Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

do Medyk35 Jakim cudem dostalas PIN po studium?????zaczne w cuda wierzyc. RN tez ma swoje inne stopnie np. RN-adult i nie jest to zadna pielegniarka nizszego szczebla, chyba ze sama sie za taka uwazasz po swoim studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
do hallotoja, moja kolezanka tez jest po studium,i dostala PIN w kwietniu ,fakt ze dlugo czekala...no ,a ja musze robic program adaptacujny (tez jestem po studium)....jak widzisz kazda sprawa jest inna,moze troche szczescia potrzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chcialam powiedziec ,ze od miesiaca pracuje jako pielegniarka w OSJCT i narazie jest dobrze :) duzo nauki ale jakos idzie :) zaluje tylko ze mialam tak dluga przerwe po studiach , 5 lat ale co tam .. musze wszystko czego sie nauczylam na nowo odswierzyc ...treningi itd . Przyjeli mnie jako care assistant zeby sprawdzic z kim maja do czynienia i juz po paru dniach zaproponowali mi prace jako pielegniarka .. moge powiedziec ze mialam szczescie :) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMartynka85:):):):):))
hej martynka, a powiedz mi jak wygladala Twoja rozmowa kwalifikacyjna, ile trwala, jakie pytania, prosze napisz mi bo jutro mam tez spotkanie i sie troszke stresuje. I co to znaczy ze duzo nauki? czy pracujesz z inna pielegniarka czy od razu sama? odpisz proooosze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martynka85
Co to znaczy OSJCT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amber55
Czy mialas jakas przerwe w wykonywaniu zawodu? dlaczego ty musialas isc na program adaptacyjny a twoja znajoma nie?prosze o odpowiedz,bo ja wlasnie czekam na jakas odpowiedz z nmc i ciekawa ejstem co biora pod uwage.jakie kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
DO dkdsk Tak ja mam 11 lat przerwy ,a przepracowalam 22 w szpitalu.Moja kolezanka pracowala w Uk jako CA ,nie wiem, moze to jej pomoglo.A moze to ,ze odnawiala prawo wykonywania zawodu 3 miesiace,a ja tylko 1 miesiac.Nie wiem.....Ten program adaptacyjny jest dla mnie nie do przeskoczenia,poniewaz musialabym zdac ILETS na 7....tak mnie poinformowala uczelnia wyzsza w Menchester....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
To jest wiadomosc DO AMBER 55 a nie do dkdsk sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
Zribilo sie tak smutno,nikt sie nie odzywa.....tzn ,ze wszyscy szczesliwi i wszystko wiedza.....ciesze sie,ale ja nadal nie wiem na czym stoje,zadna uczelnia mi nie odpisala co do Adaptation Programme....chyba mnie nie chca....chyba porozgladam sie za praca Live in.....co o tym sadzicie????pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszedzie poki co oferuja prace jako bank nurse i juz sama nie wiem co z tym zrobic czy sie zgodzic czy cierpliwie szukac dalej.Czekam na odpowiedzi , bo poskladalam kilka aplikacji na permanent, zobaczymy. Nie wiem nawet dokladnie na czym polega ta praca jako bank nurse, zastanawiam sie tez nad agencja hmm.Czy ktoras z Was pracuje jako bank nurse???Cos doradzicie?Please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse :)
Witam Od pewnego czasu obserwuje to forum. Jestem obecnie studentka 1 roku pielegniarstwa licancjat. Mam juz magistra pedagogiki, pracowalam w wakacje w Szkocji i bardzo dobrze znam angielski. Miedzy inni zdalam IELTS na 7punktow,, osobom przygotowujacym sie do tego egzaminu radze skoncentrowanie sie na wykonywaniu przykladowych testow. mam nadzieje ze gdy skoncze studia pielegniarskie w roku 2014:) nadal bede mogla wyjechac do UK do pracy jako pielegniarka, ze nie zmieni sie prawo albo nie zamkna granic:) TO moje marzenie. Moje gg 31902228. Fajnie, gdybys odezwala sie do mnie iskro-boza:) chociaz pewnie przygotowujesz sie do wyjazdu teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse :)
W chwili obecnej interesuje mnie czy mozna starac sie o rejestracje NMC bez zadnego doswiadczenia w Polsce? bo chcialabym wyjechac zaraz po otrzymaniu prawa do wykonywania zawodu. Jednak aby uzyskac zaswiadczenie z izby, na wniosku trzeba sie wykazac stazem, podobnie z tego wo wyczytalam na aplikacji do NMC jest pytanie o miejsce pracy, czy moze wystarczy jedynie staz, ktory odbywa sie w trakcie praktyk wakacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pojutrze wyjeżdżam na ok 6 tygodni, odezwę się po powrocie, bo nie będę tam miała internetu. Co do doświadczenia, jeśli masz licencjat nie musisz przedstawiać żadnego doświadczenia w PL do NMC. Doświadczenie musisz wykazać tylko, jeśli próbujesz się zarejestrować po LM lub studium, wówczas Izby Ci dają ile godzin przepracowałaś. Inaczej nie musisz tego mieć. Automatycznie się rejestrujesz z licencjatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iskra Boza
Szczesliwych wakacji,milego odpoczynku ...zasluzylas na niego.. wracaj na strone po powrocie,ludzie Cie potrzebuja (ja tez)....jestes wielka i zaslugujesz na wielki szcunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_R
iskro_boża udanego wypoczynku życzę !!!! :) A u mnie dalej wszystko stoi w miejscu wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) póki co kiepsko to wygląda, bo zdaje się, że lot jest odwołany. Nie ma o nim wzmianki nigdzie :( jak tak, to będziemy szukać alternatywy. Kot u koleżanki, a iskra beczy buee ;( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
Agnikeszka,jak dlugo czekalas na rejestracje ? U mnie cisza-papiery wyslalam ok 3 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja mam taki problem.Przy rejestracji w brytyjskiej NMC muszę wybrać jedną z opcji. I niewiem co to znaczy RN1 i RN2(registred nurse) Czy chodzi tu o stopień doświadczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie tylko
jakie z was będą pielęgniarki w Uk (mówię o tych bez żadnego doświadczenia w zawodzie które tu od razu uderzają) skoro nawet nie wiecie nawet o co aplikujecie:o Przyjdziecie do takiego szpitala albo domu opieki jaki nurse in charge i co? w domu w którym pracowałam przyjechał chłopak z Węgier- pielęgniarz z doświadczeniem w swoim kraju.I nawet mimo to był (i z tego co słyszę ciągle jest) mało pomocny.Będziecie odpowiedzialne za ludzi i ich zdrowie.Nie boicie się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania na interview standardowe np twoje mocne strony plus np czy wiem cos na temat Safeguarding of Vulnerable Adults ( ochona przed zaniedbaniem, przemoca itd ze strony personelu i co robic jesli cos takiego zauwazymy) albo co robie jesli podczas rozdawania lekow ktoremus z pacjentow zacznie sie cos dziac i trzeba bedzie biec mu pomoc .. odp: zamknac wozek z lekami i wziac klucz ze soba hehe ... Pracuje z druga pielegniarka ktora przez okres do pol roku ma mi pomagac ale odpowiedzialnosci za mnie nie ponosi, ogolnie jest ok jak sie nic nie dzieje ale jesli jest inaczej trudno sie wyrobic z obowiazkami.. Ogolnie jesli sie trafi na dobra ekipe jest ok ale o to trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nurse :) Nic nie musisz w te pola wpisywac , po prostu zostawiasz puste i tyle :) Nie wiem czemu ale ludzie w NMC jak zobacza nasz licencjat to daja PIN bezproblemowo , nawet jak sie go obronilo 5 lat wczesniej i nie mialo zadnego doswiadczenia w pielegniarstwie :) swoja droga jesli chce cie zaoszczedzic sobie niepotrzebnego stresu i wasz angielski nie jest zbyt dobry proponuje zaczac prace jako care assistant, obeznac sie z cala ta dokumentracja i terminologia , troche tego jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse:)
kurcze,, jeszcze cale 3 lata do uzyskania upragnionego dyplomu.. nie wiadomo jak bedzie wygladala sytuacja w przyszlosci, a czytalam w gazecie Nursing standard ze planuje sie wprowadzenie testu jezykowego dla kandydatow z UE, narazie nie moga tego zrobic z powodu dyrektywy unijnej, ale walcza o zmiane. Boje sie ze za 3 lata trzeba bedzie zdac ten test. a pracuje ktos z was w Szkocji, jak wyglada tam sytuacja w tej branzy? bo bardziej niz Anglia interesuja mnie te tereny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elcia 1985
Aplikujesz na RN1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
Prosze bardzo i powodzenia.....poradzisz sobie w UK.....trzymam kciuki za Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka.pl
Witam. jestem nowa na tym forum. Zastanawiam się nad wyjazdem, mam wiele wątpliwości z racji tego,że posiadam rodzinkę. Córka11lat, synek-4. Mąż nie zna angielskiego ja znam dość dobrze. Pracuję 10 lat w szpitalu w tym 2 lata pracowałam w domu opieki dla starszych osób. Mieszkanie wynajęte, non stop jedziemy na kredytach i czekamy 10- dzien wyplaty a 15 jestesmy juz splukani tyle co na jedzenie zostaje. mam juz tego dosyc, jestem zmeczona psychicznie, mam dosyc tej calej sytuacji w kraju. Dlatego Moje obawy to jak zacząć? czy jechać sama- tak pewnie byłoby najlepiej. no i po jakim czasie mogłaby moja rodzina przyjechać. cut the story czy któraś z pań też miała takie wątpliwości? Czy się udało i wogóle proszę o podzielenie się własnymi odczuciami. Pozdrawiam WSZYSTKIE NURSES ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla pielegniarka
Do Nurse:) Kochana nie martw sie widze ze te same problemy nas dotycza ja tez wlasnie zaczelam licencjat i o ten angielski egzamin w ogole sie nie martwie studia sa teraz wazne.Jakos to bedzie jak trzeba bedzie angielski tez zdamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pielęgniarki.pl
Kochana, ja właśnie podjęłam decyzję o wyjezdzie do UK, dzisiaj jedzie mój mąż a ja za jakiś 1 misięc lub 2. Narazie jestem w czasie rejestracji do NMC w UK. Wiem, że masz dylemat, ale ja myślę, że trzeba spróbować bo jak tego się nie zrobi to całe życie potem można żałować i wypominać! Ja mam trochę inną sytuację bo nie mam dzieci, ale mimo to trzeba próbować!Jeżeli znasz angielski to tylko wyjeżdzać.W Polsce nic się nie zmieni w najbliższych latach, płace będą stały w miejscu, i nadal będzie takie same "poszanowanie " dla naszego zawodu.Życzę Ci powodzenia i uwierz w Siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×