Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Przed ciąża zajmowałam sie trochę modelingiem ale póki co przestałam ;] takie małe hobby ;D może kiedyś do tego wrócę ;D Aj, już mam dosy kataru, a to wszystko za sprawą wilgoci na dworze ;/ Ale mi bardzo pomogła woda morska w spreju ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjęcia które mam w załączniku to właściwie zdjęcia z lata. Pod wieczór postaram się je uaktualnić, to zobaczycie jak teraz wygląda ten łobuziak, no i ja, jak znajde jakąś fotkę ze swoją podobizną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie was opuszczę, pewnie pojawie sie pod wieczór. Musze iść jakiś obiadek poszykować, bo juz zaczyna burczeć w brzuchu, a głodomór ze mnie ogromny :) Pozdrawiam i dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj limetka łobuziak, ale kochany tylko ma hopla na punkcie sprzątania. Wszystko ma być w idealnym porządku :) oczywiście poza zabawkami w jego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie tyłek i mam właśnie wspomniane wcześniej, uczucie płaskodupia a do tego kośc ogonowa mnie boli.... A może jakiś ogon mi rośnie?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana, witaj w klubie \"bolesnej kości ogonowej\", czasem aż się wyprostować nie mogę. Czuję , się jakby mi ktoś nieźle do tyłka nakopał. Ja teraz zmykam, zyczę miłego dnia Wszystkim Brzuchatkom. Za chwilkę jedziemy po fotelik dla dzidziusia, a później z córą do laryngologa - kontrola (trzymajcie kciuki...), a przy okazji może wyciągnę męza do tego tesco, bo to niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zasmarkana mama i limetka:) Ja poszłam jeszcze raz spać i dopiero teraz wstałam:) Jestem nie dożycia, co do naciągania sie maluszka to tez tak mam ze maluszek naciąga sie obu stron to jest fajne uczucie:) Ja śpie na lewym i na prawym boku i czasami na plecach ale jak leże na lewym dłużej to maluch mnie kopie okropnie i czesto musze sie przewracac na prawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj limetka🖐️ wpadłam troszkę poczytać,rozpisały się dziś dziewczyny,ale niestety jeszcze prasowanie mnie czeka brrrr:( jak ja tego nie cierpię.... musze się przyzwyczaić,bo jak przyjdzie maluszek to dopiero będzie prasowania:o zasmarkana to mój adres sylwiozaura75@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe koleżanki :) limetka ja Ciebie skądś kojarzę... chyba z takiego topiku o pierwszych objawach ciąży... czytałam go jak zachodziłam w pierwszą ciążę... :) ja jestem zasmarkana na maksa, ale nie ma we mnie nic pociągającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem z powrotem z obiadkiem:) Dziewczyny, mama do mnie dzwoniła z zabawną wiadomością:) Moja ciocia kupiła przez internet jakiś depilator i przy okazji był konkurs, więc wypełniła jakiś kupon i wygrała heheh wygrała nową Toyotę jakąś, nie pamiętam nazwy modelu:) Ależ się zdziwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie poszłam z mężem do kina ,zadzwonił przed chwilą ze musi zostać do 23.00 bo jego zmiennik zadzwonił ze nie może przyjsc:( Ale mam nadzieje ze go wypuszcza troszke wczesniej. W takim razie ide sie brac za rosołek i za pranie:) I tak to jest z facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam obiadek,miałam w zamrażarce pierożki,dorobiłam barszczyku i dojadłam jeszcze kotletem:) Znow się ledwo ruszam:) Orzeszku ale miała szczęście Twoja ciocia,czasem tak sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć takie szczęście:) Czasami biorę udział w konkursach jakichś i nigdy nic nie wygrałam jeszcze:) Mój mąż zawsze jak jest kumulacja w toto lotku to leci grać hehe śmiać mi się z niego chce wtedy:) Kiedyś przypomniał sobie pół godziny przed zamknięciem i jeszcze poleciał zagrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faktycznie Orzeszku twoja ciocia miała szczęście:) My ostatnio jak wracalismy z zakupów to w sklepie przy kasie znaleźlismy 30 funntów, tutaj to ludzie głubią pieniądze na potęge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i bym zapomniała co do krwi z nosa to zupełnie normalne ja mam tak cały czas pod czas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym... - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowałyscie stron...:):):)od rana:):):) Wróciłam własnie do domku tyle spraw do załatwienia ze juz miaąłm dosc ale juz naszczescie wszytsko pozałatwiane:) Witajcie nowe mamusie LIMETKA...I ZASMARKANA:):):)Buziaki dla Was:)Wysyłam maila...ale przypuszczam zasmarkana ze zaproszonko na NK wysle...znajde Cię u dziewczyn:)Limetka synusia masz slicznego:):):) maja_turek86@interia.pl PS.mnie tez boli kosc ogonowa...i krew mi czasem leci z nosa...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 godzinki i pierwsze zajęcia w szkole rodzenia:) Napiszę wieczorkiem jak było:) Zastanawiam się jak ja jutro wysiedzę na uczelni z tymi moimi plecami:( Jak siedzę wygodnie to jest ok, ale na uczelni to wiadomo jakie siedzenia... twarde i niewygodne ehh W ogóle dziś chciałam trochę kuchnię posprzątać i po chwili zaczęło boleć strasznie, więc musiałam wszystko zostawić. Martwię się, że już tak do końca będzie. I szkoda mi męża trochę, bo w sumie to wszystko na niego spada teraz. Dobrze, że mama mi pomaga i jakieś obiadki nam podrzuca mniej lub bardziej gotowe, bo teraz nawet i tego nie mogę już robić. Dłuższe stanie też kończy się bólem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku współczuje ci ,a moze weź sobie na wykłady poduszke na plecy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jezusicku, nie nadazam z czytaniem:) Witajcie nowe kwietnioweczki- limetka i zasmarkana mama 🌻 Filka, pisalas o slabszych ruchach dzidzi, moj synus od dwoch dni praktycznie sie nie odzywa - jakies takie pojedyncze kopniaczki a tak to cisza:( Ale chyba to normalne, czasem malenstwa musza odpoczac. A propos odpoczynku to moje droge- od dzisiaj do konca przyszego tygodnia wreszcie sobie odpoczne bo...dostalam L4 wlasnie do przyszlego piatku:) Gin chciala mi dac zwolnienie na dluzej ale ja musze pokonczyc pewne sprawy w pracy a potem to juz wolalabym na to l4 pojsc do porodu. Mam wolne bo plecki mi zyc nie daja, tak jak wy nie moge spac, a krzyz nie boli mnie tylko jak chodze (jak leze i siedze boli:( Orzeszku czekam na relacje z wizyty u ortopedy, moze jakies fajne cwiczonka ci zleci to tez skorzystam. W szkole rodzenienia pokaza ci tez takie cwiczenia na bol plecow, zobaczysz. Mroweczki, biedactwo, nie martw sie za bardzo, wspolczuje ci tego kolejnego badania, ale dla dzieciaczka dasz rade, no nie? Co do krwi z nosa to gin mowila, ze to normalne w ciazy nawet w lecie, mozna lykac rutinoskorbin. Menia haha, kiedy mieszkalam w Anglii znalazlam na chodniku dwa zlote pierscionki a maz kiedys znalazl kilkadziesiat funtow:) Nie dziwie sie ze tam tylu ludzi pojechalo...przeciez pieniadze na ulicy leza:):) Mama kupila mi wczoraj na przecenie w reserved sliczny dresik dla wnusia, mam teraz kilka ciuszkow, ktore caly czas wyciagam z szuflady, ogladam, skladam i rozkladam, przytulam do buzi...:) chyba nie zwariowalam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chyba nie :) Ja dzisiaj wyciagnelam ciuszki dla maluszka zeby sie zorientowac co mam a czego nie :) i okazalo sie ze brakuje mi tylko kilka ciuszkow takich \"na wierzch\" bo bodziakow , kaftanikow i pajacykow mam wystarczajaco duzo.. Teraz siedze i poprawiam kartkowki i sprawdziany zeby miec spokoj w weekend.. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Limetka:):) Fajnie,ze coraz nas wiecej:) Dziewczyny obebrała wyniki:) i wszystko dobrze:):) Z watroba ok :) a tak sie martwilam;) Mróweczki z Toba bedzie podobnie zobaczysz:) Gin tylko niepotrzebnie nas nastraszyl..;) Zasmarkana wysłałam Ci zaproszonko na nk;) Piekne zdjecie glowne\"_ Ja tez zajmowłam sie modelingiem przez 2 lata...i hostessowaniem ale to jak mialam 20 lat;)...potem znalazłam stała pracke..i juz nie było mi to dorywczo potrzebne;) Ze tak spytam duzo miałas sesji??? Bo zdjecie rewelka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Limetko wpisz sie do naszej tabelki:) Nann ja Cie nie mam na nk??:( Masz nk??? Dziewczyny Cie maja??? Wiecie,ze ja nic z noskiem nie mam..ani katarku..ani zapchanego..ani krwawienia...ale to chyba dobrze;) Może jeszcze cos sie zjawi;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple jak tylko spotkam się z tą rehabilitantką (mam się umówić na przyszły tydzień) to napiszę co tam doradziła. Ja też ciuszki oglądam co jakiś czas i rozkładam i się rozczulam nad nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Apple ja też tak mam:) Wszystkie ciuszki wyjmuje rozkładam ,ogladam, przytulam i marze by już maleństwo było obok mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, ja i tak na wykłady chodzę obładowana, bo noszę sobie picie i siateczkę małą gdzie mam kanapki i coś słodkiego na wszelki wypadek, bo mi się różnych rzeczy chce, więc jak jeszcze pójdę z poduszką to już w ogóle będzie śmiesznie:) Ale może nie będę jutro oddawać kurtki do szatni tylko ją sobie pod plecy podłożę - a mam taką z pierzem w środku więc mięciutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie trochę stron przybyło... Ja nie mogę siedzieć na dupce tak mnie ta kość boli... i nie wiem co mam z tym zrobić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mamo, właśnie zauważyłam, że 14 lutego wychodzisz za mąż:) Jaka romantyczna data:) Jak tam przygotowania?:) Wszystko już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×