Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
"Daj maila to napiszę. Iza" Proszę wyślij mi też jakieś informacje n/t pracy w nursing home(crtl+c,crtl+v maila do agnieszkak612@goo glemail.com:) będę bardzo wdzięczna - alice@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę między RGN i RMN, wiem że pierwsza to general nurse a druga mental nurse, czy mając pin mogę podjąć pracę jako RMN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie z innej dziedziny: Czy ktoś w Was orientuje się jak długo można nie pracować w UK, a być zarejestrowanym w NMC jako RGN? Chodzi mi o to, że czy np. pracując w Polsce jako pielęgniarka a będąc też zarejestrowana w NMC mogę po roku, albo dwóch latach zacząc pracę w W. Brytanii bez zadnych konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to link z 2011, o ile jest wazny to pisze tu ze rejestracja ważna jest 3 lata i ile płacisz roczny haracz dla NMC http://www.nurses.co.uk/nursing/careers-advice/how-to-return-to-professional-nursing-or-midwifery-practice-after-a-career-break/ chociaz teraz wprodzadzili nowy wymysl - revalidation, gdzie aby przedłuzyc rejestracje musisz udowodnic iles tam przepracowanych godzin, treningow, refleksji itd. A co do pytania wczesniej to nie wydaje mi sie ze RGN moze pracowac jako RMN bo przeciez w takich placowkach wymagane jest wykształcenie z zakresu mental health a nie general nursing. To zupelnie inny field of practice. Pielegniarki RMN nawet IV antybiotykow nie podadza tylko wysylaja pacjentow na oddzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dot. RGN-RMN - Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czysto praktyczne. 15 f na godzine -ile dostane na ręke po odciagnieciu podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Jeśli są na forum osoby, które są zainteresowane pracą w Anglii, mają PIN lub są blisko ukończenia swojej rejestracji, ale nie czują się jeszcze mocne z angielskiego mam ciekawą ofertę w polskim domu opieki na terenie Anglii. Bardzo dobre warunki £ 13,75, pracodawca daje takze zakwaterowanie. Zainteresowane osoby proszę o email marta@pcqrecruit.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z regularnej wyplaty musisz sobie odciagnac 20% (w przyblizeniu tyle sie placi za tax i insurance), czasem pracodawca oferuje dodatkowe ubezpieczenie i prywatna emeryture, ale na to musisz wyrazic zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co teoretyzować, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "tax calculator uk", potem w odpowiednią kratkę kwotę dochodu i wychodzi ile bierzesz na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie pracy, proszę o pomoc bo nie wiem czy "permanent" i "full-time" czymś się różni? Pytam,bo w wyszukiwarce pod "job type" jest permanent i full-time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pernament to na stale. Czasem sa oferty np tylko na pokrycie macierzynskiego. Full time to na pelen etat, przeciwienstwo do part time. Szukasz pracy jako pielegniarka? Nie chce byc zlosliwa ale na pewno zdajesz sobie sprawe ze jezyk w tej pracy to podstawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp. wiem że sporo pracy mnie jeszcze czeka, bo mój angielski nie jest biegły; oczywiście rozumiem co oznacza full-time, part-time, permanent itp. chodziło mi bardziej o różnice między full-time i permanent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej A gdzie dokładnie szukasz tej pracy? Bo my potrzebujemy pielęgniarki w prywatnym domu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kiedyś pytał ile się czeka na numer pin od rozpoczęcia rejestracji. Ja po wyslaniu pierwszego formularza czekałam 3 miesiące na odpowiedź, a po wysłaniu drugiego formularza miesiąc. Wszystkie dokumenty mialam kompletne, nic nie dosyłałam. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piguły trzeba było sie uczyc jak matka wam mówiła w polsce. Imprezki wam w głowach były i rzucanie kamieniami to teraz podcierajcie doopy przebrzydłym angolom. Za/je/bioza jestescie buhehehehheee. Ja jestem u siebie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej-po co wchodzisz na to forum? masz coś do piguł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo już pracujący w UK. Zwracam się do Was z prośbą o pokierowanie mnie jakie formalności i w jakiej kolejności powinnam załatwić przybywając do UK. Jadę tam za ok. miesiąc, pracę już mam załatwioną, rejestrację w NMC również. Nie jestem tak całkiem zielona, ale jednak wolałabym dostać kilka wskazówek od ludzi, którzy już poznali tą ścieżkę na własnej skórze. Szczególnie chodzi mi o takie rzeczy jak ubezpieczenie, konto itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście z góry dziękuję za poświęcony na odpowiedzi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam pytanie odnośnie formularza. w sekcji 5 jest potrzebny podpis lekarza oczywiście i data . moje zapytanie dlatego , że pod tą sekcją w formularzu przykładowym jest napisane ,że TA SEKCJA może zostać pusta , jeżeli lekarz rodzinny czy medycyny pracy podpisze się i postawi pieczęć na następnej stronie. Czyli Na stronie pod częścią ,którą wypełniają izby pielęgniarskie . Czy dobrze rozumiem ,że w formularzu lekarz podpisuje się 2 razy i ,że izby podbijają się wtedy gdy wpierw podpisze się lekarz . :) proszę o informacje :) bo już się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się zorientować jaka jest praktyka uzupełniania w Twoich izbach. Niektóre izby nie chcą się później podbić w tej kratce jeżeli jest tam już podpis lekarza. Wolą żeby lekarz podpisał się w 1 miejscu a oprócz tego wystawił Ci zaświadczenie o zdolności do wykonywania zawodu pielęgniarki i na podstawie tego zaświadczenia Izby podbijają w dwóch miejscach. Reasumując: możliwy jest scenariusz, gdzie będziesz miała 2x podpis lekarza i 1x podpis Izb, lub 1x podpis lekarza i 2x podpis Izb. Trochę to brzmi skomplikowanie, ale dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati11
Hej mam pytanie, czy możliwe jest otrzymanie toku indywidualnego na kierunku pielęgniarstwo już od pierwszego roku studiów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras z Was pracuje moze w Hospicjum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież o takie rzeczy jak indywidualny tok studiów to powinnaś pytać na swojej uczelni, bo każda uczelnia rządzi się swoimi prawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie, pracuje w agencji posrednictwa pracy ktora specjalizuje sie w zatrudnieniu pielegniarek w domah opieki i prywatnych szpitalach psychiatrycznych na terenie calej Wielkie Brytanii i jest na rynku pracy od 11 lat. Pomagamy w znalezieniu wlasciwego pracodawcy wedlug preferencji naszych kandydatow. Mozemy pomóc takze w zakwaterowaniu. Informujemy kandydatow o stawkach oferowanych przez pracodawców. Organizujemy telefoniczne lub przez skype interview z potencjalnymi pracodawcami. Jezeli jestes zainteresowany praca w UK jako pielegniarka prosze napisz na adres dorota@peakreacruitment.co.uk lub zarejestruj sie na naszej stronie www.peakrecruitment.co.uk oddzwonie i podam pelna informacje jak wyglada taka praca i jakie sa warunki. W sprawie rejestracji w NMC i otrzymaniu numeru PIN kierujemy bezposrednio do NMC https://www.nmc.org.uk/about-us/ NIEZWLEKAJ! DUZO DOBRYCH OFERT WCIAZ JEST DOSTEPNYCH KONTAKT: dorota@peakreacruitment.co.uk LUB www.peakrecruitment.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie , z dokumentami np Dyplom licencjata udaję się wpierw do notariusza a później do tłumacza przysięgłego ? jaka jest kolejność by było dobrze. bo już sama nie wiem . z góry dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polskim oryginałem dyplomu idziesz do notariusza, żeby zrobił ci kopię uwierzytelnioną notarialnie. I z tym samym polskim oryginałem dyplomu idziesz do tłumacza przysięgłego, żeby zrobił ci tłumaczenie przysięgłe oryginału. Tłumacz przysięgły tłumaczy oryginał dokumentu a nie jego kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada praca pielegniarki w home care lub nursing home?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , a czy mają być też tłumaczone pieczątki notariusza? czyli wpierw z papierami polskimi do notariusza a później tłumacz i nic więcej nie robię . różne opinie czytałam i dlatego pytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno kopię notarialną jak i tłumaczenie przysięgłe robisz niezależnie od siebie, jedno z drugim nie jest związane. Nie wiem jak robili inni ja mówię jak robiłam to ja. Rejestrację w NMC załatwiłam w ciągu 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×