Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

od paru miesięcy Luteinę i wiesiołek. Ale tak naprawde to wydaje mi się, że to kwestia psychiki, bo po tym jak sie dowiedziałam, że muszę miec tą laparoskopię jakos tak sie zdołowałam i zupełnie odpuściłam. Doszłam do wniosku ze z tego i tak nic nie bedzie, więc czekałam spokojnie na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze sie zbierać, bo idę dziś odwiedzić siostrę w szpitalu. Życzę Wam miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężarówki i staraczki ;-) Ale u mnie dzis jest pogoda pod psem.... śnieg, z deszczem :( a juz tak łądnie bielutko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam w szpitalu na USG i widziałam moją małą fasolinke :) 6 tydzień i 5 dni dzisiaj :) Pani doktor powiedziała ze wszystko jest OK. 🌻 Mam mdłości, żygam i wszystko mi okropnie śmierdzi, mam dziwne zachcianki... i wrażliwe piersi mi sie zrobiły, ale dopiero wczoraj. A co z Achają? Miała testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,co tak cichuteńko?:) piekna pogoda dzis,tak bialo,az sie humorek poprawia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj testowałam no i niestety jedna krecha :( Oczywiście po kilku godzinach dostałam @ Zaczynam mieć już tego powoli dosyć... Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...11..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....8....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 Ogłaszam siebie mistrzynią w wyimaginowanych objawach ciążowych !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja nie mozesz sie poddawać. Kiedyś nam wszystkim sie uda. Musimy w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sylvia. Jak tam dziś samopoczucie? Sylvia mam do Ciebie pytanie: gdzie chodzisz do ginekologa? W Krakowie czy Bielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bielsku ale właśnie siedzę na internecie i szukam jakiegoś ginekologa w Krakowie bo od poniedziałku fatalnie się czuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ginekolog polecił mi (a także mojemu męzowi bo zajmuje sie andrologią) ostatnio lekarza Wojciecha Pabiana. Przyjmuje ona na Balickiej. Ponoć jest bardzo dobrym specjalistą, ale z tego co wiem to przyjmuje prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi wszystko jedno czy prywatnie czy na kase chorych byleby mnie przyjął no i wolałabym iść do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Achaja- przykro mi....mam nadzieję, że tym razem się juz uda. Będę trzymać kciuki!!! Przesyłam fluidki, żeby jak najszybciej sie udało 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Poza tym to u mnie po staremu. Uaktualnie tabelkę bo u mnie już 9 tydz i 1 dzień:) Ale ten czas leci!!! Samopoczucie u mnie OK, w sumie nic mnie za bardzo nie boli:) Tylko mdłości mnie męczą ale na szczęście nie rzygam. Brzuch powoli juz rosnie- nie myślałam ze tak szybko, wyglądam jak w 4 miesiącu, ale moja gin powiedziała, że u niektórych kobiet tak jest ze wybrzusza je na początku a potem rosnie w wolniejszym tempie. Jestem 3 kg do przodu bo mam wilczy apetyt. Cera straszna- pryszcz na pryszczu- do tego plamy a na brodzie i nosie strasznie się łuszczę- masakra..... Ale to nic, wazne żeby dzidzia była zdrowa:) Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...11..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....9....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Loona. Ja na pogorszenie cery nie mogę narzekać, ale na okropne mdłości tak. Dzisiaj miałam poranne spotkanie z toaletą i to niezbyt miłe spotkanie, idzie się normalnie wykończyć. Jak tak dalej pójdzie to będę wykończona bo nie mam siły nic jeść ani pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo... Ja mam nadzieje że jak mnie tak na maxa to tej pory nie wzielo to może juz mnie ominie... a ty Sylvia moze weź sobie troche wolnego i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sylvia to strasznie cię męczy :-( Uważaj zebyś się nie odwodniła.... a tak w ogółe to który to tydzień ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żygam i mdli mnie :( Najgorsze są jazdy autobusem - koszmar, tak tam śmierszi :( Ja kończe 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mich obliczeń to 6 tydzień a moja lekarka wyliczyła mi dopiero drugi czyli bardzo się pomyliła i też dlatego chce iść do innego lekarza. Loona ja do niedzieli się czułam super. A w poniedziałek nie miałam już siły wstać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ta twoja lekarka to faktycznie coś namieszała, bo ciąze sie liczy od ostatniej miesiączki... Jana moja siostre też prześladowały autobusy, za każdym razem jak jechała to na wszelki wypadek miała woreczek ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia chyba większość ciężarówek zbyt dobrze sie nie czuje i chyba odchodzi im ochota na klikanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia jak już będziesz w ciąży to nie życzę ci takich dolegliwości. Zazdroszczę dziewczynom, które mają już to za sobą. Mam nadzieję że najpóźniej w trzecim miesiącu wszystkie te dolegliwości znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz ze wszystko Ci przejdzie. a co do mnie to jesli nie bede jakimś odmieńcem to tak jak reszta kobiet u mnie w rodzinie bede wymitować przez całą ciąże :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdroszczę. Chociaż z drugiej strony to lepiej zwymiotować i mieć na chwilę spokój niż cały czas się męczyć z mdłościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY PADAM DZIS NA PYSK TAK MI SIE CHCE SPAC BO WSTALAM DZIS DUZO WCZESNIEJ NIZ ZWYKLE ZEBY BADANIA NA CZCZO POROBIC A TERAZ NIE MOGE PRZY BIURKU W PRACY WYSIEDZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×