Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

hej babeczki :) witam nowe koleżanki :) tak jak juz Wam pisałam imiona mamy wybrane po 2, tak na wszelki wypadek... dla dziewczynki wybraliśmy zestaw Hania/Natalia, a że ne dzień dzisiejszy mała bardziej wygląda mi na Natalkę to wpisuję to imię :) NICK.........IMIĘ....WIEK....MIEJSCOWOŚĆ....MIESIĄC ... PORÓD ....PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.........................5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)o tak wczesnej porze ale mam taki katar i wszystko mnie tak boli ze nie moge spac:( MRÓWECZKI kochana zle mnie zrozumiałas ja mam USG dopiero 2 GRUDNIA...:(chodziło mi o to ze chyba pojde do lekarza przez ten BÓL niedowytrzymania...:(chociaz byłam w ten poniedziałek na wizycie DZIEKI WIELKIE ZA RADY to na 99%jest kolka pozatym od kilku dni przestałam sikac co chwilke i własnie wczoraj to do mnie dotarło...wiec wczoraj piłam ile sie dało...i wziełam nospe tak jak poradziłas...i w nocy zaczeło mnie tak potornie bolec maz juz mnie chciał zawiezc na pogotowie ale zaczeło przechodzic i koło 4.00nad rano zaczełam co chwilke sikac tak jak dawniej...:)od tej pory juz nie boli tak strasznie tylko co jakis czas delikatnie...moze sie oczysciły te nerki...NIE WIEM narazie jest ok:)ale nie mowie HOP... Jak mi nie wroca bole to tylko zadzwonie do mojego gina:/ FILKA witaj w klubie ja leże w łużkuod wczoraj...tez mnie chorobsko dopadło...a juz raz chorowałam ok 10tc...i miałam przez 2 dni goraczke i teraz musze sie wyleczyc chocbym miesiac miała w łuzku przelezec...:(gardło mnie boli strasznie...głowa..katar mam...i miesnie bola:(:(:(NARAZIE SIE KURUJE SYROPEM PRAWOŚLAZOWYM...3xdziennie i OSCILLOCOCCINUM homeopatyczny:)no i of course HERBATKA Z SOKIEM MALINOWYM...(nawet mi ciocia przysłała taki prawdziwy soczek bo ja miałam tylko ze sklepu...:(I MAM NADZIEJE ZE TO WSZYTSKO POSTAWI MNIE NA NOGI... PALENIE W CIĄŻY:Ja rzuciłam na poczatku roku w lutym...paliłam od 1 klasy technikum...:(I W DNIU W KTORYM ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY wyrzuciłam paczke do kosza...i od tego dnia juz nie miałam w ustach papierosa...chociaz pozniej jak poroniłam miałam ochote byłam zła na cały swiat...i nie zalezało mi na niczym ALE pomyslałam skoro to dziecko sprawiło ze potrafiłam w jednym dniu rzucic ten wstretny nałog...mimo ze wiele razy probowałam...i skoro przezyłam te pierwsze tygodnie bez nikotyny to NIE MOGE TEGO ZAPSZEPASCIC i teraz jestem wdzieczna mojemu aniołkowi...I jego braciszek lub siostrzyczka napewno tez sa...I OBIECAŁAM MOJEMU DZIDZIUSIOWI KTORY ODSZEDŁ ZE JUZ NIGDY WIECEJ NIE WEZME DO UST PAPIEROSA...:D BADERKA gratuluuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeee:);D LILKA witaj w naszym gronie:)i nie martw sie juz nie długo poczujesz....tego słodkiego \"MOTYLKA\"w swoim brzusiu...i sie podenerwujesz jak bedziesz probowała zasnac a malenstwo bedzie fikołki robic...jeden po drugim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Baderka gratuluję córci. Witaj Lilka. Filka powodzenia dzisiaj. U mnie fatalna pogoda wieje straszny wiatr, pada brrrrrrrrrrrr... Dobrze, że nie muszę wychodzić z domu. Propos oferty powyżej to ja osobiście nie polecam laktatora ręcznego z aventu bo go mam i jak był mi potrzebny to kupiłam elektryczny z firmy medela. Mniej części do mycia i mniej męczący. A kupiłam ręczny tylko po to, że może będzie potrzebny i żałuję tych bo kosztował 180 zł, a za elektryczny zapłaciłam 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ręczny z medeli no i powiem szczerze, ze trochę się trzeba przy nim namachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Witaj Lilka 🌻 nie przejmuj sie jesli z dzidzia wszystko ok. Ja poczulam pierwsze bulgotanie a potem ruchy kiedy lezalam na plecach. Jesli np. za 3 tygodnie nic sie nie zmieni, idz do lekarza, ale jestem pewna, ze niedlugo poczujesz maluszka. Baderka, super, ze bedzie dziewczynka! Gratulacje! No wlasnie milam sie pytac o laktator. Czy rzeczywiscie elektryczne sa lepsze? Filka, czekamy na relacje. Biedactwo rozchorowalas sie? Moze sobie wezmiesz tak z kilka dni tego L4? Wykurujesz sie, odpoczniesz? Widze, ze Maje tez dopadlo przeziebienie. Ja na siebie dmucham i chucham, bo zazwyczaj choruje kilka razy w zimie, ale teraz to juz mi sie nie usmiecha w ogole. Nasze dzieciaczki wprawdzie sa juz silniejsze, no ale po co sie dodatkowo stresowac... Milego dzinka, pomimo paskudnej pogody dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laktatorów to ja nie mam porównania, bo w 1. ciąży używałam tylko ręcznego no i troche się trzeba było przy nim namachać... mimo wszystko oczywiście spełaniał swoją funkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Baderka gratuluję córeczki!!!! U mnie mimo paskudnej pogody nastrój wyśmienity i oby tak już było do końca :) maleństwo rośnie prawidłowo ma wykształcone wszystkie organy (czego tak bardzo się obawiałam) i jak na razie wszystko ok - aż mi ulżyło :) Wielkość maleństwa prawie idealnie pokrywa się z wiekiem określonym według ostatniej miesiączki - jest tylko jeden dzień różnicy zamiast 2.04 wyszło 3.04 Niestety nie udało mu się sprawdzić dokładnie serduszka gdyż maleństwo było tak obrócone że na serducho padł cień kręgosłupa - ale umówiliśmy się że podjadę do niego jeszcze raz 10.12 tylko po to aby sprawdzić serduszko - mam nadzieję że i z nim będzie wszystko ok Z badania jestem bardzo zadowolona - fakt że kosztowało mnie 200 zł ale widziałam swojego bobaska w całej okazałości - dostałam płytę DVD z nagraniami i zdjęciami do tego zdjęcie - w kolorach - na której widać buźkę naszego maleństwa - tak jak wygląda teraz - i jest niesamowicie podobne do swojego taty - mój mąż jak zobaczył fotografię nie potrafił się napatrzeć, taki był zadowolony - zresztą dla mnie to jest niesamowite że potrafią aż tak dokładnie podglądnąć tę małą istotkę (nie mam skanera ale jak uda mi się to wrzucić do komputera to postaram się je wam zaprezentować) No i do tego dostałam trzy kartki A4 z dokładnymi pomiarami wszystkich jego części - wpiszę te podstawowe BPD - 52.50mm , OFD - 66.10mm , HC - 186.81mm , AC - 150.41mm , FL - 32.66mm , HL - 31.96mm , Cereb - 21.43mm , CM - 7.19mm , NF - 5.11mm , NBL - 6.15mm , C.S.P. - 3.95mm a maleństwo obecnie waży - 350g +/-51g Co do płci też było fajnie widać co nam tam rośnie i jakoś nie trafiono z przepowiedniami - tak jak już wam kiedyś pisałam wszyscy przepowiadają nam dziewczynkę a tu się okazało że to będzie chłopiec - Robert - sama nawet jakoś tak wewnętrznie czułam że to będzie syn ale wiadomo nie byłam pewna - gdy mój mąż się dowiedział miał minkę jakby wygrał największy los na loterii :) Oby już do końca wszystko było ok i mały rozwijał się prawidłowo tak jak teraz - pozdrawiam i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku boli i to nawet dosyć... ale potem, gdy piersi się przyzwyczają i laktacja unormuje to już nie i zresztą wtedy to najczęściej nie ma juz potrzeby, żeby odciagać... ja odciągałam w zasadzie tylko w nocy, gdy małej sie przysnęło i przesypiała pory karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez dzisiaj na 17 usg jupi!!!!!! Co do laktatora to ja nie kupuje wcale jakos za pierwszym razem odciagalam sobie pokarm recznie tylko raz wszpitalu (ale wtedy to samo mi lecialo) bodajze w 3 dobie po cc jak zrobil mi sie nawal a reszte sciagal moj zywy odciagacz heh. Gratuluje synusiow i coreczek no i ciesze sie razem z wami ze wszystko ok. jeszcze wczoraj tylko sie cieszylam ze ide na usg a dzis od rana sie martwie strasznie czy wszystko bedzie ok. Wczoraj wieczorem zamiast czytac bajki pogadalam sobie z noja dzidzia ze dzis ma sie eksponowac jak modelka zebysmy mogli zobaczyc co tam chowa miedzy nogami a jutro z samego rana mykam na zakupy jak tylko sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka no widzisz nie było sie czym martwić:) gratuluje synka:) ja już też mam stresa przed dzisiejszą wizytą Apple z tym L4 u mnie to jest tak, że po pierwsze miałam niedawno podwyżkę a że L4 się liczy za 12 mies to chce jeszcze pociągnąć 2 mies żeby sobie tą średnią podnieść zwłaszcza, że już siepień i wrzesień mi wypadł bo miałam L4 a chorobowych miesiecy zus nie uwzględnia. Po drugie to możliwe, że jednak zdecydujemy sie na kredyt na budowę domu a czekamy teraz na pozwolenie, póki go nie dostaniemy nie możemy wziąć kredytu a jak już zus mi będzie płacił chorobowe to nam nie dadzą:( za to jak pójde na L4 od stycznia to jeszcze cały styczen mi płaci pracodawca i nawet jak wezme zaświadczenie w lutym to bedzie sie dało ten kredyt załatwić, zagmatwane trochę ... myśle że jakoś te 5 tyg jeszcze wytrzymam Co do laktatora to jest on niezbędny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka super, że wszystko ok. Co do laktatora to mi się przydał bo często odciągałam bo robiłam zapasy na gorsze chwile i może dlatego nigdy nie miałam zastojów czy nawału, ani zapalenia, a mleczko babcia wykorzystywała jak museliśmy małego zostawić. Po 2 miesiącach dopadł mnie kryzys laktacyjny i wtedy to właśnie kiłam laktator elektryczny, którym regularnie kilka razy dziennie odciągałam mleczko i laktacja wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam twarda w 1. ciąży i uważałam, że laktator to zbędny wydatek... aż do jednej nocy kilka dni po porodzie, gdy zaczęło mnie wręcz zalewać mleko... mąż szukał wtedy apteki z dyżurem nocnym... przydaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, dobrze wiedziec:) Ja sie chyba zaopatrze w laktator, zobaczymy czy bede uzywac. Filka, Izabart, trzymam kciuki za dzisiaj! Inka- brawo, ciesze sie bardzo, ze u Ciebie wszystko ok! Porownuje sobie pomiary waszych dzidziusiow no i niestety ta krotka kosc udowa mojego szkraba zaczela mnie jeszcze bardziej martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Apple, maluszki rosna w różnym tempie, moja Dominika tez miała niektóre wymiary opóźnione jakby o 3 tyg. a potem to wszystko się wyrównało i po porodzie nic jej nie brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki baderka, czasami odzywa sie we mnie czarnowidz- cecha odziedziczona po moim tacie. Jakos tak razniej jak sie przeczyta slowa pocieszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Inka gratulacje! Czyli przewaga chłopców zostaje utrzymana. Jak czytałam Twoją relację z usg i opis dokładności zdjęć to aż mi się łzy do oczu cisnęły. Ja też idę na połówkowe 3d ale dopiero za tydzień i już się nie mogę doczekać. Dziewczyny, która tam kupiła niedawno gofrownicę? Jak macie dobry przepis na gofry to poproszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wczoraj sobie poryczałam i dzis mi juz troche lepiej ale teraz pozostaje mi tylko sie modlic o tate dzis ide na wizyte wiec troszke sie stresuje ale zobaczymy co mi tam doktorek powie tez juz bym chciała wiedziec jaka jest płec mojego dzidziunia ja tez planuje kupic laktator bo bede musiała dziecko u tesciowej czesto zostawiac bo jeszcze studiuje wiec jesli mozecie cos polecic bo jest kilka roznych a tak apropo to czy przygotowujecie sobie wyprawki do szpitala powoli czy jeszcze nie a i jesli te mamy ktore juz maja dzieci moga poradzic co warto wziasc to była bym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czytam was juz od dobrego miesiaca i jakos tak wyszlo ze do tej pory sie nie przylaczylam. Wiec dzisiaj postanowilam ze to zrobie. No i jestem. Teraz tak troche o sobie. Nazywam sie Ola i tez mam termin na kwiecien a tak dokladnie na 26. Jest to nasza pierwsza dzidzia wiec juz sie nie moge doczekac w szczegolnosc ze sie o nia staralismy przez ponad 3 lata. Gratuluje Wam wszystkim i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Bylabym wdzieczna jesli ktoras z was pomogla by mi z aktualizacja tabelki bo ja sie boje ze cos popsuje. Taki ze mnie szkodnik. A wiec moje dane imie Ola, Wiek 29, Miejsowosc Dublin, Termin 26.04.09. Pozdrawiam was bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA wspaniale...super ze wszytsko SUPER hehehe:):):)Gratujuje....i ciesze sie razem z Tobą:) FILKA IZABART...powodzonka trzymam kcuki zeby wszystko było po waszej mysli:) Ja sobie leniuchuje...za to dzidzia juz ze dwie godziny szleje...kochane malenstwo pewnie sie dziwi co sie ta mamusia nierusza od dwoch dni i denerwuje...żadnego kołysania(heheh:)w łużeczku cieplutko:DEEeeHHhh:)A ja patrze przez okno to BRRrrrr WSPÓŁCZUJE TYM CO MUSZA PRACOWAC:( Mężuś dostał za zadanko zaopatrzyc mnie dzis w prase:)bo mi internet juz bokiem wychodzi:DJuz sie nie moge doczekac na nowe M jak Mama...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wziąć do szpitala? dla maluszka ciuszki, pieluchy, chusteczki, krem do pupy... dla siebie oprócz standarowych rzeczy jak to zwykle do szpitala majtki jednorazowe, bo w zwykłych nie mozna chodzić, takie duże podkłady, bo podpasek też nie można stosować... te podkłady szpitalne były limitowane, więc warto jest mieć swoje dodatkowo... u mnie w szpitalu nie pozwalali zakładać jakichkolwiek majtek, ale jak tu chodzić z takimś czymś między nogami? więc śmigałyśmy w takich siateczkowych jednorazowych przewiewnych a jak był obchód to grzecznie czekałysmy bez majtek :) mi nawet koszula nie była potrzebna, bo szkoda było ja niszczyć, gdy i tak co chwilę się człowiek przebierał, bo to mleko poleciało a to maluszek nabrudził...więć pomykało się w szpitalnych... laktator tez miałam szpitalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Witaj aleksandra :) fajnie, że zdecydowałaś się dołączyć. Znasz już płeć? Masz wybrane imię? NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.........................5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... Proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie tu produkuje nad tabelką ale mnie MARTUSIĄTKO ubiegła:D:) Witaj Aleksandra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aison28
Cześć Ola.Wyczytałam,że mieszkasz w Dublinie.Widziałaś może Bono-mojego ukochanego od lat wokaliste?:)Mój nick to na cześć jego ślicznej żony Ali:) Inka gratulacje:) Co do wyprawki szpitalnej to dziewczyny gdzie można kupić te majtki jednorazowe w aptece?Pamętam,że rzeczywiście nie pozwalali w szpitalu używać zwykłych,więc nie miałam żadnych tylko te wkładki z ligniny,które ciągle wypadały przy chodzeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×