Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość martusiatko
Właśnie dzwoniła moja teściowa. Znów nakupiła starty rzeczy dla maleństwa. Ja się cieszę, że kupuje ubranka, ręczniczki itp, ale katana, kurteczka sztruksowa, rajstopki??? Lekka przesada. Poza tym zaczynaja się z tego robić hurtowe ilości. Jak tak dalej pójdzie to do porodu wyprawka będzie na jakieś 5 lat naprzód. Ale co zrobić... wyczekany pierwszy wnuk, więc babcia szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiatko a chociaz podoba ci sie to co ona kupuje?? moze powinna ciebie o zdanie zapytac, rozumiem, ze to pierwszy wnuk, ale bez przesady skor to zaczyna sie robic hurt to warto chyba by bylo gdybyscie chociaz razem wybieraly rzeczy dla dziecka. inna sprawa kiedy to ci odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nawet moja babcia zaczęła kupować ciuszki, na szczęscie dość uniwersalne tylko jednego pajacyka kupiła w strasznym rózowym kolorze ale jej to sprawia mnóstwo radości więc jej tego nie odradzam:)ja już tego tez tyle kupiłam, że mała bedzie miała więcej ciuszków od mamy zanim się urodzi:) ale to takie przyjemne zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
wesolutka pewnie że mi się podobają zakupy teściowej. Póki co pokazywała mi już całą torbę bodziaków i śpiochów, no i jeszcze prześcieradełka do łóżeczka i wózka itp. Niestety nie mogę na bieżąco kontrolować jej sklepowych wyborów, bo dzieli nas 230 km. Skoro jej to sprawia radość to niech kupuje, najwyżej nie wszystko wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martazaw no..no..no...ale sexowna fotka:)Moj brzuszek bardzo podobny..no może troche mniejszy.To bardziej ranny brzuch,póżniej rośnie} Pa dziewczynki.Słodkich snów(zadnych strasznych porodów,teściowych i takich tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Marta fajny brzusio. i tez masz te wglebienie przy pepku, heh dobrze ze nie jestem jedyna, bo nie wiedzialam ze brzusio moze byc z takim \"wcieciem\" ide dzis na pobranie krwi, mocz tez zaniose. jakos od paru dni znowu nad ranem sie budze. a malenstwo budzi sie jakas chwile po mnie, juz dzis dostalam porcje slodkich kopniaczkow ;) kurcze jakie to fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu...ale macie fajne brzuszki. U mnie też niby coś drgnęło, ale w pracy nikt nie wierzył, że jestem w ciąży. Dopiero jak L4 przyniosłam. To już 20 tydzień a ja przeskoczyłam z rozm. 36 na 38 dopiero. Tęsknię za brzusiem! Miłego dnia wam życzę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super brzusio :):):) Ja wczoraj wieczorkiem jak lezalam juz w łóżeczku i trzymałam ręke na brzuchu poczułam pierwszy raz lekkie kopniecie lub cosa w tym stylu :P:P:P:P w każdym razie poczulam juz reka malego szkraba . Mąz lezal kolo mnie jakzaczelam piszczesc ze szczescia az sie wystraszyl hahahah niestety jak on polozyl reke dzidzia juz nie chciala zasadzic mu kopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Marta brzuszek śliczny :) u mnie w pracy tez żartują, że ta moja ciąża to chyba pic na wodę z powodu braku brzuszka... :) co do imion to u nas będzie albo Natalka/Hania albo Szymon/Igor... zostawiamy sobie po dwie opcje, by potem wybrać ostatecznie jedną już po urodzeniu i zobaczeniu maleństwa... przy 1. córeczce tez tak było... mielismy 2 typy: Dominika bądź Patrycja i jak ją zobaczyliśmy to zgodnie stwierdziliśmy, ze bardziej wygląda nam na Dominikę i tak zostało :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wiem, że będzie chłopczyk :) Pokazał w zeszły czwartek orzeszki. Ruchy poczułam też stosunkowo wcześnie bo na początku 18 tygodnia. Cudowne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Właśnie tak jest, Moja miała mieć na imię Marika, mąż chciał Ksenię, jak zobaczyłam małą po urodzeniu to jakoś nam nie pasowało z tymi imionami i wyszło Daria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję synka :) ja może dowiem się za tydzień jak dobrze pójdzie znaczy jak maleństwo zechce się ujawnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że to widok o poranku:) I prosze nie komentowac mojej nieogolonej "PODPASZKI":)zdarza sie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje chłopczyka, kurcze wsawiłam na fotosik cztery zdjęcia i tylko to jedno można zobaczyć coś popierniczyłam. U ciebie Baderko cały czas można to zdjęcie zobaczyć pod wypowiedzią, to chyba w preferencjach trzeba zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja z takim brzuszkiem to przynajmniej nie musisz tłumaczyć, ze jesteś w ciąży... super :) bo jak ja mówię, ze niedługo zaczynam 5 miesiąć to wszyscy patrzą na mnie podejrzliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc brzuchatki:) widzę że śliczne brzuszki nam rosną:) ja mój wstawie jak to łącze usb zacznie wreszcie działać ... wrrr dziewczyny a w którym miejscu czujecie ruchy dzieciątek? bo jakoś tak niżej a lewej strony a nie w okolicy pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidek78
Czy któras z Was bierze duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie czuje, nie mogę się doczekać znowu po 10 latach tego pięknego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam - mnie też udało się dziś troszkę wcześniej wstać (co do ruchów to ja też na razie czuję z lewej strony z dołu :) Brzusie macie śliczne - ja jak się z kimś spotkam to nikt nie chce wierzyć że to już 5 miesiąc - mówią że wyglądam jakbym sobie bardzooooo obficie pojadła :( może dlatego że zawsze miałam trochę brzucha - a jak na razie przytyłam niecałe 5kg Do tego od paru dni moim ulubionym zajęciem jest płacz :) już sama siebie nie poznaję - ryczę ciągle i o wszystko - dobija mnie fakt że ciągle siedzę sama bo mój po całym czasie robi u rodziców i siostrzyczki - już tam nawet wczoraj nie poszłam mimo że dzwonili abym przyszła bo zamawiają pizze - sama nie wiem co się ze mną dzieje - ciągle jest mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidek78
Jestem w 5 tc i lekarz mi przepisał duphaston.Naczytalam sie w necie chyba za dużo,dlatego pytam.Jak sie czułyście po nim i ile czasu brałyście?Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×