Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

oj to ci wspolczuje,bo obca osoba w domu potrafi niezle zaburzyc rytm dobowy:)) wiem to, bo jak ostatnio moje mama byla natydzien u nas,choc to nie jest obca osoba,to nie moglam tego ogrnac:)) sadzac po obserwcjach to tak 14 .12 pewnie dostane,bo druga faza ostatnio 16 dni miala,a bron panie boze nie chce sie nakrecac ze moze te mdlosci to oznaka......z reszta tempka normalna,nie ciazowa 36,8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dalej siedzę w domu i fatalnie się czuję. Bardzo bym chciała żeby to już był trzeci miesiąc i już lepiej się poczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,melduje ise pierwsza.....w calkiem nie fajnym samopoczuciu,bo znowu mnie mdli.... i juz mam nadzieje,ze.....moze jednak tym razem:) pozdrawiam was wszystkie,dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-D Muszę się Wam czymś pochwalić.... Św. Mikołaj przyniósł mi najwspanialszy prezent pod słońcem... w sobotę rano zrobiłam jeszcze raz test ciążowy i wyszły mi piękne 2 kreski :-D ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-) Wczoraj dla pewności zrobiłam test jeszcze raz i znowu pokazał, że jestem w ciąży :-D Od samego początku czułam, że maleństwo jest z nami i nawet ten negatywny test z wtorku nie osłabił tego mojego wewnętrznego przekonania że się udało. Nawet nie wiecie, jaka jestem szczęśliwa!!!!!!!!! żabciu ja tez miałam na początku tempke 36,8, dopiero od 3 dni mam 37. Trzymam za Ciebie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia,mega gratulacje:):):):):):):):):):):):):):):):):):):) a powiedz mi jak u ciebie z szyjka? bo wedle moich obserwacji jest wysoko,za wysoko jak na ta czesc cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę :) Nick.... ..Data@...|Test....|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.27.12........28.12......6........Trójmiasto. ....26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...13..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....10....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... Sylvia25...|.25.....I...7....I....16.07.2009...I Kraków .....I........... J_A_N_A......25....|...7...|...22.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l kasza83...25.......|..?.....|...21.07.2009?....|...łódź. .. ..|.... Edusia83....25.....|..?.....|....12.08.2009?...|....Nowy Sącz.|... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .......24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu oj wyskoko, wysoko ;-) mnie tez mdli z samego rana, ale jak narazie to jak zjem cos suchego jeszcze w łóżku to mi pomaga. No i popołudniu czuję mega zmęczenie, ale zniosę wiele dla tego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dalej bede miala nadzieje... jeszcze raz gratulacje i wielki buziak,uciekam do pracy,pa pa zajrze w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz:) widze ze do tj pory jestej jedyna z ktora sie podzielilas wiescia,ha moze i nawet pierwsza z naszego topiku:)) ja juz schizuje normalnie i wiesz,jestem pelna podziwu,ze z twoimi problemami,akurat sie wstrzeliliscie a owu:)))))))) poezja,cuda sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu o owulce dowiedziałam sie przez przypadek, bo akurat miałąm wizytę u gina i robił mi USG ;-) powiedział, że jajeczko jest na peknięciu i ze jak podziałamy tego wieczoru i następnego dnia to sie na uda :) No i sie udało. A tak serio mówiąc, to ja w tym cylku zupełnie odpuściłam, po ostatnich wynikach sie załamałam i nie myślałąm, że bede miec owulkę. Jak widać psychika potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Edusia- wielkie gratulacje!!!!! Super ze się udalo i jest nas coraz więcej. Bardzo się cieszę!!!!!! :):):):):):):):):):) Jeśli chodzi o moje samopoczucie to odpukać- rewelka:) Muszę zrobić badania w koncu, bo na 19 mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) jestem pewna, że to nasze grono cięzarówek bedzie sie cały czas powiększać. Skoro nam, z takimi problemami sie udało, to jestem pewna, że reszta dziewczyn też zaciąży juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia jestem pewna że niedługo wszystkie będą juz w dolnej tabelce:):) Ja juz nie moge sie doczekać 19 grudnia. Mój facet zamierza byc ze mna na wizycie, więc duzo juz powinien zobaczyć bo maluch w 13 tyg powinien juz fikac koziolki:):) Zobaczymy, to bedzie pewnie super widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie dziwie się, to pewnie bedzie wspaniały widok. Ja jakoś nie mogę sie doczekac mojej pierwszej wizyty u gina. Wybieram sie w przyszły czwartek, bo sobie wyliczyłam, że to bedzie przełom 6/7 tygodnia więc pewnie bedzie już widac serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia to nasze dzidzie wybrały sobie okazje do przyjścia: ja o swoim dowiedziałam sie w imieniny a Ty w mikołajki:D:D:D Najwspanialsze prezenty:):) Reszcie dziewczyn życzę dzidziusie pod choinką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - super :D Gratulacje !!! 🌼🌼 zabcia - trzymam kciuki aby te mdłości wróżyły coś dobrego ;) Ja jakoś przeżyłam wizytę teściów (nawet nie było tak źle) i dowiedziałam się, że urządzam w tym roku wigilię u siebie... Nie wiem jak sobie poradzę :o No i męczy mnie przeziębienie, temperatura trochę szaleje przez to i nie wiem czy wyczuję kiedy owulka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czekam na fluidki od nowej ciężarówy - kurcze już ich tyle nazbierałam, że może w końcu by się tak udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, włąsnie sie dowiedziałam ze sostałam ciocią, moja siostra urodziła synka :) a co do tego prezenciku to w sumie był na 2 okazje: na Mikołaja i moje urodzinki ;) a wszystkim staraczkom przesyłam tak dużo fluidków :) 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
EDUSIA MEGA WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ trzymam jeszcze mocniejsze kciuki za reszte staraczek i przesyłam troche starsze fluidki ciążowe :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) a nie pisałam długo bo mnie strasznie głowa boli i skacze mi cisnienie ja nie wiem z Maksem to ciąża była dosłownie bajką a teraz jak mnie nie mdli to mnie głowa boli normalnie masakra a jak tam dziewczyny co u was słychać a wiecie jak mi już brzuszek widać normalnie jkby był to już conajmniej piąty m-ce mam tylko nadzieje że te skoki ciśnienia się w końcu uspokoją bo jak nie to moja gin mnie wyśle do szpitala na rutynowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Edusia Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :) Żebyś dobrze znosiła ciążę i urodziła ślicznego, zdrowego bobaska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
coś tu ostatno strasznie pusto chyba jesteście strasznie zapracowane bo nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, mis ie wydaje, że wiekszośc dziewczyn męczą dolegliwości ciążowe i nie mają ani czasu, ani ochoty pisać. Mam nadziejie, że z czasem sie to poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś ostatnio jakieś szczególne dolegliwości już nie męczą:) Mam nadzieję, że juz koniec z dolegliweościami początku ciąży. Dzisiaj kończę 11 tydzień więc za tydzień jak skończę 12 to chyba sie drugi trymestr zaczyna...dziewczyny dobrze mówię? Bo nie jestem pewna czy od początku 13 tyg jest II trymestr? Czy od początku 4 miesiąca? Achaja- 19 grudnia idę na kolejna wizytę i jak mi zrobi fotkę z usg to podeslę- dzidzia bedzie już bardziej widoczna:) Albo dam w stopkę to każda z Was zobaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki achaja za wsparcie:) kolejnym fajnym zdarzeniem dzisiaj bylo to,ze siedzac w sypialni,jakies 10 m od kuchni czulam smrodek popielniczki i mi bardzo przeszkadzal,a pozniej jak zapalilam to pet mi nie smakowal....:) oj korci zeby test zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia chyba na test za wcześnie.... ale jeszcze kilka dni:) i sie dowiemy:)) Oby wyszły dwie kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia poczekaj troche. Mi pierwszy test (w dniu spodziewanej miesiączki) wyszedł negatywny, podiero po paru dniach pokazały mi sie 2 kreseczki :) Zobaczysz, że dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czadowo- dolna tabelka dłuższa od górnej. niedługo górna zniknie całkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×