Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witajcie wszystkie \"stare\" i \"nowe\" kwietniowki. Nie bylo mnie bo maz przyjechal na dlugi weekend ze szkolenia wiec wogole nie mialam czasu. Apple tez wczoraj bylam w ikei w katowicach faktycznie tyle ludzi ze masakra ale widzialam po drodze pare brzuszkow wiec moze sie nawet mijalysmy hehh Legally z tego co pamietam to ty odstawialas tabletki na podtrzymanie ostatnio chyba duphaston wiec jezeli cie brzuch boli to lec do lekarza bo ja tez tak mialam po odstawieniu ze pare krokow i do lozka no i niestety biore dalej tzn od nowa i bole mi przeszly. No. To pozdrawiam i do jutra bo w tygodniu znowu bede aktywna na forum :D. USG mam 20.11 czyli jeszcze tylko 8 dni i moze juz bede wiedziala jak nazywac moj brzuszek... Moja dzidzia juz kopie dosyc mocno nawet czasami czuc przez brzuch jak sie reke przylozy i czesto czuje kopniaczki w pecherz moczowy a to nie jest zbyt przyjemne ale tak dlugo na to czekalam ze nawet kopniaczki w pecherz mnie ciesza hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości w czytaniu, ale najpierw chciałam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello baderka chyba nie doczekam sie twoich zdjec... Apple z mama na razie ok. wczoraj wrocila do wawy. ma towarzystwo, dalam jej tez kilka swoich gazet moze sobie poczyta w czasie nudow. czuje sie dobrze, a ze nie marudzi to wiem, ze tak jest. :) dzis w nocy dwa razy wstawalam do wc, juz dawno tak nie bylo. a wkurza mnie to, ze za kazdym razem gdy sie budze w nocy niekoniecznie do wc to leze na plecach. zawsze klade sie na ktoryms boku, a i tak obudze sie plasko. teraz do konca tygodnia bede miala wyrko wolne moj znowu pojechal do pracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka... ja wklejałam kiedyś link do zdjęć mojej małej i moich ze dwóch chyba przy okazji... wklejam raz jeszcze dla Ciebie specjalnie, bo teraz nie mam mozliwości przesłania fotek na maila... http://www.bobasy.pl/jujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Wesolutko, trzymam kciuki za mame. Ja tez klade sie zawsze na lewym boku ale budze sie na prawym albo na wznak. Tez mnie to irytuje:) Dziewczyny, dziwna rzecz: leci mi z piersi mleko.... Wyczytalam, ze nazywa sie to siara (ale brzydko:). Spiac na boku przygniatam sobie lekko cycuszki i budze sie z malymi plamkami na koszulce. DZisiaj mialam kilka plamek. Na roznych forach przeczytalam, ze to normalne i moze zdazyc sie tak wczesnie, chociaz prawde powiedziawszy spodziewalam sie tego dopiero tuz przed porodem:) Jezeli przydazac mi sie to bedzie w ciagu dnia kupie sobie wkladki laktacyjne:) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przydarzyło sie Tobie jest tak samo normalne jak to, że mleko pojawi się dopiero po porodzie... każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Dzien Dobry, ja wlasnie chcialam zapytac co do bolow brzucha, mam jke od jakichs 3 dni w nocy i w dzien. Podrozowalismy duzo w tych dniach wiec to moze od tego? Nie mam tu swojego ginekologa, bo nie jestem w Polsce. Czy tez macie bole, ale nie w dole brzucha a raczej wyzej, nie potrafie opisac tego bolu, na penwo jest podobny do okresowego ale w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsyztskim :) ja od dzisiaj mam 6 dni wolnego hmmmm super ciesze sie bardzo. Męzus w pracya ja bede leniuchowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolal brzuch ale na dole wzielam nospe i przeszlo po jakims czasie. moje malenstwo w koncu sie rozkreca, od dwoch dni czulam wieczorami wiecej kopniec niz na poczatku a dzis juz od rana co jakis czas czuje :) fajne baderka zaraz spojrze na linka, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple a z tym mleczkiem to ciekawa sprawa ;) ja podejrzewam, ze u mnie jesli juz to po porodzie sie pojawi. cycki mi podrosly ale malo rozwinely sie sutki, widze tylko ze brodawki sie co jakis czas delikatnie powiekszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) znowu w pracy:( ten weekend tak zleciał ... Inka ja też mam wizyte 20-11:) Smart mnie przedwczoraj zaczął boleć brzuch jak na okres ale tak dosyć delikatnie, dzwoniłam do lekaza bo się trochę wystraszyłam. Kazał mi brać no-spe 2 razy dziennie a jak nie przejdzie to dzwonić. Dzisiaj jest już lepiej. Mam nadzieje, że to nie przez ten basen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki baderka, mam nadzieje, ze to tylko epizod i ze nie bede tak "tryskac" przez reszte ciazy:) Smart, a nie masz jakis problemow trawiennych? W sumie kazda z nas cos tam pobolewa, ale to nie dobrze jesli boli jak na okres. Mieszkalam kiedys w Anglii ale na szczescie nie musialam korzystac z uslug zadnego specjalisty tylko lekarza ogolnego (jak wszyscy lekarze w UK przepisal mi paracetamol:):) Niby taki nowoczesny kraj a nie ma dostepu do specjalistow, chyba ze za gruba kase... Matyjasowa, jak ja Ci za zadroszcze:) Wypoczywaj za dwoch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka jest Julka :) taki blond promyczek a piesek normalnie wysciskalabym, wymiziala. kocham psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
nie mam zadnych problemow tylko ten bol. jak spie na plecach to jest dobrze ale na boku juz mnie boli. Mysle ze to moze z przemeczenia,ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne... a swoją drogą to nie rozumiem jak takie małe dziecko może samo wyjść z domu z psem... przecież to dopiero 2-latek... głupota ludzka nie zna granic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to moją będę mieć cały czas na oku, nawet jeśli sama wyjdzie na chwilkę do ogrodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Też miałam trochę do nadrobienia w czytaniu. Matyjasowa, ale zazdroszczę Ci tego wolnego. Ja dziś idę do pracy, ale od jutra do niedzieli też wolne:D Jak położę się spać na lewym boku to też budzę się na plecach. Też mnie to irytuje. Brzuszek pobolewa mnie czasami, ale dużo rzadziej niż wcześniej. Lekarz powiedział, że to normalne, bo coś tam się rozciąga. Myślę, że wcześniej te bóle brzucha to była trochę moja psychika:) Ciągle o tym myślałam i wymyślałam teorie co może być nie tak. A jak mi lekarz wszystko na spokojnie wytłumaczył to bóle minęły jak ręką odjął heh Mocnych kopniaków nie czuję, ale coś jakby mocniejsze stukanie. Powtarza się to już codziennie. Wczoraj było szczególnie miło, bo jeszcze zanim wstaliśmy z łóżka i dość długo, więc oboje mogliśmy poczuć maleństwo:) Wieczorami też to czuję. Ale czuję w sumie tylko wtedy kiedy leżę lub siedzę spokojnie. W ciągu dnia jak coś robię to nie jest to na tyle mocne, żebym to poczuła. Ale czekam, aż się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie rozumiem takich ludzi, niby byli na wsi ale jak tak mozna?? o psie nic nie pisza czy sie zgubil czy wrocil do domu, nie wiadomo czy dziecko saom gdzies odeszlo czy z psem. nie miesci mi sie to w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiem jak 2latek może wyjść sam z domu z psem... Zapomniałam jeszcze czegoś dopisać. Miałam dzisiaj super sen. Śnił mi się poród:) Ale był niesamowicie przyjemny hehe Wszystko poszło szybko, sprawnie i nic nie bolało a dzidziuś był zdrowy i śliczny. Był to chłopiec:) I pamiętam jak we śnie mówiłam do męża, że ten poród był taki fajny, że mam nadzieję, że nie okaże się, że to był tylko sen hehe niestety jednak się obudziłam i był to sen, ale fajnie by było gdyby w rzeczywistości ten mój poród też taki się okazał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim mamusiom:)Własnie wstałam(az mi głupio bo wiekszosc z Was juz w pracy sie meczy:(Zjadam pyszna bułeczke z serkiem żołtym(COS MAM OSTATNIO DNI NABIAŁOWE...NIE JEM WEDLIN ANI MIESA...wczoraj moj mąz kotlet a ja makaronik z serkiem białym...Wogole wypijam litry mleka pochłaniam joguty i zołty ser... Kopniaczki takie juz wyrazne czuje od niedzil...wspaniałe uczucie...i pomyslec ze to wszytsko przez parowki heheh:) Dziewczyny wczoraj wreszcie zdecydowłam wybrałam dwa imiona i tak juz zostanie....Bedzie Anastazja albo Filipek...(na przekor mojej mamie ktora mnie dreczy ze takie oklepane imie i ze sie jej nie podoba...Tata jej powiedział ostatnio ze jak chce to jej zrobi jeszcze jednego dzieciaka i sobie da tak jak bedzie chciała...MOj jedyny OBRONCA...nieliczac meza:) Jesli chodzi o bole to mam co jakis czas...najgorzej jest rano ale widze ze to kazda z nas TAK MA...ale mnie jeszcze zaczał bolec strasznie kregosłup:(wczoraj połozyłam sie na podłodze...i nie mogłam wstac tak bolało ze az zaczełam płakac...(troche z bolu troche z wlasnej BEZRADNOSCI;( WESOLUTKA...faktycznie nie miesci sie w głowie jak dwulatek mogł gdzies wysc z psem...pozatym skad niby rodzice wiedza ze poszedł z psem???Dziwne:(jAK DLA MNIE TO SA NIEOPOWIEDZIALNI...jako małolata zajmowałam sie moim chrzesniakiem...i w lecie zawsze przyprowadzali jeszcze jego kuzynów...(kubus miał 4 latka a kacperek i michał 3 i 2)i nieraz poł dnia sama byłam z trojka...i nigdy zadne mi nie zginello;) ORZESZKU moze to był sen PROROCZY:):):)Zazroszcze mi jak sie sni porod to zawsze bolesny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mi też bardzo podoba się Filipek i zastanawiałam się nad tym imieniem:) A na bóle kręgosłupa lekarz doradził mi basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mówili w radiu, że ten mały odnalazł się cały... 2 km od domu, siedział w jakimś rowie, przemarznięty ale cały... a jego rodzice to mało powiedziane, ze nieodpowiedzialni, to po prostu głupota... niby na wsi wszyscy sie znają, ale mało to trzeba by dziecko wpadło np. do szamba? mnie cholera bierze jak czytam coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może ja jestem przewrażliwiona trochę, ale jak moja młoda (16 miesięcy) znika mi z pola widzenia w drugim pokoju to ja zaraz za nią lecę... bo ciekawość dziecka nie zna granic... ostatnio jak ją zostawiłam na minutę to wlazła na krzesło a z krzesła na dosyć wysoki stół... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jesli bedzie chlopak to najprawdopodobniej bedzie Michał :) a jesli dziewczynka to jeszcze nie wiem, dzis widzialam Agatkę w tv i jakos mi sie spodobalo, ale to juz z moim musze ustalic :) hehe a dopiero teraz zauwazylam, ze ktokolwiek by nie byl to pewnie bedzie pierwsza litera z imienia po moim albo tatusiowym hihi tzn ja mam daw imiona na M a moj luby ma imie na A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam w naszym lokalnym, ale tam gadali coś, że mały siedział w jakimś rowie :p najważniejsze, ze znalazł się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie sie nie miesci...:(Znaleziony koło żwirowni???Niech rodzice dziekuja bogu ze nic sie nie stało...Ogolnie to prawda jest taka ze małe dzieci sa w stanie zrobic rzeczy ktore nam wydaja sie nieprawdopodobne....POTRAFIA ZADZIWIC:) Orzeszku ja bym wszystko oddała za basen...:)moze mi juz gin pozwoli w poniedziłek mam wizyte wiec to juz niedługo narazie nie wolno mi nawet w wannie poleżec....:(jak widze meza wylegujacego sie w piance to mi sie serce kraje...A ja od 5 miesiecy tylko szybki prysznic...:(TAKIE ZALECENIA:( mi sie odpoczatku Filipek podobał...a mama zdziwa ze wszyscy tak daju...akurat u niej bo u nas to niesłyszałam Kolezanka teraz urodziła Damianka i moja fryzjerka Krystianka:)A ja stwierdziłam ze nie mozna patrzec na innych mnie sie podoba i juz...co mnie inni obchodza:) Ostatnio czytałam blog jednej mamusi...ktora juz urodziła i synek ma na imie OREST:)nie wiedziłam nawet o istnieniu takiego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×