Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość tez tak chce ostro
Hobbesa przerabiałam ;) cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
tak cztam ten temat, i tak sobie myśle, ze Mało_stanowczy ma bujną wyobrażnię, albo wogóle jego wyobraznia jest tylko stekiem bezsensownych pragnień. Jako ten dominujący żegna się na weekend, a to znaczy,ze tylko w pracy może pisac, bo w domu pewnie żona trzyma stery, i sobbie grzecznie siedzi pod pantoflem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
brawo milady ja przerebialem tez hobssa,freuda znam prawie wszystkie dziela i to w orginale,zeby taka teze podac troche wiecej trzeba robic w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nooooo i sie doczekałam odp. on nie ma problemu z rozmowa tylko ja mam problem bo on nie potrzebuje rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
czy musze sie godzic na wszysto co on nchce? mam sie zgodzic dla swietego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
zarzuciał mi ze gdzie tu dominacja jak ja sie na cos nie zgadzam.....a ja sie bardzo boje i nie chce a widze ze to jedyna rzecz na jaka on ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
bo milczenie jest ....... i wszystko co powiesz może zostać wykorzystane przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
nie wszystkie tematy się konwersuje część się czyta i analizuje i czasami może swoje trzy grosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
🌼 💤;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
to nie ja dzwoniłam tylko on do mnie....i doszlismy do jakiegos porozumienia chyba...okaze sie jak sie spotkamy...pare rzeczy omówilismy, na jedna sie nadal nie zgadzam ale os stwierdził ze im bardziej ja nie chce tym jego to bardziej kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
powiedział, ze czasami on sie boi zeby nie przegiac wiec powiedziałam mu zebysmy sobie ustalili hasło ze jak je powiem to juz na serio nie moge...zgodził sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia766
Mało_stanowczy jeszcze raz dzięki za oświecenie :-))) Wczoraj maz przyjechał. A wieczorem.......wystarczyło, ze powiedziałm, ze jestem jego suką i zaczeło sie.....hmmmmmm. Ale jazda. Niestety moja fantazja nie jest na najwyzszym poziomie. teraz dopiero to widze. Musze sie jeszcze podszkolic :-) Czekam na kolejne lekcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no własnie a ja po awanturze jestem:( tzn wczoraj była ja sie z tym człowiekiem nie dogadam chyba... zaczełam rozmowe o tym co bedziemy robic jak sie spotkamy ( tzn on zagadał do mnie) no to ja ze moge przyjsc w dzinsach, spódnicy, sukience albo w czarnej skórze...a on czy taka mam a ja ze nie ale mógłby mi kupic albo jakies kajdanki czy obroze a ten sie na mnie wydarł ze ma dosyc bab które rzadają prezentów i chcą kasy !!! no o mało z krzesła nie spadłam :( gdzie ja cos rzadam??? i ze on ma co robic z kasą, ze wydaje na dzieci ( swoją drogą rozpieszczone te jego panny strasznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - cała przyjemność po mojej stronie :) Milady - Twoja pseudo psychoanaliza świadczy tylko o tym, że bardzo mało wiesz o ludziach i wszystkich oceniasz swoją miarą. Z jednym trafiłaś - mam bardzo dużą wyobraźnię, jest nad wyraz pomocna :) Też tak - miałaś z nim zerwać o ile się nie mylę, prawda? Zwracam Ci uwagę, że dziś miałaś się umówić z przyjezdnym. Brum... hmmm... jesteś w kącie czy na wycieraczce? :) Neit - co z sernikiem? I dlaczego jest ciągle na mnie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak - z tym swoim ostro to będziesz miała awantury. A chyba nie o to Ci chodziło. I mieszanie wydawania kasy na dzieci do życia seksualnego jest - przynajmniej dla mnie - niesmaczne, żeby nie powiedzieć obrzydliwe. Zresztą możesz mu przypomnieć, że jak się poznaliście to nie był łaskawy wspomnieć o dzieciach czy żonie, więc niech teraz nie zgrywa takiego dobrego tatusia. A jeśli taki jest faktycznie to niech dla dobra dzieci wraca z podkulonym ogonem do żony. Nadal nie jestem w stanie pojąć moim małym rozumkiem dlaczego z nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
Mało_Stanowczy nie wydawaj pochopnych opinii, mam w sobie dużo tolerancji , nie mierze wszystkich swoją miarką. Ja jestem nuda i gdyby wszyscy byli mierzeni moją miarką, to swiat byłby nudny. Pseudo czy nie pseudo jednakże analiza, jak Cie widzą tak Cie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brum, nie czytałem:) Obił mi się o uszy, to fakt. A czemu pytasz? Czyżbym bym był egzystencjonalnie ironiczny w mojej filozofii? ;) W ogóle z przykrością stwierdzam, ze ostatnie co czytałem to był service manual... i słownik :) Ale zainteresowałaś mnie i chyba poczytam:) Kto go napisał? ;) Znasz jakiś tytuł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×