Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Czy jest na forum ktoś kto wysłał dokumenty w listopadzie lub grudniu i otrzymał już odpowiedź? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pewnie mają tam "urwanie głowy" bo wiele osób chciało zdążyć przed zmianami i stąd dłuższy czas oczekiwania. Ja wysłałam dokumenty 01.12.15r. i nadal czekam, a jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, ostatnio zaglebilam się w tą całą revalidation i chyba nie jest to takie proste, ciekawe ile pielęgniarek odpadnie lub będzie czasowo wykreslone, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądze ze ogolnie pielegniarstwo w UK jest bardzo skaplikowane zastanawiam sie nad powrotem do Polski albo praca w innym zawodzie czasami jak jestem w supermarkecie to sobie mysle ze kasjerzy to mają zycie caly dzien tylko sieda na kasie i kasuja towary a Ty musisz robic tyiące rzeczy i jeszcze to cale odnawianie PINu..... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniego gościa, rozumie że pracujesz w szpitalu w nhs, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja wyslalam dokumenty w pazdzierniku i juz dawno dostalam, teraz zostaje tylko oplacenie 120f i znow czekanie na Pin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny nhs
Zgadzam sie w 100 procentach ze angielski nhs to horror. Zwolnilam sie po pol roku, nie zwytrzymalam. Brak czsu na wszystko! mialam7-10 pacjentow dziennie. Co chwile durne obserwacje. Nie moglismy uzywac maszyn do sprawdzania BP, P, tylko wszystko recznie, managerka zabraniala!Czasem jak nie bylo naprawde czasu to tylko wtedy maszyny. Nawet jak pacjent byl ok, to ciagle obserwacje, bo mamangerka sprawdzala, czy zrobione czy nie! Masa papierow, zostawanie po godzinach, zeby je dokonczyc. Lekarzy na oddziale czasem brak!! Mozesz do lekarza bleepnac, ale zanm on przyszedl musialam sama ratowac pacjenta!! Ktos tam pisal o skrotach w historiach choroby. U mnie to samo. Na handover az mi sie niedobrze robilo od tych skrotow, nie wszystkie kolezanki chcialy mi pomoc, co one oznaczaja. Siedzialam w domu i sie uczylam i uczylam glupich skrotow. (Obecnie pracje w miejscu, gdzie szpitalne policy mowi zeby skrotow nie uzywac, i naprawde sa tylko takie podstawowe). Obserwacje byly wpisywane do komputerow i jak sie ich nie zrobilo na czas, np. co 2 godziny, to od razu wyswietlał sie kolor czerwony i managerka widziala, ze nie zrobilas obserwacji. Managerka byla wredna. Ciagle jakis pracownik ''chory'', albo brak ludzi do pracy i przychodzily pielegniarki z agencji. Bylam ledwo zywa po zmianie. Na nockach bylo tak samo, ciagle kroplowki, ktorych raczej na dniowce nie podawalismy. Wozek z lekami taki maluski a lekow tysiace, ciezko cokolwiek znalezc! Tysiace podpisow, kluczy do szafek z lekami, i stres, ze sie nie zdazy z wszystkim na czas, ze manager Cie sledzi, nie ktos sie dusi, tametn wymiotuje, inny z wyska goraczke i musisz wybrac ktoremu najpierw pomoc, stres ze wnerwiona rodzina czeka bo ty pomagasz innemu. A na drugi dzien to samo. U nas musialam myc pacjentow i roznosic posilki, bo mialam tylko jedna carerke do pomocy, ona nie byla w stanie umyc sama tylu pacjentow.Podziekowalam. Teraz mam zupelnie inaczej.Nadal pracuje jako pielegniarka, ale w innym miescie i nie na na oddziale. NIGDY WIECEJ!! Oczywiscie ze do Polski worce, ale za kilka lat. To prawda ze zarabia sie te 1600-1700 funtow, ale chcac zostac w UK, to naprawde nie sa duze pieniadze. Jak ktos tu mieszka to wie. Wygrasz jesli bedziesz mial wyzszy band, albo specjalizacje, albo jak wrocisz do Polski. W Polsce mialam podobnie ciezka fizycznie prace, ale nie az taki stres jak tu!!! nie ma nawet porownania!!! Papiery byly, ale tak naprawde nikt ich az tak nie sprawdzal jak tu. Pisze prawde. Zgadzam sie w kolega, ktory opisal wczesniej swoją sytuacje w cudownym NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO CUDOWNY NHS daj namiary na szpital gdzie nie uzywają skrótów bo ja niedawno zaczelam pracę i jak mam handover to mi poprostu az niedobrze najgorsze jest to ze jak ludzie widza ze masz z tym problem to zamiast Ci pomoc to sie głupio patrza i jeszcze jakies bezsensowne komentarze (oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc). A co do pracy to prawda stres ogromny lekarze mają na wszystko wyrypane jeszcze gorzej niz w PL pod tym wzgledem szczegolnie junior staff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowny nhs
do gosc Piszac, ze nie mozna uzywac skrotow, tylko te podstawowe mialam na mysli, ze nie mozna uzywac ZARGONOWYCH skrotow, tylko te medyczne. Wiec tak czy siak skroty są, ale tylko czysto medyczne. Zawsze to mniej. Tak uczyli nas na wprowadzeniu, zeby NIE uzywac zargonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and uk nurse
Nareszcie ktos mnie poparl :-) ja postanowilem sie tu udzielic bo sam przed wylotem szukalem rzetelnych info i nic. Same tylko cuda achy i zachwyty :-) a jest jak jest...tego vloga trzeba zalozyc albo jakiegos fb dla. Polskich pielegniarek w uk. A gdzie teraz pracujesz? Ja chce skonczyc preceptorship i chyba spadam do nursing home bo tak sie zyc nie da. Co prawda mniej ju, sie stresuje ale jednak ciagle. Bo czlowiek przyzwyczajony do normalnosci a tu klops :-) trzymajcie sie dziewczyny i chlopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ten cały preceptorship i ile on trwa? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and uk nurse
preceptorship to program jaki obejmuje Cie od wejscia na oddział. trwa 6 miesiecy, mozna go wydluzyc o ile potrzeba. jestes wtedy preceptor. dostajesz cala ksiazeczke wedlug ktora musisz wypelniac wraz z doswiadczeniami, co zrobiles itp itd. i potrzebujesz mentora który Ci to wypelni i podpisze sie pod tym. to ten mentor ktory ma Ci pomagac i byc Twoja podporą przez te pol roku. oczywiscie to wszytko zalezy:) na kogo trafisz a prawda jest taka ze nikt nie ma czasu zeby Cie prowadzic krok po kroku i wiadomo jak jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gufno zarabiacie piertolone piguły w UKa, my w polsce mamy piekne szpitale i fachową opieke a wy w tym jepanym UK leczycie wszystko paracetamolem jepane nieudaczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha proszę, z największym idiotą na tym dziale juz nikt nie chce rozmawiać wiec próbuje zaśmiecać jedyny temat gdzie jeszcze pisze się na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa nikt nie chce rozmawiac :D a wszyscy mu odpisujecie ciule :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziksaa
ostatnio slyszalam ze w niektorych szpitalach prywatnych w uk. pielegniarki nie maja ubezpieczenia... wiecie na ile to jest prawda ? chodzi o prace na kpntraktach czy cos w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajska
Oczywiście, że pielęgniarki pracujące w prywatnych pytaniach mają ubezpieczenie. Jak ktoś jest zatrudniony i płaci podatki, to ma normalne ubezpieczenie zdrowote NHS. Moja znajoma z Poznania wyjechała do szpitala HCA w Londynie, to prywany szpial. Pracuje tam od roku i nie narzeka. Dostała nawet jakieś dodatkowe ubezpieczenie, w tym dentystyczne. Tą ofertę dostała przez PCQ recruitment, mieli sporo pracy dla publicznych i prywatnych szpitali, ale ją akurat interesował Londyn. Prywatne szpitale czesto lepiej płacą i dają dodatkowe ''bonusy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziksaa
Zajska - bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :) też zamierzam wyjechać z tą agencją... ale wciąż nurtuje mnie czy wybrać prywatny czy NHS szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy żeby zarejestrować się w NMC potrzebny jest jakiś minimalny staż pracy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, pytanko do was (nas) nurses, ile z Węgier?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam  loginu
Witam kolezanki i koledzy.czytam to forum dosyc regularnie i postanowilam napisac cos od siebie.pracuje jako pielegniarka w nursing home od dwoch lat. prace zaczynalam jako zwykla pielegniarka ze stawka 13£ na godzine. po tak ze moje 8 miesicach dostalam awans na zastepce menagera i stawka 15£ na godzine .za dwa tygodnie moja szefowa otwiera nowy nursing gdzie bede menagerem ze stawka 18£ na godzine .zarobki jak ktos chce policzyc sa jasne .ja pracuje 48 godzin w tygodniu , w swieta i bank holiday mam platne 1,5 stawki. mieszkam 250 kilometrow od londynu tak ze moje koszty sa prawdopodobnie mniejsze. czasami tesknie do pracy w szpitalu ale jak poslucham was na forum to mi przechodzi ochota.wiem ze moja praca w duzej mierze to sa papirki ,dokumenty ,kontakt z rodzinami i organizacja funkcjonowania calego domu. przez te 2 lata odbylam mase szkolem cewnikowania , pobierania krwi ,podlaczania pomp infyzyjnych oraz wiele innych ,ja osobiscie jestem zadowolona ze swojego wyboru wyjazdu do anglli. moge bezpiecznie i dosyc wygodnie funkcjonowac i moge napewno pozwolic sobie na wiecej niz w polsce a takze da sie odlozyc.moim zdaniem najwazniejsze jest znalesc odpowiedniego pracodawce i dac cos od siebie .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziksaa
do nie pamietam loginu : powiem szczerze że miło czyta się takie wypowiedzi ;) bardzo motywujące. Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował lub pracuje w sieci prywatnych szpitali Spire lub Nuffield ? Chciałabym dowiedzieć się czy warto wybrać jeden z wyżej wymienionych czy NHS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, nadal ponawiam zapytanie o osoby, które w ramach revalidation sa zainteresowane wymianą CPD, osoby zanteresowane i konkretne prosze o kontakt, bo juz sie ktos ostatnio do mnie zgłosił ale potem zrezygnował, to my mamy sami sobie pozałatwiać ! prosze o kontakt na m.bill małpa inbox kropka com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka planuje własnie sie wybrać tam do pracy, tylko ja wczesniej jednak namówiłam ją do tego zeby poszła na dobry kurs jezykowy, bo bedzie jej tak po prostu łatwiej. Dlatego polecam jej szkołe jezykową Syllabus w Krakowie. I ona własnie sie tam zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam obecnie pracuje w szpitalu NHS ale za jakiś czas chcę się przenieść do domu opieki (mam już dość ciągłego stresu) czy ktoś mi może polecić jakąś dobrą sieć domów opieki w Anglii. Dzięki Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jollly
Ja tez myslę o pracy w domu opieki, boje sie troche szpitala, ze od razu na glebokja wodę. Widzialam ogloszenia ,ze jest rekrutacja w Warszawie 30-31 marca, korci mnie zeby wziac udzial, ale nie wiem czy moj angielski jest wystarczaajaco dobry. Niby mam B1, ale nigdy nie pracowalam po angiesku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz pracuje jako carer, dostalam juz PIN i widzialam pelno ogloszen do pracy w domu opieki. Znajome pielegniarki sa zadowolone z pracy w takich domach, Tez mam wrazenie i brak pewnosci siebie z moim jezykiem. Chyba pora zaczac pisac CV. Macie jakies przykladowe dobre CV po ang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Obecnie dla wiodącej firmy z branży medycznej z Wielkiej Brytanii poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Opiekun Medyczny / Care Assistant Miejsce pracy Anglia Opis stanowiska: • sprawowanie opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w domach opieki poprzez wsparcie w codziennych czynnościach, pomoc w higienie osobistej, przygotowywanie posiłków, dbanie o komfort podopiecznego Wymagania: • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny • Minimum 3 miesięczne doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną • Referencje potwierdzające doświadczenie w opiece Pracodawca oferuje: • Szkolenie wstępne organizowane przez pracodawcę • Atrakcyjne wynagrodzenie 7,35 GBP/h • Zatrudnienie w wymiarze minimum 35 h z możliwością nadgodzin • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwieniu formalności • Dodatkowe ubezpieczenie • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie cv w języku angielskim na adres: natalia.guzina@grupaprogres.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 601 348 011. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z zm.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś byłby zainteresowany pracą, chętnie pomogę - znam firmę w PL która pomaga znaleźć taką pracę, pomaga załatwić wszelkie formalności ze stroną brytyjską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×