Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Dziwne,ja też zawsze dużo mleka daje,potem odcedzam. Może następnym razem Ci wyjdą:)))) Martazaw a kiedy ostatnio czułaś ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martazaw napewno wkrótce poczujesz ruchy, pewnie to Twoja pierwsza ciąża, ja już schizowałam bo nie czułam tAK wyraźnie tydzień temu a to był u mnie 18 tc gdzie mówi się że wieloródki już powinny czuć za to teraz Maleństwo zaczyna dawać pierwsze kopniaki:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku! wszystkiego co najlepsze! dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka! dziewczyny ile ja dzisiaj zjadłam... szok! Cały tydzień chodziłam zestresowana- wyjazd męża. Był w kraju arabskim i strasznie się o niego bałam. Wrócił do domu cały i zdrowy. Chyba teraz odreagowuję i pochłaniam. Brzuch mam naprawdę spory. Ciekawe jak ja będę wyglądać za 4 mce, pewnie jak niezła baryłka. Dzisiaj szukałam butów na zimę i nie kupiłam. Wszystkie na jakiś cienkich podeszwach i takie jakieś \"śliskie\" wiocha to moje miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki mam 5 kg na plusie juz:D waze...63,8 kg.. mam elektroniczna wage wiec ładnie wskazuje... ;) 64 kg...heheh no ładnie;)...brzusio rosnie z dnia na dzien...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki... czy któras z Was wie... ze np lekarz 2 grudnia( bo mam połówkowe)... oznajmi mi np ,ze termin przesuwa mi sie z 8 kwietnia na np 2 kwietnia... to który termin mam uznawac za termin porodu? Tzn kiedy mija termin należy zgłosic sie do ginekologa... wiec zgaszamy sie tu np po 2 czy 8 kwietnia:>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
cześć dziewuszki Właśnie byłam na połówkowym. Pooglądałam dzidzie na 3d i 4d, ale okazało się, ze kremy na rozstępy zaburzają obraz z usg! Wiec lepiej się dzień przed nie smarować. Ale i tak pięknie było widać. Dzieciątko zdrowe, rozwija się książkowo, wszystkie pomiary dokładnie zgodne z czasem ciąży. Tylko maluch był zabawny, cały czas skakał w brzuchu, machał rękami (nie udało się zrobić zdjęć) i... żeby utrudnić badanie- miał czkawkę :) podskakiwał jak szalony. Złośnik po mamie. Mamy nagrany 18 min film. Legally, bardziej wiarygodny bedzie termin od miesiączki, bo wystarczy, że dziecko będzie duże i usg sam zmienia termin. A przecież nie wszystki noworodki mają tą samą wagę urodzeniową. Takie moje zdanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, to znaczy ze termin masz dalej na 8 kwietnia, a dzidizus jest wiekszy niz \"rowiesnicy\" i wymiarom odpowiada dzieciom ktore maja urodzic sie 2 kwietnia.. Mi po polowkowym wyszlo ze termin z usg mam na 24 marca - tzn Kubus bedzie duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziekuje dziewczynki tak myslalam ,ale wolałam sie "upewnic":) Jutro jade z mama do "swiata dziecka" chce sprawic sobie pierwsze chlopiece body;);) dla mojego maluszka heh;) Marusiatko gratuluje zdrowego dzidziusia!:) ja na swoje połówkowe czekam do wtorku:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej legally a jaki rozmiar kupujesz bo niektorzy mowia ze bez sensu kupowac 56 tylko odrazu 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angela... hymmm nie wiem spodziewam sie chłopaczka chyba 62 kupie;) Mo maluch obudził mnie kopniakami pierwszy raz w nocy...hehe.. są to już nie jakies pukania ale naprawde mocne kopniecia...cudne uczucie:) miłego popołudnia kochane mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Przyszlam dzisiaj jak zwykle do pracy siadla na krzesle a po chwili gdy wstawalam cos mnie zakulow brzuchu i zaczal mnie bolec tak dziwnie wiec usiadlam posiedzialm z nogamiw gorze i powoli przeszlo ale wystraszylam sie jak nigdy az koelznka ze mna zostala dluzej bo sie wystraszyla:(:( teraz juz jest dobrze bo czulam jakby ktos mnie naciskal w srodku z prawej strony na jajnik ale teraz ,mala sie rusza i co chwila mnie szturcha :):) mam nadzieje ze wszystko jest ok Co do ciuszków te ktore kupilam to najmniejsze na 62 bo bez wzgledu na to jaka bedzie moja mala to i tak szybko urosnie a takei amlutkie mam od kolezanki wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tym którym jeszcze nie podziekowałam - dziękuję za życzenia:) My wczoraj byliśmy na tej mojej wymarzonej kolacji:) - jak wróciłam to ledwo się ruszałam, tak się objadłam:P Stwierdziłam, że jednak zasiedziałam się bardzo w domu, bo przestałam gdziekolwiek chodzić, żeby nie wdychać dymu. Ale po wczorajszym wyjściu widzę, że czasem jednak trzeba, bo niesamowicie poprawia to nastrój:) Lilka - gratuluję dziewczynki:) Przy tylu chłopcach jest czego gratulować:) Apple napisz jak krokiety wyszły jeśli nadal planujesz je na obiad:) Ja też słyszałam odnośnie mierzenia ciśnienia, że te na nadgarstek kiepsko się sprawdzają. W przyszłym tygodniu ja mam tylko badanie moczu:) No i to wyczekane usg:D Wiecie, ja miałam zamiar kupować rozmiar 56 ale teraz to już sama nie wiem:) Zasiałyście wątpliwości we mnie:) Chyba sprawdzę ile mam tych co dostałam w rozmiarze 56 i jeśli wystarczająco to kupię już 62. Ja dzisiaj mam niestety zebranie w pracy ehh same nudy zawsze a trwają i po 3 godziny. Miłej soboty wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)))) Martusiatko jak przeczytałam Twoj wpis o usg to aż mnie zatrzęsło z zazdrości,ale takiej pozytywnej:)))) Ja jeszcze muszę czekac ponad tydzień:( Czy Wy też macie wahania nastrojów? JA to wczoraj zamiast spać przed północą to beczałam w poduszkę, niewiem dlaczego, ogólnie to tak mi sie nastrój zmienia,że czasem podziwiam męża,że wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietnióweczki :-) ja również mam termin porodu na kwiecień :-) obecnie jestem w końcówce 18 tc :-) Wiem że Maleństwo to chłopak :-) Często czytam Wasze wypowiedzi ale jakoś nie pisałam, ale myślę że teraz się to zmieni. Mam do Was pytanie, od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie dość dużą ilość śluzu, koloru białego, czasem lekko żółtego. Czy powinnam się martwić czy jest to normalne? Kiedy powinnam czuć pierwsze kopniaki Małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luiza:) Ja też mam od jakiegoś czasu więcej śluzu,ale nie czuję pieczenia ani niczego innego co wskazywałoby na infekcję,więc się tym nie martwię. Ja pierwsze kopniaczki poczułam ok 17-18tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój dzisiaj! Jakieś przygotowania do andrzejek? Ja jadę ze znajomymi do knajpki, będzie pizza i sałatki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Byłam dziś pierwszy raz w sklepie z ubrankami dla dzieci. Są piękne :) Obeszłam się jednak tylko smakiem :) Ale myślę, że jak będziemy wracać za tydzień z usg to wstąpimy do H&M i wybierzemy coś różowego albo niebieskiego :) bo wtedy już będzie (mam nadzieję) wiadomo. Jakie plany na andrzejki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już bym chciała coś kupić,ale narazie poczekam,przyznam,że trochę sie boje. Ale jak poznam płeć to może kupie buciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam zaproszonko do szfagra...on...jego żonka...jej kuzynka(w ciąży hahaha:):):)mąż kuzynki i mój of course taka skromna imprezka...POSIEDZIMY cos tam sjemy i tyle...:) Kijaki wiem jak to jest z kupowaniem...ja mam straszny OPÓR PSYCHICZNY....nivy wszytsko dobrze ale jak sie straci maluszka to juz sie ma pozniej te czarne mysli LEPIEJ NIE ZAPESZAC:(:(:(ja mam tylko skarpeteczki o kolezanki w domu sama nic nie jestem jeszcze w stanie kupic:(:( \\ SPADAM DZIEWCZYNKI....MIŁEJ SOBOTY UDANYCH IMPREZ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
A ja Andrzejki w domku;) heheh... koleanka mnie odwiedza ;) Kupiłam dzis sowje pierwsze zółte body dla mojego synka:)... rozmiar 62.Były sliczne i nie mogłam sie oprzec...ja również wszystko dostałam od koleżanki... troszke ciuszków.. sama nic nie kupuje... nie mam ani łóżeczka,ani wózka, wanienki,butelek itp...ale myśle,że na kupno tego przyjdzie jeszcze pora przed samym rozwiązaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
Kochane ta wyzej to ja.. pomyliłam sie w nicku i nie zaczernilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Doczytalam uffff Ja wlasnie czekam na znajomych bo dzis imprezka u mnie. Męzulek przyjechal tak ze jestem szczesliwa jak nigdy. Wczoraj kupilam znowu ciuszek kremowy taki pajacyk welurowy- to moje ulibione- rozmiar new born czyli chyba 56 bo strasznie maly ale taki slodki. W sumie to sporo juz tych rzeczy nakupilam jak tak teraz patrze...niby po jednej rzeczy kupuje a prawie cala polka w mojej szafie pelna..... Teraz w grudniu pod choinke kupujemy naszej dzidzi jeszcze jej pierwze lożeczko w kolorze bialym zeby nie bylo niespodzianek hehh http://allegro.pl/item476010210_lozeczko_wiklinowe_wozek_de_luxe_1205_raty.html co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, nie wiem jak zrobiliśmy dziewczynkę, ale w moim otoczeniu akurat same dziewczynki, w rodzinie i w pracy, proporcje wsrod najblizszych 6:2 :-) Ide dzisiaj na Andrzejki, chociaz dym w knajpie mnie przeraza, ale trudno, raz na 2 miesiace musze gdzies wyjsc bo zwariuje:-) Ostati strasznie mi przeszkadza dym papierosowy, i pomyslec ze kiedys palilam, fuj co za swinstwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart śliczne te łóżeczka:) rozkoszne:):) bardzo mi sie podobaja. tak mnie boli dzis głowa,że mimo Andrzejek chyba położe się wczesniej spac ;) ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:)Chyba wszystkie wczoraj wieczorkiem \"Andrzejkowały\" bo żadnej na forum nie było hehe;)..a dzisiaj odsypiają;) No nic.. witam z samego rana... załozyłam sobie nasza klase...po uzgodnieniach z narzeczonym;).. heh..wiec zaprosiłam te,które odnalazłam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally witam znowu na naszej klasie i dzięki za zaproszenie:) Dziewczyny a u mnie początek kolejnej \'dolegliwości\'. Wczoraj już pytałam o to Maję, zaczął się wyciek z piersi lewej, potem i z prawej. Generalnie delikatnie, ale w nocy miałam mokrą koszulkę co strasznie mnie irytowało. Wstałam i położyłam chusteczki na piersiach i tak zasnęłam:) Ale od rana to samo. To już tak będzie do końca teraz? Strasznie to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej leski ja widze ze wszystkie po andrzejkach odsypiaja ja dziś do tesciowej na obiadek smigam czyli mam dzień wolny od garów legally ja cie zaprosiłam na gg wiec dodaj mnie prosze jesli oczywiście masz na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Orzeszku to jak najbardziej normalne i raczej już tak Ci zostanie.To tzw.siara:)Ja się martwie,że jeszcze jej nie mam,bo przedtem już od 4 miesiąca.W ogóle ta ciąża jakaś inna. Wiem,że temat twardnienia brzucha był już poruszany nieraz,ale chcialam was o coś zapytać.Bardzo często(a zawsze po jakimś wyjściu)mam uczucie twardego ,napiętego brzucha i obowiązkowo bola mnie plecy.Czasem mam też lekki bol w podbrzuszu.Strasznie to uciążliwe.Czuje się jak stara baba.Laski tylko mi brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angela jak to na gg???:>:> mnie zaprosiłas:>? bo nie rozumiem heeh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×