Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość nursery max
@iskra - to sie Kasienka rozpedzila... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbariana
Witam wszystkich. Czy ktoś miał może interview do pracy na stanowisko pielegniarki w jakim kolwiek szpitalu NHS ? jeśli tak byłabym wdzięczna za odpowiedzi i podpowiedzi dotyczące takiej rozmowy wiem że są 4testy literacy numeracy test drugs dot. przeliczania dawek i test sytuacyjny czy ktoś ma więcej informacji na temat tego ostatniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo za informacje malrelo wedzona. Na razie to tyle co bym chciala wiedziec. Czy moge liczyc na jakies informacje w przyszlosci gdybym miala jakies pyt.? Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje serdecznie. PS. Jesli to nie jest tajemnica to w jakim miescie studjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, pisz jakby co. Jeśli będziesz się chciała ze mną skontaktować to pisz tutaj,albo podaj swego maila to się odezwę. Wolałabym nie pisać w jakim mieście studiuje bo jest niewiele studentek z Polski na moim roku a widziałam do czego ludzie z kafeterii są zdolni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK makrelo wedzona-ja nie wiem do czego sa zdolni ale rozumiem. Wiem za to do czego sa zdolni Polacy na obczyznie i czasami wstyd mi ze jestem Polka. Jakbys miala ochote do mnie napisac to moj e-mail to: korniczek2@op.pl. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbariana
Witam wszystkich. Czy ktoś miał może interview do pracy na stanowisko pielegniarki w jakim kolwiek szpitalu NHS ? jeśli tak byłabym wdzięczna za odpowiedzi i podpowiedzi dotyczące takiej rozmowy wiem że są 4testy literacy numeracy test drugs dot. przeliczania dawek i test sytuacyjny czy ktoś ma więcej informacji na temat tego ostatniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbariana
czy ktoś ma jakie kolwiek info w moim temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej barbariana O ile mnie pamiec nie myli to dziewczyny kilka stron wstecz pisaly ze na wczesniejszych stronach sa przykladowe pyt. do interview wiec zajrzyj wstecz prosze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was wyjechała do pracy przez agencje ttm z Warszawy? Jeśli tak, to jak oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was pracowała w domu opieki AMS Care? jak tam się pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pytałam kiedyś o to , ale chciałabym otrzymać wiecej opini na ten temat, a mianowicie , które związki zawodowe polecacie, UNISON czy może RNC? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piel.
Wystarczy dobrze poszukać mnie się udało znaleźć prace w Polsce w szpitalu za dobre pieniądze, trochę szczęścia i wytrwałości. Praca na kontrakt, ale atmosfera super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy praca w Polsce "za dobre pieniądze"? 8- 10 tysięcy polskich złotych, jak w UK? Czy też coś pomiędzy 1500 (Częstochowa) a 2800 (Katowice)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEL..
Trudno uwierzyć w"dobre pieniądze" dla pielęgnirki w Polsce.Jeśli nawet, to jakim kosztem tzn , ile godzin należy przepracować za te" dobre pieniądze"i ile z tego jest po opodatkowaniu? Kontrakty na pozór dają dobre pieniądze,ale co z urlopem i ewentualną chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto pisze o dobrych pieniądzach pracując na kontrakcie w PL to albo musi mieć wielkie problemy z arytmetyką na poziomie szkoły podstawowej albo jest zwykłą zakłamaną tubą rządową.. Niech sobie "PIEL' dobrze policzy ile jej wypłaci szpital jako pracownikowi kontraktowemu przy założeniu,że ilość godzin na kontrakcie jest równa ilości godzin na zwykłym etacie. a od otrzymanej kwoty odejmie: Comiesięczny ZUS co najmniej 1025 zł ( z którego emerytura w przyszłości będzie równa ZERO. brak urlopu niepłatne zwolnienia lekarskie/płacą tylko za pracę/ możliwość w każdej chwili pożegnania się z pracą utrata zdrowia wskutek permanentnego przemęczenia brak czasu dla rodziny oraz siebie i związane z tym problemy i wiele ,wiele więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milego poniedzialku
a ja w katowicach zarabiam 2000 na reke (klinika) a te 2800 to nie wiem gdzie tyle dają...milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki w GCZD w Katowicach twierdzą, że 2800 mają. Inna znajoma, świeżo po studiach, w Częstochowie na Parkitce, mniej niż 1500 zarabia. Ja tego dobrymi pieniędzmi nie nazwę. No, ale każdy ma inne standardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość band 1- housekeeping assistant
do Agnieszka 9876 pracuje dla nhs juz 5 lat (band 1) czy wiesz jakie uprawnienia mi przysluguja gdy zajde w ciaze? czytalam maternity policy, ale nie wszystko rozumiem... szczegolnie ciezko mi zrozumiec jak sie ma sprawa z urlopem wypoczynkowym. czy to prawda ze zanim zaczne maternity leave mam uzyc caly platny urlop (mam 7 tygodni annual leave)i po 52 tygodniach macierzynskiego ponownie mam wykorzystac 7 tygodni urlopu? wiesz moze czy znajde gdzie te, badz inna policy przetlumaczona na jezyk polski? dziekuje za wszelkie informacje, ktore do tej pory zamiescilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiola
Witam. Znalazlam dzis to forum i ciagle je czytam. Duzo trafnych informacji o pracy za granica. Pomocne rady. Pracuje w care home na angielskiej wyspie Jersey od roku. Mam 27 lat , jestem pielegniarka i jestem w trakcie kompletowania dokumentow i wyslania do NMC. W zasadzie czekam tylko na dokument o niekaralnosci z Jersey i UK. Czy ktoras z Was kobietki wie, co jest kolejnym etapem po wyslaniu dokumentow do NMC? Moja obecna szefowa wspominala mi cos o tescie jezykowym, ktory mnie czeka przed otrzymaniem RN. Bylabym wdzieczna za informacje. Pozdrawiam. Kamila ( kamiolaa8@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiola
No w zasadzie tak, tylko akurat miejsce gdzie mieszkam nalezy do UK a nie nalezy do Unii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiola
i jeszcze takie male pytanie czy dolaczalyscie suplement dyplomu- czesc B dyplomu do wyslania do NMC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataolywka
HEJ DZIEWCZYNY piszę trochę w innym temacie a mianowicie mam możliwość zrobienia kursu wstrzyknięc z botoxu i wypełniaczy ale moje pytanie czy mogę zrobic taki kurs po 6 cio letniej przerwie w wykonywaniu zawodu pielęgniarki ?pracuje jako care assystant w IRL I jestem po 5 letnim Liceum Medycznym.dzieki za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbariana
do band1 house keeping mam pytanie dotyczące.przyjęcia do pracy do nhs czy masz może jakieś informacji dotyczące całego procesu przyjęcia do nhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbariana, Nie wiem jaka praca w NHS Cię interesuje. Jeśli chcesz tam pracować jako pielęgniarka to proces rekrutacji odbywa się wyłącznie poprzez internet. Jeśli Twoje CV "wpadnie w oko" komisji rekrutacyjnej to wówczas poproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną i tak naprawdę od tej rozmowy będzie zależało czy cię przyjmą do pracy.. band 1- housekeeping assistant Nie odpowiem Ci na zadane przez Ciebie pytanie,bo jeszcze się tym nie interesowałam.Dla mnie to jeszcze nie ten etap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sslslskkk
haha w koncu to forum pielegniarek, a nie sprzataczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbariana
miałam rozmowe zorganizowana przez agencje rozmowa poszła ok jestem zaproszona na interview na 20 marca. oferta dotyczyła pracy na icu mam mieć 4testy literacy numerancy drugiej calculation and situation test później face to face .,ale nic pozatym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×