Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Amorek, staram się wierzyć, że każdego można zastąpić, ale czasem mam wątpliwości :O A może tylko padam ofiarą spychologii :O Dobrze, że to wszystko do czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chyba to drugie:p czasem trzeba odpuścić a świat na pewno się nie zawali:D chyba ,że masz takie dni tylko od czasu do czasu to co innego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć, że Twoja umiejętność zasługiwania sobie na kary jest godna podziwu :classic_cool: Co to by było za radocha jakbym karał Cie gratis? :classic_cool: Niedługo Was opuszczę... miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z duszy i ciała
Nie opusczaj nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha....jak się zmieni to już nie będzie ten sam Mało stanowczy...twardym trza być nie miętkim:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wtedy musiałbym złamać wcześniejszą obietnicę, mało tego, stałbym się strasznie zmienny i być może niedługo znowu bym się zmienił na niekorzyść :D Lecę Kominy, streżcie się :classic_cool: Przewody wysokiego napięcia też :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wredne suczydło , 🖐️ reszcie. Ja tez z kawka, siade z boku i popatrze, poslucham. Tylko nie mowcie szeptem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaa
a ja mysle ze on chce zebys to ty wziela inicjatywe i wziela go za fraki pchnela do louka i brutalnie sie za niego wziela czyli ostro i wcale przy tym nie musisz siebie zeszmacic zazywajac kurwa czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaa
on napewno nie chce jak wiele z nas kobiet tego romantycznie robic tylko podniecaja go dominujace kobiety bardziej takie ktore w lozku rzadza i przyjmuja inicjatywe i wiedza czego chca a nie leza i czekaja az maz sie za nie weznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaa
ludzie piszcie nie spijcie, bo nudno mi. Wlasnie przyszlam z nocki z pracy i nie chce mi sie spac i chetnie popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaa
nie dupcio ale mam troche pojecia a mleczka szukaj u krowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izaaaa...jesteś pewna?????:-O a ja naiwna myślałam,że faceci lubią delikatnie i romantycznie...toś mi teraz wbiła klina:classic_cool: Dupko..chciałam juuuż zapytać czy aby na pewno o mleczko do kawy chodzi:D podzielę się z Tobą ale mam odtłuszczone,nie wiem czy takie może być.. Ja chyba też dzisiaj tylko z boku poobserwuje,roboty dużo się zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×