Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Zaraz, zaraz....przed czy po...i do cholery skąd wiesz, że mam balkon?? ;) Daleko mam do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które piętro? Pytam, bo lubię wiedzieć jak długo mam czekać na dole aż dolecisz Swoją drogą jestem ciekaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu gadu...a tam się pewnie już poluźniło..... jesteś gotowa? tak mniej więcej za 15 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... to może jeszcze piętro jednak podaj, jak wysoko mam zadzierać głowę? Jeśli nie chcesz tutaj, możesz tajnym kanałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadstawiłem ręce - leć, jakbyś długo nie spadała, nie licz na miękkie lądowanie. Masz 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, skaczę.Jeżeli mnie nie złapiesz - zemsta będzie bolesna i długotrwała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh dobreeeeee
"....A tak w ogóle to obudziło się we mnie zwierzę, tylko że to k**wa znowu leniwiec..." :D Stanowczy jesteś boski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem....leciała i leciała... po 20 minutach kark mnie rozbolał od patrzenia w górę i pojechałem se w cholerę :) Ale tam trawa była, to pewnie za bardzo się nie potłukła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da mi sprawdzić....mogę jedynie na prawdomówność liczyć :) Siedzę przy kompie i zaspokajam swoje męskie libido ;) Przynajmniej próbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze czarodziejka....za jakieś 20 będziesz czarwonicą ;) :P Spadam do łóżka, czego i Tobie życzę :) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj władczy ty to zawsze nawet
tu, oj rany rany...jestes nie pokonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum chyba jeszcze lezy na tej
trawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej suczki 🖐️ Brumko, Ty latawico balkonowa, ledwo wyszedłem a Ty w objęcia Pana zim? :classic_cool: Panie zim - gdyby Sylwia nie napisała swojego postu a ja nie dostałbym linku do kafeterii, a konkretnie do topicu \"do czego byście się nigdy nikomu nie przyznały\" to nie byłoby Mało stanowczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×