Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Słucham brum? Tj. Czytam :) też tak - załamujesz mnie... poważnie, zaraz wpadnę w depresję, wtedy jestem nieobliczalny i będziesz miała na sumieniu przypadkowych przechodniów... Masz siłę żeby z nim zerwać, bo wierzę w Ciebie. Nie zawiedź mnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie ma siły bo jestem słaba i do niczego sie nie nadaje nawet do sexu bo lezec pod nim to potrafie a na nim juz nie...jego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też - nie wpadaj w depresję i nie pisz tak. Napisz, że j esteś uper a on ni enadąża za Tobą. I nie bierz sobie do serca tego, co on mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - jeszcze chwila i się z Tobą umówię i sam sprawdzę. Ilu miałaś facetów? Kurcze, no głupi jestem, po co jesteś z debilem, który Cie obraża, ma za nic i do tego dajesz mu dooopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie nadąza bo ja bym ciagle mogła a jemu juz nie staje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
w łózku ??? z jednym....tylko z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też - no to mamy jasność... MUSISZ znaleźć innego. Rozumiesz? Nie "powinnaś", nie "dobrze by było" tylko MUSISZ!!! Kogokolwiek, nawet na jeden raz!!! Umów się z kimś dzisiaj. I masz mi coś obiecać. Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUM, jak moglaś?1?1? Nie wygodnie na kolanach? No to usiądź sobie kotku... na wibratorze... ale już! :) I nie ruszaj biodrami, wszystko widzę! :) Wygodnie? No to teraz możemy porozmawiać... co masz mi do powiedzenia suko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no jak na jeden raz ??? ja tak nie umiem.... mam propozycje ale etz od takiego starszego i niezbyt mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
a jak cos mi taki inny zrobi??? zabije albo potnie albo cos??? rózni sa wariaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też - to był taki skrót myślowy... nie mówię, żebyś się umówiła i od razu szła do wyra... Po prostu się umów z kimś innym. Nawet na kawę, ale nie z kolegą, tylko z kimś, kto Cię uwodzi. Przekonaj się, że są inni faceci. To ma być randka. Dzisiaj. Nie musi Ci się podobać - lepiej by było gdyby tak, ale jak nie masz pod ręką innego to trudno... W każdym razie umów się i baw się dobrze. I dlaczego ma Cię zaraz pociąć?? Rozumiem ostrożność, ale nie wpadaj ze skrajności w skrajność, chodzisz do łóżka z facetem o którym nic nie wiesz!! :) Obiecasz mi to o co prosiłem czy nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie obiecam niestety na randke sie umówiłam ale na wtorek;) facet 3 lata starszy, gadamy troszke przez gg ale chyba go nie pociagam ani on mnie...mieszka za granica i wpada do kraju rodzine odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
to po co to robicie,jak sie nie pociagacie znajdz sobie kogos na ktorego sam widok bedzie ci wilgotniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie kupie...przyzwyczaiłam sie do tego nr i nie wiem czy sie spotkam bo mi sie nie chce i niezbyt mi sie facet podoba i do tego nie lubie przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
na mysl o nim mi mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum - no to się poruszaj:) opuść wzrok i bezwstydnie poruszaj biodrami... zgaduj o czym myślę w takiej chwili... masz tak robić, żeby Ci było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×