Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Nie, tylko najpierw miałem tu 80 stron, nic nie było na dwóch ostatnich, no i jak napisałem to okazało się, że 78... Wolałem się już nie pogrążać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chyba nimfomanką :(mnie się wszystko dzisiaj z seksem kojarzy....stanąłem...postawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ktoś nie stanął;)na wysokości zadania i...usunął swoje posty-stąd brak dwóch stron... witam wszystkich ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pazurku 🖐️ Amorku - zrobiłem to z premedytacją :D Padłaś ofiarą manipulacji :classic_cool: Mojej :classic_cool: Z ciała - a ja tam w innym topicu LEŻĘ i przymarzam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowczy ,nie tylko tutaj manipulujesz mną z premedytacją .... o kurcze ale zabrzmiało..hehehe...muszę wymyśleć jakiś kontratak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiek mamy XXI :P Manipulacja z premedytacją - bardzo fajnie to brzmi :) Prawie jak byśmy rozmawiali o seksie w afekcie :classic_cool: Z ciała - nareszcie :classic_cool: Grzeczna suczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ...zmasowany atak tak lepiej M s? a rozmawiać o manipulacji a o seksie...nawet jeśli jest to prawie to samo.. to jednak prawie robi różnicę:pi wyobraź sobie ,że ja ją dostrzegam,Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie premedytacja kojarzy się z seksem i zbrodnią :) W sumie to jedno podobne do drugiego - w obu przypadkach czasem nie wiadomo co później zrobić z ciałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam w tym wszystkim dostrzegam jeszcze karę;) a ciała najlepiej się pozbyć...z premedytacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie do czego prowadzą takie nicki? :D Do nieporozumień, zupełnie jak z dobrą doopką :) Manipulacja w seksie może nie jest dobra, ale manipulowanie... hmmmmm.... jakże to dwuznaczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciała - już ja pomanipuluję... :classic_cool: Amorek - nawet nic nie mówienie można dwuznacznie zinterpretować... bo kiedy kobieta nie może mówić? :classic_cool: Ale to wszystko jutro, ja znikam. Bawcie się dobrze suczki :) A, i tak na rozchodniaczka.. Z ciała 🖐️ Amorek 🖐️ Pazurek 🖐️ Dobra doopko 🖐️ 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×