Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość brum
nie pytałam o pozwolenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
ja jemu tez bo skad moge wiedziec czy tam gdzie mieszka kogos nie ma no ale taki układ nie było mowy o wyłącznosci ale dziwne jak pisze mu ze gdzies wycfhodze to jest zły... powiedział ze nie bedzie doceniał tego ze znikim innym nie sypiam i nie sypiałam bo był pierwszy...bo on nie wie czy toprawda a moje zapewnienia mu nie wystarczają...zabolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ściągaj majtki, odwróć sie i pochyl. też chce... dlaczego z nim jesteś? Nie ufacie sobie, on Cię rani... widujecie się niezbyt często... PO CO??? Nawet seks - z tego co piszesz - jest taki sobie... może pomyśl, czy chcesz być z tym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
chyba sie na poczatku zakochałam w nim jak jeszcze był miły i tak to juz trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Chcę zapytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
moze taki jest, trzyma mnie na dystans zebym sie nie zakochała ale juz za póżno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - to się nazywa postawa roszczeniowa :) Słucham :)To jest, czytam :) też tak chcę... nie wiem co powiedzieć... Może poznaj kogoś... jeśli on przyjeżdża tylko na ru****nko... po prostu to przemyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
tylko po to i ok zgodziłam sie i on twierdzi ze teraz nie mam prawa żądac spacjalnych względów :( ale taki układ pan suka czy cos w tym stylu to niby co tez tylko ruchanko :( tylko chciałam zeby było inaczej, mniej upokorzen, nie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
W jakim celu mam zdjąć majtki odwrócić sie i pochylić. Zastanawiam się także nad tym czy odwrócić się, to znaczy stanąć tak żebyś widział plecy? Moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - pan-suka to nie tylko ruchanko. To także poczucie bezpieczeństwa suki na codzień. To zaufanie, które trudno opisać. I to w obie strony. Ja wierzę, że moja suka nie puszcza się na prawo i lewo, suka wierzy, że kocham ją i jej nie skrzywdzę. Bez tego cała ta zabawa jest bez sensu. Brum - spóźniłaś się, nie wiedziałem czy to Ty z czarnym nickiem, należy Ci się kara. Plecami do mnie :) i masz się pochylić. Na ile klapsów zasłużyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no zabawa ale u mnie nie ma zadnej zabawy, wszystkojest na powanie, nie ma miłosci, szacunku poza łózkiem czy zaufania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie a powiedz
małostanowczy co jesli twoja suka by cie zdradziła.Raz jedorazowo gdzieś na imprezie po pijanemu co byś zrobił wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
zmieniłam zdanie - 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - daj sobie spokój... naprawdę są fajni faceci w tym kraju... Gdyby mnie zdradziła? Bardazo by mnie zraniła, to pewne. Zależy od jej reakcji. Mógłbym jej wybaczyć. Napradę bardzo ją kocham. brum - masz szczęście... trzy klapy na gołą pupę... w nagrodę, że właściwie oceniłaś przewinienie... grzeczna suczka... Może nawet dostaniesz obiad... :) Chciałabyś coś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - wiem, że to smutne... ale chyba lepiej teraz niż za kilka lat, nie? Pomyśl o przyszłości... Czy chciałabyś się przy tym facecie zestarzeć? Dobra, już nie truję, po prostu pomyśl dokąd zmierzasz. Wypisz sobie "za" i "przeciw" i zobacz co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
jest wiecej przeciw ale ciezko odejsc:( kiedys chciałam juz ale wtedy albo namawiał albo straszył ze mi itak spokoju nie da:(jego obojetnosc boli :(chyba tego chce uniknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak - masz przyjaciół? Jeśli chcesz się od niego uwolnić to możesz i nie ma prawa Cie straszyć. Dziewczyno, nie żyjemy w średniowieczu, idź na policję i powiedz, że Cię prześladuje. Im więcej o nim piszesz tym bardziej mnie przekonujesz, ze powinnaś z nim zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
posiedziec sobie w kącie i pomilczeć Ale tyłem do ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nie bede szła na policje, bez przesady , powiedział to tylko raz....zreszta co ja o nim wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Trochę jednak żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Też tak chcę - przerwij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Nie lekceważ słów. NAwet tych wypowiedzianych tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
no mało...nawet adresu nie znam:( on mojego tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×