Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Apple wiem co czujesz bo u mnie w pracy też chyba myślą, że im tu urodze. Koleżanka ostatnio wspomniała, że chyba pójde na L4 od stycznia bo lekarz mnie wysyła i szef był zdziwiony chociaż już we wrześniu mówiłam że bede pracowac chyba do konca roku. Na moje miejsce przyjęli we wrześniu kolege szefa - emeryta, ledwo sobie radzi, bryle jak denka od słoika i szuka kursora na kompie ... raz nam juz baze wykasował ... Kumpela jedzie do Stanów 10 sty na dwa tyg a ja chce przy nast wizycie wziąć już L4 od 2 sty ... pewnie będa uważali, że zrobiłam im to specjalnie i bede tu na L4 kursować ... a jak mówiłyśmy szefowi, że gość się nie nadaje do tej pracy to mówił, że to opanuje. Apple lekarz Ci da L4, wystarczy, że powiesz że praca Cię bardzo męczy, wszystko Cię potem boli itd, i tak długo pracujemy w stosunku do większości. Mój mi na pierwszej wizycie powiedział ze jak praca mnie bedzie wkurzać to mi da L4 a teraz przy każdej wizycie mi je proponuje. Ja uważam, że należy nam się wypoczynek przed porodem:)Bierz L4 i się nie martw, przecież mogli się tego spodziewać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, dzieki....ja wezme to L4 w koncu, mysle ze od lutego najpozniej- i tak siedze wbrew przepisom 8 godzin przy kompie. Chcialabym jednak zeby wszystko sie udalo i zeby oni jak najwczesniej przyjeli te osobe, bo wtedy zdaze ja wyszkolic. Jedyna radosc dzisiaj to to, ze moj synek caly czas kopie i ociera sie o moj brzuszek. Uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta wspolczuje... trzymaj sie jakos... Ja dzisiaj tez mam gorszy dzien - nic mi sie nie chce.. z obiadem poszlam na latwizne - kupilam uszka i barszcz i krokiety, a teraz mam wyrzuty sumienia bo corcia tego jesc nie chce i glodna chodzi..:( Maz tez zachwycony nie bedzie - pewnie na zamowieniu czegos sie skonczy.. no ale co ja zrobie... Apple ja tez od lutego na l4 chce isc chociaz moja dyr chyba ma nadzieje ze do kwietnia bede pracowac, a najlepiej to jakbym przenosila ciaze i na swieta wielkanocne dopiero urodzila :D:D Apple masz juz imie dla synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, chyba bedzie Dominik. To na razie nasz numer 1. Ale jeszcze nie przesadzone:) Ja dzis na objad robie to: Kurczak pikantny Składniki: 2 filety z kurczaka 3 różnokolorowe papryki 2 łodygi selera naciowego 1 marchewka 2 suszone papryczki chili 2 ząbki czosnku 1 łyżka sosu sojowego 1 łyżeczka cukru 1 szklanka orzeszków nerkowca sól 1 łyżka oleju Sposób przyrządzenia: Umyte i osuszone piersi z kurczaka pokroić w kostkę o boku 2 cm. Podobnie pokroić obraną i oczyszczoną z nasion paprykę. Obraną marchewkę i łodygi selera pokroić w odcinki o długości 2 cm. Na dużej patelni rozgrzać olej, dodać czosnek, smażyć 2 minuty, dodać pokruszone papryczki chili, smażyć 30 sekund, dodać kurczaka i smażyć aż zmieni kolor. Do tak podsmażonego kurczaka dodać warzywa i przyprawy, smażyć mieszając około 4 minuty, dodać orzeszki, wymieszać i po minucie podawać. Znakomitym dodatkiem będzie ryż. Osoby nie przepadające za zbyt pikantnymi potrawami mogą oczyścić papryczki chili z nasion. Ja rezygnuje z selera naciowego (mozna dac nie ladyge tylko te listki selera albo natke pietruszki). Papryczke daje jedna, rezygnuje z cukru. Zamiast orzeszkow nerkowca, mozna sprobowac z ziemnymi. Ogolnie zmieniam troche proporcje, moj maz uwielbia to danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was nie podawala juz linka do tego przepisu?:):) zastanawiam sie skad go mam....zalozylam sobie taki katalog na kompie gdzie zapisuje przepisy, ktorych szukam podczas obijania sie w pracy:):) i dzis stamtad zaczerpnelam inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja cie podziwiam... Moze w przyplywie energii kiedys to zrobie..:) narazie nastawiam sie psychicznie na pieczenie pierniczkow.. ale to dopiero w sobote ewentualnie w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja też Cię podziwiam:) Ale danie brzmi bardzo smacznie:) Z pewnością kiedyś spróbuję:) Ja dziś na obiad upiekłam ziemniaki i rybkę w folii. A zaraz zabieram się z rodzicami do makro, bo akurat jadą i wstąpią po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od lekarza, znów mnie zaczął boleć brzuch i był twardy więc pojechałam,na szczęście wszystko jest dobrze:):):) MAm brać przez tydzień leki i przyjść do kontroli, strasznie się bałam,ze szyjka mi się skraca. Idę coś zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki to dobrze:) a jakie leki dostałas??? Podłaczyli Cie do KTG???Masz brac nadal Nospe jakby co?:> Apple hymmm ale apetytu mi narobiłas:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki Arleta bardzo mi przykro z powodu babci. Tulam mocno. ja dzisiaj tez mam kolejny chamski dzien. nic mi sie nie chce pol dnia za kolkiem jak przed 10 wyjechalismy z domu tak ok 15 wrocilismy i wiekszosc czasu prowadzilam... ciagle cos do zalatwienia :O mam juz dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brać nospę 3 razy dziennie i razem z tym duphaston, a we wtorek do kontroli. Jak ja się bałam,juz sie widziałam w szpitalu:(:(:( Nawet teraz jak wiem,że wszystko jest dobrze i tak mam dziwny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny w sobote mam wesele mojej dobrej koleżanki... mam fajna sukieneczke...zaslaniajaca brzuszek jednak ramiona sa odkryte... myslicie ze moge ramiona i szyje dekolt posmarowac nawilzajaco-brazujacym balsamem garniera?? Jestem taka blada a przeciez na solarium nie pójde;P...jak myslicie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally ja jak bylam w pierwszej ciazy to przed wlasnym slubem radzilam sie w tej sprawie kosmetyczki :) i pamietam ze powiedziala ze balsam brazujacy mozna ale samoopalacza juz nie - nie wiem czemu.. tak wiec smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja myślę że spokojnie możesz, te pare razy zapewne nie zaszkodzi a te balsamy nie są chyba szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam jeszcze na chwilke:) ARLETA moje kondolencje bardzo mi przykro:(:(:(Trzymaj sie:( Kurcze ja leze w łuzku zle sie czuje...boli mnie szczeka:(:(:(a pozatym mam pusto w żołodku:(i strasznie mi niedobrze:(probuje wypic Kubusia przez słomke:(jesc nie dam rady:(i jeszcze mnie boli głowa strasznie:(mam nadzije ze jutro bedzie lepiej:) Najwazniejsze ze to juz mam za soba:)Zniose to wszytsko dla mojego malenstwa:) Strasznie jestem słaba:(sprubuje jeszcze zasnac...wtedy NIE BOLI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hheeh dziekuje dziewczynki.. wolałam sie upewnic juz nałozylam na ramiona rede i dekolt...:) Mam nadzieje,ze nie bedzie plam.. starałam sie uważnie;) Maja.. współczuje.. jutro na pewno bedzie lepiej:) Trzymaj sie cieplutko:* Ja tez już mykam spaciu... :*normalnie padam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Arleta strasznie mi przykro :( Legally slyszalam ze sa jakies samoopalacze ktore powoduja opalenizne reagujac tylko w ostatniej warstwie naskorka i my ciezarne mozemy je stosowac chyba przedwczoraj o tym mowili w tele ale niestety zapomnialam jak sie nazywaja, moze poszukaj na necie jakichs informacji. Znalazlam tez krem przeciw rozstepom a jednoczesnie ujedrniajacy z \"gerbera\"- dla ciezarnych od 4 m-ca. A tereaz najweselsze wiesci dzisiejszego dnia: moj malzonek zdal wszystkie egzaminy i w sobote wraca juz z podoficerki. Tak ze awans w kieszeni , podwyzka gwarantowana hehehh nic tylko sie cieszyc na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Arleta szczerze współczuje:( Iza to super wiadomość,będą piękne święta:) Dobrze że to już wieczór i zaraz kładę się spać bo mam taki leniwy dzień, także żegnam się z Wami:) Życze wszystkim przespanej nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleto, wyrazy wspólczucia! :( Legally, gratuluję certyfikatu, z takim dokumentem na pewno urodzisz bobasa na 6 + :) Apple, przepis rewelacja, ale zanim doszłam do jego końca w czytaniu musiałam szybko coś przekąsić bo mało z głodu nie padłam. Oboje z mężem kochamy pikantną kuchnię, więc koniecznie muszę to danie zaserwować mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Wam, że tak wcześnie chodzicie spać, i już teraz rozumiem skąd z Was takie ranne ptaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szystkie mamuśki, te stare i te nowe. Nie było mnie na forum od bardzo, bardzo, bardzo dawna. Uakualniam tabelke i zabieam się do nadrobienia zaległości. Będe to wszystko czytać chyba z miesiąc;) kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.09...córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke Arleta serdeczne kondolencje kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.09. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Franek Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. .. Sunn9 Olka........24......pomorskie............20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.........28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) czyżbym tu była dzisiaj pierwsza? czy wie ktoś kiedy wychodzi m jak mama bo nie wiem czy w kiosku jeszcze nie ma czy już nie ma nru styczniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że jeszcze nie ma:) myslałam że przegapiłam kurcze ja tu dzisiaj zasnę, zaraz zjade pod biurko, praca na 7 już nie dla mnie:( a tak fajnie mi się dzisiaj śniła Fasolka:) była taka mądra od urodzenia, chciała od razu siusiać do muszli i pływać w basenie:)i mówiła, hehe:) kurcze już się nie mogę doczekać tego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie synek snil dzisiaj :) wogole to moje malenstwo jakos sie tak dziwnie przekrecilo ze kopie mnie do wewnatrz.. tak jakby w w kosc ognowa.. dziwne uczucie.. a i czytalam na onecie prognoze pogody i na swieta ma byc snieg!!!! Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja mam właśnie taki balsam i sie nim smaruje od czasu do czasu:) Też czytałam,że nie są szkodliwe. Wczoraj narzekałam,że nie mam nadzieji na białe Święta a dziś arno patrzę za okno a tu Śnieg:)))) Narazie nie dużo i bardziej taka ciapka ale może,może do środy coś z tego będzie:) Muszę się dziś wybrać do spowiedzi,a tak mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się dziewczyny:) Filka dzisiaj jest gazeta,właśnie ją sobie kupiłam:D U mnie jakoś na razie nie widać żeby były białe swięta,właśnie pada deszcz taka mżawka,okropność:( Oj moja panna też daje osobie znać mocnymi kopniakami,wczoraj to sama do siebie się śmiałam,tak rozrabiała że aż brzuch falował:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę!!!:(:(:( Dzwoniłam w sprawie nie dostarczonej przesyłki i mnie zaraz szlak trafi! Durna baba nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego jeszcze jej nie mam ,choć ponad tydzień temu zamówiłam kuriera i tylko stęka i jęczy,bo ona nie wie!! Kazała mi dzwonić pod 2 inne numery a nie dociera do niej jak mówie,że dzwonie od 2 dni i są ciągle wyłączone. Jaki pech, 50zł w błoto:( Jeszcze żeby to było dla mnie,a to prezent i muszę kupić coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×