu!!!! Jakbym sie niepojawiła jutro to życze miłego weekendu i do poniedziałku :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...7...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 Witajcie dziewczynki! Loonka moje gratulacje:)) Nie odzywalam sie bo ostatnio jakos czasu nie bylo.No i zmeczenie tez daje sie we znaki ale jeszcze nie tak bardzo jak lekkie mdlosci.Na razie sa do zniesienie ale 1 pawik ciazowy juz był.W nast tyg ide na badanka a potem z wynikami do gin.Mam nadzieje ze zobacze juz serduszko dzidziulka. Pozdrawiam i przesyłam mega duzo fluidków :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: ps.Nikolka a ty jak sie czujesz bo zauwazylam ze tez rodzisz w czerwcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wrocilam.... nastroj taki sobie wyniki za 10 dni kloli codziennie jestem padnieta dzis pecherzyk mial 15 mm tsh w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dianka - fajnie, że się odezwałaś i gratuluje pierwszego ciążowego pawika ;) zabcia - chyba nie było aż tak strasznie co ? Skoro pęcherzyk jest to już połowa sukcesu :) dlaczego masz czekać aż 10 dni na wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajnie we wlasnym lozeczku sie wyspac....nikt nie budzi o 5 rano zeby krew pobrac...ale i taknerwowo,czekam za wynikami estradiolu i prolaktyny.no i ostro sie do roboty trzeba wziac,skoro pecherzyk miel wczoraj 15 mm i rosnie srednio 3mm na dobe to dzis badz jutro peknie:)jesli w ogole peka,no ale moze zerobie im wszystkim na zlosc i akurat teraz zajde....kto wie.dzis humorek lepszy niz wczoraj,a no i mnostwo roboty w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo krew do innego miasta wyslali,nie wiem czemu tyle czekac,bo np prolaktyne to juz na drugi dzien w innym abo bym miala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś idąc do pracy zaszłam do laboratorium na badania TSH, prolaktyna, toxo i cytomegalia przepisane przez gina. Zdziwiło mie tylko, że jak się jej zapytałam w którym dniu cyklu je robic to powiedziała, że obojętnie. Z tego co pamiętam to Wy pisałyście co innego, ale chyba wie co mówi. Zapisałam się też na wizytę na 4 listopada zobaczymy co mi powie o moim znikającym pęcherzyku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie sam pobyt byl dosyc straszny,bo nudny, leniwy,wszystko mnie teraz boli od tego lezenia no i mnostwo ciezarnych....jak ktg robili to normalnie masakra,pobieranie krwi o 5 rano.....jestem pokluta jak cpun obie rece:) popekane zyly....poezja,w sumie to mialam 2 usg,przez 2 doby pecherzyk urosl,w dniu przyjecia nie bylo,a wczoraj az 15mm,no i wiem ze mam przodozgiecie.no ale juz jestem po.....naweet po starankach:)hihi juz lada moment pecherzyk peknie,bo z tego co wiem przyrazta ok 3mm na dobe i peka ok 20 mm wielkosci,takze staranka na calego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh wiem ze najlepiej robic jednoczesnie z FT3 iFT4 bo to daje pelny obraz,prolaktyna nie wiem kiedy robic,ale chyba w 2 fazie yklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×