Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Alison, przystojna mowisz?:) Dzieki. Niestety hemoroidy i przystojnych nie omijaja:) Tez sie z ta urocza przypadloscia mecze... A wiec wesolutka - witaj w klubie!;) Tak jak mowi alison, od razu sie za to zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Apple z ta M jak mama to moja przyjaciólka tak palnęla..ja nie wiem do jakiej to gazetki...on nie powiedział aj nie spytałam;)..mialam zadzwonic jakbym chciala..ale nie zdazwonie na pewno;) Widzicie dziewczynki i w ciązy mozna zarobic:D heehh.Ale ja mysle,ze to mogłabyc jakas sciema ten dziadu wygladał mi na jakiegos zboka.. no może pozry myla;) Nie wazne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też już nie raz jakieś typy zaczepiały(oczywiscie nie teraz:))ale nigdy nie zadzwoniłam nigdzie,bo lepiej nie ryzykowac.Jeden nawet mi powiedział,ze widac ,ze ze wsi jestem,bo nie chce wykorzystac takiej okazji(akurat wracałam pksem od koleżanki,która na wsi mieszka:).Zreszta to nie dla mnie byłoby:) Musze jakis obiad wykombinowac-ja chora,syn chory a nie ma kto do sklepu isc po za tym chyba tylko grysik wchodzi w rachube,bo Mati nic innego nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison trzeba bardzo uważać na tych pseudo fotografów itp.. co to dzieje się teraz na świecie to paranoja:/ Ja 3-4 lata temu...zarabiałam na fotkach...byłam w 3 sprawdzonych agencjach i naprawde mozna było fajnie zarobić do szkoły...i na swoje wydatki.. teraz mam już stałą prace i już gabaryty nie te( w liceum wazylam 50 kg:D)...i już mnie to wogole nie interesuje..ale to co sie dzieje teraz to masakra:/ Pełno oszustów,kretaczy, zboczeńców... Ale fajnie jest tak mieć takie sesyji w studio np..ja dobrze wspominam podnosi samoocene:) Jakbyście miały kiedyś możliwość u kogos sprawdzonego POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych co biora fenoterol, czy te trzesace sie rece kiedys przechodza?przyzwyczaje sie bo na razie jest tragedia mimo isotopinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makolajamamo - ja jestem na fenoterolu ponad dwa tygodnie. W pierwszej ciązy też byłam. Teraz zamiast isoptinu mam staveran. Podobno polski odpowiednik. Na poczatku dygot rąk i kołatanie serca byly nie do zniesienia. Teraz juz tylko niekiedy zadrżą, mam wrażenie, że zależy to od ułożenia, napięcia mieśnia... Właściwie wszelkie objawy zniknely. Organizm się przyzwyczai, spokojnie. A Ty jak długo bierzesz?? Jakie masz dawki? Ja mam 3 razy po komplecie (f+s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tylko często czuję takie "drżenie" w środku, jakbym się czymś stresowała, czegoś bała, ale to tak godzinkę po przyjęciu leku i nie trwa długo. I to z czasem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyli to dopiero drugi dzien. Musisz się uzbroić w cierpliwość. Wszystko zależy od organizmu, każdy jest inny. Ja się przyzwyczajałam kilka dni (tydzień?) z dnia na dzień jest lepiej , więc głowa do góry. Ważne, że ten lek jest naprawdę skuteczny i pomaga dzidzi doczekać bezpiecznego momentu w brzusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, teraz zaskoczyłam, że bierzesz mniej isoptinu niż fenoterolu. Ja zawsze brałam kompletami. Może pogadaj z lekarzem. A pamiętasz, żeby isoptin przyjąć pierwszy, odczekać jakieś 15- 30 minut i dopiero fenoterol? TO ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkasiak
Witam dziewczynki po weekendzie! Gosian wszystkiego naj z okazji imienin, i nie mie wyrzutów co do 1 kawałka tortu. Ja jak narazie wstaję tylko raz w nocy (w sumie to już nad ranem), około 6-7 godz., tylko że później nie mogę zasnąć, i jak zasnę to śpię do 11. I jak się budzę w nocy to czuję jak mnie dzidzia kopie po pęcherzu. A czy was też tak żebra bolą po nocy??? Ja narazie żadnego rozstępu nie zauważyłam. Do smarowania używam Fissan. Legally, nie jedz pangi,dużo teraz sie mówi na jej temat. Przeczytaj sobiem.in. to: http://olalazar.blox.pl/2006/10/Panga.html i to: http://www.bankier.pl/forum/temat_poczytajcie-sobie-na-temat-ryby-pangi,5044408.html Ja polecam sole, ponoć dobre są oceaniczne, a ta żyje m.in. w atlantyckim i morzu śródziemnym i północnym, jest b.delikatna i chuda. Alison, mi na ból gardla pomaga tantum verde. Apple, ja to zamartwianie mam od samego początku;( I nie potrafię inaczej myśleć, cały czas mam czarne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia tym którym nie dziękowałam. Mikołajamama ja też biorę fenoterol 8x1/2 i 3 x i. W pierwszej ciąży też brałam w takiej ilości i 3 pierwsze dni była masakra. Nie mogłam utrzymać kubka z herbatą żeby się nie oblać. Teraz też byłam na to przygotowana, a tu niespodzianka nic zero. Nie odczułam żadnej różnicy. Tak jak naan napisała, że po jakimś czasie organizm się dostosuje. A dawke Isopitinu masz odpowiednią, a jak zaczę 12x1/2 to też będę brała 3x1 I. Byłaś na izbie przyjęć na Polnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co do kg to nie ma co się przejmować. Moja koleżanka urodziła prawie 2 m-ce temu, w ciązy przytyła 16 kg, a teraz już wszystkie kg jej zeszły, a brzuch ma płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na polnej, lekarz byl albo zmeczony albo znudzony bo wogole nie powiedzial jak to brac dopiero pielegniarki spytalam, jutro ide do swojego gina to mu powiem o tym.a trzesie mnie jeszcze 3 godz po zazyciu tabletki, leże caly czas bo nie mam siły nawet sie krecic po domu, mam nadzieje ze sie szybko przyzwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Gosiu wszystkiego najlepszego:) Alison współczuje twemu synkowi ze musi sie tak męczyć,biedacwto:( Ale do wesela sie zagoi:) Mnie znowu dopadł ból głowy nie lubie tego:( W pracy dziesiaj wymiotowałam ,myślałam ze wyjde z siebie,po dzisiejszej połowie dnia mam dosyć,i zaraz sie położe moze wtedy mnie głowa przestanie boleć. A juz na 100% umówiona jestem na usg 30 stycznia na 15.00 juz sie nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Menia. Mikołajamama trochę cierpliwości, a wszystko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzusie:) Ja to mam różnie z tymi nocami, raz śpię całkiem dobrze, wstaje na siku tez kilka razy ale zasypiam a raz nie mogę spać. Nie wiem od czego to zależy. Celulit mam jakby większy ale rozstępów nadal brak na szczęście. Mój brzusiu już zwolnił tempo rośnięcia i stanął na 100cm, waga też mi juz gwałtownie w górę nie idzie, chyba 0,5kg mi przybyło od 3 tyg:) jakoś w ogóle mniej teraz jem, nie mam chyba miejsca:) Co do ryb to również czytałam wiele złego o pandze, ponoć najgorsza ryba. Polecam również solę:) mi lekarz mówił, że makrele wędzoną można jeść i czasami jem bo bardzo lubię, tez jest zdrowa Zdaje się że Apple wspomniała o guam, ja równiez polecam to błotko, stosowałam przed wyjazdem na wakacje i jeszzce mi zostało to wykorzystam po porodzie:) trochę kosztuje ale starcza na dużo, ja za 1kg guamu, żel do kąpieli i żel antycelulitowy zapłaciłam ok 300zł. Na pewno wychodzi taniej niż u kosmetyczki a żele są bardzo wydajny i starczą mi jeszcze na kolejne błotko. Są też takie do biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie guamu polecam stronę www.ciao.pl, ja właśnie tam kupowałam, mają też aukcje na allegro gdzie ceny są chyba trochę niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo doczytałam...:)U nas to nie można sobie zrobic dnia przerwy hehee:):):) GOSIAN słonce spoznione zyczonka przesyłam...ZDRÓWKA....przedewszystkim...i MOC BUZIACZKÓW DLA Ciebie i dzieciaczków:):):) LEGALLY fajowo tak...z ta sesyjka ale masz racje lepiej nie ryzykowac NIE WIADOMO NA KOGO SIE TRAFI....:( Co do GINA to moj ma ze 60lat...ale nie przeszkadza mi to chodze do gabinetu...gdzie maja USG...nawet ale MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE i jestem zadowolona strasznie...chodziłam kiedys do 30-latka i strasznie sie zawiodłam!!!JEDNAK STARSZY BARDZIEJ DOSWIADCZONY...i swojego bym nie zamieniła na zadnego innego:) Wogole to byłam dzis u dentystki...BBBrrrrBBRRRRrrrr...miałam bóle tej \"dziury\"po usunieciu zeba(pamietacie przed swietami wywywałam)okazało sie ze sie nie goi ta ranka prawidłowo...no i mi \"WYPŁUKAŁA\"(bolało jak cholera!!!)a potem załozyła specjalne tabletki...i musze pukac buzie dwa razy dziennie specjalnym płnem i jutro znów jade po kolejna dawke tabletek...Usuneła mi kamien z zebów(tez bolało ... gdyby nie dzidzius juz bym tam wiecej nie poszła!!!)Troche pocierpiałam ale ma teraz takie FAJOWE BIELUTKIE ZABKI:)::)został mi jeszcze jeden zab do roboty...a potem mi juz podbije KARTE CIĄŻY...A wy byłyscie juz u stomatologa???:( Ja czasem jem sledziki...najwiecej w swieta zjadłam!!!Pange tez lubie i jem mimo tego ze ogladałam program ze wstrzykija im \"mocz kobiet w ciąży\"-zeby sie rozmnazały lepiejNIE WIEM CZY TO PRAWDA i tak JEM bo uwielbiam:):P:P Ruszac sie nie moge bo ugotowałam zupke jarzynowa i juz zjadłam prwaie cała...SAMA!!!(TZN Z MATEUSZKIEM:):):) Kuchnia niestety jeszcze nie pomalowana...ale juz niedługo....wszytsko wyszlifowane....tylko malowac jak mÓJ M WRÓCI(pojechał cos załatwiac,,,:( to mam nadzieje wymaluje jeszcze dzis...jak tylko to zrobi przesle zdjatka...:) A teraz ide sie połozyc...bo mnie strasznie BOLI KREGOSŁUP:(:(:(BuuUUUuuu:(:(:( U mnie noce nawet spokojne (nie liczac wstawania 3-4-razy siku...no i teraz co mnie bolała szczeka czasem sie budziłam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majeczko za życzenia. Tak jak Ty mam zaufanego gina :) bardzo mnie to cieszy bo wychodzę zawsze uspokojna z gabinetu. Tylko straszna gaduła z niego, nasza wizyta zawsze trwa dość długo bo jak się rozgadają z moim mężem :) ale zawsze jest szczery i jak na swój dorobek naukowy i zawodowy to całkiem normalny facet z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dziewuszki byłam u stomatologa jw 2 trymestrze i nie dopatrzyl sie ani jednej dziury! Stw,ze mam bardzo ładne szkliwo i zabki:)...I zaprosil po porodzie ok 3-4 mies..na przeglad..bo podobno najwiecej uszkodzen zabków funduja nam nasze niemowlaczki kiedy je karmimy;)..bo zabieraja o wiele wiecej wapnia niż w czasie ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEGALLY - A ja do dentysty nie chodzę bo nie lubię i się boje ;] I ogólnie to dzieje się chyba ze mną coś niedobrego... kuło mnie coś w pipce... nie potrafię dokładniej zlokalizować... zakuło 3 razy i przeszło... A jak sobie kucnęłam w szkole to miałam wrażenie jakby mi się rozwarła ;/ ale sprawdzałam i była normalna. Nie mam numeru prywatnego do położnej... a nie chce iść na pogotowie bo mnie odeślą na izbę przyjęć i położą mnie... a ja nie mogę bo jutro mam ostateczny termin egzam. i sie stresuje... MAMOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do chwalących mężczyzn ginekologów:) wcześniej chodziłam do kobiet i miałam opory żeby pójść do faceta no ale stwierdziłam, że tak czy siak mnie to czeka w szpitalu i jestem zadowolona, w tym przypadku sprawdza się opinia, że facet gin jest lepszy od kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam u dentysty w 2 trymestrze i też było wszystko dobrze,mam przyjść około 8 miesiąca. Zasmarkana niewiem co to może być,kiedyś mnie raz lekko zakłuło,ale nie czulam,zeby mi sie coś tam rozwarło... Może lepiej sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana - ja tez mam wrażenie, gdy kucnę, że mi się p...otwiera, aż chłód czuje. Wszystko jest jednak w porządku, to chyba tylko takie złudzenie, bo właśnie jestem po wizycie. Ja jakies 13 na plusie :( Na szczęście lekarz się nie czepia, ze dużo, czy że gruba. A przeciez wcale dużo nie jem. Teraz to chyba woda - stąd ta opuchlizna.. A moje bóle są i będą. Lekarz załamał ręce, bo nie może pomóc. Sie rozciąga i nie ma na to mocnych... Okazało się, że dzidziak ciągle pupką w dół i gdy czuję te ruchy w okolicach pochwy, to on mi tam girkami grzebie... Ciekawe, czy sie obróci. Mój gin daje mu jeszcze trzy tygodnie. Nie chciał mi powiedzieć jednoznacznie, czy zdecyduje ewentualnie o cesarce, czy jednak sn. Boję się trochę, ale łudze się, ze nie każe mi rodzic posladkowo... USG za trzy tygodnie. Prawdopodobnie ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana,ale może wszystko jest dobrze,naan tu pisze,ze też tak ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×