Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

a czy móc oznacza zrobić?:p ja sie pokażę a potem od chętnych się nie opędzę:classic_cool: ale skoooro baaardzo chcesz mogę Ci przesłać na maila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguniu Mało stanowczy a co chciałbyś zobaczyć?Wszystko na raz sie nie da...jak sam powiedziałeś lubisz budowanie napięcia..więc wybierz sobie jedną część ciała póki co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciała-właśnie wyobraziłam sobie naszą radosną gromadkę rozgadaną, roześmianą, biegającą wokół Mało Stanowczego:-D ciekawe jak szybko sięgnąłby po kneble?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku, Amorek mi uświadomił, że za bardzo się odkrywam :classic_cool: Znowu próba przewrotu, Z ciala? 🖐️ ;) Amorku, jeśli masz pazurki (ups) z francuskim makijażem to chcę dłoń. Jeśli nie, to usta. Ale nie z wywalonym jęzorem, na to jeszcze przyjdzie pora :) Albo możesz pokazać tzytzki :D - Nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo raczej o to, co mogłoby się wydarzyć po... A wydarzyć mogłoby się dokładnie wszytko. Ponieważ wszytkiego nie można mieć, trzeba zatrzymać tę chwilę, żeby nie oszaleć z rozkoszy albo niezaspokojenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia............... 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ To prawie jak owacje na stojąco.... :classic_cool: I w pewnym sensie to określenie jest dosyć trafne :classic_cool: I pomyśleć, że sama chciałaś oklasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło, powiedzialem, że przy wersji siłowej nie masz szans :classic_cool: I pytałem, czy wolisz przegrać od razu czy po jakimś czasie :classic_cool: I poka tzytzki :D Suczki, niestety musimy odłożyć walkę na poniedziałek :( Ale wrócimy do tego :) Amorek - no no no ;) 🖐️ Z ciała - 🖐️ Suczydło.... a, niech tam, przez weekend nabierzesz sił 🖐️ :) Pazurek 🖐️ Sunia......... 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ :classic_cool: Miłego :) Muszę łapy wymoczyć bo obiłem sobie o Wasze tyłeczki :O I wszystie pozostałe ewentualne obserwatorki 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was opuszczam. Za 3h będę szczuć i gnoić niewinnych studentów:) I tak cały weekend. W przyszłym tyg zaglądać będę sporadycznie. Szkolić jadę. Nie się:P Ich... może trafi się jakiś miły i odważny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×