Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Przepiekna data prawda?:) i...akurat 14 w tym roku to sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nam przypasowało ;D Wszystko już jest ;D Tylko jeszcze spotkanie z kucharzem, żeby powiedzieć co ma zrobić do jedzonka no i zakupy spożywcze, alkoholowe i owoce ;] Już się nie mogę doczekać ;D ajjjj.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Właśnie usłyszałam w telewizji że kobieta ze Szczecina urodziła w 5 miesiącu bliźniaki!!! Zyją! Waga 400 z kawałkiem. decydujący tydzień ich czeka!! Trzymajmy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. tym co narzekają na spanie polecam poduszkę tego typu http://www.allegro.pl/item505851328_polecana_poduszka_do_spania_i_karmienia_190_cm.html super sie z nia spi ja tez sie nie wysypialam budzilam sie w nocy a teraz nie mam z tym problemu, tylko mąż sie wkurza ze sie do niego nie przytulam :) a mi glukoza wyszła po dwóch godz.137 mieszcze sie jeszcze w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZwoniłam do rehabilitantki - niestety dopiero na czwartek dało się umówić, bo tyle ma osób zapisanych ehhh myślałam, że szybciej się da. Powiedziała, że przede wszystkim zrobi mi masaż, ale pokaże też kilka ćwiczeń, choć nie chce mnie za bardzo obciążać no i poza tym większość ćwiczeń wykonuje się na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm biorąc pod uwagę moje problemy ze spaniem obecnie to chyba zastanowię się nad tą poduszką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mikołaja mama norma miescisz sie:) Jest do 140:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakie malenstwa te blizniaki.. ja trzymam jak najmocniej potrafie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że tylko ja nie mam was jeszcze na nk, więc wyślę wam moje namiary na waszego imaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Arleta i Nann nie mam Was na naszej klasie.. wyslijcie mi swoje namiary na miedzyniebem@tlen.pl Dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki czy macie juz ustalona ze swoim ginem date tego koncowego USG? Tzn tego,które jest obowiazkowe wykonac miedzy 28-32 tc??? Mnie zapisał mój gin dop na 10 lutego :( Buuuuu:(Jeszcze tyle czasu:( miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, Mroweczki, Filka, Orzeszek, Wesolutka - sprawdźcie pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta wyslalm zaproszenie.. :) Legally to ostatnie usg powinno byc miedzy 36 a 38 tyg.. przynajmniej tak jest u mnie w miescie i tak wyczytalam w necie.. moze bedziesz miala jeszcze oprocz tego w lutym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki miło mi ze sie martwiłyście o mnie zasmarkana mama i limetka witam was moj mail aangela82@gmail.com ja juz w domku dzis jestem wszystkie dziewczyny odemnie z sali patologii urodziły przedwczesnie tylko u mnie udało sie powstrzymac na szczescie bo byłam w najmniejszej ciazy (jedna urodziła w 29tc zywą córeczke 1350g) zdiagnozowano u mnie niewydolność cieśniowo-szyjkową teraz zrobili mi posiew i czekam w domu na wyniki na lekach a potem jesli wyjda wyniki ok to beda mi zakładac pessarium wiec teraz leze plackiem bo takie zalecenia dziewczynki teraz bede czesciej na naszym topiku buszowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze Angela, że jesteś już w domu. Ja też widziałam te bliźniaczki i dla mnie jakby co to pocieszająca wiadomość. Ściskam ogromnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do glukozy to niestety dół bo po 2 godzinach nadal 190 i boję się jak cholera wtorkowej wizyty :( Legally ja nie umawiałam się na końcowe USG bo mój gin robi zawsze każdej ciężąrnej na każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki, ale miałam zaległości w czytaniu, wczoraj i dzisiaj netu nie miałam, dopiero teraz kontakt ze światem wrócił. Witaj zasmarkana i Limetka;) Ja mam tak ślamazarnego neta że poczty nie mogę otwierac. Zasmarkana własnie znalazłam cię u Orzeszka. Dziewczyny też zawsze rano miałam problem z nosem, tj. zaschnięty i odrobina krwi. Ale kupiliśmy nawilżacz i widze dużą zmianę. Ja śpię też na lewym boku, tzn. zasypiam, bo na prawym czy na wznak zgaga mnie męczy. Ale w nocy najwidoczniej dużo się kręce, bo często budzę się na lewym boku bądz na wznak. Też teraz w czasie ciąży jestem strasznie strachliwa. Też słyszałam o tych wcześniakach, jakie to drobinki malutkie.też trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gosian.. z tego co mowil mi moj gin w takim przypadku czeka cie dietka do porodu i czeste mierzenie cukru ale takie glukometrem.. Jestem ciekawa jak moje wyniki wyjda za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy wszystkie już miałyście tą glukozę, bo ja jeszcze nie miałam;( na następnej wizycie się zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg ok 32 tyg ciąży, daty dokładnej jeszcze mi nie wyznaczono. Angela dobrze, że już jesteś w domku. Legally, Mroweczki dzięki za zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, fatalny dzien :( Najpierw córa w przychodni dała taką popisówę, że aż wstyd się tam jeszcze kiedykolwiek pokazac. Histeria nad histeriami. A ostatnio była taka grzecza. Nie wiem, co w nią w wstapiło. Na szczęscie wszystko ze zdrówkiem w porządku, a to najważniejsze... Zakup fotelika taż skończyl się niczym. najpierw nie moglismy sklepu znaleźc, potem okazało się, ze choc bylo juz przed 18ta, towar, ktory mial dzis przyjsc nie jest jeszcze rozpakowany i nam go nie pokaza..., a na koniec dobila mnie kobieta cenami, bo niczym z kosmosu. Zupelnie co innego mowil mi facet, z ktorym rozmawialam przez tel. kilka dni temu i tylko ze względu na ta rozmowe jechalismy taki kawał do nich... Szlag mnie trafił. Legally, wysłałam Ci moje namiary. ;) A ta podusia, jeśli mówicie, że faktycznie przynosi ulgę i daje sie w miarę wyspac, to moze faktycznie warta jest zakupu. trzeba o tym pomyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki liczę sie z tym, ale dieta mnie nie przeraża. Bałam się, że będzie powyżej 200 a wtedy już podobno insulina, ale nie wiem ile w tym prawdy. Do porodu juz wiele czasu nie zostało, ja sobie poradzę tylko aby dzieci urodziły się zdrowe a czytałam o takich komplikacjach na skutek cukrzycy ciążowej, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Arleta nie dostałam nic na maila:( dla zainteresowanych filka@vp.pl. Ja też grzebie wiecznie w ciuszkach, dobrze, że nie jestem w tym osamotniona:) słyszałam o tych bliźniaczkach, biedne kruszynki ... ja już miałam glukoze a co do usg to mam na każdej wizycie więc kiedy wypadnie ostatnie nie wiadomo:) Angela fajnie, że już w domku. Zobaczysz będzie dobrze:) Apple fajnie, że sobie chociaż troche odpoczniesz. Ja dzisiaj znalazłam na krzaku 100zł ale wydawało mi się, że wypadło gościowi przede mną bo szedł z plikiem stówek w ręce i mu oddałam. Co do podusi to już kupiłam sobie taką fasolkę do karmienia a szkoda bo ta z allegro byłaby dwu funkcyjna:( Byłam odwiedzić dzisiaj kumpele co ma 5 tygodniową córeczkę, jest taka śliczna i kochana, że te trzy mies wydają się być wiecznością. Pożyczyła mi też trochę ciuszków ciążowych i dała zapas nospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witaj Limetko :) wrocilam, doczytalam ale juz nie pamietam co mialam napisac. w kazdym razie wyslalam zaproszenie do arlety, sdostalam tez drugiego maila ale nie podpisany. \"jasmina...\" i tez wyslalam zaproszenie. kogo jeszcze nie mam na nk?? jutro rano musze wstac, nie chce mi sie cholernie. a dzis chcialam sobie zupke ugotowac i gaz sie skonczyl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARLETA NAAN nie mam was na Nk przyslijcie namiary....maja_turek86@interia.pl Własnie wróciłam z Krakowa jestem wsciekla nic nie kupiłam....chcielismy kupic reszte drzwi...bo nie wszytskie mamy nowe...jeszcze ale NIE MA!!!!Bylismy w dwóch Castoramach i nie ma...dopiero pod koniec miesiaca beda zamawiac!!!Głosników do kompa tez nie kupilismy bo cos tam Grzeskowi nie pasowało....;(:(:( Chciałam kupic...butelke 125ml AVENTA ale 19.90 za 1 szt,na allegro po 19 były ale dwie szt.!!! Wogole to chciałam wyprac dywan vaniszem...plame miał...i zamoczyłam rece...i mam wysypke na dłoniach teraz i kosti mi zaczynaja KRWAWIC...juz nie wspomne jak to piecze!!!!:(:(:(:(ALE DOROBIŁAM:(:(:( Te dzidziunie straszne kruszynki faktycznie...:(TRZYMAM KCIUKI:) mróweczki GŁOWA DO GÓRY DASZ RADE....:):):)Buziaki wilekie:)na pocieszenie:):):) Uciekam do spanka...:)troche przesadziłam z chodzeniem i mnie teraz boli brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARLETA NAAN nie mam was na Nk przyslijcie namiary....maja_turek86@interia.pl Własnie wróciłam z Krakowa jestem wsciekla nic nie kupiłam....chcielismy kupic reszte drzwi...bo nie wszytskie mamy nowe...jeszcze ale NIE MA!!!!Bylismy w dwóch Castoramach i nie ma...dopiero pod koniec miesiaca beda zamawiac!!!Głosników do kompa tez nie kupilismy bo cos tam Grzeskowi nie pasowało....;(:(:( Chciałam kupic...butelke 125ml AVENTA ale 19.90 za 1 szt,na allegro po 19 były ale dwie szt.!!! Wogole to chciałam wyprac dywan vaniszem...plame miał...i zamoczyłam rece...i mam wysypke na dłoniach teraz i kosti mi zaczynaja KRWAWIC...juz nie wspomne jak to piecze!!!!:(:(:(:(ALE DOROBIŁAM:(:(:( Te dzidziunie straszne kruszynki faktycznie...:(TRZYMAM KCIUKI:) mróweczki GŁOWA DO GÓRY DASZ RADE....:):):)Buziaki wilekie:)na pocieszenie:):):) Uciekam do spanka...:)troche przesadziłam z chodzeniem i mnie teraz boli brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×