Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Tak jak kolezanka pisze intervuew jest raczej takie z zycia niz medyczne oczywiscie sa jakies tam pytania medyczne co zrobisz gdy ? itd a co do pielegniarek bez doswiadczenia co kolezanka z przed paru postow miala racje co zrobisz gdy bedziesz in charge ? ja juz w miare mam kilkuletnie doswiadczenie i powiem wam ze to nie jest takie hop siup. odpowiadasz za okolo 70 rezydentow w tym pacjentow nursingowych 2 pielegniarki i 16 osob pomocniczego staffu oczywiscie kazdy ponosi odpowiedzialnosc za siebie ale ty nadal odpowiadasz za calosc i na koncu ty dostajesz po uszach jak cos nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wasz angielski jest tylko komunikatywny to zaczynajcie jako care assistand lub jak was tam nazwa nursing auxiliary { jeden bat :)} naprawde po angielsku jest tego troszke ja sam szczerze caly czas sie ucze a i tak pewnie glupim umre :) ale do rzeczy angielski musi byc dobry nie mowie excellent or fluent gdyz wchodzi wam komunikacja z doktorami district nursami OT SALT itd itd tysiace telefonow w miedzyczasie czasami problemy z CQC haha ale Samo Zycie :) pozdrawiam wszystkie panie ktore sa juz Nurskami i te ktore beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani Hallo to ja A pani uwazniej czyta posty najpierw pisalem o Enrolled Nurse i takze pisalem chcialbym nie chcialabym .Tak uzyskalem PIN po studium i chyba musi pani uwierzyc w cuda :) pozdrawiam serdecznie Medyk35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Amber 55 Ja mysle ze skierowali pania na program adaptacyjny bo musiala miec pani za dkuga przerwe w pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poloznej z kads tam Nie trzeba konczyc szkol pielegniarskich w UK zeby pracowac w UK jakims codem jestem z PL i tez jestem pielegniarzem w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 55
do Medyk 35 Tak milalm 10 lat przerwy (przebywalam w USA),pomimo to ze milam przepracowane 22 lat pracy,to dla nich nie ma zadnego znaczenia.Jak wyglda ten kurs agaptacyjny,bo piszesz ze nadzorujesz mlodsze pielegniarki.....boje sie ze nie zalicze jezyka na stopien akademicki 7,0,zlozylam dokumenty na uczelnie ,no i kaza mi zrobic egzamin IELTS,gdzies sie doczytalam,ze musze miec tez prace w szpitalu lub nursing home(wyznaczone osrodki)I tam pracowac pod nadzorem.Jezeli mozesz napisz mi kilka zdan na ten temat,z gory serdeczne dzieki,pozdrawiam.A co do pracy w ostatnich latach ,to NMC poinformowalo mnie ze 3 lata w ostatnich 5.Zmiany zaszly bodajze w maju(to tak na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happynurse1986
do Medyk35 a ja mam takie pytanie do kolegi po fachu :) Ile tak mniej wiecej mogę mieć na rękę wynagrodzenia pracując w szpitalu alobo domu opieki? (pracuję dopiero od 7 miesięcy w szpitalu, ang. tylko komunikatywny, mgr pielegniarstwa). Z gory dziekuje za odpowiedź.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do mnie już wysłano formularz z NMC i i powiem szczerze z jedna z rubryk mnie zaniepokoiła a głównie chodzi mi o good health i good character, czy ktoś może wie co tam trzeba wpisać i kto ma to wypełnić. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok powiem tak wiem ze hinduski musza miec IELTS na 7.0 poniewaz sa z poza Unii Europejskiej ale nie wiem jak to jest z Krajami Unijnymi ja nie posiadalem z Polski zadnego certfikatu z angielskiego Ok zrobilem tutaj ESOL level 2 ale tylko dla siebie. Tego nie powinna wymagac od ciebie zadna uczelnia tak mi sie wydaje.Poza tym prawdopodobnie tak musisz byc supervajzowana tam gdzie pracujesz czy to nursing home czy szpital przez mentorow ale to juz szkolly problem.Ale ja na twoim miejscu zrobilbym tak skontaktowal sie z izbami w Polsce i jesli wydadza Ci taki dokumnt w ktorym bedzie ze masz prawo do wykonywania zawodu poza granicami kraju i zgodny z dyrektywa unijna problem bedziesz miala z glowy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do happy Nurse Szpital zaczynasz od bandu 5 ksztaltuje sie w granicach nie jestem pewny ale 21-27 tysiecy brutto rocznie ale ty jako nowa zatrudniona otrzymasz najnizsza stawke czyli 21 Co do domow opieki to jest naprawde roznie od 10 do 14 za godzine zalezy od company zalezy od rejonu jedne placa za nadgodziny i swieta wiecej inne nie mozesz takze pracowac dla agencji i stawki tez sa naprawde rozne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia 1985 Powiem Ci co ja zrobilem te dwie rubryki good character and Good Health podstemlowali mi lekarze z Polski wystarcza pieczatki good health czyli dobre zdrowie a good charakter czyli to moze byc nauczyciel prawnik ksiadz czy lekarz osoba kompetetna. No i oczywiscie jesli chodzi pozniej o tlumaczenia przez przysieglego musisz takze pieczatki przetlumaczyc wiem ze to glupota ale to wydluzylo mi o dodatkowe 2 tyg moj PIN niepotrzebnie bo przyslali mi nastepny formularz czy te pieczatki sa prawdziwe musialem oczywiscie sie podpisac ze wszystko jest legalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Amber 55 A dlatego musza byc wyznaczone osrodki bo nie wkazdym domu czy szpitalu pielegniarki maja ukonczone kursy pedagogiczne tzw mentor training. W naszym moga bo sa 4 pielegniarki ktore maja to ukonczone lacznie ze mna i dlatego mozemy nadzorowac tzw junior nurse :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elacia1985
Do Medyk35 Dzięki za informację, ale powiedz kto to był w Twoim przypadku, czyli moze to być zwyczajny lekarz rodzinny?Wystarczy że podpieczętuję te oświadczenie swoją pieczątką? A good cheracter to może być np. oddziałowa i szef kliniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happynurse1986
do Medyk35 lub kogoś, kto mógłby wiedzieć... Ja mam jeszcze jedno pytanie. ile dokumentów dostanę od izb pielegniarskich w Polsce do wysłania ich do NMC? Pytalam o to panią z izb, która mi NIC nie powiedziala!! byla taka niemiła, że myślałam, ze zaraz jej coś normalnie powiem! Kazała czekać na to co przyślą mi z NMC i wtedy do niej z jakąś jedną kartką przyjść. NO nic mi nie pomogła, nie wiem czy z zazdrości czy co....Prezecież każdy może jechać...Więc, dużo jest tych dokumentów któe szanowne panie w polskich IZBACH dają aby je przedłożyć w NMC? dziekuję za poprzednią odpowiedź. dobrej nocki wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaci1985
wiatm.Ja juz byłam w moich Izbach, i jestem bardzo zadowolona, bo Pani była bardzo miła i dużo mi dała cennych wskazówek. Izby w Polsce wystawiaja dwa zaświadczenia, i dodatkowo uzupełniaja jedna kartkę w formularzu ( declaratio of good health i godd character), jeszcze wczoraj o tym niewiedziałam i sie denerwowałam ale teraz już wiem i jest ok. w razie pytan piszcie elasic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do happy nurse
Ta pani w izbach to ci laski nie robi,dokumenty ma Ci wydac na twoja prosbe,to ze ty sie rejestrujesz w izbach w UK to nie jest jej interes,a ona tam siedzi nie po to zeby pokazywac swoje fochy tylko zeby ci pomoc,w sekretariacie wypelniarz formularz i tam piszesz gdzie chcesz jechac,i oni ci maja obowiazek dostarczyc ws zystkie potrzebne dokumenty,Jezeli pracowalas to cala historie pracy,od kiedy bylas zatrudnioana i na jakim oddziale.Rejestracje w Izbach pielegniarskich polskich i ze masz wazne prawo wykonywania zawodu.Jezeli ta pani bedzie ci utrudniac wydanie dokumentow,idz do jej szefowej na skarge.....zawsze jest wyjscie......I powiedz jej ze jest bardzo niemila,to skutkuje.I nic jej nie pokazuj zadnych dokumentow z NMC z UK.to nie jej biznes.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happynurse1986
do Elcia1985 Elka, ja do Ciebie napisze :) a ta facetka z izby pielegniarskiej niech się schowa! nic i nikt mnie nie powstrzyma od wyjazdu z PL. :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do halo to ja
Wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszytskim Ja mam takie pytanie.Czy ktoras z Was pracuje lub pracowala bedac pielegniarka z PIN-em jako care assistant np. dlatego ze trudno bylo znalesc prace jako pielegniarka tu w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse:)
Makrela napisz cos wiecej o swoich studiach! jestem ciekawa:) ja sie dostalam an studia do Caledonian uniwersity, ale w koncu zrezygnowalam bo nie moglam dostac dofinansowania i robie je w Polsce jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nurse studiuje na uniwersytecie w Yorku, w Polsce tez skończyłam studia -administrację:) Studia sa full time ale zajęcia odbywają sie średnio 2-3 razy w tyg.W styczniu mam pierwszy placement 3mc(zakładam że znasz te terminy).Pracuje w domu opieki prawie 6 lat jaki carer i team leader. Jest bardzo dużo czytania w domu, w sumie nikt tego nie sprawdza a nawet niektóre zadane rzeczy nie są poruszane na zajęciach w ogóle.Czasem wręcz mam wrażenie że niczego sie jeszcze nie nauczyłam (ale to raczej dlatego że na razie jestem "do przodu" dzięki doświadczeniu). Póki co to te eseje spędzają mi sen z powiek.Mam zadane już 2.Będzie ciężko.Mój angielski nie jest jeszcze na akademickim poziomie.Rozumiem wszystko ale jak trzeba parafrazować akademicki tekst na inny, również w akademickim stylu, tak aby program do wykrywania plagiatów go nie wykrył, to jest już problem. Dostaje stypendium z NHS i pracuję w niedziele. Nie mogłaś dostać stypendium z NHS? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse:)
poniewaz aplikowalam z Polski i aby dostac dofinansowanie w szkocji przez saas trzeba mieszkac w UK przynajmniej 3 lata. Bylam w UK ale tylkow wakacje, Niestety nie spelnialam tego warunku, a jesli sie nie dostanie dofinansowania to nie mozna podjac studiow. Dofinansowanie mozna dostac, nie mieszkajac w Uk 3 lata jezeli studiuje sie w Anglii,. Niestety za pozno sie o tym dowiedzialam i juz zlozylam aplikacje do Szkocji.. Pisalam do NHS, do SAAS, uni i gdzie sie dalo i niestety nie mozna bylo przeskoczyc tego warunku 3 lata w UK. Moj angielski jest prawie perfect:) Caly czas go szkole.. fajnie byloby poczytac jakies materialy dotyczace pielegniarstwa po angielsku, jesli masz jakies pdf itp to bylabym wdizeczna gdybys cos mi wyslala. Studiuje w Polsce w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Mamy sporo zajec, bardzo praktycznych, ale tez sa takie zapychacze jak socjologia czy informatyka:) Moze kiedys zrobie jakis kurs na uniwersytecie w UK:) to tez poznam smak brytyjskiego studiowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, faktycznie był taki warunek.O materiałach do poczytania nawet mi nie wspominaj:p mam tego mnóstwo (właśnie jestem w trakcie czytania o elimination hehe i znów, znam to z praktyki;) Moje uczelnia ma ogromne elektroniczne zasoby, póki co z trudem się w tym odnajduję.Dopiero przedwczoraj mieliśmy szkolenie jak odnajdywać materiały.Nie jestem pewna czy wiem jak to przesłać, jeszcze nie próbowałam niczego ściągać.Napisz może jakie tematy cię interesują to w wolnej chwili zobaczę co da sie zrobić. Też mamy zajęcia praktyczne, i te właśnie najbardziej mi się podobają.I cos na kształt socjologii też mieliśmy, nuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, czy ktoś wie coś na temat agencji pracy dla pielęgniarek Peakstaff?? czy ktoś z nimi wyjeżdżał? czy ktoś może polecić jakąś dobrą agencję dla nurse ??pozdrawiam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elcia 1985
zostaw e-mail to ci przesle agencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×