Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość tez tak chce ostro
brum ale to tylko raz i pewnie zartował....gdybym odeszła najpierw by mi dowalił a potem olał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
cały dzień stałam w kącie.. tez tak - jezeli masz problem z mówieniem "nie' I stawianiem granic, są sposoby, żeby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, chwilunia, to gdzie wy się tak... rżniecie? :) Jak go poznałaś? Ej, a może on żonaty i dzieciaty i chciał tylko foczkę na boku? brum, jednak Cie wezmę :) Uklęknij, pobawie sie Tobą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Nie lubię klękać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
też chce ostro - porozmawiaj w realu z kimś mądrym. Z kims do kogo masz zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
NIe otwieram z zasady :-) Jeżeli chcesz wiedzieć, czy mnie to "jara" - musisz opisać :-) To miłao być zwieńczenie dzisiejszego tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi my youtybe ale po tytule domyślam się, że facet zerżnął foczkę w gardło? :) Mocno? I pewnie spuścił sie na twarz? TO NIE JEST OSTRO :D A tak poważnie - kurcze, ludzie, ROZMAWIAJCIE ze sobą. Brum, to ja się bawię Toba a nie Ty mną! Na kolana i nie dyskutuj! Chyba Cie mało tyłek piecze, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od tyłu i za włosy
o kurwa:O no pierwsze.....ok tylko bez tych jej wymiotów:ODrugie...w pewych momentach myślałam że ona się udusi....No lubie taki seks ale...te filmiki..troche przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
bawisz się mało dynamicznie :-) Może zamienimy się rolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi z wymiotami, ale mnie to nie kręci :) A z tym duszeniem - pewnie sie krztusiła, hehe, może to miało być głębokie gardło? Mmmm... :) Jeśli chcesz ostro - musisz się sama do tego przekonać. Powiedzieć sobie, że jesteś dziwką, że chcesz się tak czuć, wmówić to sobie.. wtedy dużo łatwiej wszystko przychodzi i wieeele można zrobić. Ale - powtórzę to po raz nie wiem który - musisz absolutnie ufać partnerowi, żeby się przy nim zeszmacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też myślałam że lubie
no okey głebokie gardło ale jak ja to robie i kontroluje a tu jest wrazeie że te kobiety cierpią...czują ból..ietyle psychiczny co fizyczy prawie sie duszą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum, nie za bardzo się rozmarzyłaś? :) rozchyl nogi... mam nadzieję, że już jesteś gotowa na krycie... ja się jeszcze zastanowię która dziurka mnie dziś bardziej interesuje... pokaż czy gładko wchodzą paluszki... Twoje, Twoje... na moje musisz zasłużyć... o członku nie wspomnę... najpierw popatrzę jak sama się rżniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
taaaa dowieziałam sie o tym duuuuuzo pozniej jak juz byli w trakcie rozwodu i zaznaczam nie z mojej winy dzieci tez ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
będziesz patrzył ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
czekasz, pytasz, patrzysz, udzielasz odpowiedzi ... :-) Twoja stanowczość jest ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brum, będę patrzył... jak nieśmiało, zawstydzona, delikatnie wsuniesz jeden paluszek... spytam czy to żarty.... ma być mocno i nie jeden... szerzej nogi... jakie dwa?? Zaczynamy od trzech. tak, najpierw powoli... rozluźnij się... zapomniałaś, że masz łechtaczkę? pokaż jak ją pieścisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
nie bywam zawstydzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm... brum, świntucho... to ile paluszków zadeklarujesz? Popatrzę ze znajomymi... Będziesz naszą maskotką... może kobiety też się czegos nauczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no oszukał...nie wiem czy sie rozwiódł ale miał rózne opisy na gg ze jest juz wolny itp, byłam przy rozmowie tel jak z kims gadał ze juz jest po rozwodzie itp wiec chyba to prawda ok nie przeszkadzam wam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
nie przeszkadzasz mi :-) opisy gg mogą kłamać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
skoro najpierw powiedział ze jest sam a potem sie przyznał to po co??? mógł dalej mnie okłamywac... no i mam byc wdzieczna ze mnie nie oszukuje ze mnie kocha bo nie kocha i nie mydli mi oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest takiego fajnego
w tym jak kobieta czuje się zawstydzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×