Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

No cóż tak jak mówisz siła wyższa - nic na to nie poradzimy - będę się musiała tak jak piszesz na kilka lat pożegnać z nockami w błogim śnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pochwały dziewczyny:) tak o tym spaniu piszecie a ja tu chyba zasne zaraz ... jak ja sie nie wyspałam, za to mała chyba tak bo całkiem mocno mnie rano szturchała:) dziewczyny a jak u Was z jedzeniem bo ja właściwie to jem teraz normalnie, no może ciut więcej:) ale nie mam jakichś napadów głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z rana mam większy apetyt a popołudniami jakoś mi przechodzi - czasem mam już problem obiad zjeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka ja też jem normalnie, są dni kiedy nawet jem mniej, ale zachcianki były. Mąż biegał do sklepu a jak już przynosił mi to na co miałam apetyt to po jednym kęsie stwierdzałam, że to raczej nie o to chodziło. Było tak za każdym razem. Napadów głodu nie miałam ani razu. Może dlatego przytyłam tak mało bo ostatnio jak się ważyłam to było 1,8 kg, a brzuszek rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kwietniowki 🌻 Filka - super brzuszek. Dziewczyny slyszalam kiedys taka teorie, ze po ksztalacie brzuszka mozna okreslic plec dziecka, moze to kolejny zabobon..nie wiem. W kazydym razie Filka ma okraglutki brzusio tak jak na dziewczynke a z tego co pamietam to wlasnie spedziewa sie coreczki:) A taki \"szpic\" swiadczy podobno o chlopczyku ...hm...ja mam taki brzuch...czyzby synek? Moze dowiem sie we wtorek! Baderka- jesli u mojej dzidzi pokrywalaoby sie fikanie w brzuszku z okresami aktywnosci po urodzeniu, to bylabym bardzo happy!:) Nie czulam jeszcze nigdy ruchow mojego szkraba w nocy, za to w dzien od 7 rano tak gdzies do 20 oczywiscie z przerwami. Hm... Dziewczyny co pijecie albo jecie, zeby sie obudzic...Ja dzis musze duzo zrobic w pracy ale najchetniej wylozylabym sie na biurku i zasnela..Moim problemem jest meteopatia, mam to po obojgu rodziacach:) Dorzuce swoje trzy grosze na temat zmywarki: rewelacja! Tylko zazwsze jest problem kto ma powyciagac umyte naczynia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to się prędzej nie doczekam zmywarki aż si e przeniesiemy na swoje lokum bo teraz nie mamy miejsca a tym czasem funkcje zmywarki pełni zwykle mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
Wtajcie dziewczyny mnie też nie bylo długo i chyba dwa dni czytałam co pisałyście :) aktualizuje tabelkę nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.......30.04. 09... kurcze dziewczyny patrząc po tabelce to jestem w największej ciązy bo mam początek kwietnia termin a brzucha prawie mi nie widac az lekarz sie dziwił... dziwne do to 5 miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPLE tez słyszałam o tej teorii z brzuszkami:)i moj tez jest szpiczsty...CIEKAWE...:d W sparawie spania Ci niestety nie pomąge poniewaz ja siedze cały czas w domciu jak wiecie i moj sposob na SENNOSC jest prosty poprostu kłade sie pod kocykiem i zasypiam:D:D:D FILKA hehehe:D ja tez tak mam czasem zanim wypowiem sie na jakis temat to juz sie pojawiaja ze trzy nowe...:) W sprawie ZMYWARKI jak juz sie wczesniej wypowiadałam mi żal(moje rosnace w zadziwiajacym tempie)\"DUPSKO\" sciska bo musze zmywac raczkami(maz ma jakis URAZ PSYCHICZNY-chocby nie było czystej szklanki...czy talerza woli nie jesc a nie umyje...i NIE OBIERA ZIEMNIAKOW:d GOTUJE PYSZNIE ALE MA TAKIE SWOJE dziwne fanaberie:(czasem jestem zła na sibie ze go we wszytskim wyreczam ale wiem jak ciezko pracuje...ogolnie to narazie cały czas wykanczamy nasz domek i jest mnostwo rzeczy bardziej potrezbnych....jak sie wprowdzalismy w sierpniu to kupilismy lodowke(oczywiscie...)ale nie mam cały czas pralki dopiero teraz w grudniu kupimy...(naszczescie nie ma po nas duzo pranka...wiec dwa razy w tygodniu piore u tesciowej:)JUZ NIEDŁUGO heheh:) GOSIAN ja tez tak miałam z zachciankami goniłam meża(nieraz pozno wieczorem...-D)a zanim wrocił mnie juz sie chciało cos innego... Teraz jem raczej normalnie tylko wieksze ilosci niz przedtem...jem mnostwo warzyw i owocow(chyba dzidzi brakuje witaminek...)bardzo mało słodyczy razz na jakis czas...(szczerze mowiac przed ciaza wiecej słodkosci jadłam)teraz jakos nie mam ochoty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale sie rozpisałyscie poprostu masakra filka super brzusio tez juz bym taki chciała ja na szczescie sie w miare wysypiam ale około 8 budze sie bo jestem głodna a przed ciaza nigdy nie jadłam sniadania w domu dopiero w pracy tak 9-10 ale teraz moj sie smieje ze to dzidzia jest głodna a nie ja ja mam wizyte yteraz 20 i mam juz nadzieje ze sie dowiem co bedzie bo mnie ciekawość zrzera ale u mnie tez wszyscy maja przeczucia a niektorzy to sa wrecz peni ze bedzie dziewczynka ale zobaczymy pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny a i zapraszam do siebie na NK te ktorych jeszcze nie mam Anna Wasiłowska to ja teraz juz postaram sie codziennie do was zaglądac bo sasiad skonczył remont i nie musze wychodzic z domu na całe dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie witam :) Filka piekny brzusio - tez musze sie swoim pochwalic ale jakos czasu nigdy nie mam.. Ja nie moge powiedziec ze sie wysypiam, ale napewno jest o niebo lepiej niz bylo na poczatku :) Glodna jestem najbardziej rano i wieczorem :D A co do ksztaltu to by sie zgadzalo bo moj jest spiczasty. W nocy mnie zlapal skurcz łydki.. myslslam ze umre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiuszek 1976
Tez mam TERMIN NA KWIECIEN;POCHODZE Z HAMBURGA :CZY JEST KTOS TEZ MOZE Z OKOLIC HH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczka ja tez miałam skurcze ale teraz jem duzo pomidorków i pije sok tez z pomidorków czasem tez pije z buraków babcia mi poleciła naprawde działa wiec polecam a dodatkowo pomaga jesli masz zaparcia moj brzuszek jest tylko od pepka w dół a tak wyzej to nic nie mam i sie troche martwie ze mi tak powoli rosnie ten moj brzunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj klaudiuszku witamy cie w naszym gronie niestety nie jestem z twoich okolic ale i tak cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angela :) Niestety sok z pomidora nie przejdzie mi przez gardło, ale pomidory czemu nie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja też rodzę w kwietniu a konkretnie 17, fajnie jest wiedzieć że jest nas więcej ;-) A tak przy okazji mam pytanko... czy któraś z was miała może zatory w nerkach?? Bo zastanawiam się czy są może jakieś \"domowe\" sposoby radzenia sobie z tymi doelgliwościami... bo nospa już średnio działa a jak mi sie nie poprawi to niestety L4 :-( Pozdrawiam serdecznie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj Klaudiuszku ! Mróweczki ja łykam dziennie magne B6 ale to z zalecenia gina i ostatnio skurczybyk w łydce mnie chwycił jak zapomniałam o tabletce ból przeokropny Witaj Jumbusik:) Ja zatorów nie miałam zato piasek tak lekarz kazał na to dużo pić i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pyshotka ;-) staram się ale efekcik marny....mróweczki a mi lekarz kazał codziennie jeść gorzką czekolade (ale zaznaczam że nie mam zaparć...) i póki co nie mam problemów. pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe kwietniowki malutka, klaudiuszku i jambusik 🌻 Mroweczki ja tez jem gorzka czekolade (bardzo ja lubie) i tez pomaga na skurcze. Angela zrobila mi smaka na sok pomidorowy. Chyba sobie kupie zamiast wody do kina. Ide dzis na Bonda, wow:) Jambusik, a te zatory w nerkach masz od dawna, czy od czasu jak zaszlas w ciaze? Chyba twoj gin o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej stare i nowe brzuszki :) Pan królik wychodzi wściekły z pogotowia z zabandażowanym członkiem i grzmi na drepczącą obok skruszoną żonę: - Jak coś w ustach to zaraz myślisz, że marchewka ?!?! Pan królik wychodzi wściekły z pogotowia z zabandażowanym członkiem i grzmi na drepczącą obok skruszoną żonę: - Jak coś w ustach to zaraz myślisz, że marchewka ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKA buahahahaha:D i dobrze mu tak po co GO tam pchał:D:D ANGELA mowisz ze sok pomidorowy pomaga na zaparcia...kurcze ale ja nienawidze nie wypiłabym za nic w swiecie ale podobnie jak mroweczki sprobuje pomidorkow...:)Mi naszczescie nic powaznego nie dolega...zadnych skurczów czasem tylko dół brzusia pobolewa..i kregosłup strasznie:(A co do picia to ja potwornie duzo pije...na noc musze miec picku koło łuzka...napoczatku piłam wszystko co gazowane teraz mnie odrzuca i pije soczki(litrami)Kubusie i Tymbarka...pewnie w dalszym etapie przejde na wode mineralna...:) JUMBUSIK I KLAUDIUSZKU witajcie w gronie rosnących BRZUSZKOW:P BUZiaki dziewczynki:) Nowe zapraszam na Nasza klasę:Marzena Turecka(Habdas):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za rady :* W poprzedniej ciazy tez magnez lykalam a jak przestal pomagac to magnez z potasem chyba :) We wtorek usg to sie dowiem co tym razem lykac.. Witaj Jumbusik! Ja mialam zastoj w nerce w poprzedniej ciazy leczony antybiotykiem poniewaz dostalam kolki nerkowej, teraz mnie pobolewa lewa nerka - lekarz kazal spac na prawym boku, opierac sie na krzesle na prawa strone i duzo pic.. we wtorek na usg polowkowym sprawdzi mi obie nerki... zobaczymy.. domowych sposobow niestety chyba nie ma.. mi pomaga wygrzewanie tej nerki... Wogole to moja niezdarnosc nie dobija.. dzisiaj poszedl kolejny kubek - normalnie az sie poplakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki, nie placz. mi tez wszystko leci z rak. ostatnio zbilam szklanke taka do drinkow ktora spadla na dwie miseczki szklane i tez poszlo w drobny mak ze zlewu az polecialo na podloge. chcialam cos tam wlozyc na suszarke. a wlasnie, ja zmywarki nie mam ale wiem ze to mega przdatne urzadzenie. jak bedziemy mieli swoje mieszkanie kuchnia obowiazkowo bedzie zaopatrzona w to wspaniale urzadzonko. szwagierka przy dwojce doroslych i jednym dziecku placila mniej za wode niz jak ja teraz jestem niemalze caly czas sma w domu. a u nich zmywarka szla w ruch niemal codziennie. strasznie slabe wlosy teraz mam. przed chwila cos mi wystawalo z kuca i tylko chwycilam w palce i bez zadnego wysilku i bolu wylecialy :( dzis nie odebralam wynikow pojde do szpitala w poniedzialek. kupilam kurtke taka dluga jak plaszczyk czarna ale boje sie ze nie na dlugo mi sie przyda. chcialam wziasc L ale za szeroka byla w ramionach wiec wzielam M. jest troche miejsca na brzuszek. najwyzej bedziemy kombinowac jak stanie sie za waska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Ja wcinam własnie obiadek:).. hymmm.. i ja musze kupic jakś kurtałe... bo mam płaszczyk nieco przyciasny w piersiach i brzuszku juz...ale juz mi zminawo..a kurtki wszystkie jakies przykrótkie heheh;) Mnie tez cos od 2 dni szczególnie w nocy pobolewa lewa nerka.. szczegolnie jak wstaje //nie wiem czy to miesien czy nerka??? Ehhh.... ciąza;) Witam nowe brzuchatki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharkennn
Dziewczyny jak sie zmienia wasza waga??? ja tez mam termin na kwietnia...i jestem przerazona.. wazylam zawsze ok 63 kg... a teraz juz 72!!!!! jem raczej nieduzo.... staram sie chodzic na spacery chodze tez do pracy.. wiec nie leze calymi dniami... a to dop. 5, 5 miesiaca... co bedzie za 3 mies??:>::>:>:>ok 9 mies? o zgrozo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sharkennnn- ja mam na plusie ok 4 kg... jak narazie;) dzis sie wazyłam waga taka sama jak sprzed tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.. :* mi normalnie caly czas wypada z rak, potykam sie obijam o framugi i szafki i plote trzy po trzy, az sie dzieci w szkole pytaja co mowilam, albo czy moge powtorzyc... Wogole to jakes gorsze dni mam :( Ja wlasnie sie tez zastanawiam nad kurtka albo plaszczykiem.. te ciazowe sa strasznie drogie jak na chodzenie w nich tylko 4 miesiace... jeszcze sie mieszcze w normalnej kurtce ale chyba juz niedlugo.. :) Legally u mnie to tez nie na 100% z ta nerka i dlatego bede miala usg nerek tez zeby sprawdzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zjadlam ponad pol kg mandarynek a teraz biore sie za snikersa... mam jeszcze chec na banana, ale najpioerw snikers. nie powiem suuuuuuuper dieta he. musze jeszcze pozmywac a tak mi sie nie chce i od godzine leze pod koldra, jakos zimno w domu chociaz kaloryfery odkrecone w obu pokojach. brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×