Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dis_moi

Kto chce zrzucic 2-4 kg zapraszam

Polecane posty

hej :) ja juz po sniadaniu,jak tam u was?? aleksandrowa 🖐️ a na jakiej diecie wczesniej byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
hej:) a ja zaraz ćwiczyć ide, jakoś nie chce mi się:/ ćwiczyła któraś z was a6weidera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzisiaj mialam przejsc na 3 dniowa diete tj sam sok jabłkowy od razu oczyszcza wątrobe, moja matka wytrzymała, ale ja juz zjadlam rogala na sniadanie . No nie dam rady ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w
Weider to dość trudny zestaw ćwiczeń i wymaga mnóstwa samodyscypliny. Na początku ćwiczenia są dośc proste i mało forsywne, jednak z każdym dniem podwyższa sie poprzeczka. I tak naprawdę efekty widać dopiero po 30dniach, początkowe dni to tylko rozgrzewka, dlatego tak ważne jest, aby reguralnie ćwiczyć - codziennie. Nie ma żadnych wymówek. Do tego ćwiczenia trzeba wykonywać dokładnie - bardzo ważne jest moment napięcia mięśni, bo na tym głównie opiera się cały Weider. Dotrwałam do 21 dnia - 18 powtórzeń, ale ze względu na studia musiałam przerwać. Teraz zaczęłam znów i myslę, że nic mi nie zakłóci spokoju ducha. Już wtedy było ciężko, ale spróbowałam zrobić 24 powtórzeń, aby sprawdzić czy dam radę po 40 dniu i dałam radę, więc myślę, że będzie dobrze. Bolały mnie mięsnie, pociłam sie, miałam zakwasy, ale potem było juz ok, chociaż nie łatwo. no cóż, aby być piękną trzeba sie trochę natrudzić, nawet więcej niż trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
ja cwiczylam weidera jakos dwa tyg.. ale przez wyjazd przerwałam i myslalam po powrocie zaczac znowu .. ale juz mi tak nie wychodziło, nie chce mi sie i w ogóle.. :/ napisz później jakie efekty jak skończysz:) nie wiem co ze mną się dzieję że tak ciężko mi sie za siebie wziąść :( nie daje rady już z niczym :( a ile twoja mama schudła na tym soku jabłkowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam na zadnej diecie. Zmienilam tylko nawyki zywieniowe i uprawialam mnostwo sportu. Ostatnio jednak jestem wykonczona :) Mam tez ciezka prace na wakacje, jestem w ciaglym ruchu przez 8 godzin- jestem sprzedawca w znanym sklepie odziezowym w centrum miasta. Chce jeszcze schudnac ale juz nie mam pomyslu jak. Waga zatrzymala sie na 55 kg i ...nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×