Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

katarina no to pewnie jesteś happy że hej!!!! 99% to raczej pewniak , Boże jak ja bym chciała żeby mi gin za tydzień powiedział na 99% dziewczynka to też by było piękne uzupełnienie do moich dwóch chłopaków, ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa płec jest na dalszym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do humaru na dzień dobry to tez znam niezły o Jasiu: do szkoły przyjezdza delegacja z chin i zapowiadaja sie z wizytacja do każdej klasy , w tym też tej jasia .Pani znając uosobienie i sposób zachowanie ucznie woli dmuchac na zimne i postanawia go zamknąć w izolatce, ale dyrektor sie sprzeciwia i proponuje mu układ wielka torbe cukierków w zamian za grzeczne siedzenie i nic nie mówienie w ostatniej ławce , ze niby nieśmiały . Jasio , dzieciak pazerny na cukierki zgadza sie . delegacje przyszła , wszystko szło dobrze , dzieci pozostałe zachwycał sie obcokrajowcami , pani z obawa spoglada na Jasia , gdy ten nagle nie wytrzymuje ciekawości i wybucha głośnym pytaniem do chińczyka - ilu ma pan ojców ? -jak to , jednego-odpowiada chińczyk - pier.... isz jednego , z dwóch jaj i taki żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry kwietniowki! Wesolutka widze ze nie na darmo masz takiego nika:) Orzeszku, ja tez nie poznalam jeszcze plci, licze na usg polowkowe (ktore mam 18 listopada). Caly czas przeczuwam, ze to bedzie chlopak, ale wolalabym jakies bardziej oficjalne potwierdzenie:) Maja- witaj w klubie majacych pokrecony sny:) Katarina, moze ja sprobuje:) nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09... filka ...........Kasia...28......Mikołów........5......... 01.04.09..Agatka kkarolina......Karolina. 28......Zachodnpom...4.... ..01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panthera..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3. 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......4. .... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2........ 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Olsztyn........1.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-........Sylwia...33......Wielkopolska ...4.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed.Weronika...30....Bielsko-Biała.....4...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....4........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta...24.....podlaskie....4 ........08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......4..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........4. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....4......15.04 .09... alison28.......Justyna...28.......Krakow.....3.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04.09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...3... .21.04.09... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .2.......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4......26 . 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. ..........26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......3.. .28.04.09... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2. ....30.04.09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4... ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina a czy Wy celowaliście czy Wam po prostu się udał chłopczyk? Bo my zaliczyliśmy wpadkę i nie było mowy o celowanie w dni przed owulacją, nawet nie wiem kiedy zaszłam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
ja mam USG 4D 17 grudnia i to będzie 24 tydzień ciąży koszta: 200zł- ale co tam skoro i tak w ciąży planuje tylko 3 USG, no to przynajmniej jedno może być wystrzałowe i na płytce- tak na pamiątkę, w końcu pierworodne bedzie sie rodzić no i nie bedzie problemu z rozpoznaniem płci :D ja jak dostanę wypłatę to całą przehulam na ubranka dla siebie, dziecka i na inne sprzęty, już się nie mogę doczekać! w ogóle muszę się jakoś rozerwac, bo tylko pracuje, jem, śpię, pracuje, jem, śpie, pracuje, jem, śpie... i zazdroszcze mamie i bratu, że podróżują sobie po świecie już od pewnego czasu, a ja tylko w domu i w pracy, drzewa po drodze oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieńdobry wszystkim ja sie uaktualniam juz trzeci raz i za kazdym razem ktos wkleja tabelke bez mojego uaktualnienia nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09... filka ...........Kasia...28......Mikołów........5......... 01.04.09..Agatka kkarolina......Karolina. 28......Zachodnpom...4.... ..01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panthera..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3. 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......4. .... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2........ 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Olsztyn........1.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-........Sylwia...33......Wielkopolska ...4.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed.Weronika...30....Bielsko-Biała.....4...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....4........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta...24.....podlaskie....4 ........08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......4..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........4. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....4......15.04 .09... alison28.......Justyna...28.......Krakow.....3.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...3... .21.04.09... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .2.......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4......26 . 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. ..........26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4.. .28.04.09... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2. ....30.04.09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4... ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa ale masz fajny brzusio ja sie tak nie bawie wy juz macie takie fajne brzuszki a ja praktycznie nic nawet moja mama mowi ze nie widac jeszcze ze jestem w ciazy czy to znaczy ze cos jest ze mna nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was po troszkę dłuższej przerwie bo prawie od poniedziałku nie miałam okazji i ani sił wejść na neta - widzę że przybyło stron że ho ho i wieki mi prawie zajęło przeczytanie tego wszystkiego - czuję się już całkiem dobrze a przyczyną mojego bólu brzucha był stres (w poniedziałek i wtorek miałam spotkanie w Urzędzie skarbowym w sprawie podatku od wzbogacenia a mianowicie po otwarciu prze zemnie testamentu i naliczyli mi prawie 20 000 do zapłaty) teraz już trochę emocje opadły ale jeszcze od czasu do czasu brzusio pobolewa zwłaszcza jak sobie o tym pomyśle - mam więcej się oszczędzać a przede wszystkim nie stresować ale to się wszystkim tak łatwo mówi - no ale cóż taki nasz kraj - wizytę mam 7 listopada i już się nie potrafię jej doczekać tak już bym chciała zobaczyć znów maleństwo - a co do spania to ostatnimi czasy też mam z tym problem nie dość że nie potrafię zasnąć, budzę się po kilka razy w nocy i do tego śnią mi się jakieś bezsensowne dziwactwa że zwariować idzie :) a co do wózka to tez nie podobają mi się te trzy kołowe ale o jego wyborze będziemy myśleć później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mnie już powoli zaczyna widać - choć wczoraj się od teściowej dowiedziałam że mało :) i że ona by wolała wnuka niż wnuczkę ( nie wiem jak można coś takiego mówić jak się jeszcze nie ma ani jednego wnuka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Inka ale myślę że to wielki nietakt ze strony Twojej teściowej tak mówić, ale znam to bo przez pierwszą moją ciążę moja mama gadała że chce wszystko byle to była dziewczynka i co ma teraz 3 wnuków (2 moich i jeden siostry):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa ma jopla na punkcie chłopców bo już w swojej rodzinie jak mój mąż i jego siostra byli mali to teściowa gorzej traktowała ją niż mojego męża (on dla niej był idealny a z córeczką zawsze miała problemy - ale mój mąż jest teraz szczęśliwy że już z nimi nie mieszka więc wnioskuje że jego ta różnica też męczyła) i zresztą idzie to wyczuć że po dzień dzisiejszy tak jest nawet ma pretensje że zrezygnowaliśmy z ich domu na rzecz jego siostry a my w końcu mieliśmy już gdzie mieszkać a ja z teściami to bym chyba zwariowała :) już aż się biję jak to będzie jak dzidzia pojawi się na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wczoraj się też wygadała że kupiła już 2 pary jakiś śpioszków :( makabra - już się wpiernicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia - jeszcze ich nie widziałam i nawet nie mam na to ochoty ;( choćbym wiedziała już co będzie to nawet jej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - pijecie wodę gazowaną czy tylko niegazowaną, tak mnie interesuje bo ja wolę gazowaną ale teraz ją ograniczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że tylko ja mam upierdliwą teściową!jak się dowiedziała że jestem w ciąży,to stwierdziła że mogliśmy się wczesniej zdecydować na dziecko a nie po 14 latach,i jak tu się nie wkurzać... mnie też bardziej podchodzi woda gazowana,dziewczyny kiedyś pisały że lepsza jest niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaAneczka22
witajcie!terazi ja mogę sie pochwalic całemu światu ze w koncu i ja zostane mamą!3 lata czekalismy na ten cud lekarze nie dawali mi zbyt wiele szans bo z polocystycznymi jajnikami ogólnie ciezko jest zajsc w ciąże!byłam chyba u wszystkich lekarzy w moim miescie straciłam duuuzo kasy i w koncu tez nadzieje i stwierdziłam ze juz koniec staran dokoncze brac leki i koniec...trudno moze pomyslimy kiedys o adopcji...a tu w sierpniu bach!nie ma okresu!zrobiłam test wyszedł pozytywnie wiec poszłam do gina..ten stwierdził ze ciaza jest (zrobił mi usg) tylko w jajniku!swiat mis ie zawalił,ale do tego stopnia to do mnie nie docierało ze odwiedziłam nastepnego dnia innego lekaza...ten po usg powiedział ze jest ok ze to dopiero 3 tygodnie.....jak tu wierzyc lekarzom!ale juz miałam 2 usg serduszko mojego skarba bije slicznie i teraz czekamy rzem z mezem na dzien w którym zobaczymy nasze maleństwo!jestem bardzo szczesliwa i zyczewszystkimpranacymtakieowłasnieszczescia!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaneczka gratulacje ogromniaste!!!!!!!!!!!!!!! Co do wody wiecie co mi w ogóle woda nie wchodzi, i jakoś mało piję:( A poza tym często mnie nachodzi ochota na colę i niestety czasem zaspokajam to pragnienie, muszę się bardziej zmusić do picia :)Strasznie też lubię tymbark wiśniowo-jabłkowy, od kawy mnie odrzuciło, rano piję 0,5l herbatki lurki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też do coli ciągnie, wcześniej nie piłam prawie w ogóle, a teraz czasami mam taką ochotę... ostatnio z kolei mogłabym też pić non stop sok pomarańczowy:) A wody niegazowanej nie piję w ogóle, ponieważ wręcz nie cierpię. Ale gazowaną też rzadko, bo za wodą w ogóle nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja piję wodę niegazowaną, czasem gazowaną i też czasem pozwalam sobie na pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha piję w dość dużych ilościach zimne mleko bo pomaga mi to na zgagę, a wy macie zgagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zgagi jeszcze nie miałam ani razu..pije wode niegazowaną bo uwielbiam i przed ciążą uwielbiałam.. staram sie 1,5 litra wypijac dziennie... cola hymm nachodzi mnie nieraz taka ochota...,że kupuje:) Tak i sok pomaranczowy:)... i jakos kwasne rzeczy raczej... sok z czarnekj porzeczki haerbata cytrynowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolkaaaaa
Dziewczynki... ja teraz biore Feminatal N... ale oprocz tego lekarz nic mi nie pow,zebym odstawiła kwas foliowy,który brałam dotychczas...czytam,ze kwasu foliowego jest w Feminitalu duzo bo az 800 uj....czy ,któras z Was bierze i to i to? po tabletce dziennie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgagę to ja odczuwam jak wypiję sok pomarańczowy,ogólnie to wypijam rano herbatę cytrynową,jakiś sok pomidorowy,nie raz sobie ugotuję kompocik z jabłek albo wiśni, Co do kwasu foliowego nikolkaaaaa to mnie lekarz kazał przestać brać,ponieważ znajduje się w witaminach i nie ma potrzeby dodatkowo brać. Nie wiem jak jest u innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z wizyty. Widzialam moja kruszynke a wlasciwie juz wielki okruch hehhh. Z dzidzia wszystko ok zdrowo sie rozwija, badania ktore robilam wykluczaja jakiekolwiek wady ale ze mna nie jest za wesolo. Znowu duphaston na podtrzymanie oraz luteina dopochwowo do tego pojawilo mi sie cisnienie dosc wysokie- pisalam ostatnio ze mi sie czesto slabo robi....mam skierowanie na ekg i do kardiologa - nigdy nie mialam takich problemow- a jak mi sie to bedzie utrzymywac do przyszlego tygodnia to czeka mnie szpital. Martwie sie troche bo jak tak dalej pojdzie to w lutym urodze! Wklejam wam jak moja kruszynka do was macha. Pozdrawiam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0efeb29940188067.html [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0efeb29940188067.html]http://images26.fotosik.pl/290/0efeb29940188067m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabart piekny widok maluszka :) ja nie moge sie doczekac kiedy zobacze swoje i wizyte mam na 24 listopada, a dwa dni pozniej ide do dentysty :D fajnie tam maja, bo mozna podczas badania ogladac sobie tv :D jest maly monitorek. musisz uwazac na siebie bo skoro cisnienie juz teraz nie jest dobre i masz podwojne leki na podtrzymanie trzeba dmuchac na zimne. ja ze swojej strony wierze, ze wszystko skonczy sie dobrze :) wiara czyni cuda :) a co do kwasu foliowego to nie mozna go dublowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×