Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

witam, za pol roku chcialabym wyjechac do UK (góra za rok). jestem na etapie kompletowania dokumentow ktore wysle do NMC. jak dlugo trwa REJESTRACJA I OTRZYMANIE NR PIN? jestem nowa na forum. mam 25 lat. pracuje od niedawna w szpitalu w PL i juz mam dosyc.(zarobki, zbyt duzo obowiazkow, za malo personelu itd....)pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
dziewczyny jezeli tylko znacie angielski i macie licencjaty,nie bac sie ,wyjezdzac do UK lub Norwegii(super zarobki).ja przepracowalam w Polsce 22 lata jako pielegniarka w szpitalu,my nie mialysmy takich mozliwosci jak wy teraz macie,drogi otwarte na cala europe,wiec nie zastanawiac sie ,tylko glowa do gory i wyjezdzac...pocztki beda trudne jak wszedzie,ale jestescie mlode i odwazne ,a do odwaznych swiat nalezy.Zycze Wam wszystkim powodzenia,a co do pielegniarka.pl bedziesz na interview w Warszawie,tam cie zapytaja z kim chcesz jechac sama czy z rodzina,wiec radze jedz z rodzina,bedzie ci latwiej we dwoje .Jak ci dadza prace to i pomoga ci z rodzina tam(dzieci).Powodzenia POLSKIE STRZYKAWY,glowy do gory i do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. powiedzmy że praca którą otrzymam z agencji nie będzie mi odpowiadała, albo będą mnie tam źle traktowali. Czy za ZERWANIE UMOWY z pracodawcą dużo musiałabym zapłacic? tak bardzo chcialabym wyjechac do UK i tak samo bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
Nic nie placisz za zerwanie umowy.....to wiem z umowy, ktora dostalam po interview ...Belfast...czy w innych regionach jest tak samo ,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
Nie pracuje w belfascie,bylam w tamtym roku na inerview ,dostalam prace,podpisalam umowe,no i rozpoczelam rejestracje w NMC,jestem po studium medycznym,NMC wysyla mnie na en adaptation pod nadzorem wyzszej uczelni....zeby rozpoczac taki program ,uczelnia wymaga zaliczenie z jezyka IELTS,na poziomie akademickim 7,0 no i tu klapa,znam angielski ,ale tego egzaminu nie przeskocze no i sie poddalam,nie zaczne pracy bez numeru jak wiesz....chyba zalatwie sobie cos live in....w moim wieku(55) kariery juz nie zrobie...a licencjatu tez nie chce mi sie robic..mysle ze nie dali mi numeru ,poniewaz nie pracowalam przez 10 lat,bylam w USA,odnowilam tylko prawo wykonywania zawodu...i to tylko 1 miesiac....tak ze ,tak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
a prace mialam od fshc...w domu opieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tłumacza pszysięgłego, ceny ogromnie duże. ciekawa jestem ile mnie to wszystko wyniesie pod względem ekonomicznym...Ile ja bym dala aby móc pracować w USA...jak narazie zostaje Anglia.wlaśnie pije kawke po nocce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem tu nowa, opowiedzcie jak jest w Anglii dla pielęgniarki, szczególnie w domach opieki, bardzo mi te informacje się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
do happynurse86 Mnie tlumaczenie kosztowalo 700 zlotych....no i jeszcze po drodze 150 bo cos tam je4szcze chcieli wiec dosylalam,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka.pl
Dziękuję za słopwa otuchy, dyplom wyzszego za rok dostanę i jesteśmy już zdecydowani 99.9 na wyjazd ;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna z drozna
Musisz miec studia pielegniarskie zrobione w UK,z Pl papierami nie ma szans,juz to przerabialam.Studia trwaja 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polozna z drozna
To nieprawda ze musza bys studia pielegniarskie zrobione w UK, zeby tam pracowac,nasze tez sa wazne,widac ze nie czytasz forum...nie mac dziewczynom w glowach,niech konczo studia i wyjezdzaja,caly swiat stoi przed nimi otworem...i zycz im powodzenia...sa mlode ,niech robia kariery i ciesza sie zyciem....my stare pielegniary nie milalysmy takich mozliwasci...dziewczyny powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polozna
CO za bzdury piszesz i w jakim celu? jestem tu 8 miesiecy po studiach w Polsce. Pielęłgniarko.pl rób swoje i wyjezdzaj z rodzina bo tak jak juz tu ktos napisal w Polsce szybko sytuacja sie nie zmieni. A niektorzy niech lepiej nie pisza chyba ze pisza zeby kogos zniechecic. Typowa polska postawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka.pl
Witam ponownie. Ja już w trakcie trwania studiów rozmawiałam z panią z firmy która pomaga polskim piel. znalazc pracę. Mówiła, że własnie co najmniej po licencjacie UKONCZONYM W POLSCE szukają pielęgniarek. Zdecydowałam się jeszcze na mgr. POLOZNA może Cię ktoś wprowadził w błąd z tymi studiami? Chyba,że mieszkasz i pracujesz w swoim zawodzie w UK to rzeczywiscie musisz tam konczyc te studia? Nie wiem, wiem że z naszymi papierami też można bo są respektowane w całej uni. Nawet mam dyplom w ENG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi tak i to bardzo
do położna z drozna szkoda ze nie miałyście takich możliwości.Może nie byłybyście takie wredne w tych szpitalach. A taka "pielęgniarka" po liceum rzeczywiście sie nadaje do Uk, szczególnie bez doświadczenia i z podstawowym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a mi tak i to dobrze
Sluchaj mloda kobieto,widze ze masz male doswiadczenie zyciowe,i nie badz taka zarozumila ,bo zycie skopie Cie po tylku...to ze ktos jest po liceum medycznym,to nie znaczy ze ma mniejsze wadomosci niz ty po licencjacie....licencjat to dla nas powTorzenie wiadomosci tych ktore zdobylysmy w LM lub studium medycznym,sama to przerabialam,co do wredoty pielegniarek w szpitalach to po czesci masz racje...ale nie wszystkie jestesmy takie...to samo tyczy sie mlodych pielegniarek,sa bardzo grzeczne i sa wredne tez,mysle ze to jakimi jestesmy ludzmi zalezy od naszej osobowosci,a nie od wyksztalcenie...co sie tyczy jezyka angielskiego,to tez nie jest powiedziane , ze jestesmy gorsze od was....moze....ale my uczylysmy sie na kursach pracujac ,zajmujac sie domem i wychowaniem dzieci( a ty uczylas sie w szkole)z doswiadczenia powiem Ci ,zeby dobrze wladac jezykiem obcym,potrzeba przebywac w danym kraju (osluchanie jest najwazniejsze)Tak ze mloda kobieto zanim zaczniesz krytykowac innych ,starszych od siebie,z mniejszym wyksztalceniem niz Ty,spojrz na siebie i zastanow sie czy nie masz sobie nic do zarzucenia! Przepraszam jezeli kogos urazilam,nie bylo to w moim zamierze...szanuje wszystkich ludzi niezaleznie kim sa,a nasze polskie pielegniarki robia dobra robote,i za to nalezy im sie pochwala...a nie nagana ....trzymajcie sie dziewczymny ,te po LM,te po SM,i te po licencjacie,wszystkie mamy cudowny zawod,godny szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a mi tak i to dobrze
Sluchaj mloda kobieto,widze ze masz male doswiadczenie zyciowe,i nie badz taka zarozumila ,bo zycie skopie Cie po tylku...to ze ktos jest po liceum medycznym,to nie znaczy ze ma mniejsze wadomosci niz ty po licencjacie....licencjat to dla nas powTorzenie wiadomosci tych ktore zdobylysmy w LM lub studium medycznym,sama to przerabialam,co do wredoty pielegniarek w szpitalach to po czesci masz racje...ale nie wszystkie jestesmy takie...to samo tyczy sie mlodych pielegniarek,sa bardzo grzeczne i sa wredne tez,mysle ze to jakimi jestesmy ludzmi zalezy od naszej osobowosci,a nie od wyksztalcenie...co sie tyczy jezyka angielskiego,to tez nie jest powiedziane , ze jestesmy gorsze od was....moze....ale my uczylysmy sie na kursach pracujac ,zajmujac sie domem i wychowaniem dzieci( a ty uczylas sie w szkole)z doswiadczenia powiem Ci ,zeby dobrze wladac jezykiem obcym,potrzeba przebywac w danym kraju (osluchanie jest najwazniejsze)Tak ze mloda kobieto zanim zaczniesz krytykowac innych ,starszych od siebie,z mniejszym wyksztalceniem niz Ty,spojrz na siebie i zastanow sie czy nie masz sobie nic do zarzucenia! Przepraszam jezeli kogos urazilam,nie bylo to w moim zamierze...szanuje wszystkich ludzi niezaleznie kim sa,a nasze polskie pielegniarki robia dobra robote,i za to nalezy im sie pochwala...a nie nagana ....trzymajcie sie dziewczymny ,te po LM,te po SM,i te po licencjacie,wszystkie mamy cudowny zawod,godny szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studium 2
do a mi tak i to dobrze......Ciesze sie ze znalazl sie ktos kto Co dupe skopal na forum,wiadc ze to ty jestes jedna z tych wrednych pielegniarek......ktore wyrcza do pacjentow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoia
witam, jestem w trakcie rejestracji w NMC, mam pytanie co do assesment centre .. http://www.guysandstthomas.nhs.uk/working/interview-or-job/assessment-centre.aspx czy w kazdym szpitalu trzeba zdać taki..test? czy ktoś przez to przechodził i moze powiedziec jak to wygląda w praktyce? wyjechalam zaraz po licencjacie, nie mam doświadczenia z wyjątkiem praktyk w czasie studiów, angielski zaawansowany. chciałabym pracowac na bloku operacyjnym.. jak zdobyć doświaczenie jako scrub nurse?ktoś sie orientuje..jak zacząć? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzis mialam interview w SCH na RN na full time.Poszlo mi super.Potem pytam czy dostane ta prace, a managerka, ze interview zostalo zakonczone, teraz skseruja moje dokumenty do CRB potem sprawdza referencje i w sumie nie dala mi konkretnej odpowiedzi, wogole zabiegana byla ciagle telefon odbierala itp. Hmm myslicie, ze jesli moje cv moje kwalifikacje jest podpasowaly i kazala sekretarce skserowac moje dokmuenty to czy dostane czy mam ta prace???Jak dlugo czekalyscie na CBR, czy mozna jakos wczesniej rozpoczac prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie przygotowac do intervi
jak sie przygotowac do interview? czy sa jakies standardowe pytania. ja mam kilkuletnia przerwe od studiow i wiele zapominalam. nie wiem czego oczekiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happynurse1986
a ja czekam na dokumenty z MNC . mają przyjsc pocztą do 14-tu dni.zobaczymy co mi przyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paranoia Życzę Ci wszystkiego najlepszego ,ale znając realia w UK ,zazwyczaj jest tak,że zanim zdobędziesz wymarzoną prace instrumentariuszki upłynie dużo wody w Tamizie. Ja mam na to następujący,skuteczny sposób: Jeśli możesz się wykazać doświadczeniem w pracy na stanowisku pielęgniarki w UK to powinnaś aplikować do jakiegoś dużego szpitala jako tzw Bank Staff. Zatrudniona w takiej formie masz szansę dać się poznać oraz poznać bardzo wiele osób ,w tym również te,które odpowiedzialne są za zatrudnienie w tym szpitalu. Mając dobre notowania podpowiedzą Ci co masz zrobić dalej i w końcu dopniesz swego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interview pytania
Twoje mocne i slabe strony Co zrobisz jak pacjent ma niskie cisnienie a nie masz lekarza w poblizu Jak postapisz gdy zobaczysz klocacy sie personel pomocniczy gdzie widzisz siebie za 3 lata jakie masz doswiadczenie w szkoleniu personelu dlaczego chcesz pracowac w UK jak sie zachowasz widzac pacjenta lezacego na podlodze umiejetnisci jakie mozesz wniesc do pracy czego oczekujesz pracujac w tym szpitalu lub NH co zrobisz jezeli zauwazysz brakujacego leku Powodzenia na interview,zachowuj sie pewnie....bez paniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njurs
czy praktyki które sie robi w czasie studiów zalicza się do doświadczenia zawodowego? czy w CV moge to wpisać w doświadczenie?szpital, oddział, ile godzinn praktyk i wykonywane zadania? czy nie robi się takiego czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoia
a kim właście jest Bank Staff ?? bo nie do końca to rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank Staff to taka pielegniarka na kontrakt prawie jak Cie potrzebuja to Cie zawolaja Re- Hallo to ja. A jak by kolezanka chciala wiedziec to ja pisalem o Enrolled Nurse ze to sa pielegniarki nizszego sczebla. Ja jestem zarejestrowany jako RN1 for adults tak dla szczegolu i jestem mezczyzna tak jestem tylko po Studium Pielegniarskim nie mam zadnego licencjatu i Ukonczylem takze studium ratownicze czyli w anglii moglbym pracowac jako paramedyk tylko ze do tego musialbym przejsc 6 miesieczny kurs adaptacyjny. Jako pielegniarz pracuje juz od 2005 zlozenie dokumentow do NMC zajelo mi poltora miesiaca z uzyskaniem PIN teraz wiem ze sa o wiele wieksze problemy gdyz duzo moich znajomych skladalo o rejestracje i czekaja miesiacami a to ze sie ma studium licenciat czy magistra naprawde nie ma roznicy.Poza tym jestem takze in house trainer od moving and handling and first aid ukonczony mam takze kurs mentorski ktory pozwala mi szkolic mlodsze pielegniarki ktore robia u nas kursy adaptacyjne przewaznie sa to hinduski lub filipinki ktore chca zostac pielegniarkami w Angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Iskra Boza pisala po Studium i po Liceum Medyczny trzeba miec wypracowane godziny tzn po Studium minimum 5 lat pracy w ostatnich siedmiu latach nie pamietam jak jest po Liceum . Po licencjacie czy Maisterce akceptuja od razu. Ja osobiscie mialem 6 lat pracy jak wyjezdzalem do Anglii w 2004 a w 2005 zaczalem prace w Nursing Home w miedzyczasie ICU ale to inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×