Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość mala L.
wydaje mi sie ze postal order czytelne dla NMC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź w sumie wpadłam za późno na 2 rzecz otóż spokojnie mogłam podać dane z karty męża i NMC ściągneło by kwotę ale postale już są teraz tylko ruch NMC żeby z nich skorzystali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dostałam pin jak się cieszę z tymże aplikowałam się z Polski w sumie niecałe 3 miesiące czekałam ale moja wina bo jedną section wypisałam wg nich błędnie ale wg mnie niekoniecznie niech im będzie z nimi się nie wygra hehe a i tak polskie pielęgniarki są jedne z lepszych mają szeroki zakres umiejętności i mam nadzieję być doceniona w Uk pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999
a ja nadal czekam. 22 pazdziernika wyslalam dodatkowe dokumenty i nadal cisza, mam nadzieje ze to dobrze swiadczy... moze jakby było cos nei tak to od razu by odesłali ;) eh już nie moge się doczekać. a powiedzcie mi na czym polega praca w nursing home? jakie ma sie obowiązki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam od 17 sierpnia, też dosyłałam dokumenty, dwukrotnie. Nadal cisza. Praca w nursing home, była najgorszą w moim życiu. Nigdy więcej nie będę się pchać do takiego miejsca. Smród, brudno, łamanie praw człowieka, ciężko, dźwiganie, pampersy co 2 godziny, uciekanie rezydentów, różni są ludzie z demencją, nieraz nam się oberwało podczas toalet itd. I do tego niskie zarobki. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no to ja tez napisze cos od siebie wyslalam dokumenty do NMC 11 pazdziernika i cisza . . . czekam na odp poza tym nadal nie moge znalezc pracy, nawet w nursing home bylam juz na 3 interview a zdarzylo sie nie raz ze nie dostalam zaproszenia na interview po wyslaniu aplikacji ciezko to widze . . . pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda9999 a ile czekalas na pierwsza odp po wyslaniu dokumentow? o ile pamietam to mieszkasz w Irlandii Polnocnej, tak ? zaczelas juz szukac pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, przejrzalam fprum magda999 pomylilo mi sie to byl ktos inny z Irl Polnocnej w kazdym razie tutaj wszystko jest inaczej wszystko przez konflikt jaki sie tu toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie musiałam dosyłać żadnych dokumentów,wszystko im grało,oprócz tego,że stwierdzili iż w section 2 miałam coś źle wypisane...odesłali nową stronkę do poprawki i potem już tylko czekałam..od 20.09 do 27.10 gdzie już zostałam wpisana do rejestru..o czym pisałam wcześniej..obecnie czekam na wynik interwiev właśnie w nursing home..co prawda pracy szukają mi 2 recruitments companies w Uk i w Pl też ale akurat mąż jest w takiej lokalizacji w Uk,że mało jest wakatów w szpitalach...a ubolewam bo mam doświadczenie,8 lat pracy w szpitalu...no okaże się w tym tygodniu,co i jak,jeśli nie uda się,będą mi szukać dalej,niby pracy dużo dla pielęgniarek a jak się szuka to już inaczej to wygląda,serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze,że 1 raz aplikację wysłałam z wszystkim dokumentami 5.08 więc to troszke trwa,gdyby nie mój błąd myślę,że z pin number byłabym co najmniej 3 tygodnie do przodu..ale 2.09 już mi wysyłali aplikację do poprawki więc uważam,że dość szybko przejrzeli dokumenty..jakieś niecałe 4 tygodnie...a pewnie mają tego troszkę do sprawdzenia także dziewczyny głowa do góry,jak milczą,wszystko gra...tylko to czekanie...wiem coś o tym..ale jaka radość jak się otrzyma wpis..tylko większa by była dla mnie jeśli chodzi o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
Sledze forum systematycznie i jestem na biezaco ,tym ktorzy otrzymali PIN gratuluje ,tym ktorzy czekaja zycze wytrwalosci. ja natomiast chce sie pochwalic i zakomunikowac ze PIN otrzymalam pare dni temu no i juz nie pamietam jak duzo wysilku mnie kosztowalo i czasu zajelo kompletowanie wszystkich dokumentow dla NMC bedzie razem 21 miesiecy . pierwszy etap za mna teraz praca .zyczcie mi szczescia i trzymajcie za mnie kciuki ,pozdrawiam Was wszystkich.jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999
Hej, ja pracowałam jako care assistant przed studiami pielegniarskimi w residetial home i tam wszystko było cacy, na wysokim poziomie, pielęgnacja rezydentów, odnoszenie się do każdego z szacunkiem. Był to dom na wiosce, rezydentami byli sami anglicy. Pracowali tam tylko opiekunowie, i to do nas należały wszystkie obowiązki związane z pielęgnacja, karmieniem, toaletą.... Raz na tydzień przychodziła pielegniarka, która zmieniała opatrunki. Dlatego zastanawia mnie jak wygląda praca w nursing home, ponieważ rozumiem że tam pacjenci są w cięższym stanie i pracują tam zarówno pielęgniarki i opiekunowie, tak? w związku z tym co należy d obowiązków pielęgniarki a co do opiekunów? Ponieważ Iskra Boża napisałaś że zmienianie pamperów itp itd.. to jak to jest w koncu ? :) Ja czekam i czekam i się doczekać nie mogę, kiedy w końcu zakońćzy się ten proces rejestracji... Mam już upatrzony szpital ortopedyczny niedaleko mojego miejsca zamieszkania i po ciuchutku licze na to że uda mi się tam znaleźć prace. Na stronie nhs jobs co jakiś czas pojawia się ogłoszenie że potrzebuja tam pielegniarki band 5 (na okres 6 mc) Przeraziło mnie na początku to, że wymagają od pracowników szkolenia np studentów pielegniarstwa, ale później doczytałam że dopiero po przepracowanych 2 latach ... hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja w koncu po miesiacu wyczekiwania dostalam odpowiedz z NMC moje dokumenty zostaly zatwierdzone i teraz pozostaje mi tylko zaplacic jedyne 76 funtow i czekac na pin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki no i super ladybird gratuluję...mówiłam, że niedługo to potrwa a ja w czwartek mam informal interwiev on the phone z menedżerka ze szpitala, jutro caly dzień przygotowywuje się do tego nerwy mnie zżerają hehe jednak interwiev to nie żarty...buziaki i pozdrawiam wszystkie laski pielęgniarki na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999
gratulacje lady bird :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM! Właśnie wróciłam z pracy, a tu czeka na mnie list z NMC. Chwila niepewności i ... 76 funtów do wysłania. No nareszcie! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosi0
Witam!Czy ktoś mógłby mi podac namiary na jakąś pielęgniarkę która m oże mi 22 zrobic zastrzyk podczas pobytu w Londynie? Koneicznei musze zrobić w tym terminie i nie wiem gdzie się zgłosić i do kogo. Bardzo prosze o pomoc i informacje na maila: mganko@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jadę na spotkanie z menegerką z początkiem grudnia,tak się cieszę,że szok..serdecznie Was wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda99999
Hej Majka i jak to interview wyglądało? Bradzo się denerwowałaś? SUper że Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda hej ogólnie przygotowywałam się sama ale otrzymałam wskazówki z firmy rekrutacyjnej czego unikać i jak rozmawiać ,menedżerka zadawała pytania o moje doświadczenie i umiejętności, generalnie byłam taka zakręcona,że szok,mój angielski zawsze mógłby być lepszy,ale cały czas go szlifuję. Miałam dość dużą przerwę od momentu zakończenia edukacji. Teraz mam spotkanie osobiste z nią w szpitalu. Lecę z początkiem grudnia z Polski. Liczę na jakieś służbowe mieszkanko na start ,jak nie, będę musiała sama szukać,a mąż 100 km ode mnie by był. Córkę zostawię z rodzicami póki nie stanę troszkę na nogi. Totalnie zmienia się moje życie. A ty szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pytania ,które zawsze padają to :jakie masz doświadczenie,umiejętności,napewno o mocne i słabe cechy charakteru, czasem dlaczego chcesz pracować u nas, co wniesiesz do naszej firmy, oddziały na których pracowałaś i tamtejsze obowiązki,rodzaje pacjentów z którymi pracowałaś i jakie masz doświadczenie w opiece nad nimi, sposoby jakimi wspierasz twój personel w pracy,sposoby radzenia sobie z sytuacjami problematycznymi zarówno z pacjentami jak i z personelem.To takie ogólne pytania ladybird,mogą paść inne w zależności od miejsca pracy do którego aplikujesz.Mnie pomaga firma rekrutacyjna,szuka pracy,załatwia interwiev,umawia na face to face interwiev,doswiadczenia za dużego w tej kwestii nie mam to moje 2 telefoniczne interwiev,teraz lecę na takie prawdziwe z pracodawcą i mam nadzieję dostać pracę bo też już długo czekałam na konkretną ofertę. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze pytania są o to, jak się traktuje pacjentów, dlaczego chcesz tą pracę. Traktowanie pacjentów: respect, dignity, individuality, choice. Do tego bardzo ważna jest świadomość co to abuse, jakie są rodzaje abuse (emotional, physical, verbal, financial, neglect). Child protection. Na takim interview często są inscenizowane sytuacje w pracy, a Ty się masz określić, jak się zachowasz w danej sytuacji. Np. kilka tasków do wykonania, który pierwszy zrobić (put patients first). Cokolwiek się dzieje- raportować przełożonym. Pacjenci się kłócą? Rozmawiać, uspokoić, zaoferować herbatę, poinformować managera, wszystko odnotować w incident book. Dalej pytają co dla Ciebie znaczy health and safety- infection control, moving and handling, COSHH itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999
Hej dziewczyny Kurcze a ja nadal nie mam zadnej info od NMC, zaczynam się martwić... Jak nie dostane odpowiedzi w przyszłym tygodniu to do nich zadzwonie, bo się zaczynam martwić :( Majka, nie szukam jeszcze pracy, bo cały czas czekam aż mi potwierdzą dokumenty. Prace bardzo chciałabym dostać w szpitalu, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Sprawdzam ich strone co kilka dni i widze ze potrzebuja pielegniarek band 5, wiec jak tylko dostane numer to uderzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda nic się nie martw zawsze to troszkę trwa ,jak ja dosyłałam poprawioną aplikację też czekałam ponad miesiąc na wydanie decyzji,myślę,że lada dzień powinnaś już dostać odpowiedź ,a w jakiej lokalizacji ,jeśli można wiedzieć szukasz pracy i mieszkasz?Serdecznie pozdrawiam i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merren
Pytania na interview na staff nurse miałam najróżniejsze do tej pory:) podam kilka, które najbardziej utrwaliły mi się w pamięci: - procedura podawania CD (controlled drugs) - postępowanie w przypadku hypo- hyperglycaemia - what is pain -types of communication, gaining information about the patient - jak sobie radzisz z agresją ze strony pacjenta, rodziny - co robisz w sytuacji, gdy pacjent był incontinent of feaces, ale odmawia Twojej pomocy - pacjent zgłasza ból, co robisz Pytania wydają się banalne czasem, ale trzeba odpowiedzieć na nie rozpatrując róźne scenariusze. Np. przy ostatnim pytaniu czy jest to zwykły ból głowy, czy breakthrough pain w przypadku pacjenta paliatywnego na syringe driver, czy pacjent ma przepisane leki czy musisz zdobyć na nie zgodę lekarza przed podaniem, jaką drogą podasz lek, gdy masz wybór np.pomiędzy oral lub sc, czy pacjent wyraża zgodę na jakąkolwiek pomoc od Ciebie, jak reaguje rodzina i jakie są ich życzenia, przekonania.... Jest mnóstwo rzeczy do przeanalizowania odpowiadając na proste pytanie. Z doświadczenia zauważyłam, że najważniejsze jest logiczne i analityczne myślenie niż posiadana wiedza książkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merren
Błędny e-mail się wyświetlił w poprzedniej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merren
Nawiązując do wcześniejszych postów jakie pisałam tutaj kilka miesięcy temu, chciałam się pochwalić, że od 1 grudnia zaczynam pracę W Marie Curie Cancer Care jako Registered Nurse in community:D Dziewczyny, cierpliwości! Ja długo na to czekałam i w końcu się udało!! Życzę wszystkim sukcesów ze znalezieniem wymarzonej pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×