Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Brum, drażnisz się ze mną... a jesteś w bardzo niebezpiecznej pozycji do tego... a może wolisz poklęczeć na podwórku, hę? Sąsiedzi też chętnie popatrzą.... a już miałem się Tobą pobawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyrżne Ci po tyłku to zaraz będzie ciepło. Nie spytałaś o pozwolenie na swoje wypowiedzi...:) Założę Ci obrożę i pójdziemy na spacer... do łazienki... chcesz siusiu? Bo potem nie Ci pozwolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pójdziemy i się dokładnie wydepilujesz... sprawdzę czy jest naprawdę dokładnie... a później umyjemy niesforną suczkę.... Kurcze, za to mi się chce lać :D Poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
ale ja chyba za bardzo niesmiała a partner smieje sie ze mnie jak ja cos probuje zrobic....a mnie takjuz nudzi ale on zaraz no prosze to pokaz co potrafisz no i lipa bo ja sie zamykam albo patrzy na mnie jakna dziecko z politowaniem to sie juz boje cokolwiek robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak - bez szczerej rozmowy nic z tego nie będzie... z tego co piszesz to albo go to nie kręci albo wstydzi się bardziej niż Ty. Teksty typu "pokaż co potrafisz"... Daj spokój, tylko się zniechęcisz... Chyba jest trochę niedojrzały... I OD RAZU ODPOWIADAM INNYM - niedojrzały nie dlatego, że go to nie kręci, tylko dlatego, że nie umie rozmawiać ze swoją partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
jest ode mnie sporo starszy i marudzi ze mogłabym byc bardziej smielsza....no ale niby jak jak ja sie przy nim krepuje, mam cholerną ochote na ostry seks a tu lipa....on chyba sie boi ze mi cos zrobi:( mało o tym rozmawiamy , jest tylko wymysl cos zebym sie nie nudził :(czasami jest ostrzej,jakies klapsy, ciagniecie za włosy, podpowiedziałam mu zeby nie zwracał tak bardzo uwagi na to jak mówie nie no to załapał i czasami jest fajniej ale nadal czuje niedosyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, żarty żartami ale zaczynasz mnie podniecać :) Sprowadzenie Cię do parteru zaczyna być dla mnie priorytetem :D Wskakuj pod prysznic, pobawię się maszynka do golenia... nogi szerzej... Też tak - bez rozmowy nie wyda. I ustalcie sobie hasło, np STOP - i to kończy zabawę. Jak będzie wiedział, że Twoje "nie, proszę, nie mogę, boli" itp nie kończy zabawy to będzie spokojniejszy. Nikt z nas nie chce zrobić krzywdy swojej suce... Pamiętaj tylko, że nie od razu Kraków zbudowano :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
ale ja sama nie wiem kiedy ma byc to STOP a kiedy jeszcze nie, czasami nie da sie powiedziec ;) lubie kiedy mówi ze to on tu rzadzi albo to on ustala co tak a co nie i np jak na niego czekałam w knajpce i sie spoznił to jak przyszedł powiedział czekałas na swojego pana...mrrr strasznie mnie to podnieciło ale co z tego jak on mnie traktuje chyba jak dziecko ( a mam 25 lat) i nie wiem jak go przekonac do takich zabaw bo on jak ja cos zaczynam to mówi własnie pokaz na co cie stac itp no i co ja mam zrobic??? moze jemu sie juz tak czesto nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
kiedys było wiazanie takimi szaliczkami ze nie mogłam sie ruszyc i bylo suuuuuper ale cos chyba sie mu znudziło, czesto kochamy sie na jezdzca bo jemu sie nie chce inaczej no ok ale mógły np mi kazac siebie zaspokoic, to samo z sexem oralnym bo ja to uwielbiam i czesto mnie trzyma mocniej za głowe ale jakos nie wpychał na chama a ja bym chciała zeby mnie znizył do parteru i kazał sie zaspokoic ;)raz byla taka sytuacja pod prysznicem ze mnie lekko przycisnał zebym uklekneła ale ja nie chciałam i dał spokój a ja chciałam sie podroczyc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a może właśnie to "pokaż na co Cię stać" to źle odbierasz... szepnij mu na ucho, że jesteś suką i poproś o zerżnięcie... powiedz, że chciałabyś, żeby oddał Cię do zabawy kolegom... że jeśli Ci każe to zrobisz laskę facetowi, którego wskaże... Raz pójdź "na całość" - jeśli mu ufasz. Ale kiedy powiedzieć STOP to sama musisz wiedzieć. Jak przestanie Ci to sprawiać przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
taaaa juz to widze, ja mu szepne do ucha a on wybuchnie smiechem :( kiedys pisałam mu caly dzien smsy typu co by dzis chciał mój pan i władca ale z marnym skutkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
on uwaza ze za delikatna jestem do takich zabaw np mówilismy o trójkatach i powiedziałam ze sie zgadzam na 2 k +on a on ze za młoda jestem i za delikatna i mi sie w psychice poprzewraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
nawet jak gra pana to bez przekonania albo tak ze na serio sie boje i mu nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
lubisz nie mieć pewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chce - to może nie zgadzaj się zbyt łatwo? Zacznij się stawiać, prychać itp. Może on chce Cie zdominować, ale potrzebuje walki a nie "bierz mnie"? Trudno mi cos podpowiedzieć... Jeśli wybuchnie śmiechem to możesz spytać czy woli, żeby ktoś inny Cię posuwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
jemu to obojetne chyba bo to tylko układ opierajacy sie na sexie moze chce dominowac ale jakos dziwnie, ja mam wyprzedzac jego mysli itp i jak sie drocze to on odpuszcza i mówi ze ze mną to taka zabawa....dogadac sie nie idzie...juz nawet powiedziałam ze bede robic co mi kaze ale jakos nie załapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
nudno tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
mieszkamy daleko od siebie i widujemy sie srednio 2 razy w miesiacu wiec on uwaza ze ja sie pieprze z kim popadnie i nazywa mnie zdzirą i juz nie wiem czy na powaznie czy nie ale ja mam tylko jego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×