Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość tez tak chce ostro
musiałam wreszcie to z siebie wyrzuic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie uzdrowić Twojego zycia pisząc na forum> Tego nie można zrobić. Chyba nie zrobi tego nawet Stanowczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie bo az tak szurnieta i odwazna to nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - argumenty typu "robisz z siebie zakonnicę" są dziecinne. A jeśli mówi o Tobie że jesteś dziecinna to ma z tym jakiś duży problem. Jest egoistą. Ale tak jak powiedziała Brum - na forum nikt nie uleczy Twojego prywatnego życia. Brum, czyje majtki?? Kurcze, gdzie są moje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no to ja juz nie wiem co robic ale boje sie nie ze bede sama czy cos tylko jego reakcji albo jej braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
chce powaznej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też, wystarczy mi godzina i przekonam Cię, że marzę o tym, żebyś mnie zerżnęła jak sukę :) Twój facet, jak sama wspomniałaś, jest sporo starszy od Ciebie. Dajesz się manipulować i to wszystko. To nie zarzut, to stwierdzenie faktu. Jego brak reakcji - olej. Jeśli będzie reakcja - zrób tak samo. Pójdź z nim do knajpy gdzie jest sporo ludzi, najlepiej Twoich znajomych, powiedz im, że chcesz zerwać z facetem, żeby czuć ich wsparcie i żeby było głupio Ci tego nie zrobić. I zerwij. Zmień nr tel, gg i z głowy. I nie daj się zastraszyć, bo jak się wkurzę to przyjadę i go wyr*cham! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamietaj - to nie Ty decydujesz o jego życiu. On sam podejmuje decyzje. Nie przejmuj odpowiedzialności za jego słowa i czyny. On jest dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie powiesi sie to ma akurat gdzies i własnie to mnie boli nikt nie wie ze z nim sie spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - jezeli coś nie jet tak jak być powinno, to nie upieraj sie przy tym. Nieważne z jakich powodów. A juz na pewno nie dlatego, że boisz się sprawic mu przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
jak chce pogadac to jest tylko nie marudz:( i tak ciagle pisze do niego na gg....bez odzewu i tak jest w 95% przypadków, czasami wysle smsa tez cisza:( tylko jak mnie chce przeleciec to nagle przypomina sobie mój nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×