Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Iskra pomysl, ktorej suce z tego forum opowiadałaś o sobie. Z twojego maila poczta wychodzi z podpisem imie i inicjał. Moze tu z tych osob ktoras, albo zdesperowana żona domowa matka ryżego, albo major czy ktos z Xanim. Zgłoś na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursetka 34
Ja też zgłosiłabym to na Policję. Ten typ to rzeczywiście jakiś przygłupawy jest i nie dociera do ....., że notorycznie wzbudza uczucie politowania i zażenowania swoją osobą. W rzeczywistości osiągając efekt odwrotny do zamierzonego. Ale cóż tak to jest jak się ma zamiast mózgu kalafiora. Pozdrawiam tych normalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej piguly czy ktoś z was próbował zdać nclex? Wiem że można w Londynie i nie trzeba lecieć do US, mam ofertę pracy plus green card ale warunek jest jeden trzeba zdać ten exam :( Pomocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, W imieniu p. Annette Fox, brytyjskiej pielęgniarki, szkoleniowca, rekrutera dla największej sieci szpitali prywatnych w Wielkiej Brytanii, zapraszamy na spotkanie już w najbliższą środę 1 lipca, dwie godziny do wyboru 11.00 lub 15.00. Miejsce: Sala Limonkowa; Biznes Edukator, ul. Bogumiła Zuga 23 01-806 Warszawa ( stacja metra Stare Bielany) ZOBACZ NA MAPIE: KLIKNIJ PRZEJDŹ DO MAPY Przyjdz i dowiedz się wszystkiego jeśli interesuje cię praca w UK teraz lub w przyszłości, chcesz zaplanować karierę lub zwyczajnie zweryfikować swoją wiedze i zadać pytania. Bardzo prosimy o podzielenie się tą informacją z koleżankami i kolegami. Nie przeocz. Do zobaczenia w środę o 11.00 lub 15.00 BARDZO Z GÓRY DZIĘKUJĘ OSOBOM, KTÓRE PODZIELĄ SIĘ LINKEM DO SPOTKANIA ZE ZNAJOMYMI NA FACEBOOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr pill
Hej Iskra pomożesz mi? Agencja chce wsadzić mnie na practice nurse a ja tego nie robiłem jeszcze, wiem ze są jakieś 2-3 systemy komp w obsłudze pacjentów w surgery a ja bladego nie mam :( może dam rade ale potrzebuje pomocy, paru słów wprowadzenia, mogę podać maila, możesz tu, HELP HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba cie sami z tych systemów przeszkolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chyba nie macie pojęcia co to jest stalking :D Zachęcam do przeczytania chociażby w wikipedii "złośliwe i powtarzające się nagabywanie, naprzykrzanie się czy prześladowanie zagrażające czyjemuś bezpieczeństwu”. Zatem nie jest to wywlekanie czyjegoś imienia na durnym forum czy wiadomości o sobie o których samemu sie wcześniej pisało. A nawet jakby ktoś pisał że jej łeb urwie to już widzę jak nasza policja sie tym zajmuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr pill
Przeszkolic to oni pewnie permanent staff muszą, jak biorą agencyjnie to oczekują kogoś kto "kuma bazę" a ja nie kumam, tzn skills mam z surgical, a&e, mau, umau ale jako practice nie robiłem :( Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 14:27. Dla twojej informacji- rozmawiałam z doradcą z National Stalking Helpline. Prosiłe/aś się o kłopoty, to je będziesz mieć, gwarantuję. Kiedy, to zależy, jak szybko kafeteria dostarczy twój adres IP do NSH. Być może niedlugo się spotkamy :) Mr Pill. Jest System1 i EMIS w mojej okolicy. Ja na Emis nie pracowałam.Jeśli nie pracowałeś w przychodni nigdy, to poproś agencję, niech Cię wdrożą najpierw. Poproś o kilka godzin "shadowing" z inną pielęgniarką. Jako practice nurse musisz mieć jakieś doświadczenie, udokumentowane, bo inaczej Ci będzie ciężko. Tam są template odpowiednie do każdej wizyty. Ja robię diabetes reviews, bo mam advanced diploma in diabetes, nadciśnienie, astmę. Zlecam/zmieniam leki. Nie mam kursu, więc podpisać mi je musi GP. Żeby cokolwiek zrobić, musisz mieć kurs ukończony. Nie wiem, jakie masz kursy. Mnie kiedyś agencja rzuciła do przychodni, gdzie wymagali, żebym szczepiła dzieci. Nie mam uprawnień, bo u nas to robi health visitor. Inny dystrykt. Pielęgniarka, która tam pracuje miała na mnie nerwy i była mocno nieprzyjemna. Nie moja wina, agencja miała moje CV. Ja bym na Twoim miejscu chyba nie poszła, ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ja cie stalkuje kobieto? zastanów sie co piszesz :D bo chyba w paranoje popadasz. Ktos tu napisał o stalkingu i napisałam co wiem. Kiedyś tu na zagranicznym była wielka afera o to. Jak jeszcze byłas za czasów Mayor to pamietasz. Było ostro, chyba nawet ktos do szkoły jej syna dzwonił/miał dzwonić. To mi wtedy wyglądało na stalking i chyba nikt sie tym nie zainteresował a wielu pisało że to zgłosi. Trzeba uważać co sie o sobie pisze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_24
Witam serdecznie, zarejestrowałam się właśnie w NMC. Dzisiaj otrzymałam list z numerem PIN. Wyjazd planuje na początku przyszłego roku. Chciałabym w tym miejscu zapytać o konieczności obowiązkowych kursów/podnoszenia kwalifikacji- czy jeżeli w ciągu roku nie zrobię jakiegoś kursu w UK utracę prawo do wykonywania zawodu? Opłata którą wniosłam upoważnia mnie do pracy do 30/06/2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dziewczyna dzwoniła na ta infolinie i przyjęli jej zgłoszenie to znaczy ze uznali to za jakiś cyberstalking. Bardso dobrze zrobiła. Czekamy na efekty. Mam nadzieje ze sie kafeteria wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr pill
Dziękuję Iskra, zostane w szpitalach więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 01:52, ja swoich personalnych danych nie podawałam tutaj. A skoro pamiętasz afery z Mayor i znasz moje dane, to znaczy, że gdzieś się spotkałyśmy na tym forum. Usunęłam ze znajomych na Fb wszystkie osoby stąd, włącznie z Asią. Dzwonił dziś do mnie facet z Victim support, bo Stalking Infoline ruszyło sprawę dalej. Pisz do mnie dalej, jeszcze bardziej się pogłębiasz. Mr Pill. Mnie kiedyś agencja zaproponowała pracę na oddziale chemioterapii, odmówiłam. Dawno nie podawałam leków iv, nie wiedziałabym w co ręce wsadzić. Mimo, że tu łatwiej, bo wszystko przychodzi gotowe z apteki, nie trzeba w komorze samemu chemii szykować. Practice Nurse prowadzi pacjentów z chorobami przewlekłymi (wszystkie, włacznie z RA), pobiera smear (facet to raczej nie :D ), krew, ciśnienie, spirometrię, ekg to może robić HCA. Ja krew hurtowo, bo lubię. Szczepienia, travel clinic, płukanie uszu, szwy, klipsy, rany, opatrunki, wymazy, wstrzyknięcia, NHS health checks itp itd, never ending story ;) Tym trudniej przez agencję, że się nie zna pacjentów, a oni nas. Nie lubię wściubiać nosa w pracę, którą inna pielęgniarka wykonuje od lat i jej mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr pill
Czesc Iskra, ja byłem długo district nurse, potem już tylko agencje, oddzialy rozne, glownie a&e umau, mau, sdcc, sdsc surgival, pare razy nawet theatre się trafilo, no practice nie byłem, stad pytanie, manaulanie skills mam chyba dobre, zwykle jak phlebs polegnie wolaja mnie :) IV w jednym palcu, ale nie o tym, chodzilo mi o te programy na których practice pracują, poki co odpuszczam, dzięki za info. Ps.: Nie przejmuj się baranami (nicami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iskra (bynajmniej nie boża) Nie strasz mnie z laski swojej. Ja sie ciebie nie boję i nie mam powodu obawiać sie twoich gróźb. Na forum owszem jestem od dawna, jakieś ..hmm 12 lat :D a ten temat śledzę od kiedy zainteresowałam sie tym zawodem. Wiem o tobie tyle ile o sobie tu napisałaś a twoja osoba mnie osobiście nie interesuje. Nie pobłażaj sobie. Czego nie rozumiesz to odpowiedzialności za slowo pisane. To nie jest twoje prywatne forum. Piszesz o sobie publicznie i to tu zostaje. Idąc chociażby kilka postów wstecz widzę przyjemne słowa " z całego serca ci życzę, żebyś jak ja zachorował na guza mózgu i żebyś jak ja nie mógł się cieszyć z drobnych i wielkich rzeczy". Hmm nie brzmi to dobrze i profesjonalnie, nie jak na pielęgniarkę przystało. NMC zapewne nie uznałoby takich złowieszczych życzeń za przejaw dobrego charakteru. Nie po historii z Filipińska pielęgniarka i innych zachwianych emocjonalnie pielęgniarek stanowiących zagrożenie dla pacjentów.. Refleksja jest częścia naszej praktyki. Może sama sie o nią pokusisz? Wrzucasz Polaków żyjących oszczędnie, wynajmujących pokoje do jednego wora, nabijasz się z nich i myślisz że będzie to ogólnie tolerowane na polskim forum? Może te dziewczyny które chcą tu przyjechać i szukają rady to przemilczą. Przyjmij jednak do wiadomości że nie jesteś od nikogo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*miało być oczywiście 'Nie pochlebiaj sobie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSttt
Iskro to aska c do ciebie pisze ten sam styl zwruc uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa do wyjazdu
Aśki, Iskry i kto tam jeszcze. Proszę, załatwiajcie swoje osobiste sprawy może na innym portalu lub forum, na fb lub naszej klasie. zaczyna być to żałosne i upierdliwe. Myślę, że celem tego forum nie było wyrzygiwanie sobie żali ale dyskusja o sprawach pielęgniarek w Anglii, lub tamże wyjeżdżających. Dajcie innym szanse zadać pytanie i uzyskać odpowiedź, bo do tej pory było to możliwe i bardzo pomocne. Niestety od jakiegoś czasu ktoś tu strasznie miesza, więc proszę o powrót do kluczowego tematu. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Czy ktos z Was dostal prace przez wyslanie cv do szpitala? Czy tylko nhs-jobs lub agencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_24
Witam. Chciałabym zapytać o CPD (continuing professional development). Od momentu rejestracji w ciągu trzech lat muszę zrobić kurs/specjalizację? Aktualnie mam PIN na rok. Czy w ciągu tego roku muszę podjąć dokształcanie, czy prawo do wykonywania zawodu przedłuży mi samo wniesienie kolejnej opłaty za PIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midi Nie słyszałam jeszcze o przypadku aby ktoś dostał prace w szpitalu wysyłając bezpośrednio cv. Nawet aplikując na inny oddział w tym samym szpitalu należy to zrobić przez nhs jobs, przynajmniej tak jest w szpitalu w którym ja pracuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce od wrzesnia zaczac prace w innym szpitalu w UK. Jeszcze nie zlozylam wypowiedzenia ale czy ktos z was orientuje sie jak jest z zaleglym urlopem. Czy, komus z Was zaproponowano urlop w okresie wypowiedzenia? To moja pierwsza praca w UK, wiec nie bardzo sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, prowadzę badania dotyczące szoku kulturowego wśród pielęgniarek przebywających w Wielkiej Brytanii. Chętne osoby proszę o kontakt na email kingunia2002@yahoo.com Prześlę link do ankiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Sugase zaczęłas już pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugase
Zaczynam 3 sierpnia. Pozalatwialam juz ponad polowe formalnosci :) a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Na razie bez zmian. Przez ostatnie 3 tyg pojawiło się bardzo mało ofert (dla położnych). Myślicie, ze to możliwe, że w okresie urlopowym jest mniej rekrutacji...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa do wyjazdu
Mam pytanie. Czy ktoś z was moze mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi stopniami band 5 w NSH? Czy dostajecie co roku podwyzke? Czy po kilku latach dochodzi sie do ostatniego stopnia band 5? Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×