Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Martenka mi moja gin powiedziała, że to nie jest niebezpieczne dla dziecka trzeba się oszczędzać, w pierwszej ciąży też to miałam po porodzie za jakiś czas gulka zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bylam z wynikami tej drugiej glukozy u gina i on stwierdzil ze te z kolei sa duzo za niskie.. !! normalnie mi nie chcial wierzyc ze to moje wyniki bo wyszo na to ze po 50 g mialam 153 po godzinie a po 75 g mialam 115 po godzinie i tylko 42 po dwoch co z kolei moze swiadczyc o hiperglikemii i ze to jest prawie niemozliwe zebym miala takie rozne wyniki... zwariuje normalnie.. stwierdzil ze przydaloby sie 3 raz zrobic ta krzywa.. ale narazie nie bedzie mnie meczyc.. Osiwieje normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka tutaj u nas UK jest inaczej musze miec odpowiednią ilość dni przepracowane aby dostać macieżyńskie płatne Byłam wczesniej na zwolnieniu 10 dni i sie na tym skończyło. Musze jakoś to przeboleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Mróweczki, kurcze może popełnili błąd w laboratorium? może idź teraz gdzie indziej jesli bedziesz jeszcze powtarzać Menia szkoda, ze się musisz męczyć:( to jeszcze miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalam o tym filka tylko nie wiem w ktorym popelnili blad bo robilam badania w dwoch roznych :):) a u mnie w miescie sa tylko dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka juz nawet zaczełam liczyc w tygodniach aby szybciej mi zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Mróweczki ja myslę, że w tym gdzie wyszły Ci złe wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki faktycznie można zwariować:( aż mało prawdopodobne aby takie wyszły wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...nie moge spac wiec zagladam:) Dzieki dziewczyny za opinie chodz szczerze mówiac NIE MAM TERAZ POJĘCIA CO ZROBIC...:(:(:(moze faktycznie jeszcze poszukam...tylko ze ja własnie wcale nie chce wózka ze skretnymi kołami...takze to mi akurat nie przeszkadza...zalezy kto co lubi ja duzo woziłam swojego chrzesniaka i mniej wiecej mam rozeznanie...ZOBACZE JESZCZE:) Co do poscielki to ja tez upatrzyłam z MAMO TATO tyle ze 6-czesciowa:)bo ja za np nie chce baldachimów i wogole...i 6 czesci mi w zupełnosci wystarczy:)Łuzeczko mam 120X60:) Ogolnie to przyszły mezowi pieniazki wiec jutro zapewne cos kupie...:):):)tylko z tym wózkiem sie jeszcze wstrzymam:( AHA no i byłam dzis u lekarza...wszytsko w porzadku z moja nogą miłayscie racje dzidzia uciska na nerw...i nie da sie nic niestety zrobic jedene co to : 1.ZAKAZ CHODZENIA W BUTACH NA OBCASIE...TYLKO PŁASKIE:(:(:( 2.ODPOCZYWAĆ Dostałam skierowanie na morgologie mocz...i GLUKOZE...blleeee:(okazało sie ze sobie zapomniał ze nie miałam....:(dopiero ja mu przypomniałam i mnie przepraszał...:):):)nastepna wizyte mam 31.stycznia i powiedział ze potem juz o wiiele czesciej bede musiała przychodzic:( CO do witamin to tez sobie czasem zapominam ale trudno jak sie bierze tyle tych tabletek+jeszcze dopochwowo to mozna ZWARIOWAC....jeszcze od siedmiu miesiecy:(:(:( Wogole to dzis własnie(własciwei wczoraj bo 8-ego)zaczynamy z Mateuszkiem SIÓDMY MIESIĄC:):):)HIP HIP HURAAAAAAA:) Mnóstwo wam jeszcze chciałam napisac ale niestety pamiec nie ta...i ZAPOMNIAŁAM...:(:(:(Jutro nadrobie:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...nie moge spac wiec zagladam:) Dzieki dziewczyny za opinie chodz szczerze mówiac NIE MAM TERAZ POJĘCIA CO ZROBIC...:(:(:(moze faktycznie jeszcze poszukam...tylko ze ja własnie wcale nie chce wózka ze skretnymi kołami...takze to mi akurat nie przeszkadza...zalezy kto co lubi ja duzo woziłam swojego chrzesniaka i mniej wiecej mam rozeznanie...ZOBACZE JESZCZE:) Co do poscielki to ja tez upatrzyłam z MAMO TATO tyle ze 6-czesciowa:)bo ja za np nie chce baldachimów i wogole...i 6 czesci mi w zupełnosci wystarczy:)Łuzeczko mam 120X60:) Ogolnie to przyszły mezowi pieniazki wiec jutro zapewne cos kupie...:):):)tylko z tym wózkiem sie jeszcze wstrzymam:( AHA no i byłam dzis u lekarza...wszytsko w porzadku z moja nogą miłayscie racje dzidzia uciska na nerw...i nie da sie nic niestety zrobic jedene co to : 1.ZAKAZ CHODZENIA W BUTACH NA OBCASIE...TYLKO PŁASKIE:(:(:( 2.ODPOCZYWAĆ Dostałam skierowanie na morgologie mocz...i GLUKOZE...blleeee:(okazało sie ze sobie zapomniał ze nie miałam....:(dopiero ja mu przypomniałam i mnie przepraszał...:):):)nastepna wizyte mam 31.stycznia i powiedział ze potem juz o wiiele czesciej bede musiała przychodzic:( CO do witamin to tez sobie czasem zapominam ale trudno jak sie bierze tyle tych tabletek+jeszcze dopochwowo to mozna ZWARIOWAC....jeszcze od siedmiu miesiecy:(:(:( Wogole to dzis własnie(własciwei wczoraj bo 8-ego)zaczynamy z Mateuszkiem SIÓDMY MIESIĄC:):):)HIP HIP HURAAAAAAA:) Mnóstwo wam jeszcze chciałam napisac ale niestety pamiec nie ta...i ZAPOMNIAŁAM...:(:(:(Jutro nadrobie:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny! Nie moge spac:(.. od 5 mam oczyw kole.. spie teraz sama i już wogole nie moge spac;).. Tak mi stwardniał brzuch z samego rana i trzymał z 10 min.. już mysłałm,że nie odpusci ale odpuscił.Na szczescie. Nie wiem czemu tak z rana po całonocnym odpoczynku? Ide potem po te wyniki tych prób wątrobowych ale do dop ok 12 godz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja tez juz nie moge spać i jestem zła bo byłam pewna ze sobie pospie ale ze mąż szedł do pracy na rano to sie rozbudziłam u mnie teraz jest godz.6.46 jem pierwsze sniadanie bo juz maluch mnie kopie ,dzisija mamy zamiar isc znowu do kina i mam nadzieje ze bede sie lepiej czuła. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie:) Ja próbuję się zmobilizować, żeby zrobić jakieś śniadanko, ale tak mi się nie chce. Szkoda, że mąż już poszedł do pracy bo przez ostatnie dwa dni jak był w domu to robił mi śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaaaaaaaa
Mam pytanie do kobiet, które rodziły i nosiły poporodowy uciskający pas brzuszny. Ile czasu po porodzie naturalnym mogę go włozyc?Jedna moja znajoma nosiła go już na 2 dzień w szpitalu.. a 2 dop gdzies 2 tyg po porodzie..Chciałabym uzyskać jak najlepszy efekt...mozecie coś doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Orzeszku:) Mój tosc ze mnie rozbudził to jeszcze sobie poszedł do pracy i tez musiałam sobie sama zrobić sniadanie:) I faktycznie jak jestem głodna to maluch tak zaczyna mnie mocno kopac ze nie mam wyjscia i musze zrobić cos do jedzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)Ja tez juz na nogach mimo ze poszłam spac grubo po pierwszej....:(:(:(ale zaraz jedziemy pozałatwiac pare spraw:( Co do sniadanka to ja otworzyłam lodówke i stwierdziłam ze MI SIE NIE cHCE NIC ROBIC....a głodna oczywiscie jestem wiec wziełam paczke \"KREOLEK\"i sobie wcinam na sniadanko moze i nie zdrowo ale...:)szybko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki mój tez rano jak sie zbudze i chce pozostać jeszcze w lóżeczku mimo,że jestem głodna...mój maluszek zaczyna kopiac wiercic sie szalec ... i musze isc coś zjesc.. tez wtedy się nieco uspokaja;) Nasze dzieciaczki po prostu domagają się jedzenia!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) to i ja się dopisuję do tych co nie mogą spać... raz przez starszą córeczkę a dwa przez ten wstrętny katar... normalnie jak mnie przytka w nocy to muszę wstać na chwilę i pochodzić w pozycji pionowej, bo inaczej marne szanse, by się odetkało... a tak poza tym to przejdę się chyba z tym do lekarza, bo ten katar z takiego bezbawrwnego zrobił się ropny i nie wiem czy to czasem nie zatoki... na razie łykam takie tabletki sinupret, które mają rozrzedzić tą wydzielinę... ehhh kiedy ja się wyśpię??? chyba za 3-4 lata tak na dobre :) dziś piątek, fajnie nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam :) Ja nie mam zadnych problemow ze spaniem - szczerze mowiac moglabym spac na okraglo.. moze to przez ten cukier?? Normalnie od wczoraj siedze na necie i wyszukuje objawow tej hipoglikemii i sie okazuje ze mam kilka z nich.. Filka w tym wlasnie problem ze w obu labolatoriach wyniki mnie zle wyszly tylko w jedny za duzo a w drugim za malo.. Postanowilam ze pojde do tego co bylam ostatnio w przyszly piatek, przecierpie ta glukoze jeszcze raz ale moze to mnie uspokoi... Menia ja tez odliczam do konca pracy - chociaz ty masz duuuzo ciezej, pracowalam wiele lat jako kelnerkaprzez wakacje, wiec cie podziwiam... Moj maluszek wczoraj szalal niesamowicie, dzisiaj narazie odsypia.. :) Dzisiaj mam wolne ale musze wziasc sie za sprzatanie bo moje mieszkanko zamienilo sie w pobojowisko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki chyba coś było cziraj w tej pogodzie.. bo i mój maluch szalał strasznie... wydawało mi sie ,że 24 h non stop jest aktywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak ja napisałam:D Pisze z rana jak potłuczona nie wcziraj a wczora;) hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. a obudzil sie juz twoj maluch?? bo moj nadal spi :D:D Mialam sprzatac.., zlozylam lozko i mnie brzuch rozbolal... wezme no spe i sie poloze chyba.. balagan moze poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki.. rano kopał jak szalony zjadlam sniadanie i teraz cisza z godzinke juz.... chyba odsypia wczoraj;P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki to Ty jeszcze uczysz angielskiego o ile się nie mylę? Czy coś pokręciłam? Bo mam takie pytanie niezwiązane z naszym topikiem trochę, bo muszę coś przygotować na zajęcia na jutro i tak nie do końca rozumiem. Pomyślałam, że zasięgnę opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mój synek też dzis strasznie sie wierci i również nie pozwala poleżeć,kiedy jestem głodna. Wczoraj zaczęłam ogladać 4 serie skazanego na śmierć i nic niewiem z odcinka,bo pierwszy raz czułam czkawkę malucha i nie mogłam sie skupić na oglądaniu:) Zrobie sobie dzis powtórkę:) Już sie nie mogę doczekać środy,może wreszcie będę mogła odstawić lekarstwa. Brzuch juz mi rzadko twardnieje odkąd dużo leżę,a po tych lekach jestem tak przymulona,ze szok,jest mi niedobrze i słaba jestem strasznie:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnióweczki ;D Poczytałam trochę co tu u was słychać i postanowiłam trochę sie zacząć tu tez udzielać jeśli mogę ;D Ja mam termin na 3 kwietnia i już wiem że to będzie synek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest to możliwe ze jak tylko sie obudze otworze oczy to maluch tez sie budzi to mnie właśnie dziwi:) A co do pracy to jak mam 3 dni wolne to jestem w 7 niebie:) I przez to ze teraz częściej sie źle czuje to nie wyrabiam swoich godzin kontraktowych,i moja wypłata bedzie marna ale za to mąż nadrabia za mnie w sumie tez sobie powiedziałam wczoraj ze nie bede szalała skoro mój organizm nie daje rady i wkoncu nasze maleństwo jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×