Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Izabart, trzymaj się dzielnie i mam nadzieję, że po tych wizytach u lekarza wszystko się ustabilizuje! Ja też 20 listopada się może dowiem co to za płeć:) Mam wtedy połówkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabat to niedobrze z tym cisnieniem.Dziwie sie ,ze nie wyslali Cie do szpitala od razu .Bardzo jest wysokie?Ja w pierwszej ciazy mialam 170/120 i od razu dostalam skierowanie i bralam leki.Z tym nie ma zartow zwlaszcza,ze masz tez inne problemy.Mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie skonczy. Szkoda,ze dzidzia nie chciala sie jeszcze do konca ujawnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart trzymaj się, oszczędzaj się a wszystko będzie dobrze. Dzidzia śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnosnie spodni ciazowych.Ktoras z was pisala,ze kupoowla takie z golfem:)na allegro.Ja tez nosze sie z takim zamiarem tylko nie wiem jaki rozmiar mam zamowic.Jak przed ciaza nosilam 38 to teraz mam wziasc o numer wieksze,a ten pas z materialu ma byc dopasowany czy troche luzu powinno byc.Kurde nie wiem,bo przeciez za 3 miesiace moj brzuch bedzie juz ze 3 razy wiekszy no i tluszczyku tu i tam tez przybedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart ja własnie przed podwyzszone cisnienie znalazłam sie w szpitalu.. miałam o samo co Ty słabo mi sie robiło tez dostałam skier na EKG... wynik pozytywny a cisnienie na wizytach u GINa mialam 145/90.. ehhh... i znalazlam sie w szpitalu na obserwacji... gdzie juz znacznie mi spadlo.. bo nawet do 90/60!!!.. Okazało sie,ze nie mam nadcisnienia ani przewleklego ani indukowanego ciaza..wiec mnie wypuscili..zrobili USG z maluszkiem bylo wszystko ok.. i wrocilam do domku:).. naokolo same ciezarówki były:)... te na patologii ciazy i ginekologi.. te ,które juz urodzily i tulily swoje szkrabki w rączkach..:)Stw u mnie syndrom białego fartucha :D..jesli chodzi o nagły skok cisnienia bo wszystko inne wykluczyli:) Izabart jak duze masz cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosilam 36-38 a ciazowe kupilam 38 i sa sporo za duze. Sugeruj sie miarami podanymi w aukcji w cm a nie rozmiarem. Ja narazie kupilam sobie zwykle spodnie w rozmiarze 4o i jescze troche w nich posmigam mysle bo mam jeszcze luz. A wlasnie dzis moja gin mi mowi: a Pani jeszcze w zwyklych spodniach?? zdziwiona...no moze nie zwykle bo troche wieksze niz zawsze...heh Dzieki ze dodajecie mi otuchy. Spokojnie , nie chce sie tym denerwowac bo to jeszcze gorzej..a moze to dlatego ze mojego nie ma i jednak troche sie martwie bo od zaliczenia tej szkoly podoficerskiej na ktora pojechal zalezy cala jego kariera a latwo tam nie ma. Poprostu bede wiecej lezala (a myslalam ze juz wiecej sie nie da) i koniec z myciem okien;P Moj mlody byl ze mna u lekarza, to on cykal te fotki telefonem - mam ich chyba z 10! raczki nozki boczek....a na nastepna biore aparat (mam tam funkcje nawet fajnej kamery) i sobie nagram usg - pani doktor mi podpowiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam 150 na 100 mierzyla mi 3 razy bo nie mogla uwierzyc do tej pory mialam ksiazkowe...ale jak lezalam na tym usg to juz czulam jak serce mi kolacze...a moze sie tak wzruszylam jak widzialam moja dzidzie..narazie musze sama kontrolowac cisnienie do poniedzialku, w pon do na ekg i do lekarza rodzinnego. Potem zobaczymy. A wiecie co moja kruszynka akurat spala a maly mowi do gin: prosze pani ale dzidzius sie nie rusza no to ona poruszala mi glowica usg po brzuchu a dzidzia fik na bok i tyle ja poogladalismy!! haha za to kregoslup widac bylo w calej okazalosci i pupe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item458049516_jesien08_jeansy_spodnie_ciazowe_ann_r_38.html ja mam takie wymierzylam wg moich spodni i okazaly sie za duze, wisza mi na tylku i gdybym nie mialam choc odrobiny brzucha to calkiem by spadaly. a jeszcze tydzien wczesniej moglam sie dopiac w jinksach sprzed ciazy... ogolnie fajne spodnie bo maja regulowana gumke, przesuwa sie tylko dziurke i na guziczek :) tylko troche mnie drazni to, ze pas ciazowy sie zaczyna od samego krocza. albo ciemna bluzke albo w ogole tylko tuniki do takich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)witaj aaneczka, super że Ci się udało:) wczoraj miałam urlop i nie miałam czasu tu zajrzeć a tu tyle się działo:) Izabart napewno wszystko będzie dobrze tylko uważaj na siebie:) Co do kwasu foliowego to mi lekarz kazał odstawić jak zaczne brać feminatal. Ja wody niegazowanej dużo wypijam w lecie a teraz ciągnie mnie raczej do herbatek z cytrynką lub owocowych no i sok pomarańczowy koniecznie. Co do spodni ciążowych to generalnie kupuje się taki rozmiar jak przed ciążą, one są dosyć elastyczne. Ja tak kupowałam i pasują. Wczoraj kupiliśmy wózek:) była fajna okazja więc skorzystaliśmy chociaż to dosyć wcześnie ale przynajmniej nie musze się już zastanawiać jaki chce. Jak mi się chce spać, obudziłam się o 3:30 i zasnęłam dopiero po 5 a budzik zadzwonił o 5:45:( kucze a co do sprawdzania płci to mój lekarz potrafi jakoś tak tym usg śmigać że zawsze zobaczy dziecko z każdej strony, już trzeci raz patrzył na płeć i zawsze było widać, mała się obraca jak on zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki! Ja juz po urodzinach corci.. po wielich przejsciach zrobilismy tego torta z masa karpatkowa i cytrynowa - byl sliczny pyszny, ale mowie wam jestem taka nie poradana w tej ciazy ze masakra.. normalnie sie poplakalam wczoraj z nerwow.. wyobrazcie sobie ze ubijalam smietane i chcialam reke wytrzec i mi scierke wciagnelo i sie mikser zablokowal, smietana sie zwazyla, a marcepan ktory sobie wymyslilismy na wierzch musielismy barwic sokiem z burakow bo nigdzie barwnikow spozywczych nie moglam dostac.. masakra :D na szczescie maz mi duzo pomogl i ciagle uspakajal i udalo sie! dzieci sie wyszalaly a i dorosli tez, tort smakowal, a najwazniejsze ze corcia byla szczesliwa.. :) Musialam wam to opowiedziec... :) A teraz zmykam nadrabiac zaleglosci w postach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam. :D Izabart.. oszczedzaj sie.. i wszystko bedzie dobrze Aaneczka super ze wam sie udalo! Spodnie ciazowe kupilam na allegro ale sa beznadziejne i kupilam w sklepie gdzie moglam poprzymierzac rozne rozmiary.. ta guma na brzucu w sumie spodnie trzyma wiec raczej musi byc dopasowana.. Gratuluje Cyprjanka! Na wode jaos nie mam ochoty.. tylko herbatka z cytryna, sok pomaranczowy i woda z sokiem malinowym.. a i ostatnio sprite :D Kwas foliowy odstawilam jak przeszlam na feminatal. Wozki Chicco sa tansze na allegro.. mi sie strasznie nie podobaja wozki z malenkimi kolkami z przodu a normalnymi z tylu dlatego mysle o trzykolowym no to chyba wszystko :D U mnie sliczna pogoda sie zapowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mroweczki ciesze sie ze sie wszystko udalo!!! A ja wlasnie dostalam telefon od meza ze dzis przyjezdza na weekend huraaaaa!!!! tak ze pewnie do poniedzialku mnie nie bedzie...ale musicie mi wybaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam! Izabart slonko, badz dobrej mysli, stosuj sie do polecen lekarzy, wszystko bedzie dobrze! Trzymam kciuki! Aaneczka cieszymy sie razem z Toba! Mroweczki,ten tort z opisu brzmi pysznie...u mnie przygotowania do imprezy urodzinowej meza wygladaly tak samo- kupa niepotrzebnych nerwow, placz, maz mi pomagal i mnie uspokajal, sernik sie lekko przypalil itd. ale same urodziny byly super:) Konczy mi sie powoli feminatal, wiec kupilam sobie dzisiaj Elevit, bede go zazywac co drugi dzien, bo te tabletki to chyba dla konia sa a nie dla kobiet w ciazy, takie wielkie:) Dziewczyny, dziwnych snow ciag dalszy: dzisiaj snilo mi sie, ze weszlam na nasz topik i zobaczylam, ze ostatnia strona ma juz numer... 1200:):) wiec zaczelam w tym snie plakac i mowic do meza, ze ja tego do porodu nie zdaze przeczytac:) Po obudzeniu, smialam sie bardzo dlugo:) Jesli chodzi o spodnie ciazowe kupilam do tej pory dwie pary. Akurat spodnie wole kupic w normalnym sklepie, tam babki doradzily mi jaki rozmiar jest ok, pokazaly gdzie ma byc luz itd. Wiem, ze jest drozej ale w sumie nie tak bardzo, bo za jedne zaplacilam 100zl a za drugie 120zl. Mam jeszcze spodnice ciazowa, no i mieszcze sie sie w kilka normalnych ciuchow. Wiec powinno mi wystarczyc do konca ciazy, dokupie jeszcze moze jakies topy/tuniki (to juz pewnie przez internet). Plaszczyk tez juz mam, taki normalny ale wiecie jakie teraz sa plaszczyki, wystarczy miec zapiety na najwyzszy guzik i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam USg i bardzo sie juz nie moge doczkeac ide na 15:30 juz bym chetnie poszla :Pmoze juz zobacze co tamw brzusiu siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... u mnie dziś w końcu słoneczko, więc jak ktos potrzebuje to się chętnie podzielę i podeślę... :) miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki zjadłabym tego Twojego tortu:) fajnie że się udał:) ja wczoraj miałam też wpadke kulinarną-nie dolałam wody do ziemniaków w szybkowarze i zobiły sie ziemniaki pieczone albo raczej przypalane:( Matyjasowa powodzenia na wizycie i czekamy na opowieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, po wczorajszym załamaniu pogodowym i u nas świeci pięknie słońce. A propos snów dołączam się do grupy. Zawsze miałam pokręcone sny, ale te \"filmy\", które miałam dziś w nocy to poprostu horrory, szpitale ciąże ahhhh. A nad ranem wycieczka w ciepłe kraje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej dziewczyny dzisiaj wchodze po raz pierwszy ale widze ze jakoś tak tu cicho.... Pychotka - my zaplanowaliśmy trzeciego dzieciaczka , długo sie do tego przygotowywaliśmy , przeczytałam mnóstwo książek i tysiące postów w internecie i po zastosowaniu wszystkiego razem .... jak narazie widać ze sie udało i po dwóch dziewczynkach bedzie chłopaczek. ciesze sie przeogromnie . może i wam sie mimo nieplanowania poszczesci , zycze tego z czałego serducha . Izbart , odpoczywaj , oszczedzaj sie i słuchaj lekarza , a wszystko skończy sie pomyślnie .pozytywne myślenie to połowa sukcesu . matjasowa , mam brzuszek duży jak u ciebie , ale to super , bo chce sie nim chwalić , o powrót do formy zadbam ........kiedyś, napisz co o wizycie u gina , czy widziałaś swoja dzidzie. cała reszte mamusiek pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej kobitki.wreszcie zaświeciło u mnie słoneczko,aż mi się sprzątać chciało mam nadzieję że jutro też się utrzyma. Izabart,głowa do góry musi być dobrze,po weekendzie spędzonym z mężem na pewno ciśnienie spadnie.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Wlasnie wrocilam od lekarza rodzinnego i jestem spokojniejsza. EKG w normie cukier tez , cisnienie troszke nizsze chciaz jeszcze nie w normie za to brzuch mnie strasznie bolal po drodze stawalam co chwile i jakos doszlam ale kiepsko bylo. TEraz chcac nie chcac musialam sie polozyc wiec nici z przywitalnej kolacyjki dla mojego meza ale on zrozumie. Dzidzia jest teraz najwazniejsza. Pozdrwaiam i czekam na widomosci z usg matyjasowej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak26
hej dziewczyny.ja tez mam termin na kwiecień dokładnie 4 i już wiem że bede miala upragnionego synka Mikołaja.oprocz tego moge sie dołączyc do tych które maja koszmary nocne lub nie mogą spać i też do tych którym zaczely rosnąć włosy na brzuchu, mi do tego stopnia że aż wstyd na basen wyjsc a mąż nazywa mnie sierściuchem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc laseczki
Dzieki za doradztwo w sprawie spodni.Wiekszosc z Was nie byla za bardzo zadowolona z zakupu wiec ja tez stwierdzilam,ze narazie sie jeszcze wstrzymam.Mnie jest trudno kupic spodnie nawet jak zejde caly Krakow (mam jakąś nietypową figure chyba) a co dopiero kupowac bez mierzenia.Dzisiaj sie udało-zrobilam rundke po miescie i kupilam spodnie 40 tak jak Iza i na razie dopóki bedzie sie dalo bede w nich chodzic.Nie bylo łatwo,bo jak spodnie sa duze w pasie to przeważnie nogawki tez sa jak dwa wory,ale udalo mi sie znalezc w miare dobre. No i poczulam leciutkie jak mgiełka kopniecie mojej dzidzi jak stalam w kolejce:)To pierwszy raz jak nie byłam w pozycji lezącej.Pewnie miał(a)już dość:) Iza dbaj o siebie bardzo.Synek zachowuje sie w miare grzecznie?Pewnie pomaga Ci w domu?Mój jest bardzo samodzielny i dużo mipomaga,ale do zadań domowych musze go prawie siła zaganiac.Na razie ma dobre oceny,boje sie tylko jak przestane go pilnowac to sie pogorszy.Komputer to najwazniejsza rzecz a dzien bez niego jest zmarnowany. U mnie pogoda superowa cały tydzień,rzeczywiści eczłowiek od razu lepiej się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×