Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

No ja dzisiaj mizernie:( Boli mnie głowa i nie wiem co mam wziąć. I podbrzusze też mnie boli. A wogóle to schudłam juz trzy kilo:( Nic nie mogę jeść bo mi wszystko śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję was trochę, czy swędzi was skóra, bo mnie tak i nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie niby dobrze. Mdłości tylko czasem ale jesli już nadejdą to są baardzo intensywne. Skóra mnie nie swędzi ale lepiej to sprawdz bo gdzieś czytalam że swędzenie jest objawem cukrzycy ciążowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumaczka ja też schudłam 2 kilo, ale lekarz powiedział że na tym etapie może tak być i żeby się nie martwić, bo potem i tak przybędzie:) A zauważyłam, że jak ktoś mi przygotuje coś do jedzenia to zjadam, bo w trakcie robienia nic mi nie śmierdzi a póki co denerwuje mnie za każdym razem jak otwieram lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Właśnie wrociłam po rozpoczeciu roku :( mojej dyr narazie nie mowilam o ciazy bo zalezalo mi na przedłużeniu umowy - dostałam na czas nieokreślony wiec chyba w tym tygodniu powiem.. nie wiem czemu ale sie stresuja na sama mysl o tym.. brrr Jak swedzi skora na brzuchu czy udach, piersiach to normalne i nalezy jak najszybciej zaczac stosowac kremy natluszczajace i przeciw rozstepom.. :) wogole to jestem w 10 tyg a brzuszek juz wyraznie zaokraglony.. moj maz stwierdzil ze w szkole to same slepe chyba pracuja ze nie zauwazyly ciazy :) A.. i ciekawostka apropo witamin.. otoz jedna położna powiedziała mi że teraz nie polecaja witamin, bo lekarze doszli do wniosku ze to przez nie takie duze dzieci sie rodza.. dawniej ponoc 3.5 kg to bylo duzo.. a teraz.. ja pierwsze dziecko 4140 i 60 cm.. ale sie rozpisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku ja też tak mam. Jem jak ktoś mi coś ugotuje...czyli żadko bo zazwyczaj sama gotuję. Jem bo muszę...dzisiaj na obiad np ,,aż,, cztery pierozki ruskie i kefir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Roxelka dzieki za wyjasnienia. Mam nadzieje, ze zadnej z firumowiczek cos takiego sie nie przydazy. Dziewczyny ja przytylam tylko troche, brzuszek niewidoczny na pierwszy rzut oka, ale ja jednak go czuje bo spodnie sa coraz ciasniejsze. Skora mnie nie swedzi moze dlatego ze smaruje sie codziennie po kapieli oliwka dla dzieci. Nie wycieram sie recznikiem tylko na mokra skore nakladam oliwke, slyszalam ze dzieki temu skora nie traci wilgoci. Wczoraj powiedzialam rodzicom o ciazy, bardzo sie ucieszyli, super. W pracy powiem za jakies 3 tygodnie, mysle ze po nastepnej wizycie u lekarza. Na razie jestem na urlopie i ciagle spie:) Jesli chodzi o jedzenie to najchetniej jadlabym codziennie na miescie gdyby mnie bylo stac, zeby nie tykac sie gotowania, bo tez jakos mi smierdzi a jak juz otworze lodowke to masakra... Pozdrawiam Was wszystkie, damy rade cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z checia tez zamawialabym cos gotowego, bo nie lubie gotowac dla samej siebie :( zaraz rozmroze piers i jakies kotlety zrobie i do tego pieczone ziemniaczki uwielbiam mniam :) niedlugo kolezanka do mnie wpadnie, a pozniej jak zdarze wyrwe sie na miasto po jakies doniczki :) bo musze kwiatki puki cieplo poprzesadzac najwyzszy czas, dziwne bo jak w ciazy nie bylam to jakos mnie to nie interesowalo, a teraz po prostu MUSZE poprzesadzac kwiatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki 3 szczęściara z Ciebie...ja dostałam na czas określony choć to już moja 4 umowa w tej szkole! Ale przy niepełnym wymiarze godzin podobno kodeks pracy nie obowiązuje. No trudno. Dyrektorce powiem chyba w przyszłym tygodniu- nie mam zamiaru biegać z brzuszkiem między dzieciakami na dyżurach :)Choć Brzuszek to chyba tylko ja widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umerella ja tez mam niepelny wymiar godzin :D a mianowicie 15/18.. powiedzieli ze jak sie ma kontraktowgo to mozna dostac na nieokreslony.. mi podejrzewam taka dali bo dostalo mi sie tez wychowawstwo.. nie wiem.. dzisiaj widzialam plan dyzurów.. dlatego postanowilam ze powiem w przyszlym tygodniu.. w czwartek mam wizyte u lekarza to akurat bedzie :D a jutro przed lekcjami na badania jeszcze mam nadzieje ze sie wyrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka dzieki za buzolki i sle ode mnie dla coreczki tez no i od MAxia Termin napewno na maj jest bo owu mialam przesunieta bedzie tak okolo 2 maja ale same wiecie jak te terminy sie aprawdzaja wiec z Wami tez popisze a co z sentymentu do Roxelki bo pierwszy ciaze razem piaslysmy :) Na liste sie nie dopisuje bbo ja oficjalnie pewnie majowa ;) ale pewnie nikt nic nie bedzie mial przeciw jak was podczytam :) Porzadeczki wam tylko zrobilam teraz ladnie to wyglada mam nadzieje ze sie nie obrazicie ;) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....1 .............31.03.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..06.04.2009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.2009 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09zmudka90......anna...........18.........poznan...1...... ....10.04.2008 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... .29.04.200 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....1 .............31.03.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... .....06.04.2009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.2009 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... ....10.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1.........29.04.200 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nie obrazam sie za porzadki, ale ja juz przyzwyczailam sie ze jestem druga na liscie i nie mszue siebie szukac. to troche nie w porzadku skoro sie nie dopisujesz do tabelki i bez naszej wiedzy robisz \"porzadki\" mi sie to nie podoba i bede wklejala stara tabelke, a reszta mamusiek niech robi jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się tu nie zgadza;) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....2 .............31.03.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... .....06.04.2009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.2009 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... ....10.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ......29.04.2009 Roxelka ja też miałam jakiegoś wirusa tydzien temu, mąż przytargał, cała noc nieprzespana i wymioty ale na szczęscie skończyło się na tej jednej nocy, następnego dnia praktycznie nic jadłam poza paroma paluszkami, rogalikiem i połową berliso. 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem ciekawa, jak tam ze sklepami ciążowymi w waszych miastach? U mnie w Lublinie był jeden fajny, Nivena. Wczoraj pojechaliśmy tam, żebym kupiła jakieś spodnie, które będą rosnąć razem z brzuszkiem - w obecnych jest mi bardzo ciasno. Okazało się, że sklep zlikwidowali:( pewnie mieli mało klientek. Teraz zostają mi już tylko sklepy gdzie sprzedają worki a nie ubrania:/ Przeglądałam wczoraj internet i jest oczywiście masa spodni tylko stwierdziłam, że jednak nie kupię spodni przez internet, z bluzką byłoby łatwiej. A ja w ogóle nie cierpię spodni kupować, bo zawsze coś jest z nimi nie tak ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki dzisiaj? Orzesku.. u mnie jest 1 sklaep z odzieza ciazowa ale to porazka.. ponoc otworzyli jakis fajny ale jakos go slokalizowac nie moge.. tez patrzylam na internecie ale spodni nie kupie, bo ciezko tak dobrac ze zdjecia i 3 wymiarow :) ale upatrzylam sobie fajny sweterek na allegro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunial*
Witajcie koleżanki:) Poproszę o wpisanie mnie do tabelki basiunia* Basia śląsk termin na 22.04.09 Ja mam wizyte dopiero na 17-tego będzie to juz 9 tydzień i mam nadzieję że do tego czasu będzie wszystko ok.Póki co jutro znów Kaprogest (mam raz na 5 dni) ale co się nie zrobi dla małej kruszynki:) Męczą mnie nodności;/ mam nadzieję że nie będą trwały zbytnio długo, troszkę uprzykszają życie:(Pozdrowionka:) PS: Zrobiłam dziś barszczyk- chętnych zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim! jestem w 10 tc termin mam na 01.04.08 przyjmiecie mnie na forum? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 .............31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...3.............01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... .....06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... ....10.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ......29.04.09 Kati75..........Kasia......?..............Wieden.......1 ...........02.05.09 Super, cieszę się, że jestem, będę często się odzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamula 2 corek
Jutro robie wczesniejszy test to sie okarze czy dolacze do was na ewent.maj 2009 ;) Buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Roxelka molo mi ze mnie na liste wciagnelas 👄 mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej i szpital nie bedzie ci potrzebny sciskam kciukasy Mamula ja tescik :) U mnie atak pryszczy ;) Wstalam rano i co widze twarz w krostkach matko ja tak ostatnio wygladalam jak mialam 15 lat:P no i juz mam moja przypadlosc Moje wredne cialko zatrzymuje wode ech nie bedzie wesolo Pozdrwiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny witam nowe kwietniowki 🌻, Moje przypadlosci to obecnie tylko zatwardzenia, glupio tak o tym pisac ale komu sie mam wyzalic:) Dzis po pieciu dniach przerwy udalo mi sie wreszcie siasc na kibelku, moze dlatego ze wczoraj wieczorem w desperacji nafaszerowlam sie suszonymi sliwkami i jablkiem...masakra. A teraz skocze do kosmetyczki, zeby sobie porawic humor:) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny powiedzcie kiedy planujecie zabrać przyszłego tatę na wspólne usg? za dwa tygodnie idę na kolejne i chyba to będzie jeszcze to do \" środka\" i nie wiem czy to właściwy moment. Jednak ja bym bardzo chciała żeby mąż zobaczył maleństwo na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę, bo się chyba nieźle walnełąm filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 .............31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom...1.............01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... .....06.04.009 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 09zmudka90......anna...........18.........poz nan...1...... ....10.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ......29.04.09 Kati75..........Kasia......?..............Wieden.......1 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my od początku chodzimy razem do lekarza, także pierwsze usg, dopochwowe, mamy za sobą. Dla niego to było niesamowite przeżycie mimo wszystko, bo choć maleństwo jest naprawdę malutkie to był pod wielkim wrażeniem. Pozdrawiam wszystkie stare i nowe kwietniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamula 2 corek
no niestety nie dolacze do Was... Tescik minusowy...Moze to dobrze ? nie planowalismy dzidziusia... tylko tak nam sie wpadlo w 15 dniu bez zabezpieczenia... okres mam dostac w sobote... czekam... zastanawialam sie nad tym wszystkim i stwierdzilam, ze chyba za pozno na beybiczka, prawie 35 na karku... starsza ma juz 14 lat... choc nie zaprzecze, ze troche sie cieszylam... teraz to jestem troche przerazona zdrowiem, bo zawsze jak zaplanowalismy to za pierwszym razem zawsze klapnelo, a teraz ... moze to juz starosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chciałambym do was dołączyć. Jestem w 9 tyg+ 1dz. Mam 35 lat, więc z tego co widziałam jestem najstarsza z was. Pierwsze dziecko-córka. lat 16. Też chyba najstarsza z dzieci pierworodnych. A teraz drugi raz po tylu latach jestem w ciąży. Jak się domyślacie termin na kwieciń, dokładnie 5 kwietnia, w dzień urodzin mojej córki. Ale mi się trafiło, co !!! :) Nie mam aż tylu problemów co wy, jak przeczytałam,tylko mnie mdli i mam wrażliwe piersi. no i na samym poczatku trochę wyłaziły mi pryszcze.tak jak u ciebie Kati75. Co jeszcze mogę dodac? Mieszkam w Niemczech i tam będę rodzić. Wiele koleżanek, które mam w Pl., a które są w ciąży, mówią, że mi tego zazdroszczą. Bo inne warunki, no i kasa chorych dużo tu płaci za różne rzeczy, jak np. za szkołę rodzenia. Mam nadzieję, że nie przyjmiecie tego jako przechwalanie. Ja tak na prawdę sama nie wiem co lepsze. Pierwsze dziecko rodziłam w Polsce i nie mogę narzekać. Ale też i trochę się od tamtych czasów zmieniło. Pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×