Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Ilość uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, każdemu trzeba pogratulować zaangażowania, pomysłowości, a takze tego, co najbardziej powinniśmy w nich cenić - odwagi..... Mam tu napisane jeszcze 20 stron takiego bełkotu, ale śpieszy mi sie ciut, więc postanowiłem okroić nieco to expoze ;) Jednogłosnie podjęto decyzje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zdobywców drugiego miejsca informacja - spotkanie na Dworcu Centralnym, niedziela - godz. 12..... obok tablicy z rozkładem pociągów ;) znak rozpoznawczy - mała matrioszka w prawej dłoni.... Czas na finał...... Pierwsze miejsce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie zostało przyznane..... :) w związku z dość dużym rozdzwiękiem jaki powstał podczas głosowania, pomiędzy członkami lewej a prawej dłoni - mamy remis..... Ponieważ nie możemy tego zostawić bez rozstrzygnięcia..... ...proponujemy dogrywkę...... Wredne suczydło, amorek..... komisja pragnie zapoznać sie z Waszymi sposobami ogrzewania........ Miejsce i termin zapoznawania zostanie uzgodnione w dogodnym dla Uczestnika/czki i Komisji terminie.... obecność obowiązkowa...... Do uczestnika Brum - proszę podzielić sie tosterkiem..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D i nikt mi już teraz nie zarzuci, że jestem normalny :) ihahahaha :) Dobranoc Państwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_z_pracy
witamm Mozna sie przyłączyć do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek, robic się nie chce Chyba nie warto nic zaczynać, za chwilę koniec pracy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:-) Mało Stanowczego wciąż nie ma..? Zaczynam nabierać podejrzeń, że on złagodniał ponad miarę i rozpłynął się gdzieś wśród innych łagodnych... Chyba będę płakać... A wszystko przez tę próbę rosyjskiego. Wtedy się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i teraz do nas, biednych suczek, będzie przychodzić Purpurowa na wykłady o feminizmie, asertywnościi oraz ćwiczenia z równouprawnienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.... Suczydło.....to w końcu gra wstępna czy protest, bo nie wiem jak sie ubrac/rozebrać.... co do wykorzystywania...kto powiedział, że nie będe się starał wykorzystać sytuacji ? ;P Mało Stanowczy jak pamiętam miał ostatnio żone na karku... może ma szlaban na neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pan Zim:-) widziałam,że wczoraj szanowne jury trochę...hm...się wzruszyło;) Żona Mało Stanowczego wydawała się do dogadania...a tymczasem-szlaban??:( może firanki są w domu do wyprania, albo sąsiadka na kawę przyszła..? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jury sie nie wzruszyło, tylko postanowiło sprawdzić obie kandydatki do pierwszego miejsca. Bez sprawdzenia nie ma nagrody :P Co do żony Mało Stanowczego i szlabanu - to tylko moja hipoteza....zaznaczam, że nie miałem przyjemności z jego żona.... znaczy się - nie poznałem jej dla dociekliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum brum brum troszkę się zmęczyłam Hej dziwwczeta i Panie Zim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam everybody:D MS jest trochę zajęty, bo nawarstwiło mu się trochę prac domowych odkurzanko, trzepanko dywanów itp :p rozumiecie .......Malutki szlaban nie zaszkodzi, ale obiecuję - wróci tu pełen wigoru, świeżości i chęci do ustawiania wszystkich po kątach:) Panie Zim - ja też jeszcze nie miałam z Tobą przyjemności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na zapięcia
:-D mogą przyjść od tyłu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra..... Dzień dobry tak w ogóle ... nie chciała góra do Mahometa, musiał Mahomet do góry.... gdzie jest cholera ten kaloryferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×