Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Trzymam kciuki, za Ciebie w szczególności, bo starasz się z nas wszystkich najdłużej, należą Ci się już te upragnione 2 kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, wiesz, chyba jednak nie będę sie testować jutro. Poczekam do poniedziałku. A w ogóle to w poniedziałek mam plan pójśc do lekarza po zwolnienie, bola mnie krzyże już drugi tydzień a wczoraj to już prawie sikałam z bólu przy schylaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - lepiej trochę poczekać z tym testowaniem niż się niepotrzebnie zawieźć. Współczuje kłopotów z krzyżem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadłam się tylko przywitać, bo zaraz do pracy mykam,a tak mi się nie chce😭 Ptakowa-3mam kciuki:) Jak będę miała czas to zajrz do Was, a jak nie to do poniedziałku,bo wyjeżdżam w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeden dzień po terminie @, ale jeden dzień to jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak myślę, że lepiej poczekać do poniedziałku. Jeśli to ciąża to wyjdą wyraźne 2 kreski :) Trzymam kciuki żeby tak własnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....28.07.......|..... .12....... zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|....................|...................| . ............... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Poprawiłam swoją datę testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam opinię, że największą ochotę na seks ma kobieta w dni płodne :) Tulipanku do dzieła więc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakies czasu mam ciagle ochote :D heheh ale to prawda ze w dni płodne sie ma najwieksza ochote ale do dni płodnbych to mi troche daleko hehehehe aczkolwiek do dzieła sie wezme-mam nadzieje ze juz dzis a jak nie to jutro napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, jakby @ nie przyszła, to bym się nad morze na weekend wybrała. Taka ładna pogoda się zrobiła. Mi tam się raz chce mocno, raz nie chce, w dni płodne to mi się przeważnie nie chce, ale możaż mnie bardzo zachęca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki? jest tu ktoras?? jeszcze 3,5 gdozinki i weekend!!!!!!!! juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... Po 15 mam jeszcze godzinną jazde na kursie prawa jazdy którego mam totalnie dość... Czekam na wtorkowy egzamin i juz mi zwisa czy zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tak zawalona robotą, że nie bardzo mam czas zajrzeć, ale widzę, że wiele nie tracę, bo pustki tutaj. Jak pod koniec dnia pracy będę miała trochę czasu to zajrzę na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wreszcie się odrobiłam :) bylam w skarbówce i na dziś to koniec mojej pracy :) teraz czas na słodkie leniuchowanie :) po drodze do skarbówki zachaczyłam o bibliotekę. Czytanie to moja pasja... na ten tydzien "Przemineło z wiatrem" :) Niby klasyka a ja jeszcze nie czytalam... Ciekawe czy mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie poukłada.... naprawdę miałam nadzieję, że Ci się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :-( no szkoda szkoda moze nastepnym razem wiecie co ten swiat jest niespraweidliwy :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę się już obrobiłam. Ptakowa - strasznie mi przykro, że ta wredna @ przylazła, ale nie ma co się załamywać. Następnym razem napewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie macie plany na weekend? Ja mam zamiar wysprzątać całe mieszkanei a potem bede leniuchować... Oby tylko była ładna pogogda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×