Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
a stopka... dal mojego dzidziunia i mężczyzny:*;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bije sie o siebie tylko o maluszka.A to serduszko bardzo mnie martwi:(Naczytałam się tyle o tym vsd,że to wcale nie taka błahostka.Matko nie wiem co zrobie jak sie to potwierdzi. Dziewczyny ile płaciłyście za usg genetyczne?Bo w Krakowie koło 300zł kosztuje.Dla mnie to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison nie przejmuj sie na zapas... ja myśle,że wszystko jest oki.. i nie czytaj w necie żadnych portali... na większości nie ma sie to nic co do reali życiowych.. owszem są sprawdzone portale..ale i one nie mówią,że wszystko co tam jest napisane musi tak być i kropka!~. A wiec kochana główka do góry- będzie dobrze! MUSI BYĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison buziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison ty pewnie myslisz o usg 4d bo zwykle genetyczne czyli 2d chyba jest polowe tansze. i nie martwb sie na zapas i tak u nas wszystkich wszystko okaze sie dopiero po porodach co i jak z maluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)Jestem urodzoną pesymistką.Jakoś dzisiaj nie mogę nastawić się optymistycznie do życia.Jutro spróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Alison głowa do góry, wiem, że nie jest łatwo. Nie jestem lekarzem, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Co do szyjki to ja mam naturalnie bardzo drobną, a w czerwcu przeszłam zabieg skrócenia ze względu na zmiany którebszły w kierunku raka. Lekarze chcieli mi wyciąć całą!!!!!Więc teraz mam małą i krótką szyjkę, lekarze jeszcze przed ciążą zapowiadali mi pessar albo szwy(JASKINIOWCY!!!) Dzięki Bogu wszystko jest ok jak narazie, choć podejrzewam, że im dalej tym gorzej i leżenia nie uniknę. Oby z naszymi maleństwami wszystko było dobrze, będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza masz racje.Sprawdzilam rzeczywiście to 4d tyle kosztuje.Jak dalej będą mi głupie myśli po głowie chodziły to się wybiore.Przy Mateuszu prawie w ogóle nie myślałam o tymże może być coś nie tak.Nie wiem czemu teraz tak mam....jeszcze 5 miesięcy prawie....trzeba czekać nie ma wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, dołączam się do pozostałych głosów o to, żebyś się nie martwiła. Też wydaje mi się, że gdyby działo się coś złego to gin by zareagował od razu i pewnie byś już leżała w szpitalu. A denerwując się tylko źle wpłyniesz na maleństwo, więc głowa do góry! A stron internetowych też nie warto czytać - mój gin zawsze to powtarza, bo nigdy nie wiadomo w co tak naprawdę powinno się uwierzyć! Dziewczyny super te zdjęcia z usg 3d. Pamiętam teraz, że widziałam u legally i już nie pamiętam u której z was jeszcze - tam taka fasolka malutka była, słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z legally,lepiej nie czytać nic na necie,bo tylko mozna się bardziej zdołować,a jak już czytać,to nie brać tak bardzo do siebie. Jak ja dowiedziałam się,ze jestem wreszcie w ciąży to zaczęłam szukać czegoś o przegrodzie w macicy i na początku znalazłam tylko takie wypowiedzi,które dawały mi 30% szansy na donoszenie ciąży,poza tym same opowieści o tym jak kobiety z taka przegrodą rodziły dzieci między 16 a 24 tc,także parę tygodni zamiast się cieszyć tylko beczałam. Dopiero rozmowa z lekarzem pomogła,a tutaj też znalazło się pare dziewczyn z taką wadą ,ktore donosiły ciąże:) Alison będzie dobrze:) :) :) Wszystkie urodzimy zdrowe dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niobry :) ja zaraz mam dentyste o 10, a ze szwagierka mieszka blok dalej to musze do niej zajsc po klucze, bo ona akurat po 10 musi wyjsc a ja na 12 mam jazde i nie chce mi sie wracac specjalnie do domu. wiec wstalam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Moja wizyta wczorajsza to....całe 3 minuty.....lekarz w miare miły, szybko kazal sie połozyc i raz dwa USG..zwykłe oczywsicie pomiary równie szybkie, jak wtrąciłam pytanie czy wszystko ok powiedział tylko tyle...PŁÓD ŻYWY CIĄŻA ROZWIJA SIE PRAWIDŁOWO....NASTĘPNY....jak zapytałam czy dostane wyniki to powiedział ze prześle je mojej lekarce.... Chyba przez godzine zastanawiałm sie naczym to polegało...chyba tylko na odfajkowaniu pacjentki...nie mam słow....a ludzie dziwią sie że lepiej jest iść prywatnie...mam taki mętlik w głowie ze szok...jest mi przykro z tego powodu....jak same widzicie nie mam sie czy pochwalić...chyba tylko brakiem odpowiedniego podejscia lekarza do pacjenta:( Muszę sie na spokojnie rozejrzec za prywatnym USG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally czemu mnie wyrzuciłas z nk??? basiunia kurcze co to za lekarz poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Basiunia nie denerwuj sie nie dziwie ci sie w sumie wcale niektorzy lekarze sa podli nie rozumieja ze my kobiety przezywamy wszystko inaczej, ale naprawde czasem lepiej isc prywatnie wtedy czlowieka inaczej traktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Alison nie wiem czy to co podejrzewają u Twojego dzidziusia to jest to samo, ale zanim mój synek skończył 2 miesiące byliśmy u kardiologa w ramach kontroli bo było małe podejrzenie, że może mieć wadę serduszka, ale już po urodzeniu. Pani kardiolog zbadała zrobiła EKG i powiedziała, że wszystko jest ok, ale jak chcemy sie upewnić to możemy zrobić echo serca ale jak skończy 3 miesiące. Mówiła, że to nie jest konieczne bo do trzeciego miesiąca wszystkie dzieci mają dziurkę w serduszku, a po 3 miesiącu ta dziurka u niektórych się zarasta. Mówiła też, że ponad połowa nas dorosłych nawet nie wie, że taką dziurkę w sercu ma i funkcjonują normalnie i że to nie jest jakiś problem bo to się niczym nie objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia współczuję ale jakoś mnie to nie dziwi, pewnie gdybyś u tego samego lekaza byla prywatnie badanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Zapisz sie gdzieś prywatnie do gina, ja jestem bardzo zadowolona, juz wole płacić niż się wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do szyjki to ja mam 2 cm i lekarz mówi, że wszystko jest w najlepszym porządku. Najważniejsze, że nie ma rozwarcia. W poprzedniej ciąży miałam chyba 0,5 cm, ale bez rozwarcia i brałam leki na podtrzymanie, ale miałam też przedwczesne skurcze i to już od 22 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BRZUSIE...:) ANGELA Leggaly Cie nie wyrzuciła...ona poprostu musiała usunąć konto na NK:( ALISON dołaczam do dziewczyn \"NIE MARTW SIE WSZYTSKO BEDZIE DOBRZE\"swoim stresem mozesz bardziej dzidziuni zaszkodzic... Jestesmy z Toba...:):):)GŁOWA DO GORY:):):) BASIUNIA współczuje...ale niektorzy lekarze nie maja podejscia do kobiet...idz prywatnie inaczej Cie potraktuja...:) LEGGALY ja mam na 13.00...:(:)to pewnie wczesniej zdasz relacje...JESZCZE TYLKO 6dni...I PÓŁ DZISIEJSZEGO...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)))) Basiunia wspołczuje lekarza, ja nie chodzę prywatnie,ale na szczęście moj lekarz mnie jeszcze nigdy nie olał,ale to chyba rzadki przypadek, tak już jest, jak nie zapłacisz nie bedziesz mieć. Ponad rok temu chodziłam do innego ginekologa,też państwowo i jak poroniłam to powiedział mi tylko tyle \"czasem tak się dzieje\" nic wiecej,nie zrobił mi badań,nie dostałam lekarstw:( Masakra z tymi lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest własnie powod dlaczego ja chodze prywatnie bo panstwowo to zawsze jest na szybko ja tam juz wole zapłacic i zeby mnie po ludzku traktowali i wogole uwazam ze powinni zprywatyzowac ten cały bałagan bo ja i tak w sumie za wszystko płace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy któraś z Was zamierza rodzić w jakiejś pywatnej klinice? ciekawa jestem ile kosztuje taki poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy masz np wykupiony pakiet w takiej klinice moja znajoma płaciła 1500 za porod rodzinny w warszawie a w panstwowym szpitalu tez sie placi za porod rodzinny i za znieczulenie np u sw zofi płacisz za porod rodzinny 800 - 1000zł plus znieczulenie 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoja, to bardziej sie opłaca w prywatnej, u nas za poród rodzinny płaci się chyba 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas sie nie płaci teraz nic za porod rodzinny, jak rodzilam coreczke to placilo sie 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25wiki
CZESC DZIEWCZYNKI z najcudowniejszymi brzusiami wczoraj tu trafiłam i czytam i czytam. Ja mam termin na 13.04 ,wiec wszystko mnie bardzo interesuje. Pozdrawiam was serdecznie i wasze malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×