Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Maju jesli moge to tez przylacze sie do odradzajacych ten wozek - kupilismy tki corci.. porazka stoi w piwnicy i nikt go nie chce :D Ciezki, okropnie sie nim manewruje, na wakcjach tragedia - goraca w nim strasznie, nigdzie tym wjechac sie nie da bo jest szeroki, opony przebily mi sie 2 razy i maz wracal ze spaceru pchajac go na 3 kolach.. material na sloncu wyblakl a najgorszejest to ze jak byl zlozony w spacerowke to laczenie takie na boku sie rozklekotalo i czesto przycinalo cos=rci raczke przy wjazdach na kraweznik... No i budka przynajmniej u mnie chodzila jak czolg... Jedynymi plusami byl duzy kosz na zakupy i duzo miejsca dla dziecka, ale to tyle :D JA do listy Naan dorzucilabym jeszcze cicha budke :) I rowniez nie wyobrazam sobie zycia bez skretnych kol przednich.. Piankowych lub gumowych byle nie pompowane ani plastiki.. Dzisiaj sie beznadziejnie czuje.. a dotego dostalismy paski (wyplata) i okazalo sie ze dyr obciela mi dodatki i mam o ponad 100 zl mniej.. szlag mnie trafi! nie dosc ze pracuje w ciazy, dojezdzzam na ta zasrana wies prawie 20 km (benzyna kosztuje) malo zarabiam bo nie mam pelnego etatu to ona mi jeszcze obcina.. normalnie jestem wsciekla jak jasna cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naan dzieki, w Auchan nigdy nie ogladalam jeszcze ciuszkow, widzialam tylko ulotke ale za to w tesco maja naprawde ladne rzeczy (kupilam juz tam jednego pajacyka w zestawie z czapeczka). Ha! zabieram sie powoli do tej wyprawki, z tego co czytam to w porownaniu do was jestem w lesie:) nie mam jeszcze prawie niczego, ale skrzetnie notuje wasze uwagi jak na przyklad te wczorajsze o butelkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka dziękuje:*:*:* Ja lece się położyc bo i mnie po spacerku dół brzuszka podolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naan do mnie właśnie siostra dzwoniła,że jest w biedronce i że kupiła siostrzeńcowi pare bodziaków i jakieś komplety(spiochy z kaftanikami)ponoc za 15zł:)Swietna z niej ciotka tak swoją drogą:) Menia uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naan tez kupilam te bodziki - naprawde fajna jakosc, a plecaczek z kapciuszkami kupilismy w zeszlym roku tylko mala nie chce w nich chodzic :) Apple u mnie w tesco jest wyprzedaz calej odziezy oprocz niemowlecej i z chlopiecych kompletow sa tylko dwa rodzeje.. a tak liczylam ze cos tam pokupuje.. Alison mierzylam brzuchol i mam 107.5 wiec nie jesstes sama.. tez czuje ucisk na zebra, no i te dusznosci mnie dobijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki alison i na wzajem:) Naan powiem ci ze włąśnie dla mnie tez jest bardzo ważna gondola i ciesze sie ze wózek który kupiłam ma gondole wkładaną jak pokrowiec,czyli w sumie to wogóle póxniej wcale nie zajmóje miejsca taka gondola:) i buda tez chodzi cichutko:)no i to ze maluszek póxniej w spaceróce moze byc odwrócony buźką do mie:) Przetestowalismy w sklepie pare modelów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pościel, muszę dokupić wypełnienie (bo chcę nowe ) i same poszewki plus prześcieradełka (dwa komplety mi starczały). Baldachim i ochraniacz mam po córci. teraz pozostaje kwestia dopasowania koloru, może być cięzko.. :/ A szkoda mi wydawać niemałe pieniązki na to, co już właściwie mam. To, co mogłabym doradzić debiutującym mamusiom, to zakup porządnego ochraniacza na całe łóżeczko (najczęsciej w kompletach są 180cm). Moja córcka miała takie krótkie, ale spała (do dziś) obracając się jak wskazóweczka, dlatego zainwestowałam w ochraniacz na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison - hihi, ja też robiłam zakupy "rodzinne", z telefonem przy uchu na sklepie i opisywałam szwagierce wszystko, co jest. Nie kazdy ma dostęp do fajnych okazji, trzeba sobie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie może czy jeżeli jestem teraz uczulona na laktoze w mleku i pije mleko bez laktozy takie specjalne to czy maluszek też później moze być uczulony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
MARTENKA84 jeśli masz bóle z lewej strony wzdłuż (z góry na dół) całego brzucha to najprawdopodobnie zatkała Ci się kicha :) Sprawdź czy nie masz problemów z wypróżnianiem. Rzeczywiście, czasami nawet można wyczuć zgrubienie. Ja też mam takie bóle od czasu do czasu. Wypróżnianie standardowe to jest min raz na 3 dni. Jeśli jednak nie boli Cię wzdłuż całego brzucha to może dostałaś w żebro od dzidzi albo Ci dzidzia na coś usiadła. Moja koleżanka miała "siedzącą dzidzie". Dopiero po tygodniu jej przeszło. Będzie dobrze. Trzym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki- zgadzam się, budka ważna jest bardzo, cicha i najlepiej, żeby w miarę "sztywna" jednocześnie, bo w tym pierwszym wózku to mi się potrafiła na silnym wietrze zamykać :/ Jeszcze coś dorzucę - regulowany podnózek ( o dziwo , nie każdy model go ma, a ważne, aby się podnosił do samej góry, kiedy dziecko zaśnie) i żeby oparcie w spacerówce lekko się rozkładało. Znów przykład wózka BABY MERC, kiedy, chcąc rozłozyć córce do pozycji leżacej, kiedy już zasnęla (a zasypiała na wpółsiedząc, obserwując świat), prawie zawsze mi sie wybudzała, gdy ja walczyłam z mechanizmem oparcia i od nowa, jeżdżenie, zasypianie, budzenie, myślałam, że się wykończę. Odważyłam się zmierzyć brzusio. Była to trudna decyzja, bo obawiałam się baaaaardzo wyniku. U mnie 104. Z tymi bólami to faktycznie udręka. nawet ten kręgosłup nie jest taki uciązliwy, jak pachwiny, z którymi się meczyłam chyba z miesiąc. W jednej chwili mnie łapało i miałam wrażenie, że mi ktoś na żywca nogi wyrywa. Ból przokropny. Ani stać, ani siedzieć, ani leżeć. Darłam się czasem, choć próg bólu mam raczej wysoki, a mój biedny mąż nie wiedział jak pomoc. Porozciągało się co miało się rozciągnąć i ból zniknął. Pojawił się nowy, ale takie uroki ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też muszę się rozejrzec nad jakas posciela..ogladam łóżeczka na Allegro za jakis miesiac planuje juz jakies zamówic:) Ja też mam problem z tą dusznościa:(..szczegolnie jak zasypiam masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnozek baardzo wazny :) Wlansie dlatego nie kupujemy wozka ktory od zawsze chcialam bo podnozek sie nie podnosi... Taka jestem wsciekla o ta wyplate ze sie na dziecko w drodze z przeszkola zdarlam bo mnie nie sluchala a teraz mam wyrzuty sumienia... przydaloby sie cos na uspokojenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki i Naan czyżbyście były równie grube jak ja?:) Mróweczki ja tez jak mi sie zdazy wydrzec na syna to dreczy mnie pozniej sumienie.Moze teraz mniej,bo juz jest na tyle duzy,ze czasem sobie rzeczywiscie zasluzy na to.A jak Twoja mała,mniej już choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ macie tempo od wczoraj! Ledwo nadążyłam z przeczytaniem. Na temat wózków się niestety nie wypowiem, bo my bierzemy wózek od mojego brata, niestety nie pamiętam nazwy. Wiem, że kiedy jeździłam na spacerki z jego córeczką to było z nim bardzo wygodnie. Witaminy również biorę raz dziennie. Choć kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć. Alison, ja czuję malucha głównie na wysokości pępka i troszkę ponad. Apple ja kupiłam łóżeczko 120x60, wydaje mi się, że wystarczy do dwóch lat spokojnie. Byłam u ortopedy w związku z plecami i dał mi numer telefonu do jakiejś rehabilitantki. Mam do niej jutro zadzwonić a ona się zastanowi jakie ćwiczenia rozluźniające mogłabym robić i ma mi zrobić jakiś delikatny masaż. Zobaczymy co z tego będzie. A jutro szkoła rodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dla synka łóżeczko 120x60 i takie też łóżeczka kupię dla bliźniaków. Mój maluch wierci się strasznie, ale łóżeczko w tych wymiarach wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison , cora do tej pory siedziala w domu - wczoraj poszla do przedszkola dopiero wiec zobaczymy.. Pila jakies zastrzyki na te migdalki ale badania wykazaly ze ma paciorkowca w gardle.. narazie tego nie leczymy dopiero jak wystapi infekcja jakas.. Dostala szczepionke do picia Ribonumyl, ma to pic pare razy w tygodniu przez trzy miesiace ponoc troche pomaga.. pozyjemy zobaczymy :) Tez mam lozeczko 60 na 120.. sa jakies inne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) ale miałam do nadrobienia z czytaniem:) Ja też biorę witaminy codziennie o ile nie zapomnę, troche spadły mi wyniki więc nie zamierzam odstawiać. Ja już wózeczek mam x-landera x1 ale co do funkcjonalności nie moge się wypowiedzieć bo jeszcze osobiście nie testowałam. Zaczepiałam za to babki w parku z takimi wózkami i mówiły że są zadowolone:) dla tych co nie chcą wydawać majątku na wózek a chcą dobry model polecam komis dziecięcy, można tam kupić nawet wózki będące jeszcze na gwarancji i mało śmigane:) ja osobiście tak zrobiłam bo ponad 2 tys za wózek nie chciałam wydawać, zapłaciłam połowę mniej, trzeba tylko polować na okazję:) miałam dzisiaj też szkołę rodzenia na 8 rano, jestem potwornie niewyspana bo nie mogłam zasnąć a potem obudziłam się po 4 i zaś nie mogłam usnąć pierwsze zajęcia były takie se, troszkę gimnastyki i nauka oddychania w bardzo kameralnym gronie bo były nas tylko 3 sztuki:) potem byłam u fryzjera i jestem niezadowolona, zawsze robiłam pasemka a babka naciągnęła mnie na \'\'ciepły\'\' kolor farby i mi się to nie podoba:( jakoś sztucznie wyglądam:( myślałam, że przy farbowaniu szybciej pójdzie a spędziłam tam jeszcze więcej czasu niż przy pasemkach, do tego kiepsko się dzisiaj czuje, miewam chyba skurcze bo brzuch mi twardnieje, nie wiem czy to te przygotowujące czy coś złego się dzieje a biore nospe forte 2 razy dziennie więc teraz leże ja kupiłam pościel taką jak ta http://www.allegro.pl/item514065927_zielone_poszewki_donald_satyna_gluck_3czeczobacz.html macie jakieś rozeznanie jakie wypełnienie najlepiej kupić? kurcze nie pamiętam co miałam jeszcze napisać bo tyle tematów poruszyłyście, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku zastanawiam się właśnie nad tym, nad gluckiem, albo jest jeszcze taka szwedzka silikonowa, ją można prać w 60 stopniach. Nawiasem mówiąc u nas w sklepie ta feretti jest tańsza o prawie 20zł nie licząc kosztu wysyłki. Słyszałam, że feretti się tak kulkuje czy jak to sie mówi i własnie nie wiem. Zamierzacie kupic takie wałeczki stabilizujące: http://allegro.pl/item517974777_bezpieczne_waleczki.html ? Dziewczyny ile ważą Wasze maluszki? u mnie w 27 tyg było 1185gram Czy Wy tez macie problem z zatkanym nosem w nocy i w ogole z takim lekkim ale stałym katarem? my już kupiliśmy nawilżacz powietrza ale nic nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flka pościel jest przesliczna:) A co do zatkanego nosa to też mnie to dręczy:( A bardziej mi si pogarsza jak jestem w pracy bo tam jest na całej restauracji klimatyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARTENKI pobolewanie w pachwinie i wyczuwalna gulka to przepuklina pachwinowa też to mam, trzeba ograniczyć chodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że mówisz, poszukam może jeszcze jakichś opinii na forach internetowych i najwyżej wybiorę coś innego. A co do wagi maluszka to ja jestem ciekawa bardzo ile waży, ale wizytę mam dopiero pod koniec stycznia i nie wiem czy zrobi mi usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka84
Piszesz ze to moze byc przepuklina.Skad ona sie mogla wziasc i czy to jest niebezpiczne dla dziecka?Mam we wtorek wizyte u lekarza wiec wypytam sie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka mój ostattni dzień pracy to 14 luty,ale z tego co wiem to jeszcze bedzie mi przysługiwać z 3 lub 4 dni urlopu wiec z chęcią pójde ale i tak juz nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu jak byłam uszefa aby mu dac papiery kiedy odchodze na macieżyńdkie to powiedziałam mu aby mnie przeniósł w inne miejsce bo juz jest dla mnie za ciżeko,aby latać przy klientach z brzuchem a on na to jak ja mam pomysł, to mu powiedziałam ze to on powinien wiedzieć wkoncu to jego zasrany obowiązek to on mi opowiedział ze mam dać mu znać na drugi dzień bo on idzie na urlop na miesiąc,burak jeden,to stwierdziłąm ze mam ich w nosie bo i tak nie mam zamiaru wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia a nie możesz wziąć L4? Orzeszku jak znajdziesz jakies opinie to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×