Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Do justyna265. Ja mieszkam w Dewsbury! A przez którą agencję pracujesz? Próbowałaś w Estio w Halifax. Osobiście polecam Greys w Bradford. Ja dla Greys pracowałam parę lat. Nigdy nie narzekałam na brak pracy. Jak chcesz pracę stałą, to spróbuj z STR, też agencja, ja z nimi się przez telefon kontaktowałam tylko. Znaleźli mi pracę swego czasu bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fajnie, że ktoś o mnie pamiętał i wywołał :) Kułko Miałam interview 20 marca. Dostałam 7 pytań. Przygotowałam się i wiekszości pytań mogłam się spodziewać ale niestety stres zrobił swoje i moje wypowiedzi to był totalny chaos. Nie potrafiłam odpowiedzieć porządnie, od początku do końca, na pytanie, no i trochę się "jąkałam" jak dostawałam dodatkowe pytania. Echh . . . chyba w tym roku nic z tego nie będzie. Już chyba teraz zacznę się przygotowywać na następne interview, w necie można znaleźć pytania i odpowiedzi. Na Bank Staff nie mogę aplikować, ogranicza mnie praca męża i opieka nad dzieckiem. A dla jakiej grupy NH pracujesz ? U mnie jest syf, w sensie takim, że dom opieki jest bardzo stary, wymaga totalnego remontu i odnowienia. Czeka nas zapowiedziana inspekcja. Co gorsze ,menagerka nie bardzo intersuje sie tym co się dzieje, tym bardziej ma gdzieś problemy kadrowe itp. Musimy sobie sami radzić. Całe szczęscie pielęgniarki są ok i fajnie się z nimi pracuje. Na tej stronie szukaj pracy dla NHS. W okolicach Belfastu jest jej sporo, bo więcej szpitali: http://www.hscrecruit.com/ Można aplikować on-line, tylko trzeba się zarejestrowac. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kułko, Jeśli masz zniżki na OC z polski to nie musiałaś zawierając ubezpieczenie na samochód w UK od razu pokazywać im papier,że także w UK zniżki Ci przysługują ,bo nikt od Ciebie tego nie żąda.Zazwyczaj robią to dopiero wtedy ,gdy będą musieli wypłacić odszkodowanie... Wszystko możesz zrobić on line a w formularzu tylko wpisujesz ile masz lat bezszkodowej jazdy. W Polsce,bez "anulowania dotychczasowego ubezpieczenia" zawsze możesz domagać się od swojego ubezpieczyciela,żeby wydał Ci zaświadczenie o bezszkodowosci na potrzeby ubezpieczenia samochodu,który kupiłaś i zarejestrujesz za granicą. Taki dokument ,na żądanie, powinni Ci wystawić także w języku angielskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kułko, Poszukaj sobie firmę ubezpieczeniową ,w której zaoferują Ci niższą kwotę ubezpieczenia i będą honorowali Twoje zniżki z PL. " Stare" ubezpieczenie możesz w każdej chwili wypowiedzieć i zawrzeć umowę w nowej firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna265
Hej Iskra boża :) ja pracuje na razie w warehousie, nic związanego z medycyną. W międzyczasie szukam pracy jako care assistant, dzisiaj napisałam do Estio dziękuję tobie bardzo :) I jeszcze zadzwonie do STR :) ZOBACZYMY CO POWIEDZĄ :) potrzebuje właśnie takich wskazówek dziewczyny od was, gdzie najlepiej uderzyć.......macie juz jakies doświadczenie z agencjami i nursing home, które polecacie a które najlepiej omijac szerokim łukiem :) Dziękuję jeszcze raz......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to omijaj Priory Group i Bupa. Dużym łukiem. STR bardzo dobra agencja, ale mają kontrakt też z Priory, trzeba uważać :) W Dewsbury są ciągle ogłoszenia na stronie jobcentre. Patrzyłaś? Ciągle się nursing home ogłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna265
Tak, job centre to moja ulubiona strona, również wysyłam aplikacje przez ich stronę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa222222221
hej też jestem peilęgniarką możecie mi powiedzieć gdzie się zarejstrować i jak bo szuka i nie wiem dalej nic a chce już żeby mi przysłali papiery do rejstracji.Mój e-mail ewaZagroba@interia.pl b ede wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudzie
ewka najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sslslskkk
Jak szuka to niech szuka dalej, bo źle szuka. Wszystko na forum jest podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabitka
Hej, ja właśnie jeste na etapie rekrutacji jako pielęgniarko do UK i mam pytanie iwecie coś może o agencji która się nazywa Peak Satff? Może miałyście/ mieliście przyjemność, jakieś informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sa wymagania do bycia RGN ? licencjat + doświadczenie, czy magister? Czy osoba zarejestrowana z lic ma takie same prawa jak z magistrem ? Jak w UK patrza na te nasze dyplomy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Xiexie
wystarczy ładna twarz, długie nogi, zgrabna sylwetka, a jak jeszcze lubisz seks, to masz 100% szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak szuka to niech dalej szuka bo źle szuka" :-DD Nie ma jak się dobrze usmiać na początek dnia :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest?
znajoma Brtyjka pracuje jako pielegniarka zarabia 10 funtow/h, dyzury nocne juz im zredukowali do tej samej stawki, w wielu miejscach zwalniaja, ze wzgledu na ciecia kosztow w budzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse nurse
Czesc, to nie mozliwe zeby jakas pielegniarka pracowala za 10 /h, ja mam tyle netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse nurse
Ja mam 12,50 na godz nie w NHS i zgodnie z moja wiedzaplaca na poziomie NHS bo malo ktora brytyjka chce robic w nursingu, pozdro dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BT
Wskazówka dla osoby ubiegającej się o australijską rejestrację: przy wizie PR najlepiej uzyskac potwierdzenie kwalifikacji przez anmac- http://www.anmac.org.au/ ze względu na czas oczekiwania na takową wizę- ok 12-18 m-cy ? Co prawda zajmuje się ona jedynie oceną kwalifikacji bez uzyskania rejestracji, to jednak rejestrując się przez ahpra-reguła jest taka iż po uzyskaniu rejestracji dają czas do 12 m-cy na stawienie się w Australii celu nadania ważności całej dokumentacji wstepnie wydanej tzw.prowizorycznie.Proszę jeszcze sprawdzić czy coś się nie zmieniło. Sama planuję wyjazd,ale jak dzieciaki podrosną, mam teraz najlepsze warunki na optymalną punktację tzn.wiek, ważny IELTS, staż w UK, więc zgłaszam się do anmac gdzie proces trwa jedynie kilka tygodni(miałam już jedną próbę z ahpra-koszmar) składam papiery o wizę na stałe i mogę czekać nawet 2 lata bo nie martwię się że mi rejestracja wygaśnie..A wiza jest ważna 5 lat więc nie obudzę się pewnego deszczowego ranka w szarym UK myśląc że zmarnowałam szansę na wyjazd.Podobno na stałej wizie można podjąć każdy inny zawód-jeśli ktoś się zniechęci do pielęgniarstwa, bo to naprawdę ciężki kawałek chleba w sensie emocjonalnym,praca na zmiany itp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BT
Wskazówka dla osoby zainteresowanej wyjazdem do Australii: jeśli starasz się o wizę na stałe zajrzyj na http://www.anmac.org.au/ Tutaj odbywa się ocena kwalifikacji.Ahpra oczywiscie rejestruje ale z tego co wiem to wyznaczają termin na wjazd do Australii w celu podtrzymania rejestracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BT
Sorki że się tak powtarzam myślałam że mi sie komp zawiesił i cały tekst zniknął..Lubię anglię ale tu jest trchę zbyt depresyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrub nurse
witam wszystkich zainteresowanych praca na bloku operacyjnym. Szpital w Exeter poszukuje pielegniarek -band 5. Jest 8 miejsc. Bardzo polecam. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulec
mam wielką prośbę, właśnie zaczynam się starać o NMC i bardzo chciałabym znaleźć kontakt z pielęgniarką, która przeszła to całe zamieszanie z rejestracją, może któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć parę rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss tablet
Pytaj smialo, zadne zamieszania - kaszka z mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×