Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

No witajcie.....:):):)Jak zawsze w weekendzik nie ma nas tu za wiele...:( LEGALLY dziekuje za zaproszonko:):):)i komenta of course:):):) Ja dzis na obiadku u teściów byłam...teraz czekam na kolezanke....ma wpasc koło 16.00 mój mezulek sie zmył i pojechał do moich rodziców(własciwie do taty cos beda podłaczac)zimno dzis mi straszliwie.....BBBbbRRRrrr:(:(:(cos mi sie nie chce w domku zagrzac...:(:(:(ZMARZŁAM STRASZLIWIE:( Wczoraj wrocilismy do domku koło 22.30 było całkiem fajnie....zjadłam cała wielka paczke chipsow sama:):):)potem poprawiłam galaretkami w cukrze:):):)hahaha:):)i tak mi mineły ANDRZEJKI ale było milo i lepsze to niz siedzenie w domu:D BUZIAKI DZIEWCZYNY....do jutra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam do domu, wczoraj spaliśmy u teściów. Jestem strasznie nie wyspana,mój mąż tak się pchał,a to łożko jeszcze tak małe. Alison mi też czasem twardnie brzuch i pobolewa,mowiłam o tym lekarzowi i kazał brać nospę jeśli się powtorzy i teraz biorę po 1-2 tabletki dziennie i już jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Legally witaj na nk. Jak zwykle spokój tutaj w weekend, więc i ja uciekam pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście tych chłopakow z Mam talent,którzy wygrali?! Ja teraz powtórkę i jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) bardzo tu dzisiaj spokojnie ... ja niestety wczoraj nigdzie nie byłam na imprezce, mąż wstawał rano o 4 do pracy ale za to znaleźliśmy wczoraj chyba \'\'naszą\'\' firme budowlaną i powinniśmy zacząć budowę naszego domku na wiosnę:) i jeszcze jedna dobra nowina:) moja przyjaciółka dzisiaj w południe urodziła córcię:) jak ja jej zazdroszczę, że już ma swoją małą i jest po porodzie:) a teraz mniej przyjemnie: czy komuś drętwieją ręce w nocy? bo mi jakoś często:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję jeszcze tabelkę:) NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżance drętwieją w nocy nogi,też strasznie na to narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ehh a ja mam problem z tym imieniem.. bo narzeczony za nic nie chce sie zgodzic na Mateuszka... padły propozycje Igora, Bartka,Alanka i Szymka... i jestem zdezorientowana;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki mam jeszcze pytanie.. któraś z Was chyba stosowała Feminatal Metafolin 400+DHA... dobry jest???:> Bo własnie planuje zakupić teraz ten bo kończy mi sie Feminatal N...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam po weekendzie :) My tez nigdzie nie bylismy :) Legally ja mam ten Feminatal, ale akos nie zauwazylam roznicy poza tym ze lykasz 2 tabletki zamiast jednej.. :) Szkoda ze twoj narzeczony nie chce sie zgodzic na Mateuszka.. ale Szymek tez ladnie.. No i tez aktualizuje tabelke :) NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........6.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki rozgladałam sie wczoraj juz za tym Metafolin 400 ..odwiedziłam 4 apteki w centrum Wawki.. i nie było:( dop jakas magister mi ma zamówic na pon;) ponoć braki są w hurtowniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie chce sie zgodzić na Kubusia,ale ponieważ nie ma lepszej propozycji to tak juz chyba zostanie:) Ale leniwy dzień...spać mi sie strasznie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten feminatal to są male czy duże tabletki,bo mnie się juz konczy prenatal i napewo go juz nie kupie,bo mają wielkosć jak dla konia i niedobrze mi po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nigdzie nie ma tego feminatalu z dha, używam feminatal n, malutkie te tabletki nie są ale nie wiem jakie ma prenatal, mi się je łatwo połyka, mają fajny kształt, może zobacz sobie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alison polecam Feminatal ja sie dobrze po nich czułam.. i łatwe do połkniecia... nieduze i rózowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:)Mój nie chce Filipka tylko Mateuszka wlasnie...:D LEGALLY Szymek ładnie...Alanek mi sie z Edyta górniak kojarzy a ona mi gra na nerwach wiec nie bardzo....ale w starciu SZYMEK-BARTUŚ wygrywa SZYMEK:):):) Jutro na krew BBbbbBBrrrRRRR:(:(:( Kolezanka wlasnie poszła:):)heheh to była taka z Forum....KAFETERII:):)POZNAŁYSMY SIE NA poronieniui do siebie dzwoniłysmy okazało sie ze ma rodzine w mojej miejscowosci I DZIS MNIIE OWIEDZIŁA WŁASNIE:):)pierwszy raz sie widziałysmy fajniutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Feminatal super sie łyka moze nie sa zaty małe tabletki ale fajniutkie naprawde w porownaniu z prenatalem o NIEBO LEPSZE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heh Majka... to zmienmy sie mężami:P:P joke;);) Mój nie chce Mateusz bo mu sie kojarzy z przeszłoscia i moimi byłymi sympatiami( umawiałam sie niegdyś z dwoma Mateuszami)... i juz nie chce robić mu tej przykrości...wiec Mateusz nie bedzie raczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Feminatal sie lawo lyka :) Ja jutro mam wizyte.. dobrze bo moj wielki brzuch troche zaczyna mnie martwic, normalnie czuje sie jak w 8 miesiacu.. ciezko mi sie chodzi, nie moge sie schylac a wieczorami mnie wszystkie miesnie dookola tak bola ze nic tylko lezec.. nie wiem dlaczego jest taki wielki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za rade.Zakupie w takim razie. Legally Twoj mąż to chyba straszny zazdrosnik:) Mnie plecy strasznie juz dokuczają.Druga ciąża chyba jest trudniejsza:( Musze iść do sklepu,bo nic do jedzonka nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to LEGALLY zamiana hheheeehhh:)i tak bys z moim nie wytrzymała:D:D:DJedyne co z decydowalismy....jesli bedzie chłopak oczywiscie to DRUGIE IMIE....bedzie PIOTR:)mój tata tak ma na imie i mój teściu to sie beda cieszyc dzaidki:):):)a i mnie to imie pasuje:) KURCZE GŁODNA ZNOW jestem ale jestem głodna na kurczakaaaaa....takiego pieczonego.....mhmhmhmmnhhhmmm a w domu tylko wędlinka i resztka fasolki po bretonsku:(musze jutro cos pysznego na obiadek wymyslic TYLKO CO????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ze posiałam gdzies skierowanie na badania....I mam czas do rana zeby znalezc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ale śmiesznie się złożyło znowu, dziś u mnie właśnie kurczak pieczony:P Ja też brałam prenatal a właściwie tylko kilka to było mi po nim niedobrze bardzo no i faktycznie tabletki ogromne. Zmieniłam na feminatal i czuję się super a i też łatwo się łyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki ja tez ciezko chodze... jak wejde na 1 pietro po schodach sapie niebywale;P...czuje sie jak słonica.. nie na plusie 4 kg tylko z 20:/.... dobrze,ze to juz 6 mies bedzie leciał... ale potem... eee 7,8,9 az strach pomyslec;) Majka- piekna stopka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEGALLY dziekuje staram sie dorownać Twojej:):):):) \ ORZESZKU ale sie usmialam.....chyba sie musze do Ciebie przeprowadzic:):):)Jak Ty to robisz że masz zawsze to co mi sie CHCEEEE???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majuś ja zmianiam te stopki i zmieniam.. teraz myślę nad czyms nowym heheh;)... i pewnie niedługo wstawie cos nowego;) ale Twoja jest PRZEPIEKNA:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moj mezulek wlasnie pojechal:( Imprezka wczoraj mi sie udala chciaz od 22 krecilam sie i wiercilam bo to plecy mnie bolaly to zebra i tak w kolko ale wszyscy o mnie dbali , podkladali mi poduszki tak ze synpatycznie minelo hehehh. Dolaczam do grona tych czujacych sie jak stare babki . Dzis caly dzien oprocz zrobienia obiadku przelezalam w wyrku. Dzidzia szalala a tata sie cieszyl bo brzuch mi co chwile podskakiwal. To do jutra. Szkoda ze te weekendy tak szybko mijaja bo znowu zostalam na caly tydzien sama z dziecmi..... Jutro ide z kumpela do wrozki moze ona mi przepowie plec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie wszystkie mamcie i ich maluszki :) ja spałam dziś w sumie 3 godz., bo najpierw starsza córcia nie mogła zasnąć na dobre, a potem ta w brzuszku przejęła pałeczkę i zaczęła urządząc sobie dzikie harce... coś czuję, że po porodzie będę musiała się chyba rozdwoić, przynajmniej w nocy... to będzie chyba taka jazda bez trzymanki :) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się również:) Weekend znowu szybko minął niestety ehhh Za to niedługo będę się umawiać do lekarza i już nie mogę się doczekać tego usg:D A poza tym to znowu nic mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane ciezarowki! Widze, ze niektore nawet imprezowaly. My mielismy kameralna rodzinna imprezke z super jedzonkiem. Winko niestety tylko wachalam:) Marze zeby wyskoczyc gdzies ze znajomymi, ale niestety po ostatniej wizycie w knajpce mam jakis awers- tak dusilam sie dymem. Gdyby bylo cieplo mozna wychodzic nawet co weekend i siedziec w ogrodkach piwnych ale teraz...ech. Ale w sumie w domku z moim mezusiem tez jest fajbie, umawiam sie tez dosc czesto z kolezankami w jakiejs kawiarni i wcinam mleczne koktaile:) Orzeszku, mi to cos leci z piersi od miesiaca:) Na szczescie tylko w nocy, wiec pizamki zmieniam co chwile. Slyszalam, ze to jak najbardziej prawidlowe, chociaz wcale nie musi wystepowac. Dziewczyny ja zazywalam Feminatal z kwasami DHA, polecala mi go moja gin i babka w aptece. Teraz lykam Elevit co drugi dzien na zmiane z kwasami DHA dla ciezarnych. I jedne i drugie tabletki maja konskie rozmiary. Od kiedy zazywam taka kombinacje zauwazlam ze poprawil mi sie stan paznokci, ale mam za to wieksze zaparcia (przez zelazo). Maja, ty tez masz takie napady glodu? Jak was czytalam przez ostatnie miesiace i pisalyscie ze jestescie ciagle glodne niestety nie moglam sie dolaczyc do tego choru glodomorow:) bo u mnie bylo normalnie z apetytem, ale od tygodnia...masakra, moglabym jesc bez przerwy, wlaczylo mi sie niezle ssanie:) Moze przez to brzuszek urosl mi oststnio baaardzo. Tylko z lenistwa nie wstaje o drugiej w nocy zeby zrobic sobie kanapke. Mroweczki tez mi ciezko, zwlaszcza w nocy. Boli mnie brzuch, musze podkladac sobie poduszke ale i to nie zawsze pomaga. Jak wracam ze sklepu to musze odpoczywac pol godziny. Brzuch mi twardnial przez weekend, zazylam nospe i przeszlo. To chyba po odstawieniu luteiny... Dziewczyny, ja tez mam juz pierwsze ciuszki chociaz sama kupilam tylko jednego pajacyka. Siostra przywizla mi z H&M body i koszulke, po prostu zabojcze:) w neutralnych kolorach, w sumie dobrze bo takie lubie najbardziej. A jak tam z waszymi ciazowymi zachciankami? Macie je jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×