Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość do Barbara 75
Hej Basia,ja mialam taka sama sytuacje,jestem po studium,i tez wyslai mnie na tzw adaptations programme,wiec sie poddalam bo wiem ze nie przeskocze egzaminu IELTS na poziomi 7.0,wiec zalatwilam sobie prace w live in jako opiekunka ,mam dobre pieniadze,z zamieszkaniem i jedzeniem,i sobie chwale.Mysle ze sie za tym rozejrzyj,mozesz tez pracowac na zmiany(masz dziecko),lub zrob sobie 2 semestry pomostowki,Ja tez o tym myslalam ,ale ze wzgledu na wiek(55) zrezygnowalam.A mialam juz prace w domu opieki jako pielegniarka,bo wczesniej zlozylam podanie o prace ,pozniej zaczelam zalatwiac PIN.Prace mialam w Belfascie,podpisalam kontrakt...i tu klapa.Mam tez duze doswiadczenie w pracy piel.bo 22 lata,ale mnie chyba zgubila przerwa 10 letnia w ostatnich latach.PIN zalatwial mi agent angielski ,tak ze wszysko szlo dobrym torem ...az tu....pozdrawiam nie zalamuj sie ...jedz do polski zrob 2 semestry i zacznij pracowac jako pilegniarka,czas szybko ucieka..wiec nie czekaj...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka222
Słuchajcie jak można sprawdzić online na stronie NMC etap swojej rejestracji, przez numer PRN??Czy komuś mogę ujawnić ten numer , np agencji pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiaPL
Do Nelidamusi. Bardzo proszę, jeśli nie będzie to dla Ciebie problemem, o przesłanie mi Twojego formularza. Właśnie próbuje wypełnić swój i boję się, że coś źle zmajstruję. Im więcej informacji czytam na forum tym mniej wiem. Dziękuję z góry za pomoc i gratuluję. Mój e-mail:ulacora@op.pl.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaska83
Witam, Dostałąm info ,żę mam zapłacic 76 funtow za rejestracje , a nie mam pojecia jak to zrobic, w banku rozkladaja rece i mowia ze bez numeru konta , to nic nie dadzą rady zrobić Prosze podpowiedzcie mi jak mam to zrobic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peakstaff
DO =>jolaska83 Witaj, bardzo proszę napisz mi swój numer telefonu na emaila jobs@peakstaff.co.uk przekaże ci informacje jak dokonać płatności za rejestracje nmc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
neladamusia,dzieki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiaPL
do NELIDAMUSI Dziękuje bardzo za instrukcje. Prosze napisz mi czy aplikacje z NMC mam wypełnić po angielsku, czy po polsku i mam dać to do tłumaczenia. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdsk
Najlepiej po japonsku! Co za idiotka, daj Boze zeby nie pracowala w UK! Kolejny debil bedzie szargac opinie polskim pielegniarkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dkdsk!!!
Może bez takich wyzwisk!!Ciekawe czy byłaś taka wszechwiedząca jak sama zaczynałaś??co?? Dla dziewczyny wszystko jest nowe i niewiadome, sama też nic niewiedzialam na początku, także przymkinij się troszkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdsk
No proszę, oburzyła się głupia idiotka! I słusznie się burzysz, bo jesteś głupia! Nie wiedziałam wszystkiego, ale nie zadawałam głupich pytań! Po jakiemu masz formę, debilko, że nie wiesz, w jakim języku ją wypełnić??? Ręce opadają. Daj Boże, nigdy nie dostaniesz pracy w UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse:)
ok zgadzam sie ze pytanie bylo troche naiwne.. bo wydaje sie oczywiste, ale kazdy ma prawo pytac. Ale przezywac ta osobe debilka?? to jakies nieporozumienie, i takie wlasnie mamy pielegniarki! ponizajace siebie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z UA
w anglii jest bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!
Właśnie, kto pyta nie błądzi. dkdsk masz chyba problem ze sobą, sądząc po Twoich wypowiedziach! Te forum jest po to aby pytać, i na niejasne pytania odpowiadać. A nie oceniać i wyzywać .Także skończ już z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forme wypelniamy w calosci w jezyku agielskim Jesli nawet prosili o orginaly dokumentow dolacz rowniez tlumaczenia przysiegle w jezyku angielskim Nie zadalas glupiego pytania Chcemy wiedziec wszystko i szukamy odpowiedzi na kazde wpisywane zdanie i po to wlasnie jest internet oraz fora Ja Ci zycze wszystkiego dobrego i zawsze mozesz pytac Jesli bede wiedziec odpowiedz postaram sie odpisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja tylko chciałam dać znać, że żyję ;) Wizyta u teściów bardziej niż udana. Kurdystan zaś to raj dla pielęgniarki! Tam pielęgniarki/pielęgniarze mają otwarte sklepy, jakby apteki z lekami. Dyplomy wywieszone na ścianach. Przyjmują w nich pacjentów, którzy do nich się zwracają "doktorze". Jeśli problem poważniejszy i przekracza możliwości pielęgniarki, wystawia skierowania do lekarza. Dodatkowo pracują niektórzy w szpitalu. Nie ma mycia pacjenta przez pielęgniarkę, jest tylko podaż leków różnymi drogami, rehabilitacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
WItaj zpowrotem iskra,mam nadzieje ze wypad sie udal. No dziewczyny dzisiaj po raz 3 dostalam od NMC list-myslalam ze to juz finish a oni do mnie ze mam doslac kopie dyplomu - wyslalam przeciez z tlumaczeniem przysieglym,police good conduct certificate-tez wyslalam-ze ejstem niekarana po polsku i od tlumacza przysuigelego tlumaczenie i jeszcze ze mam im doslac transcript of training? jesli chodzi o to to poszlo tam wszystko- ilosc godzin nauki ze studium i ze studiow razem z iloscia godzin praktyk! Pomozcie mi prosze bo nie wiem o comoze ejszcze chodzic-chyba po prostu tam pojade i osobiscie to oddam bo mieszkam w londynie- juz nie mam sil-chyba cos wymyslalja.proszeo pomoc albo na maila lorka0@poczta.onet.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im chodzi o suplement do dyplomu najpewniej. Albo o to, ile przepracowałaś w PL, co wystawiają Izby. Z tym że w przypadku ukończenia studiów licencjackich, nie musisz mieć stażu, żeby się zarejestrować i oni nie mogą tego od Ciebie żądać. A jak dyplom miałaś przetłumaczony? W razie licencjatu poprawne tłumaczenie to Bachelor of Science, w przypadku mgr Master of Science. W obu przypadkach nie musisz mieć przepracowanej nawet 1 min, żeby się zarejestrować, bo dyplomy są uznawane automatycznie. Ode mnie nawet nie żądano suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A urlop się udał, dzięki, było super. I pogoda fantastyczna, nigdy poniżej 20, 20paru stopni w listopadzie, grudniu. Wróciłam do UK i od razu się przeziębiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
Dzieki iskra :)ja wnikliwie czytalam wszytekie twoje wczesniejsze wpisy i innych dziewczyn-wyslalam aplikacje we wrzesniu,mam przetlumaczone wszytsko-dyplom ze studium i informacje dodatkowa ktora wyciagnela baba z archiwum i ilosci godzin i praktyk,tak samo z uniwerku,mam bachelor i to im wyslalam tez-dyplom ,suplement ( z uniwerku dostalam od razu po ang),wszytsko tlumaczone przez tlumacza przysieglego,ok 3 tyg temu dostalam inf ze mam doslac kpie paszportu raz jeszczepotwierdzona przez solicitora-doslalam, adzisiaj to- dlatego jade tam osobiscie ze wszystkimi papierami bo one chyba same sie pogubily-z izb piel tez mam przebieg pracy zawodowej przetlum,aczone wszystko na ang przez tlumacza-wysyalalm wersje pl z ppodpietym tlumaczeniem od tlumacza-a staz mam bo pracowalam na onkologii dziececej a teraz dodnia dzisiejszego jestem zatrudniona tez w szpitalu -zaznaczone mam parental leaving do lipca 2012. ciekawe czy mnie wpuszcza do tych izb haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
iskra, dyplom ze studium mam przetllumaczony przez tlumacza przysieglego a dyplom z uniwerku mam wystawiony od razu razem z suplementem po ang , dostalam wersje pl i ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty patrz, ja też z onkologii dziecięcej :) Wiesz, niepotrzebnie wysyłałaś studium i te wszystkie staże pracy. Jakbyś wysłała sam dyplom licencjata, to by było po kłopocie. Musisz im to wytłumaczyć, że masz studia i zgodnie z brytyjskimi wymogami, Twój dyplom jest uznawany automatycznie i Ty nie masz obowiązku dostarczać jakichś transkryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka0
Dojechalam tam w korkach zeby przeczytac karteczke ze w piatek od godz 12 sa zamknieci-NOrmalne godz pracy od 28 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
Wszystkiego dobrego Nowym Roku 2012dla Was wszystkich styrzykawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, nie wiecie moze po jakim czasie pracy jako pielegniarka w domu opieki w uk bede miala szanse dostac prace jako bank nurse w szpitalu ? myslicie ze por roku wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, po jakim czasie dostaniesz pracę jako bank nurse w szpitalu zależy od wielu czynników ,nie tylko od tego jak długo pracujesz u dziadków.Sądzę ,że będziesz musiała rozesłać dużo CV i odbyć wiele kastingów (rozmów kwalifikacyjnych). Celowo piszę "kastingów" ,bowiem na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie jest w stanie sprawdzić twojej wiedzy fachowej.Tu chodzi raczej o to czy jesteś osobą kontaktową ,dającą się polubić "od pierwszego wejrzenia" oraz czy Twój angielski jest wystarczająco dobry do stanowiska na które aplikujesz. Mnie udało się dostać pracę ,o którą pytasz po roku nieprzerwanej pracy u dziadków (do UK przyjeżdżałam także do pracy w różnych nursing home okazjonalnie- jeszcze jako studentka pielęgniarstwa) Kolejne kilka miechów zajęło mi do momentu wygrania kastingu na obsadzenie stanowiska na intensywnej terapii, gdzie obecnie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank nurse to jest taka pielęgniarka, która pracuje ad hoc, z doskoku. NHS często gwarantuje ileś godzin w miesiącu, niektóre domy opieki też. Inne nie. Czyli praca podobna do pracy w agencji. Natomiast nie liczyłabym na pracę jako bank nurse w szpitalu, z doświadczeniem tylko w domu opiece. To jest zupełnie inny system pracy, choćby to, że w szpitalu nie pracuje się na MDS. Jeśli masz doświadczenie w pracy w szpitalu, to tak i zazwyczaj NHS wymaga 6-12 miesięcy. Spróbuj się zarejestrować w NHS Professionals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 88
0000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×