Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość pigulec85
zamawiając formularz rejestracyjna, oni po 2 tygodniach przysyłają mi ten papierek do wypełnienia, tak ? i dopiero jak uzbieram wszystkie moje dokumenty to wysyłam dokumenty plus formularz i wtedy wpłacam te 110 funtów, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss tablet
Przysylaja gruba koperte wypelniasz rubryki ktore musisz wypelnic 2 z nich wypelniaja Twoje izby gromadzisz dokumenty dyplom zaswiadczenia z izb potem poswiadczasz notarialnie potem tlumaczysz przysiegle potem wysylasz razem wszystko do kupy do nmc dajesz sobie 5 dni i dzwonisz do nich, jak powiedza ze maja twoje papiery to placisz im kase czekasz 20-30 dni i raz na tydzien bombardujesz telefonami Pookolo 6 tyg dostaniesz znow pisemko - wypelniasz znow i odsylasz, znow placisz kase i po okolo 2 tyg dostajesz pin na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulec85
dzięki bardzo ! jasno i czytelnie :) to się zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam staż pracy 25 lat na oddziale Intensywnej Terapii oraz 2 lata na Chirurgii Serca i Naczyń, powiem szczerze mam już dość pracy na 2 etatach i myślę, że spróbuję szans w UK. Może jest ktoś, kto pomógłby mi znależć pracę, dodam, że język angielski na poziomie średniozaawansowanym? gdzie mogę się podszkolić w internecie. Wysłałam formularz zgłoszeniowy do NMC. Proszę o pomoc.Wypalona zawodowo polska pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia1367, Masz imponujący staż i z pewnością imponującą wiedzę czego CI trochę zazdroszczę... Nie wiem tylko,czy zadufani w sobie Anglicy zechcą zobaczyć w Tobie super kandydata na ICU... Uważam, ze powinnaś skorzystać z profesjonalnego pośrednika (agencji rekrutacyjnej),który pomoże przekonać potencjalnych pracodawców ,że jesteś kandydatem z którym warto odbyć rozmowę kwalifikacyjną. Takie agencje działają także na terenie Polski.Oni zarobią na Tobie kasę,wiec będą odpowiednio zmotywowani.. Szukanie pracy na ICU na własną rękę jest moim zdaniem zbyt pracochłonne,czasochłonne i także zbyt kosztowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia1367, Sorry,ale ja nie mam satysfakcjonującej Cię wiedzy w zakresie o który pytasz. Na tym forum są /były/ osoby,które w ten sposób podjęły pracę w UK. Może one Ci coś podpowiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
witam kobietki mam pytanie czy jest tu moze jakas polozna??????? mam pytanie a nie moge na nie nigdzie znalesc odpowiedzi zwiazane z ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse :)
czy istotna jest przy rejestracji data notarialnej kopii i tlumaczenia przysieglego dyplomow/dokumentow (poza zaswiadczeniem o niekaralnosci)? Tlumaczenia to jednak koszty, to pomyslalam ze moze zaczne stopniowo tlumaczyc dokumenty zanim zaczne sie rejestrowac w przyszlym roku czy to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse nurse
Koszta notarialne to 5 zl za strone wiec psi grosz, a na tlumaczeniach nie ma daty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse nurse
Jesus Maria, koles wydal niezla kase zeby sobie taka kupe miedzy uszami zrobic... Szacun przez duze S :-) Ja musze ze 2 h robic zeby oplacic dealera zeby kupic taki staff, gosciu w ktorej sekundzie slychac strzaly? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2908
Witam. Dom starców w którym pracuje poszukuje pielęgniarek na pełny etat. Jesli szukasz pracy, masz kwalifikacje i znasz angielski mozesz wysłać maila na adres abb.ballachulish@btconnect.com, prześlemy wówczas więcej informacji i aplikację do wypełnienia. Możecie pisać w tytule maila: FAO Monika, chętnie odpowiem na wszystkie pytania mailem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_36
Dziewczyny, a może zechcecie podzielić się Waszymi doświadczeniami z pierwszych dni pracy. Jak zostałyście przyjęte przez zespół, rezydentów, jak szło Wam z językiem. Ja dostałam już papiery z NMC i mam nadzieję na wyjazd może już we wrześniu. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_36
Dziewczyny, a może zechcecie podzielić się Waszymi doświadczeniami z pierwszych dni pracy. Jak zostałyście przyjęte przez zespół, rezydentów, jak szło Wam z językiem. Ja dostałam już papiery z NMC, zaczynam rejestracje i mam nadzieję na wyjazd może już we wrześniu. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NURSE77
Monia Gdzie jest ten dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2908
Dom starców znajduje sie w szkockiej miejscowosci Ballachulish. Nasza strona internetowa www.abbeyfieldballachulish.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2908
Dom starców w ktorym ja pracuje jest niewielki wiec mysle, ze o tyle latwiej. Ludzie raczej zyczliwi. Plusem jest tez piekna okolica - Szkockie góry. Naprawde fajnie dla osób lubiacych zwiedzac lub rodzin z dziecmi. Loty do Edynburga lub Glasgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota12333e4oo
hej jestem pielegniarka mam juz rejestracje za soba teraz rozgladam sie za stazem i tu moje pytanie czy jest mozliwosc zrobienia stazu czy wogole cos takiego jest w anglii jesli ktos ,ma jakiekolwiek informacje na ten temat lub wie w jaki sposob mozna ubiegac sie o taki staz bylabym wdzieczna za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaniemam
mam pytanie odnośnie rejestracji w Anglii... zamawiam formularz rejestracyjny on-line, czekam sobie cierpliwie aż mi go przyślą... i teraz moje pytanie, ile mam czasu na odesłanie wszystkich dokumentów ? muszę to zrobić od razu ? czy kiedy chcę ? będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwertyuio
Ale chodzi o to ze ja wolalabym najpierw pojsc na staz poniewaz jestem tylko po studiach nie pracowalam w zawodzie dlatego wolalabym jakis kurs albo staz ma ktos pojecie gdzie moge pytac o cos takiego dzieeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse nurse
Witam, pytanie kieruje do dziewczyn(i chłopaków) praujących w UK jako pieęgniarki. Mam nie lada zagwozdkę: Na ostatnim nocnym dyżurze podszedł do mnie care (kobitka) i mówi, że "zwykle" pielęgniarki pomagająim rano w myciu i ubieraniu pacjentów, zrobiłem wielkie oczy i wróciłem do swoich obowiązków, była 6 am z minutami a o 7 muszę zrobić rundkę z lekami. pytałem inne pielęgniarki ode mnie z pracy ale te albo mówiły że nie muszę tego robić, albo że one nie robią też. rozmawiałem z innym carem (nota bene kolega i fajny koleś z Rumuni ;-) który powiedział mi że tylko ja tego nie robię. Ostatnio wzieła mnie szefowa na supervision i pytała czy mogę im pomagać, powiedziałem że mogę ale są rzeczy ważniejsze (leki) niż mycie dla pielęgniarek i o ile będę miał czas to pomgę. Pytanie, jak to jest u was, czy macie podobne przypadki? Jak wyjść z takiej dziwnej sytuacji? Nie mam takich zajeć wpisanych w job descriptions :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda na nocki nie pracuję, ale jak mam czas w dzień to pomagam, nie robie problemów. JAK MAM CZAS. A to jedną osobę nakarmię, a to pomogę przy myciu. Nie wiele ale trochę. Wiem, że na nockach niektóre pielęgniarki pomagają a niektóre nie. Zależy od nich. Ja zawsze uważałam, że lepiej im pomóc - oni też pomogą Tobie jak będziesz potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z brytolami to juz tak
jest. Jak raz pomozesz to potem beda uwazali zawsze ze to twoj obowiazek, nie daj sie wrobic w czynnosci, ktore do ciebie nie naleza, bo potem jak nie bedziesz miec czasu to beda mieli do ciebie pretensje ze tego nie robisz. Z czasem zaczana cie wszystkim obciazac I do domu bedziesz przychodzil jak zombie, przerabialam to juz w wielu firmach I wszedzie jest tak samo. Oni ida na papierosa z supervizorem, a ty odwalasz ich robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurska
witam . mam pytanie , czy po studiach pielegniarstwa ktore ukonczy sie w polsce trzeba nostryfikowac dyplom zeby pracowac w uk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako carer powiem zee
Pracowalam na roznych dzialach i pielegniarki zawsze pomagaja.Nawet Sister! Leniwa dupa z ciebie;) poza tym chyba wiez ze to jest czescia pracy pielegniarki,przy personal care robisz assessment pacjenta,pressure sores itd czasem carerzy rego nie raportuja lub nie widza ze cos sie zaczyna dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NURSE77
Witam Jak przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej do prywtnego szpiatal w UK na OIT ?JAkie pytania mogą paść co powinnam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×