Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

ja też śpię z poduchą między nogami, ale na bieganie do kibelka czy do małej nawet najlepsza poducha nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez zauwazylam ze mam wiecej wloskow na brzuszku :) dziewczyny mam pytanie bo zas sie zamartwiam od jakiegos czasu czuje juz te ruchy ale dzisiaj i wczoraj jakos nic nie wyczulam takiego mocnego :(:( czy cos jest nie tak czy zas sobie cos urajam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle zaleca się spanie w ciąży na lewym boku bo podobno dziecko jest wtedy lepiej dotlenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym kibelkiem to masakra. teraz już tak częśto nie wstaję, ale z początku to biegałam w nocy co godzinę, a czasem tyle co się załatwiłam i położyłam to znów wstawałam. Jak synek był małym bobaskiem tyle do niego nie wstawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa ja tez tak mialam z tymi ruchami raz czulam raz nie zastanawialam sie potem czy to byly juz ruchy czy moze nie....wszystko sie unormuje i juz zaniedlugo bedziemy mialy codziennie coraz mocniej tak ze jak narazie to cierpliwosci nam brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian ciaza mnoga jest szczegolna i dlatego twoj gin cie monitoruje za kazdym razem fajnie sie masz ze tak co miesiac tak dlugo ogladasz swoje bobaski! Ja mam jeszcze jeden problem...zaparcia...kazda wizyta w toalecie to niczym jak porod ehhh i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ranne ptaszki:) Ja jestem porannym śpiochem i jak nie musze wstawac rano to spałabym do 12.Moj synek ma przewaznie na 8 do szkoły wiec rzadko sie to zdaża. Któras z Was pisała,że myła okno o 8 rano.Dla mnie to jeszcze srodek nocy.W ogóle ze mnie taki leń sie zrobił,że nie wiem jak ja sobie dam rade z małym dzieckiem,do ktorego trzeba wstawać kilka razy w ciągu nocy i wcześnie rano.Dziewczyny a Wy myślicie jak to będzie? Co do płaczliwości i rozdraznienia to rzeczywiście hormony ciążowe niezle u mnie szaleja:)Jak oglądacie M jak miłość to zachowuje sie jak Kinga. Iza współczuje z powodu męża.Ja już teraz tesknie za swoim chociaż niedawno wyszedł do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie mam zadnegfo pomysła na obiad a co gorsza zadnego smaka... Co gotujecie dzisiaj kury domowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison dasz radę z tym wstawaniem... ja tak wstaję już od 16 miesięcy, bo tyle ma moja młoda i się przyzwyczaiłam... i nawet jak ją kiedyś odstawilismy do babci na noc to i tak budziłam się w nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki izabart bo ja juz glupieje ide wprawdzie do gina dzisiaj ale do 16 chyba oglupieje jakos sie boje ostatnio nie wiem czemu:P chyba mi powoli wali w głowke:) najbardziej jestem zla ze mialam tylko jedno usg i nie chca mizrobic drugiego a to by mnie napewno uspokoilo zas na jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaarcia też to mam....ale to z powodu tego cholernego żelaza... Jak z tym walczycie,bo mnie nic nie pomaga?Teraz mnie wzielo na grapefruity,które pochlaniam kilogramami i nawet to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin mi zapisał na zaparcia ESPUTICON mam wrażenie że działa :) No i ważna sprawa jak już przez dwa, trzy dni, nic.. To jedyny ratunek to czopek glicerynowy :) Mówił żeby nie dopuszczać do sytuacji, że dłuzej nie było wypróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,że nadmierne spanie to u nas problem rodzinny.Moja siostrA jak ma dzień wolny to ne wstaje przed 12. Baderka Ty masz takie małe dziecko i nie boisz sie jak sobie dasz rade,a ja mam syna w 2 klasie i martwie się,że bede chodzić ciągle wykończona i nie bede sobie radzić.Modle sie,żeby mnie ten leń opuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie fajny ten kojec, jak któraś kupi to niech da znać jak się sprawdza ja tez mam usg cowizytę ale w połowie ciąży robi się dokładniejsze pomiary wszytskich organów maleństwa i wtedy to usg trwa dłużej co do tych nadmiernych owłosień to u siebie nie zauważyłam ale może to jest znak na chłopca co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart masz rację, że ciąża mnoga jest bardziej monitorowana, ale poprzednio jak byłam z synkiem w ciąży to tak samo usg miałam szczegółowe za każym razem. Podoba mi się też, że wszystko dokładnie gin tłumaczy mojemu mężowi bo facet jest zielony w tych sprawach, a mój mąż to zawsze ma 100 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam nawroty zaparc, jest ok kiedy nie jem czekolady, na noc wypijam duzy kefir, rano zjadam musli a w ciagu dnia wsuwam dwa jablka i pije okolo 1,5 litra wody mineralnej. Oprocz tego jem normalnie. Oczywiscie nie zawsze udaje mi sie trzymac tego planu:) Gin polecila mi kupic syropek Lactulosum, czasem go stosuje, jesli nic nie pomaga. Swietne sa tez suszone sliwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasie zartujesz to ja już chyba z tydzień mam problemy w kibelku:)Matko...spróbuje tego medykamentu..może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison ja dzis rybke robie w cebuli na zyczenie mojego miska ale sie rozpisałyscie od rana ja jeszcze nic nie kupiłam raz oglądałam wozki i tyle ale nie wiem co mam kupowac bo to moja pierwsza ciaza moze cos poradzicie na temat ile czego trzeba kupic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison28 Ja biorę 2xdziennie po 1 tabletce, można 2xdziennie po 2 tabletki. No i trzeba brać przez kilka dni, ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybke powiadasz...to jest plan...tylko raczej bez cebuli,bo strasznie mnie odpycha jej zapach i nie dam rady pokroić. Jesli chodzi o wyprawke dla dzidzi to napewno nie kupuj za dużo na 62(na 56 w ogóle nie kupuje),bo dziecko szybko z nich wyrośnie.Ja kupiłam wczoraj w C@A dwie pary ślicznych body w neutralnych kolorach i bardzo tanio.Wszyscy mi mówią,że to jeszcze za wcześnie,ale ja nie moge sie powstrzymac.Wózek i łóżeczko bedę kupować pod sam koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asia wypróbuje:)musze,bo przez to wygladam jak bym miała w brzuchu pięcioraczki:) Jeżeli jesteśmy już przy tym niewdzięcznym temacie:)to pamiętam jaki mialam z tym problem w pierwszy dzień jak przyszłam do domu ze szpitala po porodzie.Pierwsze wyproznienie to bylo jak powtórka z porodu.Strasznie bolało,myslałam,że mi szwy popękaja...Nie powinnam przed obiadem poruszać takich tematów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to o wiele skuteczniejszy od zwykłych suszonych sliwek jest kompocik z nich... trzeba je posiekać i zalać wrzątkiem... i popijać sobie a na koniec zjeść te posiekane śliweczki... działa i to jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela wejdź na stronę twoj-niemowalczek.com.pl tam jest podana wyprawka dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja co prawda nie mam zaparć ale na mnie zawsze działa szybciutko kawa ricore, ma duzo błonnika i nie ma kofeiny więc możemy ją pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka też dobra rzecz, ja piję jedną słabą dziennie, bo mam niskie ciśnienie i nawet sama lekarka mi zalecała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zaparcia pilam activie i pomagala :) a teraz w sumie nie mam takiego wielkiego problemu z zaparciami zgdarzaja sie zadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie działała zawsze z rana kawka i papierosek.Niestety teraz nie moge sie tak wspomagac. Staneło na tym w końcu,że bede robić pyzy,bo nie chce mi się iść do sklepu po rybke:)może jutro...a ziemniaki to jedyna rzecz jaka mam w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×