Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Praca pielegniarki w Nursing home to glównie administrowanie i podawanie leków, monitorowanie i zakladanie cewników (po specjalnym przeszkoleniu) kontrola poziomu cukru u osob z cukrzyca, zmiana opatrunkow, sprawdzanie obecnosci zakazenia moczu, karmienie bezposrednio do zaladka (specjalne przeszkolenie) a takze wypelnianie raportow, monitorowanie stanu pacjentow, sprawowanie nadzoru na praca opiekunek/opiekunow przekazywanie raportu ze zmiany innej pielegniarce lub managerowi domu opieki, kontakt z lekarzem, informowanie rodziny..... to tak w mniej wiec wyglada - dosc samodzielne stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) mam pytanie , jestem po Liceum Medycznym ,w 1994 roku skończyłam i po Licencjacie w 2008 roku skończonym .Moje pytanie do pań i panów mających takie wykształcenie , czy wysyłałyście z dyplomem medyka ilość godzin i praktyk czy tylko sam Dyplom Liceum Medycznego wystarczył i oczywiście Dyplom z licencjatu , no i cała reszta dokumentów i czy suplement z licencjatu również należy wysłać ? Jak to jest ? jak się jest po Liceum Medycznym i później zrobionym Licencjacie pielęgniarstwa ... dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś podjął studia pielegniarskie w angli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym podziękować wszystkim, którzy na tym forum dzielą się swoją wiedzą na temat rejestracji w NMC i pracy w UK. Przed przystąpieniem do procesu rejestracji przejrzałam całe forum także późniejsze przygotowywanie dokumentów nie stanowiło dla mnie problemu. Właśnie otrzymałam list, że moja aplikacja została zaakceptowana. Czas jaki minął od wysyłki dokumentów do otrzymania tego listu to 7 tygodni. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i jeżeli będzie tu postawione jakieś pytanie, na które będę znała odpowiedź, to na odpowiem, bo sama przekonałam się ile znaczy bezinteresowna pomoc koleżanek i kolegów po fachu. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie jestem po Liceum Medycznym ,w 1994 roku je skończyłam i po Licencjacie w 2008 roku ukończonym .Moje pytanie do osób mających takie wykształcenie , czy wysyłałyście z dyplomem medyka odpis ilości godzin i praktyk czy tylko sam Dyplom Liceum Medycznego wystarczył i oczywiście Dyplom z licencjatu , czy suplement z licencjatu również należy wysłać ? Jak to jest ,jak się jest po Liceum Medycznym i później zrobionym Licencjacie pielęgniarstwa ... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
itam serdecznie, pracuje w agencji posrednictwa pracy ktora specjalizuje sie w zatrudnieniu pielegniarek w domah opieki i prywatnych szpitalach psychiatrycznych na terenie calej Wielkie Brytanii i jest na rynku pracy od 11 lat. Pomagamy w znalezieniu wlasciwego pracodawcy wedlug preferencji naszych kandydatow. Mozemy pomóc takze w zakwaterowaniu. Informujemy kandydatow o stawkach oferowanych przez pracodawców. Organizujemy telefoniczne lub przez skype interview z potencjalnymi pracodawcami. Jezeli jestes zainteresowany praca w UK jako pielegniarka prosze napisz na adres dorota@peakreacr uitment.co.uk lub zarejestruj sie na naszej stroniewww.peakrecruitment.co.uk oddzwonie i podam pelna informacje jak wyglada taka praca i jakie sa warunki. W sprawie rejestracji w NMC i otrzymaniu numeru PIN kierujemy bezposrednio do NMC https://www.nmc.org.uk/about-us/ NIEZWLEKAJ! DUZO DOBRYCH OFERT WCIAZ JEST DOSTEPNYCH KONTAKT: dorota@peakreacr uitment.co.uk LUB www.peakrecruitment.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, pracuje w agencji posrednictwa pracy ktora specjalizuje sie w zatrudnieniu pielegniarek w domah opieki i prywatnych szpitalach psychiatrycznych na terenie calej Wielkie Brytanii i jest na rynku pracy od 11 lat. Pomagamy w znalezieniu wlasciwego pracodawcy wedlug preferencji naszych kandydatow. Mozemy pomóc takze w zakwaterowaniu. Informujemy kandydatow o stawkach oferowanych przez pracodawców. Organizujemy telefoniczne lub przez skype interview z potencjalnymi pracodawcami. Jezeli jestes zainteresowany praca w UK jako pielegniarka prosze napisz na adres dorota@peakreacr uitment.co.uk lub zarejestruj sie na naszej stroniewww.peakrecruitment.co.uk oddzwonie i podam pelna informacje jak wyglada taka praca i jakie sa warunki. W sprawie rejestracji w NMC i otrzymaniu numeru PIN kierujemy bezposrednio do NMC https://www.nmc.org.uk/about-us/ NIEZWLEKAJ! DUZO DOBRYCH OFERT WCIAZ JEST DOSTEPNYCH KONTAKT: dorota@peakreacruitment.co.uk LUB www.peakrecruitment.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz o pracy w nursing home. Ja zlozylam aplikacje do care home i zostalam przyjeta. Zaczne prace od lipca. Najpierw poczatakowe wdrozenie. Troche sie obawiam ale mysle,że bedzie dobrze. Jak wygladaja u Was dyzury nocne? Co jest najtrudniejsze w pracy w takiej placowce? jak wyglada wspolpraca miedzy nurse a care assistance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staff nurse
Powodzenia w pracy w Nursing Home. Im dłużej będziesz pracować tym zobaczysz ile spraw jest do ogarnięcia podczas jednej zmiany. Wspólpraca między Toba a Care Assistants będzie zależała jak dobry team będziesz mieć. Stali pracownicy sa nieocenieni i mogą bardzo dużo Tobie pomóc. Z agencyjnymi często jest problem bo lubią unikać pracy. Twoja praca to będzie ciągły ich nadzór, przypominanie dla kogo trzeba używać hoist, kto jest na zagęszczanych płynach (thickened fluids), i wiele, wiele innych. Na nocnej zmianie jest zazwyczaj mniej pracowników i wiele decyzji będzie na Twojej głowie. Najczęstsze sytuacje emergency to upadki (obrażenia głowy, złamane kończyny), poważne hipoglikiemie,zaburzenia oddychania- respiratory failure, zachłyśnięcia/zadławienia itd. Jak ktoś już wcześniej pisał, praca pielęgniarki w nursing home to bardzo samodzielne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staff nurse
Do Pani po Liceum Medycznym Nie jestem pewna ale skoro masz dyplom licencjata to będą się liczyć te godziny i praktyki zdobyte podczas studiów. Wiec wysyłasz tylko dyplom i suplement ze studiów. Niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę. Ja nie kończyłam Medyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie , mam pytanie : *czy wysyłałyście suplement z licencjatu również ( bo są różne opinie ,czy wysyłać ) * czy do wszystkich dokumentów dołączamy dowód wpłaty * wysyłałyście pocztą polską , czy inaczej ..... to może śmieszne zapytania ,ale dla mnie ważne :) spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam suplementu lic wiec wysłałam tylko dyplom i było ok dokumenty wysłałam poczta poleconym doszły bez problemu Dowod opłaty dołączyłam do wszystkich dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wysyłałam suplement z tłum. przys. Sprawdź w spisie dokumentów, które od ciebie wymagają, czy widnieje tam "transcript od training". Jeżeli tak, to chodzi właśnie o suplement. C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie mam pytanie , tylko dokument o niekaralności jest ważny 3 mc czy jakiś inny ma też określony termin . To co wystawia izba pielęgniarska nie ma chyba ważności 3 miesięcy czy się mylę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno jedno zaświadczenie jak i drugie ma ważność 3 miesiące. C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie, pracuje w agencji posrednictwa pracy ktora specjalizuje sie w zatrudnieniu pielegniarek w domah opieki i prywatnych szpitalach psychiatrycznych na terenie calej Wielkie Brytanii i jest na rynku pracy od 11 lat. Pomagamy w znalezieniu wlasciwego pracodawcy wedlug preferencji naszych kandydatow. Mozemy pomóc takze w zakwaterowaniu. Informujemy kandydatow o stawkach oferowanych przez pracodawców. Organizujemy telefoniczne lub przez skype interview z potencjalnymi pracodawcami. Jezeli jestes zainteresowany praca w UK jako pielegniarka prosze napisz na adres dorota@peakreacr uitment.co.uk lub zarejestruj sie na naszej stroniewww.peakrecruitment.co.uk oddzwonie i podam pelna informacje jak wyglada taka praca i jakie sa warunki. W sprawie rejestracji w NMC i otrzymaniu numeru PIN kierujemy bezposrednio do NMC https://www.nmc.org.uk/about-us/ NIEZWLEKAJ! DUZO DOBRYCH OFERT WCIAZ JEST DOSTEPNYCH KONTAKT: dorota@peakreacr uitment.co.uk LUB www.peakrecruitment.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam od lipca trening w home care. Poki co osrodek wydaje sie calkiem ok. Rezydentow jest ok. 35. Na co przede wszystkim trzeba tam zwracac uwage na poczatku pracy ? jak wyglada wspolpraca z asystentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ponownie , mam już dokumenty i moje pytanie jak robiłyście opłatę dla NMC i czym wysyłałyście dokumenty . Jeśli pocztą to jaką przesyłkę wybrać powinnam . miłego dnia :) i dziękuję za każdą informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staff nurse
Jeżeli chodzi o nursing home to wszystko czego niewiesz lub nie jesteś pewna pytaj się innej pielęgniarki albo managera. Baaardzo mało jest carerow którym można ufać. Najczęściej kłamią że nie muszą robić tego czy tamtego bo im się nie chce pracować. Jeżeli będziesz miała leniwy team to ci współczuję bo w wielu domach to nocna zmiana stawia większość rezydentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jaką kartą płaciliście pierwszą opłatę , do tego potrzebna jest karta kredytowa czy taka zwykła którą mam z PKO do swojego konta chyba to debetowa ? którą się płaci . Czekam na informację i dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwe
Może być debetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przyjechałam do UK z Pin number i nadzieją pracy w care home - poszłam do jednego na rozmowę i niestety okazało się że mój j. angielski jest niewystarczający usłyszałam "jesteś wspaniałą osobą i my cię rozumiemy ale dla pacjentów może to być frustrujące, poza tym musisz dużo pisać, wypełniać dużo dokumentów; poducz się angielskiego i wróć do nas..." podłamałam się i to był pierwszy i ostatni care home w jakim byłam. Mój angielski jest na pozomie intermediate lub A2/B1. Wcześniej naczytałam się różnych forów, że z takim angielskim do care home-ów to niby ok. i jak wiele osób dostało pracę będąc na tym poziomie językowym. Chcę wziąć private tutor i podszkolić mój angielski, mąż pracuje więc jakoś damy radę ale nie ma z czym szaleć. Po co to piszę? Nie po to aby usłyszeć - "a czego się spodziewałaś" bo do tego sama już doszłam, piszę abyście mi doradzili - czy mogę np. pracować jako carer/care assistant/nurse assistant, jak to jest? Ja rozumiem co się do mnie mówi, moje zdania nie są poprawne gramatycznie ale nie mam większego problemu z porozumieniem się tu, czy carer/care assistant też wypełnia jakieś skomplikowane dokumenty? Czy powinnam szukać dalej? Co myślicie? Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie uprzesz to mozesz szukac dalej w innych domach. W niektorych tak desperacko potrzebuja pielegniarek ze wezma cie nawet z kiepskim angielskim. Ale na twoim miejscu popracowalabym jako carer z pol roku aby oswoic sie z jezykiem. Dopiero przyjechalas,daj sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SN
Najlepiej dla Ciebie będzie popracować trochę jako Care Assistant. Oswoisz się z językiem i zobaczysz jak wygląda praca. Poznasz jakie problemy mają na zmianach się pojawiają. Pielęgniarka w domu opieki komunikuje się nie tylko z rezydentami i care assistantami, musi też wykonywać masę telefonów, rozmawiać z rodziną itd. Lekarze i inni (pracownicy socjalni, recepcjoniści z przychodni, farmaceuci, inne pielęgniarki-środowiskowa, psychiatryczna) potrafią być czasami nieuprzejmi i zarzucić Tobie, że nie potrafisz się komunikować. Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze nie pozostaje nam nic innego jak tylko uczyć sie jezyka angielskiego. A ze mamy naprawde bardzo duzy wybór szkoł jezykowych więc w tej kewstii nie powinniśmy mieć problemów z porozumiewaniem sie w jezyku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze napisz do mnie dorota@peakrecruitment.co.uk moge ci pomoc w znalezieniu pracy zarówno jako pielegniarka jak i Care assistant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z odmowa pracy ze wzgledu na angielski : Prosze napisz do mnie: dorota@peakrecruitment.co.uk moge ci pomoc w znalezieniu pracy zarówno jako pielegniarka, jak i Care assistant, zadzwonie i przedysktujemy oba stanowiska. Sama mam doswiadczenie w pracy w nursing home, wiec sluze rowniez moja wiedza na ten temat. kazdy dom jest specyficzny zarówno jesli chodzi o pacjentow, jak i wymagania managementu takiego domu odnosnie komunikacji. zapraszam wiec. skontaktuj sie pod mailem dorota@peakrecruitment.co.uk ODPOWIEM NATYCHMIAST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziksaa
Mój angielski jest na poziomie B2/C1 i też nie dostałam się do domu opieki... potem aplikowałam do szpitali i dostałam się do dwóch a menagerowie stwierdzili że mój angielski jest naprawde super i że są pod wrażeniem... także myślę że nie trzeba się zniechęcać :) i to czy się dostaniesz zależy od Twojej dobrej dyspozycji i też od menagerów którzy przeprowadzają rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pracują pielęgniarki z bardzo słabym angielskim i narazie są po prostu na nocnej zmianie gdzie aż tyle nie trzeba dzwonić no chyba że coś się dzieje to wtedy inna pielęgniarka dzwoni,. Po przyjeździe mój mąż w ogóle nie mówił po angielsku więc przez miesiąc pracował jako opiekun z innym Polakiem a potem sami mu zaoferowali przejść na plg na noc.Szczerze ci powiem ze powinnaś spróbować gdzieś indziej bo spotkałam tu pełno plg które ledwo dukaja po angielsku a pracują w nursing homie i dają radę. Głowa do góry i aplikuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×